46641
  • Gomber
    #32262
    OH megtudtam nyitni csak nézet típust kellett váltani tc-ben KÖszi szépen
  • Gomber
    #32261
    és hogy tegyem láthatóvá? már megnéztem és látható ...
  • Gomber
    #32260
    xpvel nem is volt ilyen szarság meg amikor 1 másik vinyóra telepítem a játékot nem a rendszerére akkor rendesen müxik és nem bassza el más helyre azokat a csicska filéket
  • bon
    #32259
    Mint írtam rejtett köynvtár, láthatóvá kell tenni.
  • Gomber
    #32258
    megnyitottam a tc-t de semmi
  • bon
    #32257
    Egy link, amikor rákattintasz (pl. Total Comamnderben) akkor rögtön átírányít a c:\users\felhasználó\Appdata\Roaming könyvtárba, csak a régi programok kompatibilítása miatt maradt benne a Windows-ban a kifejezés. Természetesen az Appdata könyvtár alap esetben rejtett.
  • Gomber
    #32256
    Hát de a faszom akkor hogy lehet megjeleníteni vagy megnyitni
  • bon
    #32255
    Application data könyvtár nem létezik , csak egy linkelés (mint a kiterjesztése is mutatja LNK) ami az adott felhasználó könyvtárjában megtalálható AppData\Roaming könyvtárra mutatt és nem kikapcsolható, a játékokon múlik, hogy hova mentődnek a dolgai.
  • Gomber
    #32254
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem hogy a windows7 beli Application Data mappát hogy lehet megnyitni? mert én sehol nem látom az users/felhasználó mappában se szerintem elvan rejtve vagy nemtudom.. a 2 kérdés meg az hogy ki lehet e vhogy kapcsolni hogy a játékok amik a rendszer vinyóra vannak telepítve azoknál ne az Application Data mappába mentse a filéket hanem oda ahova telepítve van a játék... előre is kösz
  • Narxis
    #32253
    Egyszer már írtam ide és valaki volt olyan rendes és letöltötte nekem erről az oldalról a témákat. Most letöltené nekem ezt a 4-et? :)

    Hiába megyek arra az oldalra amit kér letöltés előtt, letöltöm a toolbart is, de telepíteni már nem merem mert WOT riaszt arra az oldalra, így meg nem adja ide a téma letöltéshez a linket...

    Ezek kellenének:


    Star Trek

    Star Wars

    Warcraft

    Matrix
  • Doomista
    #32252
    Szerintem is. Már vagy 5 éves a videokártyán kívül minden, és a nap 24 órájában üzemel a gép több éve, meg sokszor belerúgtam már a gépházba :D
  • bon
    #32251
    Nem érinti az alkalmazásokat. Amúgy szerintem hardver hibád lehet.
  • Doomista
    #32250
    Újraraktam a win7-t, de pár nap múlva ismét kernel hiba, és egyéb kritikus, hiba hiba van az eseménynaplóban...ma megint leállt a gép csak úgy magától...friss windowsal nem értem miért történhet ilyen...ha beraknám a cd-t és csinálnék egy javítást? Alkalmazásokra nem hat ki igaz?
  • bon
    #32249
    Rendszerindítást a bcdedit parancssori alkalmazással lehet piszkálni, de csak óvatosan, mert könnyen egy indíthatatlan rendszer lehet a végeredménye.
  • Solt
    #32248
    Köszönöm Urak, de magával a vinyóval van valami gáz...
  • Apocalipto
    #32247
    Csőőőővi.

    A windows beépített biztonsági mentés progiját akartam lefuttatni, de az általam kiválasztott partícióra (F:\) nem tudok menteni adatokat. Méghozzá azért,mert az rendszerpartíció, az elsődleges, de a windows nem is azon van. Ez miatt nem tudom formázni sem. Miért nem az az elsődleges rendszerpartícióm amin a Windows van? Meg lehet ezt változtatni hogy le tudjam menteni a cuccost az F:\-re?
  • Jakuza001
    #32246
    Ne halgass rajuk meglehet csinalni ugy is hogy eredetileg IDE meghajtoval telepitetted.

    Tessek a link. http://www.ithinkdiff.com/how-to-enable-ahci-in-windows-7-rc-after-installation/
  • [HUN]FaTaL
    #32245
    "Mondjuk a BIOS-nak ettől függetlenül elérhetőnek kellene maradnia."

    A rendszer jogosan döglik meg, azt újra kell telepíteni (illetőleg korábban azt olvastam hogy egy regkulcs átírásával megoldható, hogy ne kelljen, de nem foglalkoztam vele), de a biosnál fagyás tipikusan hardveres samsung hdd probléma, az én egyik vinyóm is kűzködik vele, le kell húzni hogy vissza lehessen tenni IDE módra és utána tökéletesen működik.
  • MerlinW
    #32244
    Hát.. ha ACHI-ra vált, megváltozik a vezérlő típusa, így logikusan újra kell telepíteni a rendszert. Mondjuk a BIOS-nak ettől függetlenül elérhetőnek kellene maradnia.

    Rosszabb esetben összekócolódik a partíciós tábla, amit meg kell "szerelni". Tehát ACHI/SATA/IDE módok között nem tanácsos váltogatni, a masina beüzemelése után.
  • [HUN]FaTaL
    #32243
    Hiába.
  • MerlinW
    #32242
  • Evin
    #32241
    Próbálj meg egy BIOS frissítést, ha van frissebb.
  • Solt
    #32240
    Az! :D Veszek egy SSD-t, ez meg megy "adattárolónak"...
  • [HUN]FaTaL
    #32239
    Ha jól sejtem ez egy samsung winchester :D Nyugi ezen kívül semmi baja :)
  • Solt
    #32238
    Hurrá! Rühellem a számítógépeket... :D
  • [HUN]FaTaL
    #32237
    "A következő lenne a gondom. Ha AHCI-re váltok ide módról, akkor újraindítás után megáll a boot... kiír valami Sata szöveget, és úgy marad... újraindítom, visszamennék a bios-ba, de nem reagál a del-re! Csak a cmos clear segít!"

    HDD fail, egyszer már gariztattam emiatt, másodszorra már nem fogok, leszarom, maradt IDE módban :D
  • Solt
    #32236
    Üdv Urak!

    A következő lenne a gondom. Ha AHCI-re váltok ide módról, akkor újraindítás után megáll a boot... kiír valami Sata szöveget, és úgy marad... újraindítom, visszamennék a bios-ba, de nem reagál a del-re! Csak a cmos clear segít!

    w7-t szeretnék telepíteni AHCI módban, de el sem jutok odáig, hogy a w7 telepítő elinduljon!

    Esetleg ötlet valakinek?
  • fery02
    #32235
    Nekem akkor csinált ilyet a laptop, mikor külső egér volt rádugva.

    Ha jól emlékszem, az Eszközkezelőben tudtam letiltani, hogy az egér felébreszthesse a gépet.
  • bon
    #32234
    Igen, a tegnapi képen látok jó néhány programot.
  • [HUN]FaTaL
    #32233
    port.hu-hoz van gadget?
  • [HUN]FaTaL
    #32232
    Reverse stereo
  • kirol
    #32231
    A Windows feladatkezelő Folyamatok fülén lévő kismillió futó alkalmazásra gondolsz?
  • SötétBarom
    #32230
    Jólvan, debil vagyok.. Az erősítőmbe volt fordítva bedugva az RCA. :DD
  • bon
    #32229
    Valami programban bekapcsolatad a csatornák felcserélést, leginkább játékoban találkoztam ilyennel.
  • SötétBarom
    #32228
    Ha fel van cserélve a jobb és a bal oldal stereoban az mitől lehet???
  • bon
    #32227
    Sajnos nincs ötletem, bíztam benne, hogy nem Windows részét képező szolgáltatásokat futtat ez az svchost.exe, de nem így van.

    Esetleg meglehetne próbálni a probléma jelentkezésekor a futó programok egyenkénti bezárását és hátha valamelyik programmal van összefüggésben. Jobb ötletem nincs.
  • kirol
    #32226
    Ezt:
  • ba32107
    #32225
    Köszi
  • aate
    #32224
    Társítással azt választod ki az adott ikon-fájl melyik programmal induljon el. Pl: egy média fájlt melyik programmal játszat le, azt társítod hozzá.Töröld a parancsikont és hozz létre egy újat.
  • ba32107
    #32223
    Meg tudjátok mondani, hogy ha egy parancsikont ráhúzok egy másikra, akkor mi az a "társítás"? Véletlenül összetársítottam két parancsikont, és nem tudom ez mit jelent, és hogy kell visszacsinálni.