46641
  • naaa
    #36049
    majd egy SP2 -vel felér
  • bon
    #36048
    Nagyon helyes, ennyi hibával is kevesebb a rendszerben!
  • naaa
    #36047
    Ehhez mit szóltok? microsoft update
  • bon
    #36046
    Vírus, kártevő nem lehet?
  • aate
    #36045
    A feladatkezelős megoldás nem segített ?
    Unlocker> Ingyenes segédprogram, melynek segítségével a rendszer vagy más program által zárolt programokat (hozzáférés megtagadva) lehet módosítani, letörölni.
  • Tetsuo
    #36044
    Hm, koszi, megnezem az uj felhasznalos dolgot.

    Van meg vmi, de ez nem olyan nagy gond: van egy 0Byte-os file az asztalon, amit nem lehet kitorolni, ha atnevezem, akkor meg ujra kell inditanom mert vegtelen ciklusba kerulnek a feljovo ablakok. :S
  • aate
    #36043
    Nyissd meg a Feladatkezelőt, majd kattints a Folyamatok fülre.
    2) keresd meg az explorer.exe folyamatot és egyszerre csak egy példányban fusson !
    3) zárd be a explorer.exe folyamatot a Folyamat leállítása gomb (a tálca el fog tűnni)
    4) Kattints a Fájl menü opció( Task Manager )és kattints Új feladatra (Futtatás). Típus: explorer.exe, majd nyomj ENTER billentyűt.
    --------------------
    ha nem jó akkor hozz létre egy új felhasználót, próbáld ki ott működik e a tálca ha igen akkor másolj át amit kell és töröld a hibás Usert !
  • Tetsuo
    #36042
    Mint irtam, be van pipalva. ;)
  • R420
    #36041
    Sziasztok!
    Miért van az ,ha megnyomom a shift gombot kikapcsol a gép?
    Régebben XP-nél is csinálta de megszűnt.
    Válaszokat várom!
    Köszi.
  • Rotyoka
    #36040
    Melyik szerintetek a legjobb RSS widget ?
  • aate
    #36039
    Ezt most kipróbáltam és jó ,van hozzá magyar nyelv is (letöltöd a nyelvi fájlt és dupla kattintás és kész.
  • aate
    #36038
    rainlendar
    A mutatós naptár számtalan funkcióval rendelkezik, ilyenek programozható riasztó, emlékeztető, feladatok vagy az eseményfunkció.

  • bon
    #36037
    Nézd meg az eseménynaplót.
  • Noodlee
    #36036
    Köszi, megnéztem, de gagyi, és teleszarja a gépet minden szeméttel.
    Azért köszi :)
  • aate
    #36035
    googlecalendar
  • DIESEL DOG #36034
    Bon, aate, Tetsuo köszi a válaszokat és a segítséget! ;)
  • Ironman2
    #36033
    Miért van az hogy folyamatosan sárga felkiáltójel van alul a kapcsolatoknál,de mégis tudok netezni.Hol van a hiba?
  • TomBond
    #36032
    Igen van, de annak megvan a saját betűjele (v).
  • Majestic01
    #36031
    Ja, okés. köszönöm a gyors és korrekt választ.
  • bon
    #36030
    Deamon tools van a gépen, mert lehet, hogy valamilyen virtuális meghajtó.
  • TomBond
    #36029
    Néztem azzal is az sem látja. Csak a TC látja, és nincs meg az a betűjelem.
  • bon
    #36028
    Nézd meg paragon particion manager-el
  • bon
    #36027
    explorer.exe nem a böngésző hanem maga a asztal, tálca és egyéb grafikus felület (nálam 27mb-ot eszik), így nem leállítható, a böngésző az iexplore.exe
  • Majestic01
    #36026
    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, hogy a feladatkezelő-folyamatok ablakban, látom hogy az explorer.exe folyamat elég sok memóriát használ. Ezt, ha leállítom azzal bajt csinálok? Ez végülis az explorer böngésző nem? Csak mert én firefox-ot használok. Köszönöm
  • TomBond
    #36025
    Valahogy létrejött egy Q meghajtóm. A win és a particionáló programok nem látják, a total commander igen. Semmilyen mérete nincs, csak egy betűjel. Viszont ha rámegyek hogy megváltoztassam a lemezkezelésben ott sem látja de nincs Q betűjelem.
    Ez mitől lehet? Hogyan lehetne eltüntetni?
  • Noodlee
    #36024
    Tud valaki olyan mini alkalmazást, amibe tudok előre időpontokat bejelölni, és az adott időben jelez is?
    (TV műsorokat szeretnék beleírni, amiről nem akarok lemaradni.)
  • Noodlee
    #36023
    Akarom mondani, hogy a tálcán jobb klikk :)
    Még reggel van :P
  • Noodlee
    #36022
    Jobb klikk az asztalon.
    Tulajdonságok, tálca fül, második check box (a tálca automatikus elrejtése).
  • bon
    #36021
    igazak voltak
  • Tetsuo
    #36020
    LOL A sztereotipiak altalaban igazak. ;)
  • Tetsuo
    #36019
    A Taskbart akarom eltuntetni, de vhogy nem sikerul.. :(
    A Lock Taskbar nincs bejelolve, a Hide viszont be van, de a talca ugyanugy kinnt marad, sot az van legfelul, annak ellenere hogy semilyen ertesites nincs rajt. :S

    Az ablakok (Windows lol) meg ugyanugy nem automatiksan arra a meretre allnak be, hogy veletlenul se kelljen meretezni, vagyis mindig ugy jelenik meg, fittyet hanyva az elozo athuzkodassal, hogy legyen benne csuszka, ha 4 ikon van benne, ha tiz, akkor is.. :S
    A Windowsban meg az ablakok sem jol meretezodnek.. meg mindig.
  • aate
    #36018
    PL : Videószerkesztésben sokkal gyorsabb.
  • morcosqtya
    #36017
    BON, Fatal, köszönöm!!
  • DIESEL DOG #36016
    Értem.

    Olvastam egyéb oldalakon olyan írásokat is hogy olyan személyeknek érdemes váltani akik összetettebb műveletekre is használják a gépüket, pl. nagyobb memória területet igénylő grafikai munkák, nem mellesleg játékosoknak is javasolják a hardverek nagyobb igénybevétele miatt a 64-es rendszert.

    Ezek szerint akkor ezek az állítások igazak volnának?
  • aate
    #36015
    Érdemes váltanod ,egyre kevesebb kompatibilitási probléma van ,az új programokkal meg egyáltalán nincs gond, és mindig van alternatív megoldás is.
  • bon
    #36014
    De nem panaszkodhatok a sebességre.
  • bon
    #36013
    64bit-es programot használva gyorsabb, amúgy szerintem nem.
  • DIESEL DOG #36012
    Ez így is van. Jelenleg a 32-es Win7-em a telepített 4096Mb RAM-ból 3319-et tud csak kezelni. Már emiatt is váltanék 64-esre.

    Más... valóban gyorsabb a 64-es operációs rendszer a 32-esnél? Vagy ez csak sztereotípia?
  • [HUN]FaTaL
    #36011
    Jobb click -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás fülön be lehet pipálni, hogy az adott program mindig rendszergazdaként induljon.
  • bon
    #36010
    Ha jobb gomb futtatás Rendszergazdaként opcióval telepítetted akkor alapból úgy indul. Egyéb esetben meg jobb gomb az indító exe-n tulajdonságok, kompatibilitás fül és alul van egy opció amit ki kell pipálni.