46641
  • aate
    #36655
    Ha kattog az nem jó jel szerintem szerviz, vidd be nyugodtan.Azért a ram tesztet csináld meg .
  • Rotyoka
    #36654
    Kinn van a 2.0.1 es Loader, ha érdekel vkit
  • riki02
    #36653
    Nem orbitális kattanásra gondolok, ilyen kattanás minden laptopnál van (mint ahogy ezen is). Mit tegyek? Vigyem el egy szervízbe, vagy reinstall?
    Garancia üzletben nem vinném mert mivel nem eredeti a Win, lehet hogy nem is foglalkoznának vele.
  • bon
    #36652
    Kattan? Akkor winyó gond lesz, szerintem.
  • riki02
    #36651
    Csak hallani lehet, hogy halkan "kattan" egyet lefagy, és a hdd led folyamatosan világít.
    Eset Smart Security 4-t használok (original)
    Ram teszt még nem volt meg. (de szerintem nem az a gond)
  • aate
    #36650
    ram teszt meg volt ?
  • aate
    #36649
    idézőjel lemaradt :)
  • bon
    #36648
    Frissítés nem tudja tönkretenni a gépet! Amúgy 7db frissítés jelent meg és ebben benne van a Office is, tehát egyáltalán nem sok.
    A "cpu unworkable" hibaüzenet az elem tönkrementére utal ki kell cserélni, pár száz ft-os alkatrész. De a be nem kapcsolás utalhat táp és alaplap hibára is. Alaplapnál érdemes megnézni a kondenzátorokat, hogy van e púpos, kidurrant kifolyt, mert ha igen akkor ott a hiba.
  • aate
    #36647
    mikor lefagy akkor folyamatosan világít a HDD led. Nem lehet, hogy azzal van gond?
    Csak a HDD led világít vagy , hallod, hogy csinál is valami?
    -------------------------------
    Milyen vírus irtót használsz ?
  • grizzly21
    #36646
    Sziasztok! A napokban kijott update ek ugy nez ki sikeresen tonkretettek a gepemet...volt egy nap amikor egyszerre kijott egy csomo update, akkor sokaig tartott mig elindult, csomoszor ujraindult, hibakat irt ki amit aztan megjavitott, de most eljutott arra a szintre hogy be sem kapcsol, vagy bekapcsol de "cpu unworkable" hibauzenetet ir. Biosba sem tudok belepni..elemet kivettem cpu t ki neg beraktam semmi. Van valakinek otlete! Koszi
  • riki02
    #36645
    Nem arra gondoltam, de akkor elküldöm úrja.
  • Balázs 17
    #36644
    Hi

    Van ez a betekintő ablak, nálam csak txt-vel hajlandó működni, meglehet oldani, hogy pl. JPG-vel is jó legyen?
    kösz
  • Zeller01
    #36643
    Kipróbálom, köszi!
  • bon
    #36642
    Paragon Particion Manager programmal át lehet méretezni a C: meghajtót, de a biztonság kedvéért biztonsági mentés az adatokról ajánlott.
  • zeli
    #36641
    Eszközkezelőben ezt meg tudod csinálni sztem. Ha nem, akkor Paragon Partition Manager.
  • Zeller01
    #36640
    Kéne egy kis help!
    Csak egy C meghajtóm van új Windows7-el. Létre tudok hozni új partíciót anélkül, hogy formáznom kéne a C-t? Ha igen, hogyan?
    Köszönöm
  • simon7108
    #36639
    miért "Vista 64 bit" mappába akarta rakni?:D
  • simon7108
    #36638
    thx.
    nekem XP-n nem ment az új driver amikor csak feltettem.le kellett törölnöm mielőtt felraktam az újat.
  • bon
    #36637
    XP-n se szoktam törölni a régi drivert és nem okoz problémát, tehát nem feltétele a törlése telepítés előtt, szintén nem feltétel a driver törlése Windows 7 esetében se. Így nyugodtan lehet telepíteni a régire. Amúgy pl. Nvidia driver esetében van rá mód, hogy a telepítő törli a régi driver és beállításokat.
  • simon7108
    #36636
    hogy kell Win7-re VGA drivert telepíteni?mármint újat?
    mert most toltom.anno XP-n ugy kellett,hogy a jelenlegit le kellett törölni és feltenni az újat de itt nem kellett ugyebár feltenni mert már alapból rajta volt vagy,hogy van itt.akkor most mit csináljak az újjal?csak simán tegyem fel és menni fog?
  • WinStar
    #36635
    már megoldottam...ez az új driver elég béna....
    De azért köszi a segítséget.
  • bon
    #36634
    Leszedtsz az AMD oldaláról egy másikat és rátelepíted. Amúgy a Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatásoknál nem engedi törölni?
  • WinStar
    #36633
    Sziasztok.olyan gondom van hogy feltelepítettem az Ati HD2600 XT-nek az új driverjét(netről letöltött a sapphire-ről)és a képernyőfelbontás csak 1024x768-as...ez meg nekem kicsi de nagyon.Vannak nagyobbak is de akkor meg minden eltűnik nekem oldalra(1600 feletti felbontások)és nekem meg egy 19-es Daewoo monitorom van,így nincs megfelelő beállítás rá...mit tegyek?Leakarom törölni az Ati drivert de nemtudom sehogy.Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • aate
    #36632
    2011. 05. 09. 15:47 kaptam útóljára ha hdd tesztre gondolsz akkor az jónak tűnik.
  • vki
    #36631
    Lefuttattam, de nincs hiba...
  • riki02
    #36630
    aate:

    Küldtem privátot.Megkaptad?
  • vki
    #36629
    Thx!

    Meglesem...
  • bon
    #36628
    Winyót megnézetném a HD sentinel-el.
  • vki
    #36627
    Hi!

    Nem tudjátok, hogy miért lehet, hogy ha valamit másolok a winchesterre, a rendszer kegyetlenül beszaggat? Vagy ez inkább hardver probléma lehet? A gépem az aláírásban leírt, a rendszer meg Win7 x86...

    Előre is köszi a válaszokat!
  • bon
    #36626
    A script teljesen legális beépített parancs.
  • bon
    #36625
    N-es változatott hanyagolnám pláne ha beszerezhető a teljes változat úgyanannyiért.
  • [HUN]FaTaL
    #36624
    Ha 28 napnál csinálod akkor is elhasználsz egy lehetőséget.
  • [HUN]FaTaL
    #36623
    ? Semmit nem kell módosítani. 3x lehet nullázni a 30 napot, többször nem enged.

    konzolba slmgr.vbs /rearm (vagy -rearm? valamelyik a vistas, nem emlékszem melyik)
  • biomage
    #36622
    mármint ha módosítom, mert gondolom módosítanom kell valamit benne.
  • [HUN]FaTaL
    #36621
    Nem, a rendszer része.
  • biomage
    #36620
    ebben igazad van, kb egy napos munka lene a telepités, ez a script warezos?
  • Met
    #36619
    Az N-es Home Premium mennyivel butább?

    Tudom, hogy nincs benne a media player és egyéb multimédiás dolgok de az számít valamit?
  • DarkSector
    #36618
    Elolvastam.
    Ez nem kötöszködés volt, tudom hogy elírta, csak figyelemfelkeltésképpen írtam...

    Te is olvas el mindent, a smile-t a végén, mielőtt elvileg kötöszködsz...:P
  • [HUN]FaTaL
    #36617
    Korábbi hszben igen, illik mindet elolvasni, főleg, ha kötözködsz.
  • DarkSector
    #36616
    Ott nem.