46641
  • dragon11
    #38747
    nem talál.


    bio:







  • bon
    #38746
    Eszközkezelőben jobb gomb a Realtek AC97 Audio-n illesztő program frissítése, frissített illesztő program automatikus keresése nem talál újabb drivert?
  • biomage
    #38745
    a hangoknál a hangszóróra nyomj tulajdonságot és minden fülben lévőről készíts képet :)
  • bon
    #38744
    De ha jól rémlik volt már rá példa, hogy a csodás realtek szoftver bekavarta a csatalkozókat.
  • dragon11
    #38743
    1kimenet van, az pedig a zöld. a másik kettő nem hang lejátszásra van ott, hanem hang felvevésre.
  • dragon11
    #38742


  • biomage
    #38741
    1. készíts képet az eszközkezelőről, de úgy hogy kinyitod a Hang video és játékvezérlőt
    2. készíts képet a Hangban a lejátszás fülben lévőről.
  • bon
    #38740
    De egy hangkártya beszerzésén is elgondolkodnék, vagy másik alaplap ami jó a procihoz és újabb konstrukció.
  • bon
    #38739
    Attól, hogy 1 kimenet van még megpróbálnám a maradék kettőt.
  • dragon11
    #38738
    oké, köszi az eddigi helpet..^^

    viszont azt nem értem akkor, hogy mi a rákét írja ki a hangszínváltozást ha nem működik..
  • aate
    #38737
    szerintem még keresgélned kell driver téren :(
    van még egy jó megoldás :


    Bocsi de mennem kell....
  • dragon11
    #38736
    1 van az alaplapon..
  • bon
    #38735
    Próbáld ki másik kimenetén az alaplapnak
  • dragon11
    #38734
    tökéletesen működött minden.. win 7 előttig, itt szoftveres probléma van.
  • bon
    #38733
    Más csatlakozóban próbálatd már?
  • dragon11
    #38732
    most próbáltam ki hangszóróval, ugyanúgy jelzi a hangszínváltozást de hang ezen sincs..
  • aate
    #38731
    hangszórón jön ki megfelelő hang ?
  • dragon11
    #38730
    sehol nincs!!!
  • aate
    #38729
    eszközkezelőben a hangeszközök /drájvereknél nincsen sárga kérdő jel?
  • dragon11
    #38728
    nem rakott fel semmi ilyet
  • aate
    #38727
    előfordulhat hogy a realtek rakott fel gyári kezelő programot ott is néz körül a tálcán kell lennie vagy a programok között. PL :
    (csak minta ! )
  • dragon11
    #38726
    jajam, itt kerestem.. bejelöltem hogy a letiltott / leválasztott eszközöket is láthassam, de ezen a fülön nekem csak a "hangszórók" van.

    semmi egyéb..
  • aate
    #38725
  • dragon11
    #38724
    de nem találok füles ikont sehol !!
  • aate
    #38723
    lejátszás fül alatt próbáld a fülest beállítani, (nem találtam olyan képet a neten amit belinkeltem az más... )csak mintának raktam ne azt kövesd.
  • aate
    #38722
    Félre értettél ,bocsi keverőpult /mixer a neve a kezelő ablaknak. ne a mixert jelöld be a kép csak illusztráció hol találod a beállításokat.Azt az eszközt jelöld be amit használni akarsz .
  • dragon11
    #38721
    de am nekem is ott van a zöld csík, mutatja a hanszín változásokat a Stereonál is a keverőpultba.. de továbbra sincs hang, pedig mutatja hogy van..

    valami gubanc van sztem annál h még mindig hangszóróba akarja vinni nem pedig a fülhallgatóba..
  • dragon11
    #38720
    bejött a letiltott eszközök megjelenítésével, alapértelmezetté tettem + engedélyeztem s továbbra sem jóó:S
  • dragon11
    #38719
    köszi, de nekem nincs ilyen Stero mix benne :\

    csak mikrofon, vonalbemenet meg telefonvonal van!
  • aate
    #38718
    kattints a hangerő ikonon a tálcán (óra mellett )Ott lehet állítani > keverőpult/mixer

  • dragon11
    #38717
    van hang az tuti, de mivel fülhallgatóval vagyok nem hangszóróval így nem igazán hallok semmit.. hogy lehetne átállítani fülhallgatóra + mikrofonra?[tehát nem headset]

    köszi, elvileg ez az utsó kérdésem..
  • dragon11
    #38716
    megoldottam, köszi a segítséget bon és atee.
  • MerlinW
    #38715
    A nap beszólása:) Na jó a tegnapié:)
  • bon
    #38714
    Elöző hozzászolásom vége: "aki akarta az már megcsinálta rá a driver-ét" azért végtelenségig nem fogják támogatni az összes hardver-t. A te alaplapod meg elég veteránnak számít, nem beszélve a rajta lévő hangchipről, amihez még XP oprendszer esetén is 2006-os driver található a gyártó oldalán.

    A korábban javasolt AC97-es driver tudom ajánlani, hátha jó lesz (máshol is ezt javasolják): link

    Amúgy eszközkezelőben a hardver tulajdonságainál Windows Update-ről próbáltad frissíteni/telepíteni a hangkártyá?

    Na meg Windows 7 telepítés előtt én lefuttatam volna a Windows 7 Upgrade Advisor elnevezésű programot innét: link a program meg megmondja, hogy akadni fog e kompatibilítási problémád.
  • dragon11
    #38713
    jó, de azért a videókártyára sikerült, akkor nem hiszem egy szros hangkártyát nem tudtak megcsinálni.


    msi 915p combo 2..

    segítenél vlmi hangkártya drivert találni ?
  • bon
    #38712
    Fel lehet rakni, de összeakad, úgy mint bármilyen másik Windows-on, de ha igazat mondtak nekem, csak az adatbázis kezelő nem tűri meg egymást 1 gépen.
  • bon
    #38711
    Régi gépre már nem is lesz elkészítve semmi, de amúgy minden jól műkődik, sőt már működőtt is a tavaly eladott akkor 3 éves gépemen is. Tehát nem a rendszer hibája és dehogy korai, 2009 október 22-én jelent meg na azóta eltelt már elég sok idő, aki akarta az már megcsinálta rá a driver-ét szoftverét.
  • xxdani
    #38710
    Sziasztok. Idáig nem sikerült ahci-ra állítani a vinyót bios-ban mert folyton hibaüzenettel elutasított. Végre sikerült találnom egy megoldást EZT és ezekután sikerült átállítani a biosban és még a win is elindult. Mi módon tudom letesztelni windowson belül hogy tényleg sata-n fut-e a vinyó?
  • dragon11
    #38709
    már néztem ezt, nem tudtam egyiket se lehúzni

    azért kösz..
  • BIZ0906
    #38708
    Ez elég?