46641
  • penge96
    #38184
    BIOS frissítés után is változatlan...
  • penge96
    #38183
    Na emberek tanácstalan vagyok... a legfrissebb driverekkel csak úgy bereccsen a hangszóró... ugye vadi új alaplappal csinálja ezt... megpróbálkozok egy bios frissítéssel. Valakinek volt már ilyen problémája?
  • genric
    #38182
    Köszönöm a segítséget!
  • aate
    #38181
    INF_allOS_9.1.2.1008_PV.exe
  • bon
    #38180
    Két dolgot tudok javasolni:

    1. aate álltal javasolt oldalról letöltöd a INF_allOS_9.1.2.1008_PV.exe fájlt és kicsomagolod a tartalmát eg pendrive-ra, és megpróbáldo betölteni a telepítőnek.
    2. XP-re javasolja az Intel oldala, de Windows 7-re is jó lehet

    During boot, enter the BIOS setup by pressing F2.
    Depending on your board, either:
    Go to the Configuration > SATA Drives menu
    Set Configure SATA as to IDE

    or

    Go to the Advanced > Drive Configuration menu
    Set ATA/IDE Mode to Native.
    Press F10 to Save and Exit.
  • bon
    #38179
    Nem kell letiltani
  • aate
    #38178
    Próbáld az intel oldalán a win 7 drivert letölteni és pendrájvra kiírni, onnan betallózni. Link >
  • riki02
    #38177
    És érdemes letiltani? Ez alapból minden Win.7-en rajra van? Érdekes, csak most vettem észre pedig nemrég jártam ugyanitt.
  • genric
    #38176
    Intel DP43TF alaplap.
    A CD-n levő drivert miért nem találja meg,vagy az nem jó?
  • aate
    #38175
    Ez akkor hasznos ha nincs otthon router csak modem és megakarod osztani vezeték nélkül a netet pl : okos telefon vagy tablet ,nyomtató stb...
  • bon
    #38174
    Tessék: link az emberek nagy részének felesleges dolgo, pláne ha van router a háznál.
  • bon
    #38173
    Feltételezem nem jót szedél le. Mi az alaplap, vagy a notebook pontos típusa?
  • riki02
    #38172
    Ez alatt konkrétan mit értetek? És mit érdemes csinálni?
  • genric
    #38171
    Semmi változás,nem tallózza be az illesztőprogramot a CD-ről sem,pedig rajta van a chipset drivere is!
    Már nem tudom mi legyen vele,valami tipp?
  • aate
    #38170
    A virtuális Wi-Fi-szolgáltatással gyakorlatilag hotspottá varázsolhatjuk a WLAN-kártyával rendelkező hordozható gépeinket.
  • bon
    #38169
    Wifi kapcsolat osztható meg más gép számára is.
  • bon
    #38168
    XP szerinem gyorsabb lenne.
  • riki02
    #38167
    KÉP:
  • riki02
    #38166
    Ez a virtuális Wifi miniport ez mi?
  • Itsuki
    #38165
    halihó! ezen a gépen xp vagy a seven lenne a jobb?
    intel pentium duo e2180 (2ghz)
    2x667mhz 1gb ram
    gforce 9600gt
  • genric
    #38164
    Köszi,megpróbálom és majd írok.
  • bon
    #38163
    Alaplap, chipkészlet gyárjának oldalán lennie kell driver-nek, azt letöltöd felmásolod egy pendrive-re, majd betallózod.
  • genric
    #38162
    Nem Win alatt megy,hanem bootolom ahogy kell.Elindul a telepítő,de amikor ki kéne választani a patríciót,de nem mutassa a merevlemezt.Van ott a tallózás,de nem tudom mit kéne betallózni.
    Valamit töltsek le? Ja és mit?
  • aate
    #38161
    A merevlemezvezérlőhöz (alaplapi chipset drivert keresheti) mivel a Windows 7 -nek már teljes natív SATA támogatása van elvileg. Ha bootolod a telepítőt( nem win alól indítsd ! ) akkor fel kell hogy ismerje.( milyen alaplap, milyen rendszer volt vagy van rajta ?)
  • genric
    #38160
    Sziasztok!

    Mi a teendő akkor,amikor telepítés közben illesztő programot kér?
  • bon
    #38159
    Valamelyik játék másolásvédelme, játékkal együtt települ, az itt lévő cikkek segíthetnek: link
  • Rettenthető
    #38158
    Megvan a leírásban a probléma okozója (Tages SA), bővebben tages sa protection, csak maga az illesztőprogram nem tudom milyen formában keresendő. A szimpla könyvtár / fájl és a regedit túrás semmit nem ad ki eredményül, akármilyen kombinációban keresem.
  • bon
    #38157
    Eseménynaplóban
  • Rettenthető
    #38156
    Helló mindenkinek!

    A Win 7 indításakor egy pár figyelmeztető buborék ugrik fel a jobb alsó sarokban, hogy "inkompatibilitási okok miatt program blokkolva van". Na ebből vagy 3-4, azonban akármilyen villám sebességgel húzom az ikonra az egeret, nem derül ki, hogy mely programokkal van baja, mert azonnal eltűnik ez a figyelmeztető buborék.

    Amióta jelentkezik, arra az időre visszamenőleg uninstalláltam mindent, de ezek szerint valami mellékprogram lehet, csak nem tudom mi.

    Hol tudhatom meg, hogy melyik programmal van inkompatibilitási baja?
  • bon
    #38155
    Driver frissítés.
  • penge96
    #38154
    Valaki alaplap csere után hang recsegésre ötlet?
  • penge96
    #38153
    Hát szerintem ott az Op.rendszerrel lesz baj... "szerezz" be egy újat.
  • Evin
    #38152
    Egyáltalán mi az a program? Vagy minden programnál?
  • slylecz
    #38151
    Sziasztok!

    Miért van az, hogyha Win7-re telepítek egy programot, akkor normálisan mutatja a karaktereket és a szövegeket, de ha ugyanezt egy XP-re teszem, akkor csak szögletes 0-k jelennek meg a programban?

    Hol lehet ezt beállítani, hogy XP-n is működjön?
  • aate
    #38150
    Asus X50IE = Asus K50IE
  • aate
    #38149
    Billentyűzeten az f gombok között sem jelzi ikon ? Nálam (f7 )Vagy az asus oldaláról húzd le a touch pad drivert( Mutatóeszköz ) és rakd újra.Akkor valószínű felrakja a szoftvert is.
  • riki02
    #38148
    Sajnos egyik sem jó :( "Az érintőpad automatikus letiltása" > ilyen nincs, a tálcán pedig nincs is ikonja.
  • aate
    #38147
    Vagy : Vezérlőpult/Egér/USB egér csatlakoztatása és itt, jelöld be a négyzetet a "Az érintőpad automatikus letiltása" gombot. esetleg van a laptopon billentyű parancs PL : Fn+F7.
  • aate
    #38146
    Ha jól van feltelepítve a (Driver )szoftvere ami kezeli, akkor az óra mellet van egy ikon az megnyitja a kezelőt és abban.

  • huncsik
    #38145
    köszönöm a segítséget, megoldódott a probléma!