46641
  • [HUN]FaTaL
    #36736
    Nem, csak ha bepipálod hogy az ajánlottakat is telepítse és akkor is van 1-2 amit nem pipál be. Bebaszna ha az ultimatehez felrakná a héber meg a görög nyelvi csomagot.
  • DarkSector
    #36735
    Nem.
  • Zoli007
    #36734
    De ha automatikus frissítésre van állítva a gép, akkor nem kellene mindennek települnie?
  • DarkSector
    #36733
    Poén akart lenni, de valamilyen szempontból lehet igaz mert tudnának vizsgálódni, ha akarnának, meg a szoftvereikkel is azt manipulálnak amit akarnak, mivel a Windows teszi be a pipákat, amit te gépnek írtál, az is azért teszi mert a Microsoft-nál így akarják. XD
  • [HUN]FaTaL
    #36732
    "hiszen a gépünket a Microsoft irányítja"

    Bebaszna.

    "vagyis a Microsoft gépek hálózata. :)"

    Ez is hülyeség.
  • DarkSector
    #36731
    Nah jó úgy gondoltam, hiszen a gépünket a Microsoft irányítja, vagyis a Microsoft gépek hálózata. :)
  • bon
    #36730
    Nem a gép dönti el, hogy mi a fontos, hanem a Microsoft.
  • DarkSector
    #36729
    Te jelölheted ki.
    A gép csak néhányat kijelöl amit ő fontosnak tart, rá se ránts csak magadnak jelölgesd.

    De feltehetsz mindent. Csak a nyelvek közül kell CSAK a magyar.
  • [HUN]FaTaL
    #36728
    Amikor bepipálod és feltelepíted.
  • bon
    #36727
    Ha kipipálod, nem kötelező frissítések ezért nincsenek kipipálva, de ez a frissítő program is közli.
  • Zoli007
    #36726
    Helló! Az miért van, hogy vannak ugye a frissítések, és van amelyik nincs kikipálva. Azok mikor települnek?
  • TommyC
    #36724
    ilyesmi alapján oldottam meg (MS honlap) ;)
    csak meglepett h mennyire nem lehet semmit sem csinálni, még a system restore sem ment ...
  • DarkSector
    #36723
    KATT
  • bon
    #36722
    Szép hiba
  • DarkSector
    #36721
    nm :P
  • Firerock
    #36720
    köszi srácok
  • DarkSector
    #36719
    :)
  • TommyC
    #36718
    igen, MS azt írta h valszeg az előző frissítések telepítése után rendszeresen nem indítottam újra a gépet (igaz is) és valamivel összekeveredett.
  • DarkSector
    #36717
    Nálam meg ismerősöknél nem volt baj biztos valami egyéni hiba volt, nem maga a SP1
  • TommyC
    #36716
    noti keresési előzményeiben még megtaláltam:
    fekete képernyő, középen windows logo, és alatta fehér írással:

    "Fatal error c0000034 applying operation 282 of 115544"
  • bon
    #36715
    Hibára azért kíváncsi lettel volna.
  • TommyC
    #36714
    amúgy nekem SP1 "jól elqrta" a gépet, majdnem mehetett a win reinstall :D
    aszondja h felrakja nekem, leokézom, restart, és win indulása előtt míg az összetevőket installálta, hibát talált XD
    onnantól kezdve se safe mode, se a backup, se system restore, semmit nem lehetett csinálni, mert valami hibát írt ki :D
    egy szkriptet kellett leszedni MS-től, és azt futtatni, csak úgy indult el végre ...
  • DarkSector
    #36713
    Minimum hardware requirements for running Windows 7:
    1 GHz 32-bit or 64-bit processor
    1 GB RAM for 32-bit Windows 7 OR 2 GB RAM for Windows 7 64-bit
    16 GB available disk space 32-bit Windows 7 OR 20 GB for 64-bit Windows 7
    Support for DirectX 9 graphics with 128 MB memory (in order to enable Aero theme)
    DVD-R/W Drive
    Internet or phone access to activate Windows 7.
  • bon
    #36712
    Proci gyenge, memória kevés, erre a gépre max XP-t tennék,.
  • [HUN]FaTaL
    #36711
    Kevés a RAM, XP-t tegyél.
  • Firerock
    #36710
    Csáó!
    Szerintetek hugom Celeron 2,0-as 756MB ramos gépére jó 5let win7et rakni? úgy hogy Sims 3 al szokott játszani csak,semmi komolyabb. és ha igen akkor mind1 hogy Starter vagy Ultimate?
  • Puhos
    #36709
    Szia!

    Én is felraktam az sp1-et, és eddig semmilyen gond, probléma nem volt a gépemmel és a programokkal sem!
  • Met
    #36708
    pár száz commentel lejjebb írtam, hogy belassult 2 gép is :)
    Maga a gép nem csak az alkalmazások indulása.

    De ha idáig az összes javítás fent van akkor az sp1 túl sok mindent már nem tesz fel.
  • bon
    #36707
    Rendszer visszaállítás lehetséges.
  • roblee
    #36706
    Nem olvastam el, hogy mit tartalmaz a pack. Remélem, nem lesz hatással a telepített programokra. Nem befolyásolja majd a működésüket. Tegyük fel, hogy nálam jelentkezik ilyen jellegű probléma. Lehetséges a rendszer visszaállítás vagy korrigálása az sp1-nek?
  • bon
    #36705
    Én ilyen jellegű negatív visszajelzést még nem olvastam. Amúgy ha midnen frissítés fent van akor gyakorlatilag van egy kb99%-os SP1 a gépeden. Én felraknám a helyedben. Ja és elég sok gépre raktam már fel frissítve vagy integrált elepítővel, de sehol sincs gond.
  • roblee
    #36704
    Sziasztok!
    Az sp1-gyel kapcsolatban lenne kérdésem.
    Hallottam róla, hogy telepítése után sokaknak problémásan működik a win7. Gondolok erre; lassabb op-rendszer, fagyások...
    Nekem minden eddigi frissítés fenn van, egyedül ez nincs.
    A negatív visszajelzések miatt nem merem felrakni, nem szeretném az egész win-t újrarakni ez miatt.
    A Win Update kijelzi, hogy letöltésre kész. Mi van, ha nem rakom most fel, várok vele? A későbbiekben továbbra is elérhető lesz a Win Update-ben vagy egy idő után automatikusan kiveszi? Honnan lehet majd azt tudni, hogy mely frissítések épülnek az sp1-re?
    Köszi!
  • TommyC
    #36703
    rendben, feltelepítem, hátha okosabb leszek ...
  • bon
    #36702
    Process explorer nevű program futtatását ajánlom az erőforrás zabáló folyamat megtalálásához, de simán lehet virus vagy egyéb kártevő is.
  • aate
    #36701
    Szerintem jó az rw cd - dvd is. Garjegyen fel kell tüntetni a szervizeket. Ne ijedj meg a dologtól nem bonyolult csak jól írd az isot-t ki pl : image burner, vagy nero...azt be rakod majd indítod a gépet, az első 7 teszt alatt kiszokott jönni a hiba (több tesztet futtat le )ha bármit beleír a sorba akkor már hiba van.
  • TommyC
    #36700
    még annyit láttam, hogy a CPU 70-80%-on van, de semmilyen programot nem ír ki, hogy mi használja annyira...
  • TommyC
    #36699
    Csak nálam van olyan probléma, hogy egy idő után azt csinálja a windows, hogy 20 másodpercenként 5 másodpercig semmit sem lehet csinálni? :SSSS
    Újratelepítettem az egész rendszert, pont emiatt 2 hete, de megint csinálja!

    Win7 Ultimate SP1
    Firefox
    Avira Antivir
    Trillian
    uTorrent

    valaki valami ötlet? :SS
  • riki02
    #36698
    Igen tudom, de garanciális még a laptop, úgyhogy ha valami "belső" baja van akkor inkább garanciaszervízbe javíttatnám, mert akkor nem kell xxx ezer ft-ot kifizetni.

    Egy sima újraírható(RW) cd is jó ehhez a bootoláshoz? Hétvégén csinálnám meg mert akkor érnék rá.
  • H3nG
    #36697
    Hali olyan progit keresek ami egyszerre kezeli az msnt facebookchat-et gtalk-ot skype-ot. Csak mobilra találtam ilyeneket :( Hallotam már egy miranda nevű progiról vélemény róla? Előre is köszi a segítséget.
  • bon
    #36696
    Szerintem csak egy másik ie8-at tartalamzó gépen fogod megtalálni, de van egy gyanúm, hogy az indító exe tartalmazza az ikont így kell az exe is az ikoncseréhez.