46641
  • qqqqq257
    #33587
    A windows 7 em rendszeresen csinálja hogy egy program leáll, vagy újraindul a gépem, és a bekapcsolásnál mindig keresi a problmát, de nem találja, és nem tudjátok, hogy mi az a starforce, mert valami olyasmi probléma is van kérlek segítsetek?
  • bon
    #33586
    Legalább kettőbe vágod a winyót, pl így: c: 40-50gb d: 360-350gb a Paragon Particion Manager progit ajánlom, de sajnos van egy rossz hírem is, adat mentés ajánlott a partíció piszkálgatás előtt, mert becsúszhat egy hiba és akkor mindne adat elveszhet.
    A 32bit-es oprendszert roppant egyszerű eltávolítani, lemezről be-boot-olsz, majd a telepítővel a telepítés helyének kiválasztásánál törlöd az átméretezett c: amit a törlendő rendszer van, majd újra létrehozod és máris mehet a telepítés a rendszer nélküli üres C: meghajtóra.
  • Suzaka
    #33585
    Üdv!

    Azt szeretném kérdezni hogy mi a teendő az esetemben... 64 bites procis gépen van 32 bites win7. De formázni nem akarok és csak 1 partíció van... de ezen az egy partíción van 400 giga szabad hely. Gondolom azt leválasztom valami partíciónáló progival és telepítek arra egy 64 bites win-t. De a lényeges kérdésem az lenne hogy a másik partícióról hogy tudom majd eltávolítani a régi 32 biteset??? :S Előre is köszönöm a segítséget!
  • bon
    #33584
    aero bekapcsolásával: vezérlőpult/rendszer/Windows élményindex futatsd le, és ha mindne megfelelő akkor bekapcsolja.
  • Razero
    #33583
    Sikerült megcsinálnom, köszönöm...
    De még egy kérdés, hogyan tudom beállítani azt, hogy ha ráviszem ez egeret a tálcán lévő kis ikonra, akkor az ne a szöveget mutassa, hanem kicsiben az ablakot.
  • bon
    #33582
    Ha egész véletlenül iskolai verzió akkor az aktiválással lehetnek gondok, mert iskolai hálózatban aktiválható csak.
  • bon
    #33581
    Nyelvi csomag beszerzése:
    "A nyelvi csomagok választható frissítés formájában a Windows Update szolgáltatással is elérhetők. Telepítésük nem automatikus.
    1.A Windows Update megnyitásához kattintson a Start gombra . A keresőmezőbe írja be az update szót, majd az eredménylistában kattintson a Windows Update elemre.

    2.A bal oldali ablaktáblán kattintson a Frissítések keresése parancsra és várjon, amíg a Windows megkeresi a számítógéphez elérhető legújabb frissítéseket.

    3.Ha frissítést talált, kattintson a Választható telepítendő frissítések kijelölése parancsra.

    4.Jelölje ki a kívánt nyelvi csomagot, majd kattintson az OK gombra.

    5.Kattintson a Frissítések telepítése elemre. Amennyiben a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy hagyja jóvá a műveletet."

    Nyelvi csomag telepítése:

    "A nyelvi telepítőcsomag (LIP) telepítéséhez kattintson duplán a fájlra a telepítőprogram megnyitásához. Nyelvi csomag telepítéséhez kövesse az alábbi lépéseket:
    1.A Területi és nyelvi beállítások lap megnyitásához kattintson a Start gombra , majd a Vezérlőpult parancsra, azután az Óra, nyelv és terület elem Területi és nyelvi beállítások lehetőségére.

    2.Kattintson a Billentyűzet és nyelvek fülre.

    3.A Megjelenítési nyelv területen kattintson a Nyelvek telepítése/eltávolítása elemre, majd kövesse a lépéseket. Amennyiben a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy hagyja jóvá a műveletet."

    forrás: Windows súgó



  • Razero
    #33580
    Enterprise verzióm van...esetleg tudsz küldeni egy linket ahol le van írva hogyan kell csinálni?
    Vagy esetleg le tudnád írni?
  • bon
    #33579
    Enterpirse és Ultimate változatnál van lehetőség hivatalos módon állítani a nyelven (Windows Update-n keresztül), a többinél max házi barkácsolással, de nem ajánlott, inkább egy magyar nyelvű változat telepítése ajánlott.
  • Razero
    #33578
    Köszönöm, és még egy kérdés, nekem angol nyelvű verzió van fönn, ezt hogyan tudom magyarra átrakni?
    Le kell tölteni valamit, vagy frissíti magától és utána be lehet állítani?
  • bon
    #33577
    Felugró ablakot (UAC) letiltani nem ajánlott, de kevésbé érzékenyre lehet venni a Vezérlőpult\Felhasználói fiókok\felhasználói fiók felügyelt beállításainak módosítása opciónál, a csúszkát eggyel lejjebb veszed.
    A többi partíciónál gondolom betűjeled nincs, ezt a Vezérlőpult\Felügyeleti eszközök\Számítógép kezelés\Lemezkezelés jobb gomb a problémás partíciókon és meghajtó betűjel és elérési út módosítása menüponton.
  • Razero
    #33576
    Helló!

    Most raktam fel a windows 7-et és lenne pár kérdésem...
    Telepítésnél partícionáltam a merevlemezem, amire rakta az OPrendszert az meg is van, de a többit nem látja...
    Valamint, ha el akarok indítani egy programot, akkor mindig felugrik egy ablak, h tényleg el akarom-e indítani a programot...ez hogyan lehet kikapcsolni?
  • fekete0012
    #33575
    ok köszi
  • bon
    #33574
    Ezért én biztos nem telepítem újra, pláne, hogy havi 1x fordul elő, egér driver frissítést megpróbálnék, már ha van hozzá.
  • fekete0012
    #33573
    hello egy olyan problémám van hogy havonta 1 szer az egér nyil szétesik meg a kis töltö kör de ha ujraindítom akkor minden rendbe lessz utánna .ere valami megoldás van vagy rakjam ujra a gépet?
  • bon
    #33572
    Vezérlőpult\Energiagazdálkodási lehetőségeknél kikapscolható az alvó mód.
  • MaxPayne
    #33571
    Sziasztok, olyan gondom van hogy mikor kis időre elmegyek a géptől kb 10-15 perc utánna a monitor és a gép valamifeéle alvó üzemmódba rakja magát vagy nem tudom minek nevezzem de ha megmozgatom az egeret, visszajön a kép és minden le van fagyva kivéve az egér és kb 3-4 perc után újra működik minden de addig nem nyit meg semmit ha véletlen megnyitok valamit akkor csak 3-4 perc után nyitja meg.... mi a megoldás? van valami beállítás erre?
  • [HUN]FaTaL
    #33570
    Boldog karácsonyt és BSOD mentes új évet :)
  • barmi
    #33569
    Boldog karácsonyt mindenkinek !
  • bon
    #33568
    Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
  • aate
    #33567
    Boldog és Békés karácsonyt Mindenkinek !
  • barmi
    #33566
    Valóban, a driver hiánya volt a probléma.
    A W7 automatikusan azonosította az új eszközt és minden gond nélkül fel is telepítette ! ^_^
    Kellemes ünnepeket mindenkinek !!! :D



    http://kep.ivpicture.hu/476453.N.jpg
  • aate
    #33565
    Saját felelősségre letöltheted >innen
  • aate
    #33564
    Katt az Érvényesítés szükséges ,,Tovább" gombra majd utána megjelenik.(ha átmegy az eredetiség vizsgálaton)
  • piamania
    #33563
    Vak vafgyok vagy tényleg nincs ott a letöltés felirat?
  • aate
    #33562
    Ezzel a kis alkalmazással egyszerűen vehetsz saját tulajdonba fájlokat, könyvtárakat, és állíthatod be az engedélyeket Csak ki kell választanod, hogy fájlt vagy mappát szeretnél saját tulajdonba venni, és egy kattintással megoldja a program. Ugyanilyen egyszerűen tudod a fájlokhoz, mappákhoz beállítani a teljes hozzáférést magadnak. > letöltés
  • bon
    #33561
    Igen, mert a monitor driver-e alapján fogja tudni a rendszer a támogatott felbontások listáját.
  • barmi
    #33560
    xp alatt és w7 alatt is plug&play moncsit ír :D Lehet, hogy fel kell tennem w7 alá a moncsi driverét? Köszi mesterek! és Kellemes ünnepeket!
  • aate
    #33559
    ,,javascript:document.newmessage.submit(); "Ezt nem tudom hogy került bele
  • aate
    #33558
    Próbál innen letölteni majd ,telepíteni.javascript:document.newmessage.submit();
  • piamania
    #33557
    Igen, most már én is örülök.Csak egy bajom van.
    Valamiért nem telepíti a KB976422 frissítést a Win7.
  • bon
    #33556
    Na ez jó hír.
  • piamania
    #33555
    Bocs a lámaságért és a sok postért, de most már sikerült.Megy a Wi-fi.
  • piamania
    #33554
    Most próbál kapcsolódni.Az előbb 101.hibával elutasított.A rendszereszközökben a felkiáltójel is eltűnt, ez volt a baja.Most a pc-ről netezek, de itt van mellettem közvetlen a laptop is, és keresgél.
    És ismét nem.Nem található WPS- hozzáférésipont.
  • piamania
    #33553
    Na a BoardCom végre települ.
  • piamania
    #33552
    Az intel wireless Lan driverét töltöttem le, de kézi indítással se indul el a telepítés.Letöltöttem egy másikat is, de azzal se....
  • piamania
    #33551
    Próbálkozom, próbálkozom.Ugye a rendszernél a hálózati vezérlőnél van nekem egy felkiáltójelem.A toshibánál melyik driver felel meg a hálózati vezérlőnek?Most megpróbálom külön ezt felrakni.
  • Fuji82
    #33550
    Mindenhol teljes joggal bír a felhasználóm és mégsem jó.Megoldható lenne esetleg MSN-en keresztül segítenél távsegítséggel?
  • bon
    #33549
    A megoldás amit írtam, a jogosultság valahol nem stimmel, pláne, hogy alkönyvtárba enged, csak gyökérbe nem. Vedd fel a felhasználód teljes joggal az egész meghajtóra ott ahol a jogosultságot lehet állítani, azzal ne foglalkozz, hogy ott van teljes joggal a Rendszergazdák csoport.
  • Fuji82
    #33548
    Valaki tud megoldást az én problémámra?