46641
  • K Ace
    #32222
    Nekem asztali pc nél ugyan ez volt a probléma, és ott a tápegység volt a gond, annak cseréje oldotta meg csak, hát notinál nem tudom.
  • kirol
    #32221
    Most megint az a gáz, hogy feladatkezelőben kilőttem és most nem látom.
    Lassan, de biztosan azért haladunk. :)
  • bon
    #32220
    Services fül mit ír a problémás folyamatra?
  • kirol
    #32219
    Na mit kell itt néznem?


  • Cyrus666
    #32218
    Letöltésre került, majd holnap meglesem. Köszi
  • bon
    #32217
    Annyit tudok javasolni, hogy próbálgasd, kikapcsolgatod egyenként az eszköznél, hogy felébreszhesse a gépet. Elsőnek a Realtek-nél próbáld ki.
  • Lizardman
    #32216
    Szia!

    Nem tudom, de mellékeltem egy képet minden olyan eszközről, aminek ehhez joga van, hátha te többet ki tudsz hámozni belőle, mint én! :(

  • Lizardman
    #32215
    De a gond az, hogy mint írtam manuálisan is már probáltam (tető lecsukás nélkül), és akkor is ugyanugy rögtön visszaállt a rendszer... :(
  • bon
    #32214
    Nem lehetséges, hogy a vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben az eszköz energigazdálkodásánál valamelyik hardvernek joga van felébreszteni a gépet? pl: hálókártya
  • bon
    #32213
    Virtuális gépet használva pl. VirtualPC-vel
  • Cyrus666
    #32212
    Nem vagyok egy nagy win7guru, el is felejtettem, h van ilyen benne. Próbálkoztam vele, belőttem, h XPn futtot, feljött az ablak, h futtassam a progit, de nem történt semmi, pedig több OPot is beállítottam.
  • Evin
    #32211
    Nem lehet, hogy mondjuk a gép érzékelője rossz?
  • Shep
    #32210
    Valaki tud működő aktivátort? (tudom ez nem az a topic de hátha)
  • Laceee
    #32209
    Kompatibilitási módot próbáltad ?
  • Cyrus666
    #32208
    Hali! Van több nyeltanulós lemezem, de semelyiket sem tudom win7en elindítani, túl új nekik. Van vmi megoldás ilyen jellegű hibára, hogy tudjak futtatni még 98ra v XPre írt progikat/telepítőket? Előre is köszi a helpet!
  • Lizardman
    #32207
    Sziasztok!

    Remélem tudtok segíteni, mert én nem igazán tudtam rá választ találni!

    Következő a problémám: Egy ideje a Windows 7 Home Premium-os Toshiba laptopom azt csinálja, hogy alvó módból rögtön visszakapcsol! Ezt először akkor vettem észre, mikor lecsuktam a laptop tetejét, és láttam, hogy a rendszerfények még mindig világítanak. Utána megnéztem, hogy manuálisan adom neki az utasítást, akkor is ezt csinálja-e, és IGEN! :( Benyomtam a start menüből a Sleep módot, el is "aludt" rögtön, de utána egyből felállt a rendszer!!

    Mi lehet a gond? Kérlek segítsetek! :(
  • bon
    #32206
    Az nvlddmkm.sys fájl alapján nvidia driver hiba.
  • Laceee
    #32205
    Próbáltam már sokmindent, egy ideig nem volt netre csatlakoztatva a gép (le volt tiltva a wifi), és nem fagyott a gép, azt hittem megvan a hiba oka (Wifi adapter) és kivettem, friss Win install, de most ugyanúgy fagy, vissza rakom a gyári Vista-t, hátha az segít.
  • bon
    #32204
    Az Acer oldalán fent lévő vga drivert próbáltad? Esetleg régebbi Nvidia driver felrakását is kipróbálhatod.
  • Laceee
    #32203
    Hi, van egy folyamatosan visszatérő problémám:
    Notebook: Acer 7738g W7x64, mindenből legújabb driver, memtest/DXdiag/CHKDSK nem talált hibát.

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    BCCode: 50
    BCP1: FFFFF880031CC000
    BCP2: 0000000000000001
    BCP3: FFFFF8800FF3A1CE
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 768_1

    Blue screen:
    page_fault_in_nonpaged_area
    nvlddmkm.sys+2a759e
  • Shep
    #32202
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ nem akarom elkiabálni de most kivettem a videokártyát visszaraktam és nem kékhalálozott és a video sem akadt ha a hangerőt állítottam. Remélem tényleg csak valami porszem került bele, vagy kicsit elmozdult és azért volt ez a galiba. A win7 legalább friss és ropogós jó is ez a ghost :)
  • sunlight
    #32201
    Igen működik a kompatibilitás az új MSN-nél is.
  • Shep
    #32200
    Ja közben már rájöttem ,hogy annyi kellett neki. Egyébként igen működik. A kékhalálos probléma meg vista és win7 alatt jön elő bootolásnál ,de csak akkor ha hideg indítás van. XP alatt viszont nem jelentkezik a hiba. Érthetetlen az egész. Holnap kapok egy 8600-at berakom és megtesztelem ha azzal is csinálja akkor már legalább 1 elemet ki tudtam szűrni a rendszerből. Bár ha valamely hardvare szar akkor remélem a videokártya lesz az mert az még garanciás.
  • [HUN]FaTaL
    #32199
    Igen, de ez itthon nem igazán opció, mert játékhoz kellene (Hamachi nem jó).
  • bon
    #32198
    Sajnos nem, én ha használom akkor a Windos Server a VPN szerver.
  • bon
    #32197
    Nem telepítettél játékot mostanában, mert szokásuk szó nélkül directx-et frissíteni.
  • [HUN]FaTaL
    #32196
    Vistaval próbáld, azon elvileg menne. Bon nem tudsz VPNhez cuccost?
  • bon
    #32195
    USB-s telepítési szabályt betarod? Nyomtatót addig nem dugjuk rá a gépre amíg a telepítő nem kéri, vagy nincs vége a driver telepítésnek.
  • SötétBarom
    #32194
    Ezt pont nem. Ez ezt tolja:

    "Ezt a windows verziót a program nem támogatja. A program kilép"

    -.-
  • bon
    #32193
    Jobban jársz ha megszokod az "új" megjelenítési formáját a messenger-nek, mert ha az óra mellé rakod az csak kompatibilitási módban lehetséges, de akkor meg működési problémák lehetnek.
    Ja tényleg ez a kompatibilitási dolog az új messenger-nél is működik még?
  • SötétBarom
    #32192
    Igen :/
  • TDantes
    #32191
    Oké , de hogy lehet most lett problémája? Eddig jó volt?
  • bon
    #32190
    Directx-et töltsd le és telepítsd, FAQ-ban találtsz letötlési linket.
  • bon
    #32189
    LPT port csatlakoztatásakor nincs hang. A Samsung oldalán lévő drivert prübátlad már? link
  • [HUN]FaTaL
    #32188
    Tud valaki olyan programot amivel VPN-t tudnék itthonra csinálni? Server 2008 nem opció itthonra :D
  • Shep
    #32187
    Meg azt hogy is tudom elérni ,hogy az msn ne nyisson egymás mellé főablakot meg egyebeket is a tálcán?
  • Shep
    #32186
    Hát úgy fest itt valami komolyabb gond lesz mert újraraktam a win7-et de a probléma ugyanúgy fenn áll. Xp-n rendben van, vista alatt viszont ugyanúgy előjön. Érthetetlen az egész.




    MSN-t hogy tudom minimalizálni az állapotjelzőre ha a bezárásra nyomok?
  • SötétBarom
    #32185
    Van itt egy samu ML2010PR lézernyomtató, amit képtelen vagyok működésre bírni. Az a gyanún, hogy a gép nem "látja".

    Ha rádugom az LPT1-re, kéne olyan hang, mint ami USB csatlakozáskor van??
  • TDantes
    #32184
    Üdv. Előbb volt egy kékhalál, majd újraindulás.

    Leszedtem a BlueScreenView nevű programot, és a következőket jelzi itt nekem ilyen pirossal?

    dxgkrnl.sys
    dxgmms1.sys
    ntkrnlpa.exe

    Mi lehet a gond?

    Win 7 32 bites, már jó pár hónapja gond nélkül működik.
  • exodus2
    #32183
    Ahogy olvasgatom, az a kártya és a windows nem igazán szeretik egymást, rengeteg kékhalál kering neten. Próbálkozz régebbi driverrel, ha eddig a legújabbat használtad.