46641
  • bon
    #33507
    Nem, esetek többségében az adott kép családhoz tartozó összes drivert felajánlja, tehát ha 4 féle wifi-vel vagy két féle vga-val gyártják akkor mindegyik fel lesz ajánlva letöltésre. A gép pontos felépítését lehet, hogy rámatricázzák a gépre, vagy a gép dobozára is rá szokták írni. Némely komolyabb cégnél automatikus gép felismerés és driver letöltés, telepítés is van.
  • bon
    #33506
    igen
  • piamania
    #33505
    Ismételten egy láma kérdés.Egy Toshiba gépről van szó, driver letöltéséhez minden paramétert megadtam.Szerintetek ez úgy van az illesztőprogram típusánál, hogy ami a gépen van, abban a részben csak azt listázza ki?Mert ha igen, akkor letöltök onnan mindent és felteszem.
  • piamania
    #33504
    A wireless lan driver lesz a wifi drivere?
  • bon
    #33503
    Elmész a gyártó oldalára és ott a gépen szereplő típusszám alapján le tudsz tölteni mindent. Wifi életre keltéséhez meg előfordulhat, hogy fel kell telepíteni a gyártó wifi-vel kapcsoaltos szoftverét
  • aate
    #33502
    Valószínű a gépeden kell bekapcsolni egy gombbal.Ha így sem működik akkor az alaplapi lemezen valószínű több féle drivert is felraktak hozzá azt kell cserélgetni ha mégsem jó akkor a gyártó oldaláról kell leszedni. Álltalában a win 7 egyből felismeri a wifit pár gyártó kivétel lehet pl: emasine(acer)de ott is mellékeltek több féle drivert mivel sajnos többféle chipet variáltak az alaplapon.
  • piamania
    #33501
    Igen megvan már.A wifit elmagyaráznád, hogy hogy kell életre bírni?
  • Met
    #33500
    A másik topicban már válaszoltak
  • piamania
    #33499
    Hello!Ma vettünk egy laptopot, fel is raktam rá a 7-et.Kellene nekem egy olyan program, ami kilistázza, hogy milyen videokártya és hálózati kártya van a kütyühöz.A gép még offline-ban van.
  • ede0001
    #33498
    Próbáld meg itt is.

    Windows catalog

    Csak IE-vel megy
  • ede0001
    #33497
    Ja látom nem netbook, hanem notebook.

    Ha már az elején megáll a telepítés, akkor valszeg biosban kell matatni.
    Próbáld megkeresni a SATA beállításokat, abban próbáld a lehetséges opciókat váltogatni,a telepítés ennyire a legelején történő megállásának 99%-ban ez szokott lenni az oka.
    Állítsd valamilyen IDE, vagy kompatibilis módba.Ha bejön és sikerül feltelepíteni, akkor majd ne felejtsd el visszaállítani, mert előfordulhat az ellenkezője is, hogy a drivernek a kompatibilis mód nem fog tetszeni, és akkor meg az oprendszer elindulásakor áll le. De ez nagyon ritka.
    Próba cseresznye.
  • fearfan
    #33496
    Na feltettem nem jó.Frissítettem a rendszert úgysem jó.Egyszerűen ötletem sincsen,hogy miért van,pedig xp-n a monitoromnak megfelelő arányú felbontást választhatok.Ez a játékoknál fontos,mert azért nem mindegyik fut el 1920-ba,jó lenne mondjuk 1440-be tolni,de azt nem választhatom ki,max úgy,ha az asztalt is arra a felbontásra állítom ve a catalist control centerbe,de nem fogom minden játékindításnál ezt átállítani.
  • aate
    #33495
    Image Mastering API v2.0 (IMAPIv2.0)Link
  • aate
    #33494
    Ezzel is kiírhatod: Imagburn
  • bon
    #33493
    Amúgy nem egy házi barkács rendszert használsz?
  • bon
    #33492
    Telepítsd fel amit kér, ha fent van akkor meg telepítsd újra.
  • aate
    #33491
    Akkor pedig az iso file nem jó. Keress egy másikat.
  • kiskuvasz
    #33490
    sajnos hibaüzenetet kapok a progitól mikor elakarom inditani...

    "this application requires the image mastering API v2.Please install the image mastering API then run this installer again"
  • bon
    #33489
    Jó lesz az is. Amúgy én mindig telepítem a monitor drivert ha van, mondjuk az én monitor driver-e a Windows update-ről települ.
  • fearfan
    #33488
    Most nézem,hogy csak vistához van driver lol Na erről ennyit :(
  • fearfan
    #33487
    Nos még eddig nem kellett a monitorhoz külön drivert felrakni xp-n meg sztem windows 7-en sem kéne,de automatikusan vmilyet felrak,de nézek a monitoromhoz egyet,ha találok...
  • fearfan
    #33486
    Nem alaplapi van fent,hanem rendes PCI-E vga és a legújabb.
  • aate
    #33485
    Ez a program egy egyszerű Usb/Dvd Író, elindítod egy másik gépen, betöltöd az iso filet és kiírja megfelelő minőségben USB-vagy DVD-re.(ha van a gépen dvd író)
  • kiskuvasz
    #33484
    hát van dvd meghajtóm:)
  • ede0001
    #33483
    min. 4 gigás pendrive kell!
  • ede0001
    #33482
    Mivel netbookood van, valószinüleg nincs DVD meghajtód.

    DVD-ből csinálj iso-t, aztán ezzel a progival meg az iso-val bootolható pendriveot csinálsz.

    A biosban beállítod, hogy usbről menjen a bootolás.
    Telepíted.
  • kiskuvasz
    #33481
    most ez a progi ez mi ez tegyxem rá a dvd re?
  • kiskuvasz
    #33480
    ezt meglesem köszönöm
  • kiskuvasz
    #33479
    igen azzal tuti rendben haver feltette simán a laptopjára...
  • aate
    #33478
    Bocs most látom,hogy notebook akkor flopy nem igazán lesz.Írd ki lassabban.
    Windows 7 USB/DVD Download Tool-st erre találták ki.Próbáld meg az Image file-t ezzel kiírni > LinkHasználata egyszerű.
  • bon
    #33477
    A lemezzel minden rendben, nem gyorsan írtad ki?
  • aate
    #33476
    A torrentes win7-nél előfordulhat legtöbbször a all & one verzióknál, próbálj egy másikat lehetőleg módosítatlan verziót kiírni.
    De azért próbáld meg úgy is,hogy letiltod a flpoy meghajtót és minden usb eszközt kihúzol a gépből.
  • kiskuvasz
    #33475
    sziasztok!
    Win7 kérdésem lenne...
    épp most telepítem a notebook omon a W7et...
    csak az a baj hogy már kb 2 órája 1%-on áll a windows fájlok kibontása...
    de lefagyva nincs mert a kurzor mozog és a pont is villog mi lehet a baj?
  • WinStar
    #33474
    feltettem az intel chipsetet és minden okés :) De azért köszi.
  • bon
    #33473
    A Monitornak a driver-e fent van?
  • ede0001
    #33472
    Nem egy mai darab az alaplapod. Látom van benne IDE és SATA port is. A DVD lejátszód és az iród is SATÁS vagy az egyik IDÉs? Ha csak az iród SATÁs a BIOSban nézd meg, hogy engedélyezve van-e a SATA channel.
  • ede0001
    #33471
    Ha alaplapi vga kártyád van akkor frissítsd, a driverét.Általában a gyártó oldalán fenn vannak ezek.
  • WinStar
    #33470
    ott már néztem és nem látja,csak a DVD olvasót,de az írót nem látja :S
    Ha egy van bekötve(Író)akkor sem látja.
    Megpróbálom ezt a driveres cuccost.Hátha,nátha :)
  • fearfan
    #33469
    Tiszteletem!
    Egy olyan problémám lenne,hogy a monitorom 1920×1080-as felbontást tud megjeleníteni maximum és ha mondjuk egy játéknál mondjuk 16:9 v 1610-es arányú felbontást nem tudok beállítani de még a windowson belül sem,max a vga driver kezelőfelületében.Nos az lenne a kérdésem,hogy mért 1600×1200 meg 1360ú1024 meg 1280×1024-es felbontási lehetőségek vannak,amikor nem is ilyen a monitoromnak képaránya.Ezt hol lehet beállítani?
    Köszi előre a segítséget.
  • bon
    #33468
    Még egy kérdés, az eszközkezelőben se látszódik az optikai meghajtó?