46641
  • rarma
    #40281
    1 kis segítséget szeretnék kérni , nem tudom jó helyre írok ez ügyben ,
    véletlenül letöröltem egy úgynevezett script fájlt ,és azóta, amikor bekapcsolom a gépet, mindíg kiírja, hogy ez a fájl hiányzik. Azt is írja, hogy valami " Common fájl" - ból hiányzik. Hogy tudnám ezt pótolni? win7-em van
  • bon
    #40280
    symantec endpoint protection
  • mano1b
    #40279
    BON szeretnék segitséget kérni tudsz e ajánlani egy jó virus irtot win 7 32bit re .
  • precision
    #40278
    thx srácok! :)
    kösz MerlinW, ez megoldotta a gondot :)
  • MerlinW
    #40277
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Windows.Loader.2.0.9-DAZ
  • Met
    #40276
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Újabb aktívátor?
  • precision
    #40275
    valaki tudna segíteni? spoilerbe írom, mert hát... na :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mai napon a win 7 -em kiírta, hogy a windows ezen példánya nem eredeti... háttért is kiszedte, és azt írja, hogy még ma aktiválnom kell
    gondolom én, hogy amit aktivátort használtam kb egy éve, az most "elromlott" (befoltozták a hibát amit kihasznált)
    mit tudnék tenni?


    vki pls help! :)
  • bon
    #40274
    info: link de kérném, hogy most már térjünk vissza a Windows 7-hez, mert nagyon elkanyrodtunk a témától.
  • simon7108
    #40273
    úgy tűnik,hogy blue lesz mivel azt az egyik ismerősöm szerzi és tuti lesz holnap és házhoz is hozza nekem,na meg 25 ezer.a blackért meg el kell menni ami nem biztos,hogy összejönne holnap,na meg az 30 ezer.am mit jelent az,hogy gyorsabb?miben?
  • MerlinW
    #40272
    És a gari ideje asszem.
  • bon
    #40271
    Ja és részvétem, hogy pont most kell winyót vásárolni, horibilis összegért. Éppen ma kaptam egy értesítést a Humansoft cégtől a dell termékek egyik kiemelt forgalmazójától a kialakult winyó hiányról, semmi jóval nem kecsegtetnek se ár se beszerezhetőség terén. Pedig több TB-ot szerettem volna karácsony környéként vásárolni, így csúszik a beszerzés.
  • bon
    #40270
    A blue gyors és mindennapi használatra ajánlot, meg a black a leggyorsabb, én a black-et ajánlom. Na meg fontos szempont még a gari is, black-ra 5 év blue-ra 3 év.
  • simon7108
    #40269
    na tényleg a hdd volt rossz.már cssak egy kérdés.mi a különbség a western digital 500gb-os caviar blue és caviar black között?csak a cache mérete?
  • Wreck86
    #40268
    Köszönöm!
    Sorrendben feltelepítette, ahogy írták.
  • bon
    #40267
    Java oldalán fent van: link
  • [HUN]FaTaL
    #40266
    Tedd a 32bitest, gondolom 32bites böngészővel böngészel, ahhoz meg úgyis az kell. De usite.hu-n fent van a 64bites java is, nekem pl. mindkettő fel van telepítve.
  • Wreck86
    #40265
    Sziasztok!
    64 bites a Win7-em és hozzá kompatibilis java-t szeretnék letölteni, de csak 32 biteset találok. Tudtok segíteni?
  • Mr Csé
    #40264
    van egy xp-32 bitesem és szeretnék win 7 64-bit-et ugyanarra a merevlemezre ,de egy másik particíóra ,úgy hogy az xp-t is tudjam használni. hogy kell??
    Megprobáltam ,és a win 7 ment is ,de az xp-t nem választhattam induláskor egyből win 7 indult :( hogy kell helyesen csinálni?
  • mester1987
    #40263
    regedit-tel próbáltam többmidnent törölni, de nem sikerült, mind1 annyira nem vészes :)
  • ritualjoint
    #40262
    van vagy 100 téma a gépemen, most mindnél meg kell csinálni a beállításokat, s újra elmentetni? az elég para. :D
  • TomBond
    #40261
    Mentsd el a témádat.
  • ritualjoint
    #40260
    sziasztok!
    nekem 1 olyan problémám lenne, hogy személyre szabtam a win7em (ultimate). itt gondolok, kurzor, betűtípus stb-re, de amikot témát váltok, akkor ezek mind visszaállítódnak alapértelmezettre, ami persze logikus is, csak szeretném ha mindegyik témánál megmaradnának az én személyes beállításaim.. valaki tud ötletet?
  • Jim Morrison
    #40259
    Progival sem akar kijönni?
  • mester1987
    #40258
    legalább megmarad, mint rejtély
  • mester1987
    #40257
    köszi
  • Jim Morrison
    #40256
    úgy sem :/


    #40251: ezt nézd meg : link
  • DarkSector
    #40255
    Köszönöm.

    Sajna haverom cseszte el, mert 20GB-os patrícióra nyomta fel a win7-et azt hitte hogy elég lesz mert előtte xp-je volt. :)
    és a telepítőlemez már nincs meg neki...

    De sebaj majd leszedem neki adatokat valszeg és ujratelepitem neki ha erre jár. :P
  • bon
    #40254
    Telepítő lemez berak és nem a telepítést kell elindítani, hanem a javító konzolt kell, ott megkell próbálkozni az indítás javításával, de ez is segíthet: link
  • DarkSector
    #40253
    Húdejó ma haver újrainditotta a gépét, mert tegnap kevés volt a hely a gépén, kb 50-100 mb.
    És ezért is kérdeztem tegnap ezt a Hyberfil törlést hogy helyet tudjak csinálni a gépén.

    Most meg nem indul el a gépe, valami "MSG Compressed" vagy milyen üzenetet ír ki neki... ez mi?
  • bon
    #40252
    Total comamnder-t Rendszergazdaként indítva se lehet kivenni a pipát?
  • mester1987
    #40251
    na még1x --->
  • mester1987
    #40248
    big THX
  • DarkSector
    #40247
    THX
  • Jim Morrison
    #40246
    csinálj egy .reg kiterjesztésű fájlt, majd ezt másold bele:



    Windows Registry Editor Version 5.00


    [-HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\runas]


    [-HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shell\runas]


    [-HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell\runas]



    szerk: találtam linket
  • Jim Morrison
    #40245
    Pendriveomon valamiért minden mappa rejtette lett. TC ben hosszan nyomom a jobb egérgombot, tulajdonságokra rábökök hogy kiveszem a pipát a rejtett mezőből de nem tudom. Ezt hogy tudnám orvosolni?
  • mester1987
    #40244
    Nem tudjátok, hogyan lehet kiszedni a környezeti menüből az "Open Explorer here" szöveget, valami hülye progi bezavarta nekem még anno.
  • [HUN]FaTaL
    #40243
    Futtasd a command promptot admin módban és powercfg -h off.
  • DarkSector
    #40242
    üdv hogy lehet megoldani hogy a haverom kikapcsolja a hiberfájlt?

    Azt írja neki hogy nincs engedélye hozzá vagy mi...mit kell állítani hogy ki tudja kapcsolni? win7 van neki.
  • bon
    #40241
    Próbálkozni kell, hátha sikerül, vagy mentéssel foglalkozó céghez kell fordulni ami nem olcsó mulatság.
  • simon7108
    #40240
    és ha tényleg a hdd a baj akkor van esély,hogy kimentsem róla az adatokat?vagy azoknak búcsút mondhatok?:(