46641
  • bon
    #38104
    pl. Technet, msdn előfizetéssel letudod tölteni. De a gépekhez ilyet nem adnak, így marad a nem legális beszerzési módszer.

    Telepítés meg DVD-ről vagy pendrive-ról végezhető.
  • Jakuza001
    #38103
    Igy van, a legprofibb programozok nem is masban programoznak lasd mint Carmack, OpenGL-ben.

    A lustak meg a DXben, akiknek egy mar elkeszitett rutint behuzni mondjuk a VisualStudioba egyszerubb mint valoban programot irni, ezzel pedig a 10ed reszere csokken a teljesitmenye egy olyan hardvernek ami tobbre hivatott.
  • [HUN]FaTaL
    #38102
    Teheted DVDre is.

    #38098: Nincsenek rákényszerítve, ott az OpenGL ha valakinek nem tetszik a DX.
  • Bébisólyom
    #38101
    A "mindenképpen" persze arra értem, ha üres vinyóról van szó.
  • Bébisólyom
    #38100
    De ezt nem értem, a microsofttól nem lehet letölteni, ha már van kódom? Egyébként win 7 telepítőt mindenképpen ki ell írni pendrive-ra?
  • Jakuza001
    #38099
    Mert ravannak kenyszeritve, hogy azon fejlesztenek mert nem lehet kikerulni a windows rutinjait.
  • Jakuza001
    #38098
    Olvasgassatok el egy kis tech cikket errol.

    http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2011/03/16/farewell-to-directx/2
  • [HUN]FaTaL
    #38097
    "Pont hogy nem jo es ezt maguk a fejlesztok is mondjak."

    Akkor miért nem fejlesztenek másban? Nem kötelező DXet használni.
  • Jakuza001
    #38096
    Pont hogy nem jo es ezt maguk a fejlesztok is mondjak.
    Nem kell minden MS maszlagot megenni.
  • Evin
    #38095
    A dx-en keresztüli kommunikáció több fejlesztési időbe kerülne, mivel bonyolultabb.
  • bon
    #38094
    A directx éppen, hogy jó, mert szinte már egy ipari szabvány, így az ott támasztott feltételeknek kell megfelelni és műkődni fognak a dologok.
  • Jakuza001
    #38093
    Vegy elfelejteni a DX-et es vegre nem azon keresztul kommunikalni mindennel sokkal lassabban, mint ami benne van a mai modern VGAkban.
  • bon
    #38092
    Mennyivel egyszerűbb lenne írni egy az összes kártyán jól üzemelő drivert, régiek támogatását meg hagyni a fenébe.
  • Jakuza001
    #38091
    Ugye mennyivel egyszerubb lenne, ugyanezt mondom az Aero hibara, egyszerubb lenne ha kijavitanak, ahelyett hogy a felhasznalonak kellene trukkozni, hogy rendesen letudjon jatszani egy filmet a masodik kijelzon, vagy ha kiesik a V-syncbol az Aero miatt a VGA, akkor n kelljen kapcsolgatni az Aerot vagy beallitgatni a szoftvereket, hogy rendesen szaggatasmentesen mukodjon az adott szoftver. :D
  • bon
    #38090
    Neten lehet találni bőven.
  • Bébisólyom
    #38089
    De mivel telepítsek tisztán ha nincs lemezem?
  • bon
    #38088
    Előtelepített rendszert csak a saját meghajtójára tudod visszaállítani. De ha winyót cserész akkor a tiszta telepítés a gép alján lévő matricával együtt műkődnie kell.
  • Bébisólyom
    #38087
    De ez mindenre megoldás? Ha másik meghajtót teszek bele és arra telepíteném a win7-et azt meg lehet tenni?
  • bon
    #38086
    pl. helyreállító lemezzel amit a notebook-on találsz az előtelepített gyártói programok között. Előszokot még fordulni a boot során valamelyik F(számgomb)segítségével elindítható a helyreállító konzol.

    Én a teljes rendszer törlést és tiszta telepítést szoktam használni a gép alján lévő sorozatszámmal, mert így az eredmény egy jobb és gyorsabb rendszer lesz mint a sok felesleges programmal telepakolt előtelepített változat.
  • Bébisólyom
    #38085
    Azt megkérdezhetem tőletek, hogy ha újonnan vett notebookra előtelepítve van a win7 és aktiválni is tudom majd kóddal akkor ha újratelepíteni kell vagy elromlik akkor hogyan telepíthetem újra?
  • bon
    #38084
    Én se értem a directx frissítési lehetőség hiányát update-n keresztül, mennyivel egyszerűbb lenne pedig.
  • [HUN]FaTaL
    #38083
    Ott ki fogja írni, hogy DX11, de attól még a legtöbb dx9 fájl hiányzik az alaptelepítésből (érthetetlen, hogy miért nem updateli microsoft updaten a directx-et a drága jó MS)
  • Jakuza001
    #38082
    Ugy tudod megnezni, hogy beirod startmenub, hogy dxdiag.

    Innen meg szedheted a VGA drivert: AMD VGA Drivers
  • biomage
    #38081
    Nesze itt van 4 féle vga klikelj a tiédre és aztán a downloadra és ott is vagy
  • Soldiers
    #38080
    hát én vhogy az enyémet nem találom
  • bon
    #38079
    www.amd.com
  • Soldiers
    #38078
    és azt honnan lehet leszedni? :)
    Ati HD 6850 1GB MSi vga-m van
  • bon
    #38077
    Nem árthat a vga drier frisstése sem.
  • Soldiers
    #38076
    kössz és esetleg a vga drive frissítés is beleszólhat hogy az nincs feltéve??
  • bon
    #38075
    Enterprise-t én nem erőltetném, inkább egy Ultimate-t, ami könnyen átalakítható válaszható verzióvá, így kiválasztató lesz az Enterpise kivételével (az a mennyiségi licensz miatt külön telepítős) valamennyi változat.
  • Mr_no_NaMe
    #38074
    Letöröltem az egészet a francba. Egy fostalicska. Letöltök egy normálisat. Csak azért sajnálom mert home premium volt, és most az enterpriset töltöm. Ez meg elvileg sokkal jobban zabálná az amúgy is kevés 2 giga ramomat.

    De azért köszönöm a segítséget :)
  • bon
    #38073
    Ha imgburn-al írtad akkor jónak kell lennie, természetesne ha házi buherált változat akkor lehetnek gondok, vagy nem a dvd-ről boot-olsz. De a rossz meghajtó is szóba jöhet.
  • bon
    #38072
    Letöltési link megtalálható a FAQ-ban, de a fejlesztő a Microsoft oldalán is.
  • Mr_no_NaMe
    #38071
    Sajna nem lett jó. Ugyan úgy nem látja a lemezt mint eddig.
  • Soldiers
    #38070
    és azt vhol meglehet nézni melyik directx van fent?
    és a legújabbat honnan lehet letölteni??
  • Mr_no_NaMe
    #38069
    Elkezdtem írni 2x sebességgel. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :)
  • bon
    #38068
    igen, de lassan írd ki.
  • Mr_no_NaMe
    #38067
    ŐŐ olvastam, hogy a gép nem ismeri fel alapjáraton, az ISO-t vagy valami eféle dolog. Tehát akkor elég ha simán kiírom a képfájlt az imgburnal aztán minden működni fog faszásan?
  • Met
    #38066
    Miért akarod kibontani?
    ImgBurn, Iso-ból lemez írás.
  • bon
    #38065
    Nero esetén file menü nyitás opciót kell használni, de iso írásra jobb válsztás lenne az imgburn