46641
  • bon
    #35929
    Én csak Tisztaszoftver kulcsról tudok nyilatkozni, de ott mükődik mindkét változattal.
  • Petike125
    #35928
    Jólvan, köszi szépen! Holnap ráállok erre a telefonos témára.
  • [HUN]FaTaL
    #35927
    Itt is van ilyen, az összes félét próbáltam már szinte. 32bit-64bitet még nem próbáltam.
  • bon
    #35926
    Telefonos aktiválást én is jó ötletnek tartom.
  • MerlinW
    #35925
    Akkor ezek szerint itt már nincs ilyen:)
  • [HUN]FaTaL
    #35924
    "Német nyelvű Win7 Professional-on jó volt, magyar nyelvű SP1-en meg nemjó... Megpróbálok még egy nem SP1-et, igazából semeddig sem tart, de nem sok reményt fűzök hozzá :\"

    Aktiváld telefonon és beaktiválják. Nyelvek és 32bit/64bit között átjárható a kulcs, spvel is, anélkül is, teljesen mindegy. Egyedül a kiadásnak kell egyeznie (ultimate, homepremium stb.)
  • MerlinW
    #35923
    Német kulcs szerintem nem jó a magyarhoz. XP esetében legalábbis nem volt jó.
  • Petike125
    #35922
    Akkor elfogadta, igen. Aztán most dobott egy hibaüzenetet, hogy elképzelhető, hogy termékhamisítás áldozata lettem.
    Újra beírtam a kulcsot, nem fogadja el...

    #35919
    2 hónap várakozás után ilyen miatt nem akarom visszaküldeni a németekhez :(

    Német nyelvű Win7 Professional-on jó volt, magyar nyelvű SP1-en meg nemjó... Megpróbálok még egy nem SP1-et, igazából semeddig sem tart, de nem sok reményt fűzök hozzá :\
  • bon
    #35921
    Telepítés elején amikor kérte elfogadta a kulcsot?
  • bon
    #35920
    Pedig elkellene fogadnia, én már telepítettem a nekem lévő Tisztaszoftveres kóddal Sp1-el integrált telepítőt.
  • [HUN]FaTaL
    #35919
    Elkéne, hogy fogadja, biztosan nem írod el? Vidd vissza, cseréltesd ki, előfordult már máskor is.
  • Petike125
    #35918
    Megvásárolt termékkulcsot nem fogadja el magyar Professional SP1...
    Lehet hogy nem SP1-et kellett volna felrakni?
  • bon
    #35917
    Megvásárolt termékkulccsal igen, ingyen nem, ha érdekel privátba tudok küldeni Windows 7 letöltési linkeket.
  • bon
    #35916
    Ismer e valaki olyan alkalmazást Windows 7-hez amivel a felhasználói profilokat tudom törölni a gépről. XP-n bevált delprof alkalmazás itt már nem használható.
  • Petike125
    #35915
    Letöltést nem enged sem angolnál, sem magyarnál.
    Frissítéssel meg nem jelennek meg nyelvi fájlok.

    #35914 - ugyan ezt akartam írni...

    Windows Anytime Upgrade meg nem akar működni valamiért, pedig azt írja, hogy Professional-ról upgradelhető Ultimate-re.
  • bon
    #35914
    Ultimate és Enterpirse változatokhoz. (ha hivatalos úton akar maradni) Jobban jár egy újratelepítéssel, pláne, hogy friss gép, így még nincs belakva, meg ha előtelepített akkor még sok felesleges szemét is lehet a gépen.
  • bon
    #35913
    Igen műkődni fog.
  • bon
    #35912
    Semmi baja nem lesz a hdd-nek a művelettől, amúgy is megy folyamatosan mivel rendszer meghajtó. Szerintem sokat mondok, ha erőforrást egy fél %-ot megtudsz vele spórolni.
    Na meg nem tudni, hogy mikor lesz rá szükséged egy hibánál.
  • spy803
    #35911
    Innen letudod tölteni a nyelveket amikre szükséged van.
  • Petike125
    #35910
    Hali!

    A segítségeteket szeretném kérni!
    Szerváztam egy notebookot notebook.de-ről, ma meg is jött, de sajnos német nyelvű win7 professional van rajta.
    Van valami megoldás arra, hogy ha magyart nem is, de az angol nyelvet elő lehessen hozni belőle? Németül egy betűt nem értek...

    Olvastam olyat, hogy ha felrakok egy bármilyen magyar nyelvűt win7-et a kapott német sorozatszámmal, akkor az működni fog. Igaz ez?
  • peterx
    #35909
    Jó, nem naplóz másodpercenként (max információs bejegyzéseket nem hibát!) de percenként biztosan és ennyi I/O művelettől is megkímélem a HDD-t..
  • peterx
    #35908
    Köszi itt is! :D
  • bon
    #35907
    Ha másodpercenként naplózik és hibát akkor gond van a rendszerrel, erőforrást meg nem nyersz vele, minden Windows-ban van és volt is naplózás.
  • Rage47
    #35906
    Na azt hiszem rájöttem. Ha Google Chrome és WMC megy együtt, akkor újraindul a gép.
    érdekes, de ez van
  • [HUN]FaTaL
    #35905
    Bár ph-n már leírtam, de válaszolok itt is:

    Én bekapcsolva hagynám, mert bajban jól jöhet, de ha mindenképpen ki akarod kapcsolni, akkor szerintem elég ha letiltod a szolgáltatását.

    Start -> services.msc -> Windows Event Log -> Duplaklikk -> Stop gomb és Startup type disabled (Leállítás gomb és indítás módja letiltva)
  • peterx
    #35904
    Hali!

    Szeretnék Windows 7 (64bit prof) -ben MINDENFAJTA naplózást kikapcsolni, de bármelyik napló tulajdonságát nézem "naplózás engedélyezése" négyzetből nem lehet kivenni a pipát sehol és neten se találtam ezzel kapcsolatban semmit. Valaki tud erre mondani valami megoldást? (registry átállítás, stb?)

    Köszönöm!

    (Szinte másodpercenként ír valami feleslegeset a naplókba az OP rendszer és soha az életbe nem vettem hasznát ennek + HDD erőforrást zabál...)
  • Rage47
    #35903
    Windows Media Centerben szoktam tévézni. Valamikor újraindul a gép, mikor a WMC-t használom, és egy ideje tévézek már rajta. Mi a fene indíthatja újra?!
  • janihunk
    #35902
    Hát nem kicsit jó géped van.
  • aate
    #35901
    Sajnos nem jó.
  • bon
    #35900
    Drágább is, a válaszott Intel lapnál. Meg szép, hogy jobb, nem rég jelent meg, Intel Atom meg már 3 éve.
    De eltértünk a témától, így lassan törölgetnem kell.
    Én eldöntöttem, hogy mit fogok venni netezős gépnek, csak a napi használati tapasztalatra voltam kíváncsi 4gb és 64bit-es oprendszer esetén. Minden másra itt van a jelenleg használt konfigom.
  • MerlinW
    #35899
    Az intel pártiak 99%-ának fogalma sincs miért intel pártiak:) Pedig mobil processzorokban magasan veri az AMD az Intel-t (immár 4 éve). Asztali prociban Intel a jobb, viszont az AMD jobb ár érték arányt ad. 20 év óta az első kivétel ez alól a mostani Sandy platform.
  • janihunk
    #35898
    Itt a kép a hibáról.
  • 404
    #35897
    hááát, realpléjert használni, nem momdom...
    sajna, kell néhány ilyesmi oldal miatt, de van megoldás:
    az rp kigyomlálása után szedd le ezt
  • janihunk
    #35896
    Hát én itt nem találok megoldást.
  • aate
    #35895
    #35891 hsz-t neked is ajánlom.
  • janihunk
    #35894
    De most már a silverlight-al is probléma van. Szerintem nem az msn lesz itt a hiba.
  • aate
    #35893
    Távolítsd el, és telepítsd újra. Kérdezz itt : W. live messenger fórum
  • janihunk
    #35892
    Sziasztok gondom akatt az előbb elindítottam az msn-t (2011) és elmosódott az egész. Valami VBC.exe hibára hivatkozva. Win7 x64 van fent Ultimate.
  • aate
    #35891
    Vissza állítást telepítő lemezt bootolva próbáld meg !Nézz körül itt is :Microsoft fix it
  • Armagedown
    #35890
    még ha jobb akkor sem kell ?