46641
  • aate
    #35969
    Azért ha pontosabb gépadatot megadnátok , könnyebb lenne segíteni.
  • aate
    #35968
    ami kivan pipálva az kompatibilis ,ami piros az nem ami sárga az nem biztos, de a hardver rész ami fontos ,szoftvert úgyis újra kell telepíteni.de előfordulhat,hogy a néhány hardverhez nincs kompatibilis szoftver, PL : Touch pad ,hangkártya stb.
  • MR ME
    #35967
    gondolom főleg a hardware részt amit ír h fut e rajta a win7
  • DONGUBA
    #35966
    lefuttattam de mit kell azon nezni melyik a lenyeges?
  • MR ME
    #35965
    okés köszi
  • bon
    #35964
    Elmegyeget rajta, de futtasd le te is a #35960-as hozászolásban ajánlott programot.
  • bon
    #35963
    Lehet partíciót átméretezni, de előtte minden féle képpen kell biztonsági mentést csinálni.
    De előtte a javasolt programot futatsd le, hogy egyáltalán kompatibilis e a géped a Windows 7-el.
  • MR ME
    #35962
    hali
    3.5ghz celeron d + 1.5Gb ddr400ram-os gépre egy home editiont fel lehet rakni nyugiba, elbírja nem?
    ha esetleg a videókártya szar akkor max az Aero nem fog működni?
  • DONGUBA
    #35961
    hat keves neki...csak az a baj hogy a d meg tele van igy nemtok atparticionalni kozben nem?
  • aate
    #35960
    Ezt futtasd leWindows 7 Upgrade Advisor, 12 Giga kevés, min 20 de inkább 40 GB kell.
  • DONGUBA
    #35959
    Sziasztok regebbi laptopom van....erdemes ra felrakni a win7-et?
    pl felismeri a benne levu cuccokat?Marmint driver szinten ertem...meg ilyen aprosag hogy 12 giga hely van a c-n eleg neki?Tobbi a d meghajto
  • aate
    #35958
    PL : Chrome alatt a
    Turn Off the Lights - bövitmény
  • Noodlee
    #35957
    Valahol fél füllel olvastam, hogy ha nem full képernyőn nézek videót, akkor megoldható win 7 alatt, hogy a videó körüli részt, ami mondjuk az asztal az ikonokkal, azt kitölti feketével, így élvezhetőbb a mozizás.
    Lehet ilyet, vagy benéztem valamit?
  • MerlinW
    #35956
    Dehogynem. Ott a linkben. Csak miután majdnem 20 fájlról van szó... fel kell szabadítani őket a memóriából, írhatóvá kell tenni őket, majd eltávolítani őket.
  • bon
    #35955
    A vírusoknak pont az célja, hogy simán ne lehessen eltávolítani. Amúgy vírusirtóval vagy kémprogram keresővel is meglehet próbálni, kivéve, ha ezt a vírus is figyeli és még előbb kifekteti a kereső progikat.
  • kozako
    #35954
    aha.értem.és ezt máshogy nemlehet eltávolítani?mondjuk kitörölni a helyéről vagy valami??
  • MerlinW
    #35953
    Az egy igen kellemetlen trójai. Eltávolítása 15 lépésben :D
  • bon
    #35952
    A msupdte.exe fájlnév alapján virusod van, mert a fájl nem része a rendszernek.
  • bon
    #35951
    Ms Office topicba válaszolunk ha tudunk.
  • kozako
    #35950
    leírom szószerint a hibaüzenetet ami a parancssorban jön elő: a fejlécen: C:\Windows\System32\msupdte.exe és ez áll a fekete kisablakba: ,,FCB unavailable Abort, Fail?
  • kozako
    #35949
    helló gyerekek milehet a baj??amikor elindítom a gépet akkor ez a hibaüzenet fogad és a RAM-omat is húzza szerintem!!milehet a baj??valaki megoldást.előre is kösz

    Üdv.:kozako PEACE
  • aate
    #35948
    itt kérdezhetsz : MS Office SG fórum
  • Wreck86
    #35947
    Sziasztok!
    Használ valaki microsoft word 2010-et esetleg? Egy kis segítséget kérnék hozzá.
  • aate
    #35946
    bins taskbar

    A Windows 7 tálcaikonjait csoportokba rendezgethetjük vele.
    Ha sok ikonod van a tálcára tűzve, vagy sok programot használsz egyszerre, akkor nagyon hasznos.
    Egyelőre még béta, de így is hibátlanul működik.
  • bon
    #35945
    szerintem is
  • aate
    #35944
    Mindig tanulunk valami újat. (de ezt egy újra indításnak meg kellett volna oldania szerintem.
  • MerlinW
    #35943
    2. azt nem, de azt igen, hogy milyen időközönként.
  • Puhos
    #35942
    Sikerült! Leállítottam a feladatkezelőben a sidebar.exe-t, majd ezek után újraindítottam és működik rendesen.

    Köszi a segítséget!
  • Noodlee
    #35941
    Jelentem gyönyörűen működik a buherált Quick Launch Toolbarom, a buherált asztal megjelenítése ikonnal együtt, lassan már 2 hete :)


    Pár kérdés:
    1. Lomtárban megoldható, hogy alul mutassa, hogy mennyi helyet foglal a lomtárban lévő szemét, mint ahogy XP-ben?

    2.Megoldható, hogy a win minden induláskor magától cserélje a háttérképeket?
  • aate
    #35940
    1.Megpróbálnák egy rendszer vissza állítás a vga gadget telepítése elé.(vagy távolítsd el )
    2. Nortont uninstall törölni minden norton-Symantec hivatkozást, mappát a gadget mappájával együtt.Reg takarítás majd újra telepítés.
  • Puhos
    #35939
    Javítanám 1. Tehát a mappa létezik ezen az útvonalon: C:\program Files\Windows Sidebar\Gadgets\Norton.Gadgets mappa. Ebben a mappában állomány is van.
  • Puhos
    #35938
    1. A mappában benne van egy C:\program Files\Windows Sidebar\Gadgets\Norton.Gadgets mappa. Ebben a mappában állomány is van.
    2. Tehát, eddig a Norton gadgets benne volt a minialkalmazások között, de mióta felraktam a vga kártyához egy gadgetet azóta tűnt el a Norton gadget. És nincs a második oldalon sem. A Norton beállítása között nincs olyan menű ahol engedélyezni kellene a gadget használatát.
    3. Ma raktam újra a NIS-t.

    Mindegy, azért köszi szépen!
  • aate
    #35937
    1. A C:\Program Files\Windows Sidebar\Gadgets mappában nincs benne ?
    nem lehet, hogy a minialkalmazások között a 2. oldalra került át.
    2.leírás arról szól a norton beállításai között(engedélyezed ) ad hozzá a gadgetet . Majd a minialkalmazások között megjelenik és ott elindítod.(nekem nincs norton a gépen tehát nem tudom igazolni a leírtakat.
    3. Telepíts újra a nortont.
  • Puhos
    #35936
    Köszi a válaszod, de sajnos a gyenge angol tudásommal nem igazán tudom, hogy mit kell csinálni. Arra a gadget-re gondoltam, ami egy Norton feliratból áll és alatt az van hogy "biztonságos"! Az általad leírt mappa létezik, és van is benne állomány. Telepíteni kellett neki, mert korábban fent volt, csak raktam be egy új gadget-et és akkor tűnt el a Norton gadgetje!
  • aate
    #35935
    Telepített hozzá egyáltalán ? > vagy ezt keresed ?/ vagy ezt :linkEsetleg keresd meg >
    C:\Program Files\Windows Sidebar\Gadgets\


  • Puhos
    #35934
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy a NIS2010-es verzióját használom. Na most a minialkalmazások között nincs ott a gadget, mármint a NIS-é, mivel szerettem volna kirakni az asztalra azt is. Hogy tudom előszedni?
    Köszönöm!
  • spy803
    #35933
    Hmm, eredeti homeom van, és a vezérlőpultban néztem meg a nyelvváltás lehetőségét, arra hozta ki ezt a honlapot. De ezek szerint nem lehet.
  • aate
    #35932
    Csak haladó felhasználóknak! > A Windows 7 felhasználói mappáit rendezgethetjük ezzel a programmal. Special Folders Manager 2
    Biztonsági mentést készíthetünk, visszaállíthatjuk, de a legfontosabb funkciója, hogy át is irányíthatjuk őket egy új meghajtóra, vagy könyvtárba.

  • [HUN]FaTaL
    #35931
    Ez MSDNAA volt, de szvsz ez a dobozosnál és az OEMnél is így van, egyszerűen ha külön kulcs lenne mindenhez, akkor nem lenne elég a hossza sem.

    #35930: Nincs mit. :)
  • Petike125
    #35930
    Nem akartam holnapig várni, úgyhogy aktiváltam telefonon. Minden oké, úgyhogy köszönöm szépen a segítségeteket!!! :)