46641
  • DarkSector
    #36776
    srácok van olyan win7 vagy XP amit rátelepítek egy pendrive-ra én onnan tud futkosni?
  • aate
    #36775
    Próbáld meg ezt : Húzd ki a kamerát, távolítsd el a drivert, gép újra indít.Majd felrakod a drivert és csak utána csatlakoztatod a kamerát.
  • WinStar
    #36774
    beállítottam,és így se működik...és a wlm 2010-es is kompatibilis a windows 7-sel....az új utolsó kiadás.
  • bon
    #36773
    1. ajánlott az új verzió használata, mert az legalább kompatibilis a Windows 7-el
    2. eszközök menü\hang és videóeszközök beállítása
  • WinStar
    #36772
    és azt hol kell?Az utolsó msn-em van,ami XP-re való,csak Win7-en használom mert megszoktam.
  • bon
    #36771
    Messengerben beállíottad?
  • WinStar
    #36770
    Sziasztok.Most vettem egy webcamot és jó Win7 alá,de pl. az MSN-be nem működik megfelelően,a másik nem lát engem,csak a kamera és egy x-et...ezt az ikont,mi lehet a baj?Rendszeren kéne valamit?Mert a rendszer látja...vagy mégis mit tegyek?Előre is köszönöm a válaszotokat.
  • aate
    #36769
    Tegnap éjfél felé lejött a Win 7 upgrade - frissítő csomag, simán felment minden gond nélkül,minden megmaradt még a programok is jók :)Csak a Corel videó szerkesztőt meg a vírusirtót kelet újra raknom.Közben lejött az iso file is .Megint van egy tiszta telepítőm.
  • janihunk
    #36768
    Köszi siker. Igen volt/van fent.
  • aate
    #36767
    1.Nem használtál HD sentinelt ?
    2. Ie ikon : Vagy az asztalról vagy a program fájlokból az ikont vissza rakod rá.
    ha volt hd sentinel a gépen és törölted akkor rakd vissza majd a képen látható menüben a pipát vedd ki a meghajtó ikonok módosítása négyzetből.
  • janihunk
    #36766
    Sziasztok adódott két problémám:
    1

    Hogyan tudom visszatenni az ikonokat?
    2 a tálcáról eltünt az IE9 parancsikonja. Hogyan tudom visszatenni?
  • bon
    #36765
    Ha van monitor driver a gyártó oldalán akkor telepísd fel.
  • Beni2360
    #36764
    Sziasztok!
    Van 2 gépem 1 monitorral,1 bill,1 egér,átkapcsolóval összekötve.19" 16X10 arány
    Az egyik gépre most Win 7-et telepítettem de ezen a gépen nem tudom beállítani a 1440x900 -as képernyő felbontást,fel sem ajánlja ezt a lehetőséget.Ha a másik gépet először elindítom akkor (másik gépen(XPprof)fut és ott 1440x900 a jó felbontás),a Win7 automatikusan ezt a felbontást választja és így jó a kép, és nem is ajánlja nagyobb felbontást, míg szólóban akár 1600x.. febontást is ajánl.
    öszn mielőbi válaszokat Béni
  • aate
    #36763
    Lesz majd tiszta telepítés is csak most olyan (eredeti) progik vannak a gépen amihez most nincs nálam a telepítő... meg pár online vásárolt progi ami csak 1 gépre rakható.Most nem akarok vagy 20 programot újra állítgatni meg telepíteni bár lehet néhány nem lesz kompatibilis. Majd ha meglesznek a telepítők akkor felrakom tisztán, addig meg próbálkozom a frissítéssel.
  • aate
    #36762
    De küldtek, meg ezt a ,,Linkelt" csomagot...de fent van iso is de elsőre elsiklottam mellette. Magyar winem van de most angol nyelű kell .Még mindig nem jött le.... :( Én is kíváncsi leszek erre a upgrade-ra.
  • Wreck86
    #36761
    Köszi! Így megy.:)
  • bon
    #36760
    Ja úgy már más, annyi már elég lehet frissítésnek. Amúgy én Dell gépnél csináltam hasonlót még a Windows 7 megjelenésénél igényletem Windows 7 frissítést a géphez adott Vista-hoz, küldtek egy dvd-t meg termékkulcsot. A kapott termékkulccsal csináltam egy tiszta telepítést.
    Neked nem küldtek termékkulcsot?
  • aate
    #36759
    A képen még nem jött le teljesen amúgy több mint 2 GB
  • bon
    #36758
    Kijelőlőd a képeket majd jobb gomb nyomtatás nem mükődik?
  • Wreck86
    #36757
    Sziasztok!
    Win7 alatt hogy lehet egymás után több képet is kinyomtatni? XP-ben volt olyan,hogy be lehetett pipálni a mappában lévő képek közül a nyomtani valót.
  • bon
    #36756
    Igen, meg az Ultimate-t is.
  • Met
    #36755
    Az enterprise-t ugye lehet magyarítani?
  • bon
    #36754
    Majd írd be, hogy mire jutottál, amúgy nagyon kicsinek tűnik.
  • bon
    #36753
    Elindítosnak tűnik, de még nem találkoztam ilyennel.
  • aate
    #36752
    Sziasztok! Sony waio vista 32 Bit HomeP EN -hez Win 7-re frissítéshez Microsofttól ezt a telepítő fájt kaptam (még most töltöm le... )találkozott ilyennel valaki, ezt csak el kell indítani vagy kiírni
  • Nasim
    #36751
    Értem, ha javítható a probléma egy új profil létrehozásával, akkor minden gond nélkül. Egyéb lehetőségek nálam kizárva, mert annyira nem értek a rendszerhez. Köszi.
  • bon
    #36750
    Ilyesmivel már találkoztam, de régebben alap Windows 7-nél és Vista esetében, megsérült a profil, csökekntet módban egy leírás alapján helyrelehetett hozni a sérültett a tartalék másolatból. Már ha nálad is ez a probléma. De eseménynaplóból kiderül.
    De ha nem feltétlenül fontos a profilod akkor én létrehoznék egy újat és törölném a régit.
  • Nasim
    #36749
    Sziasztok! Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy volt-e már valakinek hasonló problémája, mint nekem. Pár napja telepítettem egy magyar SP1 Windows 7 Ultimate, 86 bites, érintetlen kiadást. Az előző Windows 7 1 évig működött hiba nélkül, míg az újat már 2x kellett újra telepíteni, mert pár napos használat után egyszerűen nem enged belépni, megáll a bejelentkezés képernyőnél, ha kiválasztom a felhasználót, visszadob a bejelentkezéshez. Tapasztalt már valaki ilyet? Vírus lehet, esetleg rendszerhiba?
  • TommyC
    #36748
    nah most sikerült megcsinálni :D
    először 64bites rendszert raktam az USB-re és a 32bites Win7 alól nem tudtam rá bootsectort csinálni a bootsect.exe-vel XDDD
    Úgyhogy "kerítettem" egy 32 bites Win-t, meglett a bootUSB, és a Win Setup-nál mikor Repair Computerre nyomtam, magától felismerte a hibát, is helyreállította...

    kaland volt :D de legalább megvan már 5 tételem XD
  • TommyC
    #36747
    igen, gondolkodtam rajta, hogy jó lenne, csak még elég borsos ára van (azt hiszem), talán télen (karácsony+szülinap) aktuális lesz :)
    jelenleg még csóró egyetemista vagyok XD (adatlapomon elvan írva az életkor), nehezen marad meg a pénz :)
  • bon
    #36746
    Ha sokat olvasol miért nem vásárolsz egy Amazon Kindle-t, én múlt hétten vettem egyet az ismerősöm lányának, nagyon profi kis cucc.
  • TommyC
    #36745
    igen, de semmi sem akart bebootolni, minden lefagyott valahol/hibát írt ki XDD (lehet régiek a CD-k)
    am. az a vicc h általában csak olvasgatok a gépen, most is vizsgára kéne tanuljak ... ami annyiból áll h pdf-eket nyitok meg, szal még csak nem is telepítek semmit és így omlik össze alattam a rendszer :\
    no de mindjárt lesz egy win7 USB-m és akkor kiderül :)
  • bon
    #36744
    Pedig ha van működő boot lemezed pendrive-od akkor legalább egy parancssort bekellene hoznia valamelyiknek és onnantól már elérhető a leírásban írt könyvtár és törölhető a fájl.
  • TommyC
    #36743
    azt nem értem h a múltkor a CD nélkül is betudtam lépni abba a setup menübe, mert felajánlotta (ahol van a system restore is).
    nem lehet azt előhozni valahogy? (F8as menüben nem találom)
  • TommyC
    #36742
    Reggeli köszöntőm:
    Boot BSOD: PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED

    áhhh XDD (1 hetes Win7)
    elvileg le kell törölni a Bootcat.cache, csak épp nincs bootoló Win7-em, mert USB-ről raktam ... van egy rakat linux, WinXP pendrive edition de SEMMI sem akar bebootolni XDDD

    valaki imád odafönt ...
  • bon
    #36741
    Ha csak kéri, mondjuk én minden nap leállítom teljesen a gépem, így naponta megvan az újraindítás.
  • roblee
    #36740
    Ez jó hír. Köszi!
    Akkor még várok.
    TommyC írta, hogy nem minden frissítés után indított újra. Kérdésem, hogy minden esetben kell az újraindítás vagy elég akkor, ha a win7 ajánlja?
  • bon
    #36739
    Mindig felfogja ajánlani, szerintem az sp2-ig.
  • roblee
    #36738
    Köszönöm a válaszaitokat.
    Visszatérve a témára:
    Meddig tartja meg az sp1 frissítést a Windows Update?
    Amíg nem telepítem, mindig felajánlja?
  • Zoli007
    #36737