46641
  • bon
    #31258
    Nem tudom kérdeztem e már de az Eseménynapló mit ír?
  • exodus2
    #31257
    Meg kellene tanulni angolul:)
    Egy .bat kiterjesztésű fájlba beírod a következőket:
    START Rasdial <connection name> <username> <password>

    connection name = kapcsolat neve (lehetőleg ne legyen ékezet és szóköz benne)
    username = felhasználónév
    password = jelszó

    Ezt a .bat fájlt berakod az indítópultba..
  • r4pt0r
    #31256
    Csak nálam jelentkezett az új flash player telepítése után hogy tönkrevvágta az IE8at? Ez abban nyilvánul meg hogy a flash videóknak sokszor egy részét szedi csak le, és ilyenkor ha új tabon akarok böngészni akkor nem hoz be semmit, amíg nyitva van a videós oldal is.
  • gyuri35
    #31255
    Aha,és ez magyarul mit jelent?Köszi!
  • gyuri35
    #31254
    Köszi,de sajna nem működik amíg a csatlakozás gombra rá nem nyomok nem tárcsáz!
  • msstz
    #31253
    Sziasztok!

    Korábban már írtam ide, de az akkor kapott ötlet (írjam be manuálisan az ipt és a dns szervereket) nem segített.

    2 perc az az idő, ami a bekapcsolástól az első weboldal megnyitásáig telik el, ennek min. fele csak az, hogy a hálózat ikon a tálcán megfagy és egy idő után (1 perc) megtalálja a wifit, majd csatlakozik, de még sárgatábla, mert no connection (+10 mp) és csak eztán van net és eztán tudok igazán kattintani is.

    Pedig csak a vírusírtó indul el (avira premium sec suite), no gui boot, 2 maggal, max rammal, nem használt programok letörölve, nincs vírus, töredezve nincs a hdd, jogtiszta win7 prof x86.

    Mi lehet a baj? Más driver kéne a hálózati kártyának? A legújabb van fenn, lehet cserélni kéne régebbire? Vagy más?

    Húgom majdnem friss telepítése fél-3/4 perc alatt jut el ide, sárgatábla nélkül.
  • MerlinW
    #31252
    CC mellett WinTools.net -et használom és a WinASO Registry Optimizer-t.
    Uninstallernek pedig a Your Uninstaller-t.
  • MerlinW
    #31251
    Kell. Alkalmazások, játékok használják. Amolyan interfész ez is, mint a directx, .NET, stb. A Visual C++ nyelven írt programoknak létszükséglet.
  • alcotb
    #31250
    ezek mik és kell nekem mind a 3?
  • sunlight
    #31249
    Ez tud magyarul is és megy Windows7 alatt
  • sunlight
    #31248
    Advanced SystemCare Pro Ehhez is van okosság
  • lck
    #31247
    jv16 PowerTools 2010 - a végleges nagyon jó lett. Talán a legjobb. De sajna nem free és angol. ( Okosság van hozzá. )
  • Máté94
    #31246
    Hmm, tudtok CCleaner-en kívül más takarító programokat? Mint Mac-en az Onyx.
  • tompka
    #31245
    Hogyan kell megosztani a netet? Azt akarnám, hogy a telefonom a pc-n keresztül használhassa a netet. Minden program fent van hozzá. Ha rákötöm kiírja, hogy Helyi kapcsolat 2 meg Nem azonosított hálózat.
  • bon
    #31244
    Telepítéskor el kell fogadnia a kódot, aktiválni meg telefonon kell.
  • Vackor1024
    #31243
    Hali.

    Az lenne a problémám, hogy nemrég vettem egy laptopot, és persze rajta a win7. Újra kellet rakni, de azt a serialt nem fogadja el amit a laptophoz kaptam, sem azt amit korábban vettem win7-t. Persze a laptophoz telepítőlemezt nem kaptam. Kerestem az Acer honlapján hátha lelehet tölteni de semmi. Teljesen tanácstalan vagyok, van két licencem de egyiket sem tudom használni.
  • Higany
    #31242
    Köszi, közbe megtaláltam én is. Ha majd legközelebb nem indul el megint, akkor utána megnézem az Eseménynaplót, de most nem tudom, pontosan mikor volt a gond tegnap. Még 1x köszi a segítséget!
  • bon
    #31241
    Eseménynapló: vezérlőpult/felügyeleti eszközök/eseménynapló

    Frissítés: Vezérlőpult/Windows Update/beállítások módosítása
  • Higany
    #31240
    Szeva! Hol tudom megnézni az Eseménynaplót? Még egy kérdésem lenne. Hol tudom azt beállítani, hogy ha be van kapcsolva az autómatikus frissítések letöltése, akkor ne akarja telepíteni őket, csak, ha én is akarom és ne induljon újra a gép magától? Köszi a segítséget!
  • exodus2
    #31239
    Próbálkozz: Link

    A rasdial-al elvileg meg lehet, miután egy batch fájlba rakod, és berakod az indítópultba.
  • bon
    #31238
    Internet Explorer elindít eszközök menüpont internetbeállítások kapcsoaltok fül mindig az alapértelmezett kapcsolat tárcsázása opciót kipipálod.
  • gyuri35
    #31237
    Üdv!Ismét feltenném a kérdést,miért nincs automatikus tárcsázás a win7-ben mint az XP-ben???Tud valaki valamilyen megoldást?Előre is köszönöm!
  • bon
    #31236
    Esemény napló mit ír a hiba jelentkezésének időpontjában?
  • Higany
    #31235
    Sziasztok! Egy mostanában sokszor előforduló problámával kapcsolatban kérdeznék. Olyant csinál a Win 7(64-es), hogy néha betölt és amikor bejelentkezéskor beírom a jelszót, utána az Üdvözöljük felitatnál nem tölt tovább. Hiába várok. És ezt kb. minden 10. elindításnál eljátsza. Reset után pedig jól indul. Szerintetek mi lehet a gondja? Amúgy eredeti, jogtiszta a cucc. Köszi előre is! Üdv!
  • sanya911201
    #31234
    Lenne még egy kérdésem: hogyan tudnám a mappákban a fájlokat tetszőleges sorrendbe huzigálni mert XP-ben lehetett, de itt sehol nem találom hol kéne ezt beállítani hogy engedje huzigálni őket.
  • JoeFromHun
    #31233
    Sziasztok!

    Találtam egy lejátszót amivel szépen megy a film lejátszás...
    Akinek esetleg ilyen problémája van és tanácstalan az próbálja ki az:
    SPlayert
    Létezik az oldalán Portable változat is..
    Okos szép lejátszó mindewnt tud talán egy hibája van magyarul nem beszél de szerintem csak még nem beszél...
    Sztem idő kérdése!

    Üdv:JoE!
  • exodus2
    #31232
    Azonos típusú, és időzítésű memóriát raktál bele? Nálam is volt ilyen, és csak a win7 újrahúzás után látta a teljes memóriát. Nem tudom mi okozhatja ezt. Bios Post képernyőnél a teljes memória felpörög?

    3GB memóriánál még nem feltétlen szükséges a 64bites oprendszer, de érdemes számolva egy esetleges újabb memóriabővítésre.
  • V43 1105
    #31231
    Telepits 64bites rendszert ;)
  • sanya911201
    #31230
    Üdv! 2GB ram mellé beraktam még egy 1GB-ot, de a számítógépnél azt írja hogy 3,00 GB (2,00 GB használható). Mi lehet a megoldás?
  • exodus2
    #31229
    Sehogy, vagy csak külön programmal. Ha meg videót akarsz arra ott a DreamScene.
  • janishakira
    #31228
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem. Valahogy meglehet oldani, hogy a háttérképek 10 másodpercnél kevesebb idő alatt váltsák egymást?
  • bon
    #31227
    Nem, 100MB-ost.
  • Evin
    #31226
    És a legfrissebb van feltelepítve? Talán DirectX-et is lehetne frissíteni.

    #31218 - Bon
    Rosszul emlékszem, nem 200MB-osat hoz létre, a Boot-nak?
  • bon
    #31225
    Kikapcsolod a jelszó kérést, vagy a megoszott könyvtár jogosultságánál felveszel egy Minenki nevű felhasználót teljes joggal. De jó megoldás lehet az is, hogy felveszel a másik gépen egy olyan nevű felhasználót úgyanazzal a jelszóval amivel a könyvtárt megosztottad a gépen. Nálam pl. az összes gépemen van egy bon nevű fiók amit én használok, így bármit osztok meg nem kér jelszót, mert valamennyi számítógépen azonos a felhasználó és a jogosultság szintem is.
  • zeli
    #31224
    Sztem nem rossz. Ma telepítettem egy laptopra Win7et, az asztali gépemen is az van, csak hozzá kellett adni az otthoni csoporthoz, és működik a fájlmegosztás oda-vissza.

    Akkor hogyan tudnám megoldani hogy simán menjen? Mert egyébk felhasználónevet\jelszót kér.
  • lck
    #31223
    Ez az "Otthoni Csoport" dolog egyébként mennyire hasznos ? Mennyivel jobb mint a közös munkacsoportban megosztott mappák ? Vagy csak parasztvakítás ? Alapból mindig tiltani szoktam, pedig lenne 3 Sevenes gép ami kapcsolódhatna. Van valakinek tapasztalata ?
  • bon
    #31222
    Otthoni Csoprothoz sehogy, mert nem támogatott.
  • zeli
    #31221
    Hogyan tudnék az otthoni csoporthoz hozzáadni egy XP-s gépet? Egy laptopról lenne szó, látni látja a win7, de ha hozzá akarok férni, usernevet és jelszót kér, de nem enged be sehogy.
  • bon
    #31220
    Ha van a vga gyártó oldalán Windows 7-es driver akkor természetesen érdemes felrakni. Adat vesztés esetén az adatok helyreállítására meg a GetDataBack programot tudom ajánlani, az adat visszaállításhoz kell egy másik meghajtó ahol van annyi hely mint amennyit visszaszeretnél állítani.
  • Anonymusx
    #31219
    Igen, de az volt a gond hogy a windowsban csak azt lehetett látni (mármint a 100 mb-os rendszerpartícíót), a merevlemez többi részét nem.


    Gondolom a videókártyához a drivert le kell tölteni, a windos-os nem olyan jó, ugye?