46641
  • Shep
    #32182
    Á én a win updatet lelövöm, havonta 1x befrissítem és annyi. 8800Gt egyébként de azt hiszem feladom és ghostolok egyet akkor legalább új lesz az egész rendszer :)

    Bon nekem winfos és lehet, hogy a driver azért szórakozik, mert a winben van valami hiba meg amúgy is hagy utáljam már :)
  • exodus2
    #32181
    Lehet hogy valamelyik frissítéssel jött driver frissítés, és az borította fel a rendszered? Win7 által felrakott drivert próbáltad? Milyen kártya ez, mert eddig még nem írtad.
  • bon
    #32180
    Nem Winfos!!! A driver íróját lehet okolni és nem pedig az operációs rendszer.
  • bon
    #32179
    Nekem a hozzászolásból nem derült ki, hogy csak a driver fentléte esetén van gond. ezért gondoltam alapból, hogy pl. nem bírta a drivert betölteni egy lehetséges winyó hiba maitt.
  • Shep
    #32178
    Hát sajnos félelmem jogos volt 2008-as driver van fent a Leadtek oldalán :)
  • Shep
    #32177
    Na ezt kipróbálom, hátha. Mondjuk remélem nem valami ezer éves driverrel operálnak. Mindenesetre engem az zavar leginkább, hogy egyik nap még jó másik nap meg már nem. UTÁLOM A WINFOST!!!!
  • exodus2
    #32176
    Esetleg próbáld meg nem a chip gyártójától letölteni a drivert, hanem a kártya gyártójától.
  • Shep
    #32175
    Persze, de mondot tegnap még jó volt minden és vagy 2 hónapja nem raktam új drivert semmihez. Ma megpróbáltam driver cleaner csökkentet mód meg egyéb kutyafüle után új drivert rakni többször is, de ugyanaz a szívás. Attól tartok ennek a vége ghostolás lesz.
  • exodus2
    #32174
    Akkor nem jó a driver... win7es?
  • Shep
    #32173
    Miért lenne winyó hiba? Ha nincs fent a driver akkor minden ok, csak hát ugye az nem megoldás, hogy driver nélkül kalandozok :)
  • bon
    #32172
    Winyó hiba? HD sentinel-el nézesd meg.
  • Shep
    #32171
    Na "végre" beszart a win 7 is, pedig eddig tök stabil volt. Ma reggel bekapcsoltam és a kis win logo összeállása után kék képernyőzött az alábbi filera hivatkozva nvlddmkm.sys megpróbáltam szinte mindent amit külföldi fórumokon írtak de nem segít. Ha a win be is tölt akkor ha elindítok egy játékot akad az egész, pedig tegnap még jó volt minden, xp alatt szintén nincsen semmi gond. Van valakinek ötlete?
  • kifli
    #32170
    ahha, értem
  • Krityu
    #32169
    Kifli ha nincs jelszó nincs távelérés, ez egy alap biztonsági intézkedés.
    Adj meg egy jelszót és próbáld úgy.
  • kifli
    #32168
    Valaki távoli asztal elérésben tudna segíteni?

    Ott tartok, hogy beálítottam, hogy a gép elérhető legyen távolról, ha szeretnék kapcsolódni távolról, olyan gondom van, hogy nemtudom, mi a pw, mivel én nem állította be semifél jelszót, a telepítés során.
  • V43 1105
    #32167
    Csak megakartam győződni, hogy jó-e igy.. köszönöm szépen!:)
  • bon
    #32166
    Tökéletes megoldás, de a felügyeleti eszközök/számítógép kezelés/lemezkezelőt használva is formázhatod.
  • lck
    #32165
    >okot<
  • lck
    #32164
    Egy okod mondj, hogy szerinted miért ne lehetne jó ?
  • V43 1105
    #32163
    Üdvözletem!

    A tegnapi nap folyamán telepitettem egy laptopra windows 7-et, ketté particionáltam a vinyót, majd én balga elfelejtettem formázni a nagyobbat, és erre utólag jöttem rá... :((( és a win7 telepitő lemezt nem találom, tehát jó az is hogyha a rendszerben található formázó opciót használom?



    Köszönöm a segitséget :-)
  • aate
    #32162
    Valószínű olyan (tört)verziód van ami automatikusan aktiválta magát ,frissítsd az update-val ,de semmi sem garantálja ,hogy át is megy. Ha mégsem akkor próbálkozz majd a loader-el. Valószínű az ilyen módosított verziók előbb utóbb megbukhatnak. Ezért ajánlott tiszta verziót telepíteni majd úgy próbálkozni az aktiválással.
  • riki02
    #32161
    Hali!

    Most akartam letölteni a loadert amikor észrevettem hogy azt írja rendszertulajdonságokban hogy a Windows aktiválva van. Kérdésem hogy akkor ezekszerin nem is lell megcsinálnom a loadert, és nyugodtan updatelhetek?

    Üdv:
    Riki
  • collage
    #32160
    Leírtam az ms office fórumba a bajom... Megtennéd, hogy akkor ott válaszolsz, mert látom ott is te vagy a szaki
    Előre is kösz.. nem akarok visszaélni a segítőkészségeddel, de ma meg kéne valahogy oldanom a dolgot!
  • Csibusz
    #32159
    | #32153 Valaki plz.. mert eléggé kellemetlen h nem működik..
  • Suzaka
    #32158
    Köszi, utána olvasok
  • bon
    #32157
    Outlook-ban Eszközök menü az szabályok és értesítések menüpont. De mivel Innétől kezdve nincs sok köze a Windows 7-hez így az Ms Office topicban kéne folytatni.
    Az elküldött elemes dolog nem tudom, hogy kivitelezhető e.
  • collage
    #32156
    Ez az utóbbi ésszerűbben hangzik! :D
    Ezt hogy lehetne megcsinálni automatikusra, hogy mondjuk a nap végén, vagy felhasználó váltáskor automatikusan továbbítsa a többi felhasználónak a beérkezett meg az elküldött elemeket?
    Már túl sok vagyok, igaz? Bocs, hogy ilyen láma vagyok... Ez az első ilyen próbálkozásom!
  • bon
    #32155
    Miért nem állítod be minden felhasználónál az e-mail beállítások mellett azt is, hogy "az üzenetből 1 példány a kiszolgálón marad" így minden felhasználó megkapja az összes levelet.
    Mondjuk ettől függetlenül nem rétem, hogy miért nincs minden felhasználónak külön fiókja. Néhány szabállyal meg lehetne a leveleket továbbítani az érintett felhasználónak.
  • bon
    #32154
    Internet kapcsolatmegosztással elvileg lehetséges, a hálókártya beállításainál lehet beállítani. De a beállításra neked kell rájönni, én utoljára Windows 98-nál használtam ilyet, gondolom azóta változott egy két dolog.
    De it van némi segítség: link1

    link2
  • Csibusz
    #32153
    Hali!
    NEm tudom miért,de valamiért nem megy az utorrent.
    elindul és mikor már töltené le a dolgot, akkor kiírja h az eszköz nem áll készen:S
    mitől van?
  • collage
    #32152
    Van egy olyan az outlookba, hogy a mappát elérheti, de ez a rész valamiért szürke, pedig azt hiszem, ez lenne a megoldás a bajaimra..
  • collage
    #32151
    Ez egy gép, csak 3 felhasználóval. Azért kell, hogy be tudjak állítani szülői felügyeletet, és egyéb okosságot! Viszont a levelezés mindenkinél egyformán kellene, hogy fusson.
    Tudom én is, hogy alap, de valahogy be lehet állítani, hogy a rendszergazda nyilvánossá tegye az összes felhasználó számára a bejövő, kimenő stb.. mappát?
    ÉS köszi!!!
  • LoDMaSt
    #32150
    Az alap, hogy a felhasználói fiókok nem látják egymás leveleit, az lenne a baj, ha láthatnák, szerintem valami szerver beállítás kell, hogy ha egyik helyről törlik, akkor a szerverről is törlődjön pl.
  • collage
    #32149
    Helló!

    Tudna valaki abba segíteni, hogy win7 alatt létrehoztam 3 felhasználói fiókot, és egy pedig a rendszergazda. A rendszergazda fiókon beállítottam az Outlook 2007-be az e-mail kiszolgálót stb..., de a felhasználói fióknál újra kéri. Ez nem is lenne nagy baj, viszont az már gond, hogy mindenki csak azokat a leveleket látja, amik nála jöttek be. De ide olyan megoldás kéne, hogy mindenki minden levelet láthasson, válaszolhasson, törölhessen stb.. Megpróbáltam a mappa adatoknál beállítani, de ott szürke ez a rész. Ezért arra gyanakszom, hogy valami a fiók beállításoknál nem stimmel?!? Vagy?
    Légyszi segítsetek, mert felfal a munkahelyi szörny :D
    Előre is köszi
  • Suzaka
    #32148
    Sziasztok!

    Windows 7-ben meg lehet oldani hogy a számítógép egy másikon keresztül kapcsolódjon az internethez?

    Mert wifis net van és az egyik gépen van hozzá modem másikon nincs. De egy LAN kábellel mindkettőt össze lehet kötni és úgy 1 wifis modemről lenne-e internet a másik gépen? Nem tudom érthető volt-e amit írtam. A választ előre is köszönöm!
  • SötétBarom
    #32147
    Már akinek ugye.
  • exodus2
    #32146
    A mondatod vége nem igazán üti az igazságot. Hisz a frissítés nem **** el a rendszert, még ha loaderrel volt is aktiválva a windows, csak max újabb aktivátort kell használni. A loaderek újabb verziói (kb 6-8 hónapja) már simán megoldják az aktiválást, a WATU felrakása után is.
  • SötétBarom
    #32145
    Ne is mondd, mindig elégedett mosollyal nézem az updatert, most hogy már nem kell paráznom mikor bassza el a rendszert :DDD
  • bon
    #32144
    Megvételnél jobb aktivátor nincs, de talán a #32134 hozzászolásban található is segíthet.
  • bon
    #32143
    Megkeresni a processzort terhelő folyamatot és ha mázlid van akkor nem csak az svchost.exe-t látod, hanem közvetlenül alatta kicsivel beljebb a hozzá kapcsolódó többi folyamatot is a gépet terhelővel együtt.