46641
  • balcsi70
    #39193
    Okés köszöntem a válaszokat.Kipróbáljuk.
  • bon
    #39192
    Én is erre tippelnék.
  • xxdani
    #39191
    Az én tippem az, hogy ez alapesetben normális energiatakarékos megoldás hisz ha nincs hálózaton akkor ne szívja az akksit a monitor ilyenkor lejjebb veszi a fényerőt. Laptopoknál van egy "Fn" billentyű amit ha nyomva tartasz egy másik gombbal akkor fel lehet tolni a kijelző fényerejét. (de beállításnál is megoldható Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése
    De ez macerásabb.
  • balcsi70
    #39190
    Sziasztok.Nem tudom ide tartozik e vagy sem.Van egy Laptopom ami olyat csinál hogy ha bekapcsolom és csak utána dugom be a konnektorba(sötét)a képernyő vagyis sötétebb mint rendesen,így ezzel a felállással újra kell indítanom a gépet hogy rendes fényereje legyen.Az lenne a kérdésem hogy ez maga a gép ilyen? vagy van valami beállítási lehetőség hogy ne így kapcsoljon be.? Win7 van rajta. Előre is köszöntem a segítséget.
  • bon
    #39189
    Mappa ikonon lévő kis lakat alapján megosztás engedélyét nézném meg.
  • xxxpaulxxx
    #39188
    Más tipp esetleg?:( Nagyon zavar, hogy nem tudok semmit se megnyitni:/
  • serkov
    #39187
    Oksa! Közben nézegettem, s pont erre jutottam, s most jo is úgy tünik, csak azt nem tudom, mitől lett rosz? Este kikapcs, másnap meg raplizik!
    Hm..... :-)
  • bon
    #39186
    Jobb gomb a mappán tulajdonságok biztonság füll, majd megnézed a felhasználód beállított jogosultságtá, ha nem teljes hozzásférésű akkor szerkesztés menüpontott használva átállítod.
  • serkov
    #39185
    Köszi a választ, de.... azt hogy is kell pontosan? Köszi, de ilyet eddig én sose! :-)
  • xxxpaulxxx
    #39184
    Ott is tulajdonos vagyok
  • [HUN]FaTaL
    #39183
    Mondom vedd saját tulajdonba. Properties -> Security fül -> Advanced -> Owner fül -> Edit
  • xxxpaulxxx
    #39182
    A tulajdonságok->biztonság fülnél nincs megtagadva tőlem... szóval nem értem mi lehet:/
  • bon
    #39181
    Nézd meg a mappa jogosultságát, van e teljes hozzásférésed a mappához.
  • bon
    #39180
    Passz, néha előszokot fordulni mint hiba.
  • serkov
    #39179
    Hello! A tünet amit látok megnyitok 1 torrentet, s a mikro torrent azt irja ki, hogy nem menthetö ide.... s azt veszem észre, hogy bármit menteni probálok, nem teszi! Mentés helye E:\Downloads Mi lehet a baj? Eddig menz, csak ma kezdte ezt, s nagyon bosszantó!
    Win7 64 bit + Explorer9? A Válaszokat köszi!
  • Prince of Máté
    #39178
    Köszönö, ez volt a megoldás :) De miért nem csinálja meg ezt a win alapból?
  • bon
    #39177
    lemezkezelőben nézd meg, hogy van e betűjele a meghajtónak.
  • Prince of Máté
    #39176
    Hali!

    Most telepítettem újra a wint, és csak az egyik vinyómat látja az oprendszer!
    Mikor telepítésnél ki kellett választani hová installáljam, ott látta a másik HDD-t is, de most a sajátgép csak 1 merevlemezt talál :S
  • bon
    #39175
    Úgy tudom, hogy nem lehet kikapcsolni.
  • [HUN]FaTaL
    #39174
    Vedd őket saját tulajdonba.
  • xxxpaulxxx
    #39173
    Ilyenkor mi a teendő? Van 1 vinyón 2 partíció, egyik a windowsnak, másik a különféle dokumentumoknak...
    A doksis partíciót leszűkítettem és a windowsosat kibővítettem, mert azon semmi hely nem volt.
    Azóta a doksison ilyen zárolás van az összes mappán és... habár azok tartalmát látom és tudok bennük böngészni, megnyitni egy fájlt se tudok, mert azt írja ki, hogy nem rendelkezek a szükséges engedélyekkel:/

  • KondorKhan
    #39172
    azt nem tudja valaki, hogy hol lehet ki/be kapcsolni a hardware accelerationt a hangra?
  • xxxpaulxxx
    #39171
    Sziasztok!
    Olyankor mi lehet a baj, ha egy logikai partíció ellenőrzése közben megáll az ellenőrzés? Annyit ír, hogy xy fájl SD/SID feldolgozva, a csík már a végén van, de még nincs kész az ellenőrzés és nem megy tovább:S
  • bon
    #39170
    KMPlayer
  • exTrem
    #39169
    Sziasztok, egyszer már írtam a SB Audigy problémával, hogy nem megy a mély win7 alatt, és valaki írta, hogy próbáljam powerdvd-vel ami viszi az 5.1-et. Esetleg tudtok még más olyan media playert ami hasonlóan viszi az 5.1-et mint a Power Dvd ?. A Win media player és winamp meg ezek felejtősek.
  • bon
    #39168
    Memória bővítés esetén lehet, hogy nem szereti a gép a berakott modult, tesztelni kell, de lehetséges, hogy cserélni kell a memóriát.
  • Evin
    #39167
    Talán rossz a memória, vagy nem szereti az alaplap.
    Egy memtest-et futtass le.
  • Orionk
    #39166
    Most meg már egy másik hibaüzenet jelentkezik.


    Most állítottam a BISO beállításain, és tovább jutott a telepítő, de másik hibaüzenet jött elő.


    http://www2.picturepush.com/photo/a/6498875/img/Anonymous/IMG-2023.jpg

    valakinek ötlet?

    köszi
  • Orionk
    #39165
    bocsi, hogy rosszul fogalmaztam, de nem tuningolva van, hanem csak bővítve.

    Ugyanis plusz 2 giga ram lett beletéve, mert 512 MB vel nehezen ment volna a WIN7.

    Szóval csak bővítve lett.

    Esetleg más vélemény?

    köszi
  • bon
    #39164
    Ha a gép tuningolva van akkor telepítés idejére álítsd vissza alap órajelre, mert a Windows telepítő nem szereti a tuningot.
  • Orionk
    #39163
    Sziasztok !

    Sűrgős segítségre lenne szükségem.

    Egy régebbi (5 év körüli) asztali számgépre szeretnék win7 et telepíteni.

    A telepítő lemeznek biztosan nincs baja, mert gyakran használom. Az számgépre eddig felment az XP, csak most tuningolva lett a gép, és elbirná elvileg a Win7et is.
    Ezért akarom feltenni.

    Az alábbi hibaüzenet jön ki:
    A HIBAÜZENET


    Pár hete, amikor egy új laptopra telepítettem fel ezt a win7et, akkor is kijött egy ilyen KÉK hibaüzenet, akkor a BIOS-ban kellett átállítani az AHCI-t, és onnantól kezdve már ment a Win7 telepítő.
    Nem hiszem, hogy itt is a BIOSban AHCI-t kellene állítani, mert régebbi gép, akkor még AHCI nem volt, meg a BIOS-ban sem találtam.

    köszi
  • bon
    #39162
    Ott valami más gond lesz, ha egy dvd meghajtó felpörgetés megfogja a rendszer, de üres állapotba én még amúgy se találkoztam még felpörgetéssel.
  • xblades
    #39161
    Hello

    Mit lehet tenni az ellen hogy az üres dvd meghajtót ne pörgesse fel a Win?
    Állandóan lefagy ilyenkor a win felület 2-4 másodpercre, és ez már bosszantó.
  • ffxi
    #39160
  • bon
    #39159
    Mindig is ott volt, csak alap esetben rejtve vannak, gondolok bekapcsoltad az összes fájl mutatását az intézőben
  • ffxi
    #39158
    Szal nem kártékony veszély
  • bon
    #39157
    Rendszer számára fontos és kritikus fájlok, békn kell hagyni őket!
  • ffxi
    #39156
    Mi a fene ezek a fájlok a C: gyökérben
  • Nasim
    #39155
    Köszönöm a segítséget, de nem lesz szükség rá. Annyit csináltam, hogy kicsit szétszedtem a gépet (ugyanúgy visszaraktam mindent a helyére), meg kiporoltam és aztán villámgyorsan feltelepítette a rendszert, ami úgy néz ki működőképes.
  • bon
    #39154
    Egy HD Sentinellel, megnézném, hogy nincs e baja a winyónak.