46641
  • Nasim
    #39153
    Sziasztok! Van egy problémám, lehet hogy találok rá megoldást, de azért itt is megkérdezem, biztos ami biztos. Pár napja egy kicsit lelassult az oprendszerem (win7 ultimate) az indulásnál, majd már csak a logóig töltött be, ott megállt, most már addig se jut el. Nem állítottam semmit az elmúlt napokban sőt hetekben sem a rendszeren, így érthetetlen ez a jelenség. Próbálom újra telepíteni, legtöbbször nem látja partíciókat, viszont az utolsó próbálkozásomnál már megvolt mind2 partíció, látszólag nem törlődtek, egyiket próbáltam formázni de nem sikerült. Én úgy vettem észre, hogy egy illesztőprogram (háttértároló driver) hiányzik, talán a merevlemezhez? Samsung HD160HJ, van ehhez valahol driver, vagy ehhez kell egyáltalán?
  • zolee145
    #39152
    Akkor ez a probléma megoldódott. Köszi.:)
  • bon
    #39151
    Igen, nem kell keresni, települ magától.
  • zolee145
    #39150
    Üdv! Holnap ( ha minden jól megy) telepítek egy Win7-et. Most próbálok összekukázni drivereket, de már az alaplapnál elakadtam. A gyártó honlapján a legutolsó az ami nekem a Vista 64-hez van, Win7-hez nincs ott semmi.
    Viszont a Win7 compatibility centeren meg ezt írják: "This product installs automatically without extra software."

    Szóval akkor ne is keresgéljek drivert? Win7 feltelepül és azzal együtt már az alaplap dolga is el van intézve?
  • eZo
    #39149
    a legegyszerűbbre nem is gondoltam :)
  • eZo
    #39148
    tesómnak ugyanez volt a baja !
    266.58-as driverrel megy minden frankón, az újabbakkal ez van sajnos !
  • [HUN]FaTaL
    #39147
    Indítsd a 32bites IEt...
  • eZo
    #39146
    sziasztok !
    64bites rendszeren a silverlight videók csak alternatív böngészőkkel futnak ?
    IE 9-ből a 64bites települ automatikusan, és az nem szereti a silverlightos oldalakat !

    van erre valami megoldás, vagy használjak 2 böngészőt ?
  • nesto
    #39145
    valamit átállíthattam a windows media player-ben, mert nem tudom csillagozni/értékelni a fájlokat benne lejátszáskor. valaki tud megoldást, hogy visszaállíthassam?
  • Miley Cyrus
    #39144
    megnézem:D
  • sunlight
    #39143
    Elmondom mi a baja a gépednek nekem ugyan ez volt. Biztos Nvidia kártyád van és a legújabb drivert tetted fel na azt töröld le és tedd fel a 270.61 számút rögtön megjavul. Nekem azóta tökéletes előtte napi 4-5 kék halál volt.
  • [HUN]FaTaL
    #39142
    Már miért ne szarhatna be egy vga? Talán örökéletű, vagy wtf?
  • aate
    #39141
    Ha Túl melegszik akkor gond van !Mérd le! alapjáratban 60 fok felett már gyanús.(30- 40 fok a jó )terhelés alatt lehet 60 - esetleg 80.
  • Miley Cyrus
    #39140
    xDD
    szar:DD
    nem hiszem, hogy szar lenne.:D
  • [HUN]FaTaL
    #39139
    VGA vagy melegszik, vagy szar.
  • Miley Cyrus
    #39138
    megeshet, mert amikor telepítettem, akkor is kib.szott vele..aztán rányomtam egy hűtést, és végigment..de irritáló..nincs is annyira meleg.
  • aate
    #39137
    Lehet a Videó kártya, nem melegszik túl ?
  • Miley Cyrus
    #39136



    megint ez a szar jött elő, már a faszom kivan vele. újraraktam a win-t, a legfrissebb van mindenből. vidikari driverből is, dx-ből is..mi a fasz baja van?-.-
  • bon
    #39135
    A teljesítmény rendben van akkor.
  • bon
    #39134
    Én már semmin se lepődök meg, ennyi évnyi informatikai termék használata után. Régebben volt egy vga-m, ami csak bizonyos esetekben produkált hibát, majd egy idő után egyre gyakrabban. De volt olyan vga-m is ami gondolt egyet és bedöglött.
    De egy Asus laptopnál találkoztam olyan hibával is ami driver problémára utal, mégpedig, hogy minden indulás után (Windows 7 esetében) a képernyő bal felső sarkában egy zöld csík jelenik meg 1-2 másodperc erejéig, sehol máshol később. De egy Dell gépnél meg betöltődés után idáig 3 alkalommal a tálca eset szét csíkokra, azóta nem jelentkezett.
    De említhetném még a munkahelyi gépem vga-ját is ahol időnként beremeget a kép, majd egyszer csak végleg megszűnt a hiba és csak a vga driver-t frissítettem, ha újabb jött ki.
  • vitya79
    #39133
    Érdekes.
    Nekem asus notim van, elég brutál. Vga-val volt olyan, hogy nem látta a windows. Elment a felbontás is, max 800*600 :). Feltettem a legfrissebb drivert, ugyan az. Pár nap után megszünt. :) Azóta semmi baja. Gforce gt 1gb.
  • MrIncredible
    #39132
    ez egy novemberben összerakott játék pc. 4 gb rammal 4 magos procival 1gb-os nvidia vga, stb...
  • MrIncredible
    #39131
    és azt elképzelhetőnek tartjátok,hogy csak a win7 indításakor van ez és játék közben pedig semmi?
  • bon
    #39130
    Gép gyorsaságát a többmagos proci és jó sok ram megoldja (ha ddr3 memória való a gépbe akkor különösen olcsón beszerezhető mostanában)
  • vitya79
    #39129
    A gép gyorsaságát advanced system care megoldja. A többi szerintem hardver hiba.
  • bon
    #39128
    Nem tartom valószínűnek, csíkózás vga hiba szokot lenni (szoftveres vagy hardveres), de majd az idő eldönti.
  • MrIncredible
    #39127
    A drivert nemrég frissítettem, és az egész gép pedig novemberben lett összeszerelve. a kis csíkozódás ami egy pillanat műve, csak azóta jelentkezik, mióta a sp1 felment. Más esetben semmi grafikai hibát nem észlelek.
    Ja és lassabban is áll fel a rendszer. Nod32 végig futott, nem talált semmit, spyware szintén semmit.
    Nem okozhat ilyen hibát maga az oprendszer?
  • vitya79
    #39126
    Sziasztok.
    Win 7 ben hogyan tudom az asztali ikonok nevének színét megváltoztatni? Felraktam 1 asztali alkalmazást, és az ikon szövege fekete lett, és nem látszik. :(


    Köszi.
  • bon
    #39125
    Sata vezérlőt töltsd le az asus vagy az alaplap gyártó oldaláról és kicsomagolva egy pendrive-ra másolva töltsd be a telepítőnek amikor a meghajtóról problémázik.
  • adamka368
    #39124
    helló ha vki tusegíteni sürgős lenne asus x50rl laptopra kellene 7et dobni most xps. van egy c meghajtója ami cserélhetőnek lát gondolom a kártyaolvasóé az E az xp van egy D a dvd és egy F a cuccoknak az e és f 1 winyó csak osztva van! bedobom a win7 lemezt és azt irja hogy nincs a cd/dvd nek eszköz illesztője rakjak be cdt vagy usbn illesztőt! És most akkor mivan? nem engedi telepiteni a w7et! ha xpt akarok tenni akkor meg látja a vinyót osztva és egy ismeretlen meghajtót nem értem az egészet tud vki segíteni? kösznem!
  • lck
    #39123
    A CCleaner messze nem a legjobb, csak nagyon felkapott.
    Az általad említett Wise vagy pl. fizetősben a Jv16 sokkal hatékonyabb.
  • [HUN]FaTaL
    #39122
    Everest / Aida64
  • Livius
    #39121
    Hello!
    Tudtok olyan programot, ami a win 7 telepített termékkulcsát megmutatja?
  • bon
    #39120
    Kezdődő vga hibára tippelnék. De egy vga driver cserét megpróbálnék, hátha csak driver hiba.
  • Carmang
    #39119
    Wise Registry Cleaner-t találtam. És ez még egy rakat bejegyzést javított. A CCleaner miért nem találta meg ezeket?
  • penge96
    #39118
    Registry cleaner?
  • Carmang
    #39117
    Vagy tudtok valami jó registry takarítót ajánlani? CCleaner-rel kitakarítottam a gépet, de a neten kutakodva egy csomó más registry tisztító még 1000+ hibát talál ezután is. Kijavítani meg akkor fogja, ha megveszem a teljes verziósat. Hát ez nekem gyanús...
  • Carmang
    #39116
    Helló! Hogyan lehet Runtime Error 381-es hibát megszüntetni? A netet már végigtúrtam (alkalmazás újratelepítése, registry tisztítás, stb), de nem használt eddig egyik sem.
  • MrIncredible
    #39115
    Sziasztok!
    Mióta felment az első szervizcsomag, azóta a Windows 7 logó a betöltésnél egy pillanatra húz egy pici csíkot a képernyő mielőtt feláll a rendszer, és azóta volt, hogy lefagyott a rendszer és resetelni kellett a gépet.
    Mitől lehet ez?
    És mi a megoldás?
    Köszönettel:
    M.I.
  • tmp
    #39114
    én biztos megnézném egy linux live cdvel (mondjuk ubuntu), lehet hogy a windows bugzik.