46641
  • bon
    #38144
    Nézd meg a Windows\WindowsUpdate.log fájlt, hátha ír valami használhatót. De megpróbálhatod letölteni azt a frissítsét ami nem települ fel és felrakod kézzel, hátha úgy már közli, hogy mi a baja.
  • ba32107
    #38143
    Nekem még mindig ezzel van problémám. #38110-ben részleteztem, tudnátok segíteni?
  • riki02
    #38142
    Valaki tudna segíteni,hogy ezen a configon hogyan lehet a touchpadot kikapcsolni? Sehol sem találom.
  • bon
    #38141
    Hálózati és megosztási központban speciális megosztási beállítások módosítása hálózatfelderítés bekapcsolása.
  • huncsik
    #38140
    igen sikerült feltelepíteni, de arra lennék kíváncsi hogy hogy tudok otthoni hálózatot létrehozni? hogyha ezen a gépen a win7 van a másikon meg xp.
  • bon
    #38139
    Ha van boot menüd (pl F12-es gomb) a boot során próbáld meg azzal a lemezről boot-olás. A telepítő lemez tuti jól van kiírva?
  • huncsik
    #38138
    a telepítőt haver adta ide dvd n van nem az én gépemen. régen az ultimate boot cd beindult és azzal ment mondjuk ne mez a telepítő de most az se megy
  • bon
    #38137
    Imgburn-al írd ki a Windows 7 telepítőt, 4x sebességgel.
  • huncsik
    #38136
    Sziasztok! Segítségetek kérném mert a win7 rendszer akarom feltelepíteni de nem bootol be a win7dvd a meghajtó van beállítva hogy arról bootoljon de nem teszi hanem behozza az előző rendszert. Ajánlották az utimate boot cd t is leszedtem de az sem bootol be mert amikor kezd róla bootolni akkor utána kiírja hogy not fod vagy mit és behozza a régi rendszert!
  • bon
    #38135
    Ha újra elkezded használni a gépet akkor abba kell hagynia. Ha nem ez esetben más program dolgozik a háttérben. Állítani meg nem lehet emlékeim szerint (most egy XP-s gépnél ülök így nem tudom megnézni)
  • barmi
    #38134
    rendicsek, ez mind frankó de nem lehetne valahogy hosszabb várakozási időt beállítani ezekhez a folyamatokhoz? tegnap is az első emeletről lebattyogtam a földszinten lévő hűtőhöz egy jó hideg sörért és mire visszaértem már darálta a vinyót mit az őrült.
  • bon
    #38133
    Letöltöd az ott írt számú frissítést a Microsoft oldaláról, majd felrakod jobb gomb futtatás Rendszergazdaként módszerral, ha EXE a kiterjesztése. Ha MSI akkor simán duplán kattintva telepíted.
  • bon
    #38132
    Indexelés, töredezetségmentesítésre gondok, és a gép szabadidejében csinálja a rendszer.
  • palinho96
    #38131
    Frisítési problémám vana Win 7-tel :D..

    Pontosabban :
    "Előfordulhat, hogy a következő frissítéseket újra kell telepíteni"
    Gyorsjavítás a Microsoft Windows rendszerhez (KB979350)
    valaki leírná mit kell tenni? :D
  • Evin
    #38130
    Én inkább az indexelésre gyanakodnék.
  • barmi
    #38129
    Ha 10 percre magára hagyom a gépet akkor elkezdi bőszen darálni a vinyót és a proci használatot is felviszi vagy 30-35% -ra (lehet hogy az ESET SS 4-nek is van ehez köze?). Melyek ezek a funkciók a W7-ben amik automatikusan intézik ezeket a dolgokat és lehet e valahol állítani hogy mennyi inaktív idő után induljanak el ? köszi
  • bon
    #38128
    CD-t lehet, és eddig is lehetett, de én nem erőltetném, jobb megoldás egy külön szoftver ami támogatja a különböző írási formákat, na meg maga az írás is jobban testreszabható.
  • [HUN]FaTaL
    #38127
    Csak audiot (esetleg filmet, bár azt nem hiszem).

    Egyébként a windows is tud adat dvd-t és adat cd-t írni. Meg ISOt, mást szerintem nem.
  • riki02
    #38126
    Most látom hogy a win. media playerbe is lehet cd-t (?vagy talán dvd-t is?) írni
  • bon
    #38125
    Jó kis cikk, hogy miért érdemes XP-ről Windows 7-re váltani: link
    Cikk elsősorban nagyobb informatikai szervezetekre érvényes, de néhány pontja azokat az otthoni felhasználókat is váltásra ösztönözheti akik még bizonytalankodnak.
  • Jakuza001
    #38124
    Teljesen jo, mint a CDBurnerXP vagy az ImageBurn.
    Ez a 3 boven kielegitti az igenyeket felesleges feltenni a Nerot.
  • [HUN]FaTaL
    #38123
    Lehet, de attól még egy bloatware marad.
  • riki02
    #38122
    A rendszer újratelepítés után ajánlotta az ismerősöm és közösen raktuk fel.
    Jó vagy lecseréljem?
  • bon
    #38121
    Hol van fent? Mert a rendszernek nem része.
  • riki02
    #38120
    Most vettem csak észre hogy fentvan egy InfraRecorderPortable? Ez milyen? Jó vagy érdemes lecserélnem?
  • bon
    #38119
    Manapság azért 200mb hely amit elfoglal nem gond,ekkora winyó méretek mellett.
  • [HUN]FaTaL
    #38118
    És még akkor is 100 mega szart telepít, cdburner xp kb 5 mega, bár én inkább total commander plugint használok.
  • aate
    #38117
    CDBurnerXP ingyenes és jó.
  • bon
    #38116
    Nero nagyon is jó, csak a Nero Burning Rom-ot kell beszerezni ami csak az író programot tartalmazza, igaz fizetős, de kilehet jó akciókat fogni, én 50%-os kedvezménnyel vettem meg tavaly.
  • [HUN]FaTaL
    #38115
    Szerintem mára már a nero a legnagyobb szar. Egyrészt fizetős, másrészt egy csomó szarság van benne.

    Tudom, hogy win7re kell, ez a win7 topic.
  • riki02
    #38114
    Kösz.Még néztem a Nero-t is, az milyen? Amúgy win7-re kell
  • [HUN]FaTaL
    #38113
    imgburn,cdburnerxp
  • riki02
    #38112
    CD/DVD író programból mit javasoltok?
  • Jakuza001
    #38111
    Semmi gond nekem meg lekapcsolasnal all meg a kijelentkezo kepernyonel. :D
  • ba32107
    #38110
    Nekem pont ezzel lenne problémám. Ma reggel települtek a frissítések, újraindítottam, és a loginképernyő előtt jött a "Windows frissítések konfigurálásának előkészítése" szöveg. Jó fél órát hagytam, nem történt semmi........ újraindítottam, csökkentett módból megoldottam hogy el tudjam indítani a gépet. Most megint megpróbáltam, ugyanaz. Mit tehetnék?
  • [HUN]FaTaL
    #38109
    Köszi az infot.
  • bon
    #38108
    Elérhető az e havi frissítés adag.
  • ApPa123
    #38107
    Áhh :D köszöntem szépen !!! :D:D:D
  • bon
    #38106
    Talán töröld az alkalmazást amit felraktál: Folding@home része
  • ApPa123
    #38105
    Hello lenne 1 nagyon nagy problémám, mikor elindítom az erőforrás figyelt van valamilyen fahcore_a4.exe nevezetű folyamat 2x is ami 100%-ra pörgeti cpu használatot :S ha nem indítok els emi játékot se programot semmit , akkor is ott van.... nincs vmi megoldás rá?? Köszi előre is.