46641
  • bon
    #31218
    100Mb-os partíción nincs mit helyre hozni, mert az a rendszer hozza létre a rendszer fájlok számára. Paragon Particion managerből már van újabb is, azzal kellene próbálkozni az tuti megy.
  • Anonymusx
    #31217
    Talán sikerült megoldani, az xp-ről bootoltam, meg akartam nézni hogy milyen particiókat ismer fel, és ott volt a 100 mb-os rendszerpartició, amit töröltem, és bejött, igaz hogy egyelőre másodlagosként, de majd megoldom.

    Már csak az a kérdésem van hogy akkor vajopn miért sokalt be a particiós programoktól a gép?
  • JoeFromHun
    #31216
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy mi lehet a gond,hogy:

    Van egy WMV file ..fel van telepítve egy KMPlayer és Windows7 alatt akadozik a videó .. főleg ha beletekerek a filmbe... de ugyanez AVI-nál is. De ugyanez nem jelentkezik VISTA és XP alatt. A VGA fel van telepítve!!
    Szerintetek?
  • Anonymusx
    #31215
    Helló!

    A játék miatt próbáltam felrakni az xp-ét.
    Itt az eredménye: :)


    Szóval van két merevlemezem, az elsődlegesen win 7 van, a másodlagosra fel akartam tenni az xp-ét, de abból akartam létrehozni egy particiót- arra tettem volna fel az xp-ét.
    Felraktam egy particiós progit - talán partition magic 8-at, majd magától újraindult a gépem, és többet nem engedett belépni a rendszerbe, csak a win 7 -es hibajavítás jött be. Az azt írta hogy a renszerínditó file megsérült.
    Próbáltam rátenni mégegyszer win 7-et, de valamiért nem tudtam (már nem jut eszembe hogy miért, mivel vagy 3 nappal ezelőtt történt).
    Csak a másodlagos merevlemezemre ment rá a win 7, így meg tudtam nézni hogy ami eddig az elsődleges merevlemezem volt, abból csak 100 megát ismer fel, és úgy van elnevezve hogy "Rendszer számára fenntartott.

    Fel akartam tenni egy másik particiós progit, a Paragon Partition Manager 9.5 -öt hátha az segítene valahogy, a progi miatt újrainditottam, majd ugyanaz a hiba előjött ismét, tehát hogy nem lép bele a windowsba, hanem csak a hibajavítás jön be, és a rendszerinditó file sérült.

    Miért van az hogy a particiós programoktól elromlik a gépem????

    és ami fontosabb: Hogyan tudom visszaállítani az elsődleges merevlemezemet? (amiből csak 100 mb van, és "Rendszer számára fenntartott")

    Az adataijmat szeretném megtartani, ha még nem késő. Szóval sajnos nem tudom particionálni, vagy formázni a merev lemezt mivel azon van egy pár dolog ami kéne.

    Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bon
    #31214
    Hálókártya driver cserét próbáld ki.
  • bon
    #31213
    Hopsz, a mondat végén gépet és nem egeret akartam írni.
  • Cowie
    #31212
    Sziasztok!
    A következő probléma megoldásában kérek segítséget:
    Ha LAN-on keresztül próbálok valamit másolni egy másik gépre, akkor egy idő megáll a másolás és gyakorlatilag semmilyen hálózathoz kapcsolód dolog is megáll (pl. nem megy a net sem).
    Viszont ha az én gépemre másolnak akkor nincs ilyen probléma. A probléma Win XP alatt nem jelentkezett, csak mióta Win7-et használok.
    Mitől lehet szerintetek?
  • Ironman2
    #31211
  • alcotb
    #31210
    istenkirály!köszi!
  • bon
    #31209
    Kapcsold ki az eszközkezelőben az egér energiagazdálkodásánál, hogy felébreszthesse az egeret.
  • alcotb
    #31208
    hello

    tud valaki megoldást arra hogy ne ébredjen fel a gépem alvó módból ha az egeret megmozdítom?
  • sunlight
    #31207
    Több ezer ember több éves munkáját egy játék rossz feltelepítése miatt "szar"-nak titulálni hát... , te még nagyon kezdő vagy ehhez a rendszerhez.
  • DarkSector
    #31206
    nm :)
  • quastic
    #31205
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni. Vásároltam egy Lenovo G560-as notit. Ebben az Everest szerint egy conexant Cocon II HD hangkari van. Videot szeretnék felvenni a netről, de nem hajlandó a hangot, csak a mikrofonon keresztül. Bementem a hangok beállításba és a felvételnél ott is csak a mikrofon van. Nincs elrejtve más, meg letiltva sem, meg semmi. A hangkártyához elvileg a legújabb driver van feltelepítve. Kérném a segítségeteket!

    Köszi
    Dávid
  • adami15
    #31204
    köszi, azok tényleg faszok akik belenyulnak :D
  • DarkSector
    #31203
    oks ez a lényeg hogy megy és megvan a megoldás.
    nem irtam hogy balfasz vagy, azok balfaszok akik belenyúlnak a feltöltött cuccokba.

    nem megvenni gondoltam amikor a moddolatlan verzióról beszéltem...node mindegy a lényeg hogy megy...Jó játékot!.
  • DarkSector
    #31202
    nah megnéztem, valami olyat írtak erre a hibára, hogy lehet visszamaradtak a régi rendszerből fájlok.
    kérdésem a következő:
    ezt a win7-et ugy tetted fel hogy előtte formáztad a patríciót, vagy egy vista-t húztál fel win7-re, esetleg xp-t win7-re ha ien létezik...?
  • adami15
    #31201
    megvan a megoldás... csak akkor indítja el a cod multikat ha hátul be van dugva egy jack dugo -_-, igen torrentről szedtem le, nem vagyok balfasz hogy kiadjak 30ezret egy ilyen fos op. rendszerért ^^
  • DarkSector
    #31200
    nem is DX és nem is VGA hiba...az APPCRASH arra utalhat, (gondolom mivel iennel még nem találkoztam), hogy Application crash, vagyis a cod ütközik valamivel, valamien programmal...ami nem engedi futni az exe állományt.
  • DarkSector
    #31199
    csáje szép ahogy kifejezed mérgedet, de a win7-el az ég világon semmi baj.
    megmondom neked mivel van baj, a buherált szarokkal amiket a torrentről töltögetnek le, te is valszeg leszedtél egy moddolt win7-et ennyi....

    érdekes nekem a próba verzión már elsőnek ment mindegyik cod rendessen.
    most is megy. ahelyett hogy idegesítenéd magad, egy érintetlen verziót kellene leszedned és azon próbálkozni, de akár az is meglehet hogy szemetelt a rendszered, és csak egyszerüen újra kell rakni.

    vagy játékot tedd újra.
    ez tutira nem punkbuster hiba, mert a punkbuster csak multiplayerben, és a menüben jelez ki hibákat.
  • adami15
    #31198
    na mind1, szerintem a windows 7 egy rakás hibás sz*r
  • adami15
    #31197
    ezt írja ki : cod2mp.exe leáll

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: cod2mp_s.exe
    Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 4345db38
    Hiba – modul neve: cod2mp_s.exe
    Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
    Hiba – modul időbélyegzője: 4345db38
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 00145a88
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 0430
    További információk 2: 04306e7bbc70327beb31ac5f94bf9f5a
    További információk 3: 1cb6
    További információk 4: 1cb69a19c407d6acd65837775bdabc45

    Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

    Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
    C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt
  • adami15
    #31196
    frissítettem pb-t, de el se indul a multiplayer szóval nem hiszem hogy azzal van a baj, raknék fel képet csak nem tudom hogy kell printelni win 7-en mert ha megvan nyitva a cod2 nem enged printelni -.-
  • adami15
    #31195
    azt hogy kell? :D
  • [HUN]FaTaL
    #31194
    Frissíts punkbustert.
  • adami15
    #31193
    Ezt nem értem :@ Feltettem a cod2-t de csak a single indul el, a multi meg nem :S Cod4-nél is ugyanez, nem tudja vki mi lehet a baj?
  • adami15
    #31192
    hát nem igazán akarnak elindulni :S Újratelepítem őket hátha úgy
  • adami15
    #31191
    na feltettem, megnézem elindulnak e a játékok :P
  • adami15
    #31190
    oké köszi
  • bon
    #31189
    Kicsomagolod egy ideglenes könyvtárba és futtatod DXSETUP.exe-t.
  • adami15
    #31188
    és a fájlokat hova telepítsem vele? :D
  • adami15
    #31187
    köszi :)
  • [HUN]FaTaL
    #31186
    Link

    Tessék. :)
  • adami15
    #31185
    hol? esetleg egy linket tudnál adni?
  • [HUN]FaTaL
    #31184
    Frissítsd a directx-et a legutolsóval.
  • adami15
    #31183
    Sziasztok. Nekem az lenne a porblémám hogy feltettem a win 7-et, de nem indul el rajta semmilyen játék, általában directx problémát ír ki, de fent van a directx. nem tudja valaki hogy mi lehet a probléma?
  • aate
    #31182
    Az automatikus frissítések keresése beállítási időpontjától is függ .
  • elitehun
    #31181
    Király. Hát nekem csak most ajánlotta. furcsa
  • lck
    #31180
    Minden hónap 2. kedd 19 óra (magyar idő szerint) - tök pontosan ekkor jönnek ki.
  • elitehun
    #31179
    Megjött a 12 beígért frissítés