46641
  • bon
    #36695
    Csak is IE-t használok.
  • barmi
    #36694
    Ha az ikoncserére megyek akkor ott csak ilyen világoskék ikonokat találok. A régi nyolcas változat ikonjait még meg tudom találni valahol a gépen?
  • barmi
    #36693
    Köszi srácok a segítséget ! Sajnos akkor marad minden így, ahogy van :(
    (Ti egyébként melyik böngészőt használjátok? Én mióta élek csak IE-t használtam, nem tudom miért de nekem eddig semmi problémám nem volt vele. Most futottam bele ebbe a pár apróságba ami engem sajnos kicsit zavar ezért lehet hogy eljött a váltás ideje) Mindezektől függetlenül tényleg érezhetően gyorsult az ie9 az ie8-hoz képest! Szerintem nem is kicsit! És nem is eszik annyi erőforrást mint az elődei !
  • bon
    #36692
    1. igen
    2. nem
    3. nem
    4. cseréld le az ikonját.
  • aate
    #36691
    Miért használsz olyan böngészőt ami még csak most érte el azt amit a többi már régóta tud ? IE 9 nem lett ugyan rossz de van más alternatíva helyette. > amit tudni kell az IE 9 böngészöröl
  • barmi
    #36690
    Az ie9-el kapcsolatban lenne néhány kérdésem! ::

    1. az alsó részen az állapotsor közepéről tényleg eltűnt az oldal töltődését mutató kis téglalap?

    2. A letöltés ablak nagyon böszme, nem lehet valahogy olyan régimódi letöltés ablakot varázsolni belőle?

    3. Ha több lapot nyitok meg akkor a lapok fülei össze-vissza szinűek. Néha kék, néha lila, néha sárha és így tovább. ezt nem lehet valahol kikapcsolni?

    4. A böngésző asztalon lévő világos kék ikonja szerintem elég gáz, az előző verziójé (ie8) sötétkékebb ikonja nekem sokkal jobban tetszett. Nem lehetne azt visszavarázsolni valahogy?
  • aate
    #36689
    De ha beviszed egy pc szervizbe ott is segítenek !
  • aate
    #36688
    garjegyen nincs szerviz feltüntetve ?
  • aate
    #36687
    letöltöd az isot,(ISO image for creating bootable CD Windows - zip) ki írod bootolható formában cd-re majd mintha wint telepítenél be bootolod.Automatán csinálja a dolgát a képen látszik a hibákat kiírja pirossal kivan a képen jelölve.memtest86. letöltés
  • riki02
    #36686
    Akkor megpróbálom a memtesztet, de a lépéseket el tudnád küldeni privátban? mert így hülye vagyok hozzá.
    Más:
    ASUS latop márkaszervíz(garanciális) nem tudjátok, hogy van-e Szegeden? Tudom ne ide tartozik, de a google-be nem találtam.
  • bon
    #36685
    Sose futtatam kézzel töredezetségmentesítést, csinálja az magától is a rendszer.
  • morcosqtya
    #36684
    Piriform Defragglerrel töredezettségmentesítettem a rendszermeghajtót (nálam egyetlen fizikai winchester 2 particióra van osztva, ebből a C:-n (100Gb) van a Win7 (64) és a felhasználói programok(64 bitesek és az x86 könyvtárban a többi (32 bites vagy nem definiált)). Előtte 5% volt (4 töredezett fájl), utána 13% (2 töredezett fájl).
    Ezt nem értem. Miért lett rendezetlenebb ettől??

    Továbbá régóta érdekel mi a különbség a "meghajtó" fülön való (igen hosszadalmas) töredezettségmentesítési eljárás és a fájl fülön végrehajtott 3-4 mp alatt lezajló metódus közt? (a fájlok egyenként pipálhatók)
    A második csak egy gyors eljárás, míg az első alapjaiban rendezi a teljes partíciót a "nem jelzett" (windows rendszer-)fájlokon is?

    A régi rendszeremen (Win7 32) volt hogy a C: teljeskörű defragja 40 percig(!) tartott.
    Az 32 bites op volt.
  • aate
    #36683
    merevlemezzel szerintem nincs baj ezt már a hd tune teszt is mutatta, memória teszt még kellene, de lehet más hardveres hiba (táp, vagy kábel érintkezés) alaplap stb...ez szerintem szerviz lesz.
  • aate
    #36682
    igen próbáld meg azt.
  • aate
    #36681
    mem teszt !
  • dr Kotász
    #36680
    Sziasztok, XP-ről állok át Win7-re. A Sound Blaster X-Fi-hez találtam a gyártó weboldalán drivert, de magát a szoftvercsomagot, ami az install CD-n van (csak XP-hez és Vistához) nem találtam meg új változatban. Pedig a többi dologra is szükségem lenne (Audio console, diagnoctics stb.). Mi a teendő? Tegyem fel a Vistás CD-t?
  • riki02
    #36679
    Leteszteltem és nem talált semmi problémát a HD Sentinel.
  • aate
    #36678
    Hard.Disk.Sentinel.Pro
  • aate
    #36677
    A címsor lett a kereső mint a chromeban, be kell állítani a googlet alapértelmezettre.
  • vki
    #36676
    Közben megoldva... A shared memory-t levetttem 32mb-ra, mert kikapcsolni nem lehet... De így már mind a 4gb-ot használja.
  • vki
    #36675
    Gyors kérdés... Miért nem látja a mind a 4 giga ramom a Win7 x64?
    FAQ-t elolvastam, és a BIOS-omban nincs olyan rész... Kikapcsoltam az alaplapit, hát ha az szívná le, de semmi :(. Valakinek valami 5lete?

    Előre is köszi a választ (Gép spec az aláírásban).
  • barmi
    #36674
    Feltettem az ie9-et (szerintem hangyányit gyorsult a 8-hoz képest) viszont a jobb felső sarokból eltűnt a kis google keresőm... hogy tudom visszahozni oda? (egyáltalán vissza lehet?)Köszi!

    erről a részről lenne szó:



    Ja, és ha valaki tudja hogy hol kell kilőni az indításkor megjelenő "Üdvözöljük" képernyőt annak is nagyon örülnék!

    Még valami! Tudtátok hogy a w7 indításnál csak egy processzor magot használ alapból? (én nem tudtam :D) Viszont be tudjuk állítani manuálisan hogy használja a processzor magjainkat és így gyorsabb lesz az indítás elvileg! --> Részletes leírás <--

  • jetblack
    #36673
    Szép napot mindenkinek

    Lenne egy olyan problémám hogy anyám a Win7-et lejelszavazta pár alkalomig el is fogadta a jelszót aztán ma döntött egy olyat hogy szerinte nem jó a jelszó ilyenkor mit tudok tenni ha csak 1 profilja van a Win7-nek ?
  • morcosqtya
    #36672
    Köszönöm BON, már írtam is a boltnak.
    (Garanciálisan vagy kicserélik, vagy ha lehet ráfizetek kicsit és egy nagyobbat veszek, de ezt nem tudom szokták-e így engedni, van-e rá lehetőség.. gondolom a jóindulatukon múlik majd)
  • riki02
    #36671
    Ezt írja:

    "Nem regisztrált verzió, kérem regisztrálja"

    Hogyan tudom aktiválni?
  • bon
    #36670
    Professional, 30 napig használható tehát jó lesz.
  • bon
    #36669
    48 fok az teljesen jó hőmérséklet, de simán lehet meghibásodás is, az előző kártyám is gondolt egyet, telepakolta hasonló alakzatokkal monitort és ennyi volt, vehettem újat.
  • riki02
    #36668
    A három verzió közül melyiket?

    Link
  • morcosqtya
    #36667
    48 C fokon még nem kellene ezt csinálnia ugye?
    Az előző kis kártyám 80 fokon nem csinált ilyet...
  • barmi
    #36666
    Hello all!

    Az üdvözlő képernyőt hol is lehet kilőni?
  • bon
    #36665
    Döglődik a videó kártyád, tipikus vga memória hiba, nézd meg, hogy megy e a hűtése. De elkezdenék gondolkodni a cseréjén is.
  • morcosqtya
    #36664
    Sziasztok!

    Win7 64 alatt a lent látható hibát mi okozhatja??
    Eddig nem igazán csinálta.
    Ami mostanában változás volt:
    Steam-mel felraktam az Orange Box 4 játékát és a Deadspace-t.
    Deadspace-re gyanakszom...
    Hogyan lehet megoldani?? (nem csak az asztalon csinálja, wordben is, beágyazott képeken, böngészőkben is, de játékban nem vettem észre)
    Enyhe villogás is tapasztalható (a négyzetek villognak).
    Vírus nincs.

  • RelakS
    #36663
    DScalernél ilyen gond nem volt elvileg.
    Azon meg mit rendeljen hardverhez, hogy 142,25MHz-n foghatja a Puruttya-felső zenecsatornáját?
  • aate
    #36662
    Hard Disk Sentinel bővebb információt ad ,és magyar program.
    > Link
  • [HUN]FaTaL
    #36661
    Talán mert hardverhez rendeli? Ez minden szoftverben így működik.
  • RelakS
    #36660
    vajon mi a zegzugos lóf@xnak kell egy új tunerkártya esetén (ami régi, csak másik pci express slotban van) újra programozni a csatornákat a WMC-ben?
    Tud erre valaki megoldást? Most állítgathatom megint a neveket meg a sorrendet...
  • Met
    #36659
    Nekem a HD Sentinel megmondta, hogy lehet áramellátási gondja van a vinyónak.

    Ha sata-s vinyód van akkor nincs molexed, mindegy, dugd át másik tápkábelre.
  • riki02
    #36658
    A HDtune Pro-t már lefutattam. Akkor is van erre a HD Sentinel-re szükség?
  • riki02
    #36657
    "dugd át egy másik molex csatlakozóra"

    Ez alatt mit értesz?
  • Met
    #36656
    lehet csak az áram ellátással van gondja, dugd át egy másik molex csatlakozóra, egy HD Sentinelt dobj fel

    a szervizbe meg kb. sz@rnak rá milyen win van a gépen