46641
  • bon
    #33547
    Monitor driver fent van?
  • Laceee
    #33546
    Monitor tipusa ?, vga driver van-e fent ?
  • aate
    #33545
    A belinkelt oldalon a keresőben behozza a Wireless Lan Drivert.Törölj minden más wifi managert stb. és rakd fel a drivert.
  • aate
    #33544
    Telepítő lemezen nincsenek driverek? Valamelyik biztos jó hozzá.
    Mindig indítsd újra a gépet mikor cseréled a drivert .
    Atheros,vagy Broadcom (nagyritkán Intel)lehet.Valamelyik drivert rakd fel,ha jó elvileg rögtön kirakja ikonját az óra mellé.
    A laptop alján a matricán nem szerepel valamelyik neve? PL: Atheros AR5B95

  • barmi
    #33543
    W7 alatt miért nem tudom a felbontást 1600x1200-nál nagyobbra állítani?
    xp alatt 2500 valamennyire fel lehet tekerni de w7 alatt 1600 a max? wtf?
  • qqqqq257
    #33542
  • qqqqq257
    #33541
    Na szoval hiányoztam, végre kivártam az 5 hetet, miattatok, de most már végre újra itt vagyok.....
  • bon
    #33540
    Itt egy pontos leírás a harvder beazonosítására, link
  • Fuji82
    #33539
    Nekem is így van beállítva de mégsem enged a gyökérbe menteni.Alkönyvtárba enged.
  • ede0001
    #33538
    Ha nem tudod milyen wifit van, menj az eszközkezelőbe és a problémás eszközön nyomj egy jobb gombot. tulajdonságok - részletek - hardverazonosító

    a kiirt kulcsot a megguglizod és megtudod hogy milyen wifid van.Most már csak a megfelelő drivert kell felraknod.
  • Laceee
    #33537
    Nekem is volt ilyen problémám, de megoldottam:
    Szerezd be a poweriso nevű programot (FULL-t)
    Nyisd meg vele a W7 iso-t
    Poweriso menüjében FILE, majd FILE Properties
    Jelöld be az UDF-t, nyomj ok-t
    Mentsd el az ISO-t

  • bon
    #33536
    Egyiket se említettem. Attól, hogy 1 felhasználód van még jogosultsággal kell rendelkezned a meghajtóhoz, könyvtárakhoz, fájlokhoz és ennek a jelszóhoz sincs köze. Nálam is 1 felhasználó van, de mégis a felhasználómnak külön kellett a jogot beállítani, nézd meg a képet:

    link
  • bon
    #33535
    Hálózati kártyáknál, de ha bármilyen felkiáltójeles vagy ismeretlen eszköz van akkor még hiányzik vagy gond van a driver-al.
    Ha kábelen neteztél az még nem jelenti, hogy a wifi fel van rakva és jó is.
    A letöltött driver meg elképzelhető, hogy kicsomagolás után nem indítja magától a telepítést, nézd meg a könyvtárat ahova kicsomagolja és indítsd el kézzel, de olyan is előfordulhat, hogy csak kicsomagol és neked kell kézzel feltelepíteni (ilyennel már nem nagyon találkozni).

    Na meg jó wifi driver raktál e fel? Mert úgy nézem a Toshiba oldal jó néhányat felajánl (Atheros, bradcom, Intel, Realtek)
  • Fuji82
    #33534
    Nincs több felhasználó.Csak a rendszergazda.És jelszó sincs beállítva.Nem tudom mi lehet a gond.További ötlet?
  • piamania
    #33533
    Azon belül is a hálózati vezérlők?Mert ott most azt írja, hogy az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve.
    De ez azért is érdekes, mert nem olyan rég neteztem már rajta, úgy hogy a gépből kihúztam a kábelt és áttettem a laptopba.
    A laptopon megfent van a configFree, ezen belül van egy Wi-Fi protected Setup (WPS) rész, én erre mentem rá mindig és itt írta ki, amit már korábban is írtam.
    Viszont még mindig nem jön be a wireless lan driver telepítője, csak kicsomagolja.Pedig a gyártó honlapjáról szedtem le.
  • bon
    #33532
    túl sok mindne nem szokot lenni a hordozható gépek biosába, Wireless nevűt keres, hogy enabled vagy esetleg on-ra van e állítva.
    Amőgy a vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben minden rendben?
  • piamania
    #33531
    Biosban nem nyúlkáltam, nem tudom ott hol találnám meg.
    Egy Toshiba Satellite C660-10X-ről van szó.

    Ez az
  • bon
    #33530
    Jogosultságggal lesz a gond. A meghajtón jobb gomb tulajdonságok/biztonság füll és engedélyezd a felasználód teljes hozzáférését a meghajtóhoz.
  • bon
    #33529
    Nincs a gép oldalán kapcsoló, bios-ban engedélyezve van? Mi a gép pontos típusa? Az adsl nem kavarhat be, mert ninsc köze hozzá.
  • Fuji82
    #33528
    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni.Arról lenne szó, hogy ha megpróbálok például egy e-mailben kapott fájlt lementeni a D meghatjtóra(C-n van a win7) akkor a következő hibaüzenetet írja ki:,,Az ügyfélnek nincs meg a szükséges joga."

    Van valami ötletetek mi lehet a gond?

    Köszi előre is!
  • piamania
    #33527
    Hello!

    Kipróbáltam azt az F8 billentyűs megoldást, de sajna nem jött be.Pedig lenyomtam hozzá az FN gombot is, de még mindig azt írja ki, hogy engedélyezzen a vezeték nélküli dolgot.Win7 32 bit van fenn. Hol tudom máshol elérhetővé tenni a dolgot?Vagy az is lehet, hogy bekavar, mert ADSL internetet használok?Köszi szépen
  • kiskuvasz
    #33526
    végig próbáltam már de nem jó:(
    ped az apval semmig gond nincs mert itt a helyiségben többet is kellene látnia...
    de olvastam róla sokat és másoknak ish van ien problémája
  • bon
    #33525
    Vagyis a wifi választás se nehéz, mert most látom WN6301L típus kell neked.
  • bon
    #33524
    Maradjál a Vista-nál, Windows 7 nem támogatott az oldal szerint, Vista meg támogatott és driverek is vannak. Wifi esetében csak kétféle kártya közül kell a megfelelőt felrakni.
  • kiskuvasz
    #33523
    próbáltam már image burnal ish...
    nem veszi azt sem be
    3 napja drivereket kotorászok forumokat olvasok hát nem oan 1xű mint ahogy irod h gyártó honlap letöltés install aztán már megy is:D
    fujitsu siemens amilo la 1703 laptop egy sis163u wlannal
    de már kezdem feladni és öszetöröm az egészet:@
  • bon
    #33522
    Driver felrak a gyártó oldaláról, már havan Vista-s driver, végső esetben XP-t is kilehet próbálni, hátha műkődik.
  • bon
    #33521
    Ez esetben akkor marad az imgburn-al készítsél képfájl a lemezről, hátha elfogadja a USB-s telepítő készítő progi.
  • kiskuvasz
    #33520
    igazából a vista simán felment... ráadásul karcos dvd vel :S
    tulképp ez ish jó lenne nekem mert most ish a notiról írok csak most wlan problémám van...
    nem talál hálózatot...
  • kiskuvasz
    #33519
    hát több w7 et ish próbáltam elkértem mjandnem minden ismerőstől:D
    ugyhogy jó a "forráanyag"
    viszont már több ötletem nincs h mit csináljak
  • bon
    #33518
    Imgburn-al készített image-nek jónak kell lennie, már ha a forrás anyagal minden rendben van (de a te esetedben közel se biztos, hogy jó a telepítő anyag, mert lemezről is feltelepült volna ha jó lenne).
  • kiskuvasz
    #33517
    nah az oké ezt értem...
    de mivel elakartam kerülni a letöltés mert megvan DVD-n gondoltam a dvdből csinálok a gépre ISO-t.
    akkor most mit csináljak h a w7 ami jelenleg nekem dvd-n van meg rákerüljön a penre és be ish bootolja a gép
  • bon
    #33516
    ISO-t nem kell csinákni, hanem le lehet tölteni (lehetőleg hivatalos helyről származót, a házi barkács kerülendő), ha meg simán felmásolod persze, hogy nem boot-ol be, mert a boot részt nem lehet másolással kiszedni az image-ből vagy a telepítő lemezről.
  • kiskuvasz
    #33515
    nah most jó lenne de...
    most azt irja a program h nem érvényes az iso fájl már csináltam 3 db de 1ik iso t sem akarja elfogadni...
    hapedig csak felmásolom a penre csak simán a w7 et akkor azt nem bootolja be
  • bon
    #33514
    Na igen a topic több mint 33000 hozzászoása is azt sugalja, hogy soha se írnak.
  • aate
    #33513
    valószínű az F8 a bekapcsoló gomb
  • qqqqq257
    #33512
    Ez egy halott forum, ide senki nem ír soha semmit......
  • piamania
    #33511
    Csak újra kellett indítani a gépet és be is jött a panel.Viszont hol tudom engedélyezni a vezeték nélküli kapcsolatokat?
  • qqqqq257
    #33510
  • qqqqq257
    #33509
    Na Hello, végre ülhetek a gépemnél, na hiányoztam?
  • piamania
    #33508
    Letöltöttem a wirelesst, kibontottam, de azt írta, hogy kibontás után elindul a telepítő, de nem csinál semmit.