46641
  • bon
    #34963
    A netes telepítő csak az szedi le amit kell, az offline az több száz mb.
  • Krisztiam #34962
    hi
    én most telepítem az sp1-et , csupán 44 mb? :)
  • 404
    #34961
    jobbkatt a vinyón, tulajdonságok, hardver, kiválasztod a külső vinyót, hardver fül, tulajdonságok, házirendek fül, jobb teljesítményt kijelölöd
    ha minden igaz, akkor ezek után arra formázod, amire akarod
    a végén állítsd vissza a gyors eltávolításra
  • bon
    #34960
    pl. Paragon Particion Manager megoldja a problémád.
  • mikiking
    #34959
    sziasztok,vettem egy 200 GB külső HDD-t,viszont az NTFS-be van formázva... És ha fomázási lehetőségeket nézem,akkor csak NTFS,és valami exFAT van... Viszont az nem FAT 32 . XP-n meg nem is engedi leformázni... Akkor most mit tegyek ??? csak a Fat32-őt ismeri fel a ps3-at,és valahogy ezt a külső vinyót le kéne FAT32-be formázni. Valaki tudna segiteni ???
  • Armagedown
    #34958
    pont erről a parancsról van szó az oldalon , ez a második lehetőség
  • bon
    #34957
    Hibakód nélkül nem.
  • bon
    #34956
    Engem nem izgat, 60gb-os ssd-n van a rendszer. Ja és simán parancssorból is törölhető, nem kell külön program: dism /online /cleanup-image /spsuperseded
  • Wreck86
    #34955
    Sziasztok!
    Mindig frissítem a win7-et mégis van olyan frissítés amire kiírja, hogy sikertelen.:( Tudtok segíteni?
  • Armagedown
    #34954
    fel lehet azt a 3 gigát szabaditani : http://www.sevenforums.com/tutorials/122262-windows-7-sp1-disk-cleanup-tool.html
  • bon
    #34953
    Némi különbség azért van az update-n kiadott és az sp1 álltal felrakott frissítések között, mert az sp1-ben van olyan frissítés is ami az update-n nincs kint.
    Én így azt modnom, hogy ajánlott feltenni, vagy ha tervbe van véve egy rendszertelepítés akkor célszerű megvárni a hivatalos sp1-es telepítő készletek megérkezését.
  • bon
    #34952
    2gb megerősítve, megnéztem és nálam is 2gb-ot használt el az 51gb-os partícióból, de belefér, nálad a 30gb az kevés lesz 40 ajánlott c-nek.
  • Armagedown
    #34951
    ha felesleges volna nem adták volna ki
  • Ironman2
    #34950
    Sp1 felesleges,ha idáig mindig updateltem,nem?
  • holecsko10
    #34949
    Sziasztok!
    Nekem sajna nem rakja fel az sp1-t. Elsőnek feltelepítettem a KB947821 ennél elsőnek azt mondta, hogy sikertelen volt a telepítés és a csík sem ment sehová a telepítési rublikában. Másodjára feltelepítette és utána sp1, de semmi áron nem akarta fel rakni mindig telepítéskor ki írja, hogy fel kell tennie egy KB979350 javítást vagy valami ilyesmit,de a végén nem megy. Egy integrált win7 x64-n van. Valakinek van egy ötlete, hogy mit csináljak?
    Előre is köszönőm a válaszotokat.
  • bon
    #34948
    Én nem néztem idáig egyik gépen se a helyfoglalását, de most fog befejeződni a 3. gép, ott majd megnézem, mennyivel csökkent a hely.
  • Ariakus
    #34947
    Sziasztok, nektek is kb. 2 gigát telepített föl a Windows 7 SP1 (64bit). Harminc gigás a windows partícióm de már csak 5.8 giga van rajta ....
  • bon
    #34946
    Gépe válogatja, a konfigomon, letöltéssel együtt 30 perc volt a telepítés, a munkahelyi öregecske notebook-on több mint 1 óra
  • bon
    #34945
    #34787-es hozzászolásba beírtam, integrált sp1-es magyr telepítők még akkor nem voltak, kb 1 hónap mire lesznek.
  • MR ME
    #34944
    ez jó hír mert akkor énis hagyom :)
  • simonl #34943
    Sziasztok, telepítettem (rendszergazdaként) a legfrissebb KMPlayert, ám telepítés után az ikonján megjelent egy csúnya kék sárga ikon.
    Hogyan lehet "aztatonnan" eltávolítani?:)

    Köszönöm a türelmes válaszokat, megoldásokat....
  • [HUN]FaTaL
    #34942
    Letöltöttem a hivatalos oldalról, melléraktam a korábbi "warez" crc fájlt és jó, úgyhogy akkor marad a rendszer, ahogy van. :)
  • [HUN]FaTaL
    #34941
    Közzétéve: Ma

    Tényleg kurvarégi lol :D
  • [HUN]FaTaL
    #34940
    Bon: Tudsz adni számokat az SP1hez?
  • DarkSector
    #34939
    omg telepitek service pack 1-et meddig kell várni wtf...már vagy 15perce megy és alig ment 20%-ot a csik kb...lol
  • trex14
    #34938
    Köszönöm a segítséget mindenkinek.
  • trex14
    #34937
    Na, megjavult: bios frissítés után helyre jött a cpu usage
  • PeToth
    #34936
    Köszi! Bevallom valami egyszerűbb megoldásra vágytam, de ha nem lesz más akkor lehet, hogy jön a win csere.
  • trex14
    #34935
    kaspersky sem talált semmit...még valami ötlet?
  • TopGun
    #34934
    Koszontem tisztelettel a valaszod.
  • bon
    #34933
    Kész az sp1 telepítése.
  • MR ME
    #34932
    nyugodtan felteheted, nem csinál semmit
  • TopGun
    #34931
    Sziasztok! Nekem ezzel a frissitessel van "gondom"

    Eloszor nem volt pipa az ablakban, csak valaszthato frissites volt, de egy ido ota mar eroszakosan akarja telepittetni magat, mindig ott a pipa, csak En nem merem telepiteni, nehogy hazavagja a windows-om :( Valaki feltette mar ezt "tescos" windows-ra?
  • bon
    #34930
    Nekem is megjöttek a frissítések, befejezi a rendszer a mentést és indítom az sp1 telepítését, na meg a többi frissítését is.
  • bon
    #34929
    Szerintem inkább új, a száma lehet régi, de rendszeresen szoktak frissülni bizonyos frissítések.
  • lck
    #34928
    Igen a verziószám régi, de mai dátummal újra kijött.
  • DarkSector
    #34927
    Kurva régi update.
    ha aktíváltad a win7-edet nyugodtan tedd fel.
  • scs17
    #34926
    Én feltettem, nem történt semmi olyan.
  • trex14
    #34925
    Ha a külső vinyóra átpakolok mindent, utánna azt leveszem, és fullra leformatálom, újra particionálom ami a gépben van majd újra rakom a windowst...akkor jó lenne? vagy ez a probléma ugyanúgy megmaradna? vagy ez csak akkor derülne ki?
  • trex14
    #34924
    task managerben a "System: NT Kernel & System" 60% cpu usage...daemon toolst leszedtem, nod 32vel, squareddel átnéztem még safe mode-ban is. 3hete lett feltéve a windows 7 és semmi baja nem volt, csak az egyik reggel már így kapcsolt be. Tegnap újra raktam a windows 7et, a probláma megmaradt. Most megnéztem ezt a kasperskyt.