46641
  • dragon11
    #38787
    az az eszközkezelő, LOL.

    Driver Manager programmal lett megcsinálva.
  • Orionk
    #38786
    Win7 alatt mi lehet a DeviceManager-ben ez az ismeretlen eszköz?

    Már minden drivert feltelepítettem, amit kaptam a laptophoz.
    Ami még a driver lemezen maradt, és nem raktam fel, mert szerintem csak rendszerfigyelő programok: Lenovo Onekey Recovery, Lenovo Energy Management, Horfix(fogalmam sincs mi lehet), UserGuide

    Device Manager:

  • bon
    #38785
    Természetesen matrica megsértése garancia vesztéssel jár. BIOS frissítést próbáltad már? amúgy lehetségesnek tartom, hogy ha szoftveres gond volt akkor már készült frissítés, ami javította.
  • aate
    #38784
    XP és Vista stílus hogyan leírás
  • Orionk
    #38783
    Win 7-ben hol lehet használni a webcamerát?
    XP-ben még a windows explorerben is volt egy külön eszköz, ha rákattintottál, akkor a kamera képét mutatta.

    Win7en ez nincs, de még a Control Panel ben sem találok rá semmit.
  • Orionk
    #38782
    Értem, ezt nem tudtam. Mostmár azt is tudom, hogy mi a hotswap. :)

    Egyébként nekem most bios-ban a Sata Controller mode AHCI ről automatic-ra lett állítva, és így is külső hardver ként ismeri fel.
  • kirol
    #38781
    W7 Probléma

    ... Távolítsuk el az akkumulátort,....
    Na ez a bibis pont.
  • bon
    #38780
    Ez az a AHCI mód egyik varázs, mert a sata eszközök hotswap-ek tehát menet közben cserélhetők. Kikapcsolására módot még nem találtam az ahci mód megtartása melett. Nálam elég szép lista van, a sok hardver miatt.
  • aate
    #38779
    Flash playert frissítsd a adobe oldaláról, vga driver, diretcX sem ártana frissíteni.
  • bon
    #38778
    Na ez nekem új, ilyenről még nem hallotam, miként jelentkezik a hiba? Mi a javítás módja?
  • aate
    #38777
    Drivermax-ot linkeltem be.
  • Orionk
    #38776
    Nektek volt már, hogy laptopnál a Win7es a dvd romot eltávolítható eszközként ismerte fel? Úgy mint egy pendrive-ot. A systray-ben ott van folyamatosan az eltávolítás lehetőség.

    Ezt át lehet alakítani, hogy ne így ismerje fel?
    Vagy igazából ezt nem lehet, mert ez attól függ, hogy maga a DVD rom milyen a laptop-ban hardverileg.

    köszi
  • kirol
    #38775
    A Windows 7-ben van ugye valami akkumulátoros hiba.

    A hibaüzenet elhárítási leírás egyik pontjában az áll, hogy ki kell az aksit.
    De ha garis a gép és le van ragasztva pont az aksi is, akkor hogy lehet ezt megoldani? Tudja valaki?
  • bon
    #38774
    pl. AS SSD Benchmark link
  • bon
    #38773
    AS SSD Benchmark link
  • bon
    #38772
    Nem értem teljesen, hogy mire gondolsz, de vezérlőpult/tálca és start menüt ajánlom. Programot rögzíteni meg jobb gomb a programon rögzítés a start menübe.
  • Orionk
    #38771
    Win 7ben hogyan lehet megcsinálni a start menüt olyanra, mint Vista ban?

    ILYEN-KÉP

    van egy elválasztó vonal, és alatta azok vannak, amiket legutóbb használtál, felül pedig, amit állandóra odateszel., és hogy ez mellett olyan legyen, mint a képen?

    köszi
  • dragon11
    #38770
    privát üzenetben kaptam egy linket a szakitól, hogy ezt futtassam le és tegyem azt, amit ír.. s tökéletesen megy minden.:)

    most már csak a Chromeba kéne beimportálni a könyvjelzőket illetve elérni azt, hogy ha bepufferelt egy videót akkor ne felejtse el.. ne kezdje előről.:)

    ebben esetleg tudnál segíteni ?
  • biomage
    #38769
    melyik válasz volt a jó? Oo
  • Orionk
    #38768
    erre én is kiváncsi lennék.
  • dragon11
    #38767
    tökéletes van hang..:)

    köszi még1x mindenkinek,

    sztem ez lenne az utolsó kérdésem felétek ??

    elég zavaró..

    jah meg FFot használtam, könyvjelzőket hogy lehetne importálni bele?:D:)

  • dragon11
    #38766
    nah van hang srácok, s ez a köszönet ateenak jár.. ő ajánlott egy progit ami megoldotta a problémát..

    most már csak azt kell elérni, hogy fülhallgatóba is működjön a hang.:D mindjárt kipróbálom s írok mi a fejlemény!


    köszi mindenkinek, de főleg ateenak!!
  • dragon11
    #38765
    egyik sem jött be..

    msi 915p combo 2 alaplaphoz kéne .. integrált a kárya:\
  • biomage
    #38764
    esetleg töröld az eszközkezelőből a hangkártyát és nyomj hardverváltozás keresést
    Vagy esetleg probáld ki az illesztőprogram frissítést, elöször az alsót válaszd aztán megint az alsót, és a bejövő új oldalon válaszd ki a hang kártyádat
  • bon
    #38763
    Logikusan olyat kell venni amihez van Windows 7-es driver. Vásárlás előtt tájékozódni kell.
  • dragon11
    #38762
    mihez kezdjek vele, megveszem s ugyanúgy nem lesz hozzá win7 driver.
  • aate
    #38761
    egy hangkártya : kb 2 500 Ft ! Alaplapit meg a biosban letiltani.
  • dragon11
    #38760
    az volt..
  • biomage
    #38759
    sztereót állítsd
  • dragon11
    #38758
  • biomage
    #38757
    készíts képet arról
  • dragon11
    #38756
    elvileg megy, de nem hallom..


    a stereo mix be van kapcsolva és elvileg elsődleges is, az nem baj ?

    egyébként a beállításokban kéne a hangszórónál headphonesnak lenni, de nincsen csak 5.1 meg sztereó meg kvadrofon.:\
  • biomage
    #38755
    aux is tedd némításba

    Látok a speciálisban tesztelést. ha azt benyomod mit csinál?
  • dragon11
    #38754
    megcsináltam,



    +alul még a front 100on!! L+R mindkettő 100.
  • biomage
    #38753
    azt akarod mondani hogy a jelszinteknél a balance mellet levőt nem lehet lehúzni?
    Kell legyen midi nek ott vagy wavenek
  • dragon11
    #38752
    nekem nincs választási lehetőség, de azon van nekem is ami neked.:)
  • aate
    #38751
    Az sem mindegy itt mi van kiválasztva ! :
  • biomage
    #38750
    jelszinteknél látom van lefelé menet, csinálj az egészről képet.
    ja nálam a Mikrofonra + a cd lejátszón + a vonalbemeneten 0 van, szal állítsd abba és némítsd le, nálad csak a mikrofonon van némítás, ja és a telefonvonalra is csinálj némítást és 0ra állítsd
  • dragon11
    #38749
    mégnagyobb érdekesség, Chrome böngészővel youtuben nézek egy vidit, bepuferrelte valameddig visszatekerem és kezdi előről pufferelni :|
    FF ilyet sose csinált, nem felejtette el azt amit bepufferelt :\
  • dragon11
    #38748
    kis érdekesség még:

    nincs bedugav semmiféle hang és mutatja a hangszínváltozást..