46641
  • dragon11
    #38827
    ezt a szrt csak nekem csinálja egyébként?
  • aate
    #38826
    Bocsi az egyik link rossz lett > VirtualDub -leírás
  • aate
    #38825
    Videó elforgatása : VirtualDub , vagy > Avidemux 2.5.5 de a méret beállításokkal vigyázni kell a minőség is romolhat.
  • WinStar
    #38824
    Sziasztok.Ha egy videó fektetve van azt hogy tudom elfordítani?(felvett videó)
  • dragon11
    #38823
    ja bocsi a duplikált üziért, de most jut eszembe..

    szóval minden videó végén amikor a végére ér már mutatja azt a piros csíkot hogy betöltötte, de h lejár magától akkor eltűnik.. viszont ez a piros csík csak egy kicsi, tehát nem az egész.:(

    jó lenne nem kéne minden egyes indításkor pufferelgetnie..
  • dragon11
    #38822
    csak a directX nem naprakész, azon kívül minden egyéb !!
  • aate
    #38821
    #38779 HSz-t elolvastad ?
  • dragon11
    #38820
    akk vlki meg tudja mondani h mi a halálért csinálja a chrome meg az FF is ugyanazt, !!DE CSAK A YOUTUBEN!! hogy bepuffereli a videót előről kezdené és újra kezdi pufferelni???????????????

    ezt nem csinálta xpn..

    köszi.
  • aate
    #38819
    Online webkamera teszt (élő)
  • kirol
    #38818
    Nem az enyém a gép, nekem nincs laptopom. Egy ismerősömé.
  • bon
    #38817
    Belső szoftverröl nem tudok, de skype vagy messenger megteszi erre a célra.
  • Orionk
    #38816
    Azért kérdeztem, hogy a két windows nem kutyulja-e össze egymás fájlrendszerét, ha egymást is defragolják.

    HAbár mind a kettő NTFS.
  • Orionk
    #38815
    valóban az volt az.
    Feltettem ezt a PowerManagement szoftvert, és a Device Managerben eltünk az ismeretlen hardver jelzés. :)

    Te nem tudsz valami megoldást a lenti camerás kérdésemre?

    Csak, hogy lássam, hogy win7 megjeleníti -e .
  • balcsi70
    #38814
    Sziasztok.Nem tudom ide tartozik e:a va(t)erán ha rámegyek egy termékre akkor adott a termék és ugye vannak neki több képei,ha rámegyek valamelyikre(bármelyikre),feldobja az ablakot ami be kéne töltse a képet de üres ablak és ennyi,pedig baloldalt lent írja hogy kész. Szerintetek mi a probléma? Mindegyiknél ezt csinálja.Kb egy hete még jó volt. Köszi előre is az infót.
  • aate
    #38813
    Biosban tiltsd le a floppy-t.
  • [HUN]FaTaL
    #38812
    Avval defragolod, amivel akarod.
  • Orionk
    #38811
    HA dual boot-om van.
    EGyik partición az XP,
    másikon a Win7,
    harmadikon az adat.

    Win7ben a töredezettségmentesítőt beállítom, hogy hetente egyszer csinálja, akkor megszabad neki csinálnia az XP-nek is a partícióját??, vagy azt majd maga az XP csinálja meg??

    thx
  • Máté94
    #38810
    Nem, ez akkor történik amikor még lemezről olvassa az adatokat, majd amikor ki kellene választani a dolgokat, az előtt megáll. Boot logo után megáll. Még semmi sincs ilyenkor telepítve. :)

    De megpróbálom, amit írtatok. :))
  • bon
    #38809
    Energiagazdálkodásért felelős szabvány, ami pl. egy hordozható gépnél fontosak közé sorolnám.
  • bon
    #38808
    Ha jól értem megvolt a fájlok másolása stb és újraindítás után a leírt jelenség jön be. Nincs véletlenül még egy kijelző kötve a gépre? Ha igen akkor az az elsődleges és ott fogod megtalálni az asztal többi részét.

    Ha el se kezdődik a telepítés:
    1. várj türelemmel
    2. tiltsd le a floppy-t.
  • Orionk
    #38807
    Akkor felteszem, köszi a tanácsot.
    Az ACPI eszközök a fontosabb vezérlők?
  • bon
    #38806
    Én felraknám, mert egy laptopnál pont az energiagazdálkodás kezelsée fontos, amúgy ACPI vézérlő fontos és a lenovo pont a Energy Management telepítését javasolja mint hibára megoldást
  • Orionk
    #38805
    Én laikusként azt mondom, hogy a telepítésre állítsd át a BIOSban az AHCI módot automatic-ra.

  • Máté94
    #38804
    Sziasztok!

    AHCI módban szerettem volna Windows-t telepíteni, de a háttérkép és az egér résznél megáll az egész. Tehát betölt és megáll. Ötlet?
  • Orionk
    #38803
    A camerával kapcsolatban tudsz ajánlani valamit? :)
  • Orionk
    #38802
    Akkor az maradhat is. :)

    Ha jól tudom, akkor az csak a Lenovo-nak egy külön progija, ami figyeli a rendszert. Az nem kell, szerintem.
  • Orionk
    #38801
    Ez a két sor közül:

    PCI\VEN_11AB&DEV_4364&SUBSYS_81F81043&REV_12
    VEN_11AB&DEV_4364

    egyik sem volt ott, báris ahol néztem, ott ilyet nem láttam
  • bon
    #38800
    Energy Management-re tippelnék.
  • Orionk
    #38799
    A DeviceManagerben az ismerelten eszközön jobb klikk --> Properties --> Details --> Hardware IDs --> itt pedig a Value részben ez a két sor van:

    ACPI\VPC2004
    *VPC2004
  • lotsopa
    #38798
    Windows 7 alatt(ultimate)hogyan tudom hasznalni a tavoli asztal/tav.segitseg funkciot?
    Pl. milyen adatok szuksegesek, internek kapcsolat sebessege mennyire fontos...
    Koszi elorre is.
  • Orionk
    #38797
    a kártyaolvasó, és touchpad már fent van.

    JAh, és sajnos nem tud nagyítani. :(

    Ezeket tettem fel:
    - AHCI
    - VGA
    - Audio
    - LAN
    - Card reader (usb, és még gondolom az SD kártyaolvasó is)
    - WLan
    - TouchPad
    - Bluetooth
    - Camera
    Amit nem tettem fel:
    - Onekey Recovery
    - Energy Management
    - Hotfix
    - UserGuide
  • Roland3
    #38796
    Sziasztok!

    Azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy egy iso fájlt szeretnék átmásolni a pendrive ra ,de azt írja hogy szüntessem meg az írás védetettséget.
    Valaki tud nekem segíteni ?
  • bon
    #38795
    HArdverazonosító részt nézd meg és írd be ide, az alapján nagy valószínűséggel pontosan megtudom modani, hogy mi az ami hiányzik. de ha gondolod te is megkeresheted itt: link
  • Orionk
    #38794
    nem értettem, hogy mit mond.

    Azt írta, hogy az az eszközkezelő.
    Ez akkor azt jelenti, hogy az ismeretlen eszköz az az eszközkezelő???

    Az eszközkezelő, ahogyan te is mondod, az a Device Manager. Ezt raktam be a képre is, hogy van ott a listában egy eszköz, amit nem ismer fel.

    Én sem tudom, hogy mi az, ezért kérdeztem meg. :)
  • aate
    #38793
    Lehet: Kártyaolvasó vagy touchpad driver mert lehet tud nagyítani görgetni ha felrakod.
  • bon
    #38792
    1 lépés kimaradt a részletek után hardverazonosítók érdekel.
  • bon
    #38791
    Device Manager=Eszközkezelő, nem értem mi a gond.
  • bon
    #38790
    Gyári telepítő lemez felejtős, gyártó oldalán újabb cuccok szoktak lenni, amúgy jobb gomb az eszközön tulajdonságok\részletek és a megjelenő listában lennie kell valami hasonlónak PCI\VEN_11AB&DEV_4364&SUBSYS_81F81043&REV_12

    írd be ide a lényeg az eleje pl: VEN_11AB&DEV_4364
  • Orionk
    #38789
    tehát az ismeretlen program szerinted az eszközkezelő.

    De milyen eszközkezelő?, ezt most nem értem. :)
  • bon
    #38788
    Egyébként elég kétséges ez a hiba és könnyen előfordulhat, hogy nem a Windnows 7-nek van köze hozzá, hanem a nem megfelelő használat. Láttam én már kinyirni akksit fél év alatt is, mert feszt töltön volt hagyva. Az én laptopomnál használatós módszer nálam bevált, feltötlöm lemerítem amíg ki nem kapcsol (hibernálódik), majd feltöltés ismét lemerítés. Így jelenleg 4. évét tapossa az akksi, és mostanába tapsztaltam hasonló problémát, de egy 4 éves akksinál ez már nem meglepő, cserélni kell.

    Amúgy a hibára egy elég hosszú topic-ot találtam a Microsoft-nál amit már zároltak, csak beleolvasgattam de megkapta a szemem egy jó módszer a Windows 7 hibájának kizárására, igaz macerás, fel kell rakni egy xp-t és tesztelni a gépet, ha ott is jelentkezik a probléma akkor tuti akksi hiba lesz.

    Amúgy a kivétel hiánya nem okozhat problémát a te esetedbe, ha már be se lehet kapcsolni a gépet, én a lépést hanyagolnám a leírásból az esetedben.