46641
  • dragon11
    #38707
    HD-t kb fel se rakja.. me felrakja telepítés után meg üres a mappa..

    AC 97et meg nem találtam..
  • [HUN]FaTaL
    #38706
    Rakd fel a realtekről. Korai lol, 2 éves rendszer, mindenhez van driver csak az őskövületekhez nincs. Realtek AC97 és HD Audio Driver is van.
  • dragon11
    #38705
    istenem de korai még ez a windows 7, semmi nincs rá optimalizálva..
  • Orionk
    #38704
    Win7-en fel lehet telepíteni a 2007-hun office-t, és a 2003-eng office-t is?
    Nem akadnak össze?, nem lesz baj?

    köszi
  • dragon11
    #38703
    bocs a sok kérdésért, de nincs hang a rendszeren.. mert nem a legújabb lap és XPre van tervezve meg ilyesmire :((

    MSI 915P Combo 2 a lap.. kéne azért a hangkártya driverje de a gyárival nem megy..

    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #38702
    Megfelelő, de jó a beépített is.
  • Orionk
    #38701
    Most fogok először haszni 7-est, úgyhogy nem tudtam, hogy van beépítettje. Mármint azt tudom, hogy a Win-eknek van, csak azt nem, hogy érdemes is használni a 7-esét.

    Ha te azt ajánlod, akkor azt használom. :)

    Vírusírtónak, vagy inkább figyelőnek jó a Nod32?, azért azt választanám, mert ahhoz van kódom :), és mert annál tapasztaltam, hogy nem lassítja a gépet, de hasznos is.
  • bon
    #38700
    Beépített miért nem jó?
  • aate
    #38699
    Igen, lehet kell hozzá újabb patch vagy kompatibilis módban futtasd.
  • penge96
    #38698
    Létezik olyan hiba, hogy egy bizonyos operációs rendszer alatt beszaggat egy nulla gépigényű játék?:/
  • aate
    #38697
    privát ment
  • dragon11
    #38696
    nem jó sajnos, mert futtattam a fixt és ugyanúgy írja a felhasználónév + jelszót nem lehet frissíteni.. pedig mindent előírás szerint csináltam..
  • Orionk
    #38695
    Win7-re töredezettségmentesítőnek az IObit SmartDefrag megfelelő?

    köszi
  • aate
    #38694
    De ha megoldódott akkor jó :)
  • aate
    #38693
    eset szerint /persze.... vak risztás
  • dragon11
    #38692
    köszi bon a segítséget.:)
  • dragon11
    #38691
    ok de az trójais
  • aate
    #38690
    Amit én küldtem azt nem kell az esetmappából futtatni !
  • bon
    #38689
    1. jogosultság beállítása (jobb gomb a mappán tulajdonságok biztonság füll)
    2. Totál Commander Rendszergazda módban futtatva, sőt telepítve

    egy jó tanács célszerű minden programot jobb gomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval telepítenni.
  • dragon11
    #38688
    A fájlt csak az ESET mappájából lehet futtatni, viszont az a mappa írásvédett. Hiába szüntetem meg s indítom újra a gépet, nem használ.:\

    erre 5let?
  • bon
    #38687
    Jobb gomb futtatásr Rendszergazdaként funkciót használd a fájlon.
  • aate
    #38686
    privát üzenet ment
  • dragon11
    #38685
    Ezt raktam föl, csak az aktiválással vannak problémák... írásvédett a mappája..

    bocs:|
  • bon
    #38684
    Természetesen az is van: link Amúgy Windows 7-nél a külön tűzfal már nem létszükséglet, a beépített is elég jó.
  • aate
    #38683
    Eset Smart Security-ben van tűzfal és tudsz internet szabályokat beállítani.
  • dragon11
    #38682
    Nekem internet security kell, nem vírusírtó..
  • bon
    #38681
    Az ékezet problémát okozhatja akár egy nem kompatibilis program is.
  • bon
    #38680
    pl. ESET-et nézve: link
  • bon
    #38679
    Már miért ne lenne, elég rég megjelent már a Windows 7 ahhoz, hogy a fejlesztők elkészülhessenek kompatibilis programokkal.
  • dragon11
    #38678
    Windows 7re tudtommal nincs optimalizált vírusírtó.
  • bon
    #38677
    Én ilyennel nem találkoztam még, miként jelentkezik a nem tudja kezeleni jelenség? Ékezetes karakter beírása után nem az jelenik meg?
  • bon
    #38676
    Kompatibilitással? Olyan vírusírót ne rakjál fel ami nem Windows 7 kompatibilis, problémát okozhat.
  • dragon11
    #38675
    köszi mindkettőtöknek a segítséget, de a kompatibilitással volt probléma, nem a telepítővel.;p

  • dragon11
    #38674
    nah sikerült megoldani.:$


    viszont további kérdés:

    Total Commanderben meg egész oprendszer alatt néhol [csak néhol!!!] nem tudja kezelni az ékezetet, pl. több telepítés közben sem.

    ezzel mit lehetne kezdeni?:)

    köszi :)
  • aate
    #38673
    Esetleg van régebbi vírusirtó a gépen ,távolítsd el a maradványait is.
  • bon
    #38672
    Töltsd le újra, lehet, hogy sérült a telepítő.
  • dragon11
    #38671
    hali,

    Eset Smart Security 32bitest a 32bites rendszeremre nem tudom felrakni, következőt írja ki:



    valaki segítene?
    köszi
  • bon
    #38670
    Hangkártya természetesen van a gépben, ez már az XP elavultsága okozza, XP-t nem a mai gépekre találták ki és a drivereket se. Ha még felmegy a driver akkor is okozhat műkődési problémát szerintem.

    A régebbi 8.42.0.0-as verziójú driver-t próbáltad már?
    De megér egy próbát még a "hangkártya" gyártó oldala is: link de ehhez tudni kell a hangchip pontos típusát.

    De az innét elérhető: link Option 3: Lenovo smart downloading menüpontot is javasolni tudom, hátha magától felrakja.

    Kérném, hogy legközelebb privátba írjál xp ügyben.

  • Orionk
    #38669
    Bon, még ebben az egy OFF postban engedd meg, hogy kérjek segítséget. :)

    Megvásároltam ezt a laptopot

    Win7es drivereket kaptam csak hozzá. Dual boot lesz, mint lentebb beszéltük, és így az XPhez kellett külön drivereket keresnem.
    Végül itt találtam meg az XP-hez a drivereket

    A linken a hangkártya driverje nem jó.
    Nem tudom azzal az audio driverrel felismertetni a hangkártyát. Lehet, hogy nincs is a laptop-ban? :O, az elég furcsa lenne. :)

    Nem is tud hangot kiadni, csak a speaker szólal meg néha.
    Mit tudnék tenni?, hol tudok drivert találni hozzá XP-re?

    Itt még kiírja, hogy már érzékeli, hogy feltelepítettem az audio drivert, de én rátelepítem még egyszer, hátha jó lesz.

    Ennek ellenére, ITT A HIBA, hogy nem találja a hangkártyát.

    Nem tudom, hogy mit lehetne. :(

    köszi szépen
  • bon
    #38668
    ott se feltétlenül, az oldal alján ott van a free link.