46641
  • kirol
    #32142
    Na most megint csinálja.
    Elindítottam a Procexp -t és most mit kell tennem?
  • Örm
    #32141
    Hello!
    Tudnátok ajánlani egy működő aktivátort? Amit eddig használtam azt valami kilötte. Köszönöm!
  • akela
    #32140
    [IMG][/IMG]
  • akela
    #32139
    Üdvözletem!
    Szeretnék egy kis segitséget kérni.
    Mióta a Win7 van fent azóta az egyik játékom csak az eredeti mivoltában hajlandó elindulni.Amint beteszek egy hozzákészitett modellt a megfelelő helyre,betöltésnél lefagy a játék.
    remélem van megoldás hozzá.
    Köszönöm.
    [IMG][/IMG]
  • Rigormortis
    #32138
    sziasztok
    az lenne a kérdésem hogy be e lehet állitani konkrétan egy programra korlátozva a területi és nyelvi beállitásokat mivel ha elinditom a játékot kidob egyböl de ha átállitom a területi és nyelvi beállitásokat a felügyelet fül alatt akkor viszont mükszik rendesen de viszont ennek az a hátulütöje hogy folyamat restartolni kell a gépet ha játszani akarok mivel elég sok program nem támogatja a gépen az unicode szabványt igy ez kicsit macerás szóval még1xer az lenne a feladvány hogy meglehet e oldani a windosban hogy a cél programot változtatom csak meg ezen a téren vagy esetleg van e valmi külsö program erre?
    köszi elöre is a választ és a segitséget!
  • riki02
    #32137
    Köszönöm.
  • bon
    #32136
    Az alaplap vagy a chipkészlet gyártójának honlapjáról letöltöd a sata driver-t felmásolod, majd a telepítés elején betöltöd.
  • bon
    #32135
    Fontosak a frissítések
  • sunlight
    #32134
    próbáld meg loaderrel hitelesíteni, ha már nem veszed meg. loader a frissítések kellenek azért csinálják.
  • riki02
    #32133
    Sziasztok!



    Mióta felkerült a laptopra a win.7 sokat gondolkodtam hogy update-eljek vagy sem, mivel az op.rendszer nem eredeti hanem letöltött. Légyszi segítsetek hogy mit tegyek.



    ui: Egyébként mennyire fontosak ezek a frissítések?


    Üdv:



    Riki
  • Csibusz
    #32132
    és ezt hogy kell?:) mit kell kiírni a penrdive
  • bon
    #32131
    sata driver betöltés floppy-ról vagy pendrive-ról és egyből látható.
  • Csibusz
    #32130
    de nem lehetett... nem tudtam mert nem észlelte
  • bon
    #32129
    Ott ahol xp-nél is vezérlőpult/Rendszer/speciális rendszerbeállítás/indítás és helyreállítás. De jobb megoldás lett volna a rendszer indító partíciót teljesen törölni a telepítés elején.
  • Csibusz
    #32128
    Na mostmár látja a D-t megoldottam, win7 hol lehet eltüntetni a más op rwendszereket a bootkéeprnyőnél? Mert emlékszem Xpnél ki lehetett
  • Csibusz
    #32127
    Hali!
    Lenne egy kis problémám. Lényeg, hogy visszaváltottam Xp-re de rájöttem mégiscsak win7 marad, visszatettem... (két particióm van C, D)
    Amióta feltelepítettem a Windows7et nem látja aD-t amin a játékok zene meg minden más van. És amikor beindítom a gépet, akkor válasszak, hogy a Win7 vagy az előző rendszert indítom, mikor már nincs is előző rendszer.. Valaki ötlet?
  • [HUN]FaTaL
    #32126
    Szerintem sehogy, mert valamiért nekem is SECAMban keres. Próbálj Chris TV Liteot vagy a kártyádhoz adott szoftvert.
  • Bal0924
    #32125
    A Windows Média Center-t hogy tudom rávenni hogy rendesen adja a képet? vagyis a színeket.
    Zavaros. a színek vegyesen sz*r...
  • aate
    #32124
    A mai napon megjelenik a kliens oldali programcsomag új kiadása, amely többek között a legfrissebb Messenger, Fotótár és Movie Maker klienseket tartalmazza.A Windows 7 Magyarország Facebookos követőit egy érdekes bejelentés fogadta ma reggel, amely szerint még a mai napon megjelenik a Live Essentials legfrissebb (Wave 4) kiadásának a végleges verziója. Azaz a hazai Live felhasználók már a mai napon kipróbálhatják a megújult Messenger, Movie Maker, Mail, Writer, Fotótár, Mesh (a bétában még Sync) és Családbiztonság klienseket.
    > Letöltés
  • V43 1105
    #32123


  • atyca
    #32122
    Sziasztok!A kollégám laptopján az egyik fiókban működik az aero,a másikban nem.Valami szolgáltatást tiltott le az aero hibaelhárító szerint,az asztal kinézete pedig olyan,mint az xp energia takarékos módban.Visszaállítani pedig az Istenért sem sikerül.
    Segítségeteket előre is köszi!
  • Bal0924
    #32121
    Köszi!
    A legfrissebbel rendes képet ad.
    A Windows Media Center-t hogy tudom rávenni, hogy az is úgy lássam a TV-t.
  • exodus2
    #32120
    Ha windowsban nem találsz megoldást, esetleg bios-ban is szétnézhetsz.
  • bon
    #32119
    Ennyiért én sem.
  • grebber
    #32118
    Ezt sajnos nem tudom.De mitől kapcsolná ki?
    (4000FT-os kis 3.5"-os SATA-s ház) Nem hiszem hogy ilyen "intelligens"lenne!
  • bon
    #32117
    Nem lehet, hogy maga a külső usb-s ház kapcsolja ki? Ha igen elképzelhető, hogy nincs mit tenni vele.
  • grebber
    #32116
    Mint már írtam:

    "Külső USB-s házba raktam a HDD-met.
    Ki van kapcsolva az a funkció hogy ha nem aktívak a HDD-k akkor kikapcsolja őket.Nos ha kis ideig nem használom a külső HDD-t az lekapcsol. A gépben lévők nem.Van valami USB-s energiagazdálkodás is?Ha igen mi a megnevezése?"

    És jött is egy válasz :

    "ezérlőpult/eszközkezelő/usb vezérlők, ott a megfelelő usb gyökérhub-on jobb gomb tulajdonságok energiagazdálkodás füll"

    Nos az összes itt lévő usb gyökérhubnál ki van kapcsolva az energia takarékosság de így is lekapcsolja a külső USB-s házban a vinyót.
    Mit kellene még kikapcsolni?

  • V43 1105
    #32115
    Köszönöm , mindjárt teszek egy próbát :-)
  • exodus2
    #32114
    Tiltsd le a hálókártyát a laptopon, majd engedélyezd újra. Vagy start menü - futtatás - cmd és beírod hogy

    ipconfig /release
    ipconfig /renew

    Ezt megcsinálhatod a másik gépen, gondolom van.
  • V43 1105
    #32113
    Üdvözletem!

    Jó 10 perce járt itt az internet szolgáltatóm, modem csere ügyben, kérték hogy a művelet után inditsam újra a routert, modemet. Kihúztam mindent, majd nem sokkal később előbb a router aztán a modem került visszadugásra, amikor laptopról csatlakoznék a routeremhez, Windows IP cim ütközést talál üzentet kapok, kérdés mi a megoldás ilyen esetben?
  • V Domino #32112
    Kösz a válaszokat,akkor marad a 40.
  • [HUN]FaTaL
    #32111
    Attól függ. Nekem most 72G a C de elég sokminden van rajta, visual studio etc., játékok másik partíción vannak. 40gb erősen ajánlott.
  • alcotb
    #32110
    40GB
  • Mersant
    #32109
    milyen VGA-d van? mert ha ATI 5000-es szeriabol valami, azzal nem m1....:(
  • Evin
    #32108
    Én pl 40-en lazán elvagyok.
  • simonl #32107
    Szia,

    Szerintem 45 GB bőven elég, bár én játékokat, fotókat, zenéket nem telepítek a C: meghajtóra.
    Egy átlag felhasználó programjaihoz pedig elég a 45 GB....

    De hallgass meg más véleményeket is:)
  • V Domino #32106
    Hello

    Windows 7 64 bit-et fogok telepíteni egy szűz 500 gigás Hdd-re.Külön partíción akarom futtatni,hány gigát érdemes neki megadni?
  • exodus2
    #32105
    Ezt telepítetted fel? Link

    És a 6.3as software-rel próbáld: link
  • Bal0924
    #32104
    Segítség!!!!!!!!!!!!!


    Lenne egy nagy gondom. A PCTV amit most vettem, beizzítottam, de az adók amiket talált rizsás, fekete-lilás. Mi lehet a gond? (Képet most nem tudok róla csinálni...)
    Régebben is csinált ilyesmit, de nemtudom mit csináltam a géppel hogy működjön.
    A saját szoftverével és a Windows Media Centerrel is ezt csináltja..(eddig ez nem csinálta..)
    A tunner: Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 340e

    Milyen codec hiányzik vagy mi hiányzik a TV tuneremnek, hogy a kép rossz?
    A színek teljesen elcsúsztak, rizsás, lilás, kékes stb. színei vannak.

    Tud valaki Segíteni nekem? Nagyon jó lenne a Segítség!!
    Már vagy 5oldalon jártam és senki sem válasz nekem...
  • bon
    #32103
    Miért az is okozhat gondot? pl. nálam az egyik svchost-ban fut a flash player, hangkártyám egyik exe-je de egy windows live communikációs folyamat is. Egy másikban meg az asztalkezelő exe-je. Tehát több információhoz jut mint ha csak a feladatkezelőt nézi.