46641
  • DarkSector
    #40321
    THX ezen van már hang...:D
  • DarkSector
    #40320
    THX meglesem...
  • DarkSector
    #40319
    Mert ha az a baj?
    Amúgy nekem ez a media player classiccal van együtt, avval elvileg kéne mennie...:S
  • Kori
    #40318
    Splash PRO HD player
  • Met
    #40317
    Minek kodek?

    KM Player, VLC Player saját kodeket használnak nem basszák össze a rendszert
  • DarkSector
    #40316
    Jah semmivel nem megy.
    Milyen kodek a legjobb? Eddig K-lite 8.0.0.0 van...
  • exodus2
    #40315
    Próbáltad több lejátszóval? Amúgy szerintem kodek probléma lesz.
  • DarkSector
    #40314
    hy van egy mkv film, se pc-n sem media boxon nem jön hang, pedig 2 sávos van japán meg angol szinkron is elvileg!

    Valami tipp?
    Mitől lehet ez?
  • tmp
    #40313
    Nincs se bitlocker, se xp mód, egyébként szerintem otthonra teljesen elegendő egy home premium. A word meg a játékok simán felmennek rá, nincs semmi különbség (ráadásul a home kevesett processt futtat alapjáraton, tehát relatív még akár gyorsabb is mint egy ultimate).
  • mikiking
    #40312
    szóval egy átlagfelhasználónak,aki csak netezik,chatel,meg jatszik,semmi munkahelyi dolgok,esetleg office meg word,akkor annak semmi kulombseg nincs a ket valtozat kozott igaz ???
  • lalakov
    #40311
    Köszönöm, kábel hiba volt.
  • lalakov
    #40310
    összehasonlítás
  • mikiking
    #40309
    Miben külömbözik a 64 bites Home Premium az Ultimate változattól ?? Mindkettő SP1
  • lalakov
    #40308
    Eseménynapló merre van?
    Lehet ez megint egy kábel hiba? Indításnál BIOS-ban nem látta az egyik winchestert, lemezellenőrzés után látja, de csak baromi lassan tudtam lementeni róla dolgokat. Kikapcsoltam, rányomtam a kábeleket és lehúztam az egyiket(sikerült az eddig is jól működőt), mindegy elindult a gép és most az eddig rossznak véltről simán tudok lementeni adatokat.
  • bon
    #40307
    Van valami hibaüzenet? Esetleg az eseménynaplóban hiba?
  • lalakov
    #40306
    Még az eredeti játékaim sem indulnak el.
  • lalakov
    #40305
    Kösz.
  • Met
    #40304
    hogyan lehet az asztalon lévő ikonokat kicsinyíteni?

    Ctrl+egérgörgő
  • lalakov
    #40303
    Kivagyok. Mi a sza* baja van a Win7-nek?
    Visszatettem egy régebbi töltést(ami kb 5 napos) és minden jó is volt, pár dolgot újra be kellett állítanom Start menü, új egér (hogyan lehet az asztalon lévő ikonokat kicsinyíteni? nem találom) aztán feltettem az Elder Scrollst és onnantól újra behalás(régen már működött, jó pár órát játszottam vele), fagy a Sajátgép/TC attól, hogy a játék parancsikonját ki akarom tenni asztalra/rákattintok. Újraindítottam, de nem állt le 5 perc után sem, így nyomtam egy restartot. Erre jön nekem már megint (ma már harmadszor) a lemezellenőrzéssel, de nem a rendszert, hanem egy másik partíciót néz (megint) hibát nem talál (megint), mindezt 30 percig csinálja.
    6 évnyi warez XP-vel nem volt annyi gondom, mint ma a legális Win 7-tel.
    Most is ahogy írok, folyamatosan dolgozik a gép, le nem állna.
    Biztos én vagyok a hülye, de mi a baja? Megbolondulok.
  • lalakov
    #40302
    Köszönöm.
  • MerlinW
    #40301
    Normális, Win7 előrefoglalja a memóriát, mint a Unix rendszerek. Persze a process listát memóriára rendezve megnézheted mi eszik sokat. Ha az svchost eszi a legtöbbet (úgy, hogy nem fut semmilyen program), akkor minden rendben.
  • lalakov
    #40300
    Normál állapotban 46%-on van a fizikai memória, ez normális?
  • betonfal
    #40299
    Boot cd kell dos alól minden törölhető, formázható, vagy amit akarsz.
    Példa: paragon partition manager 9, w7 live cd, hiren's, és még több tucatnyi, köztük rengeteg linux cd változat.
  • tmp
    #40298
    Én biztos megpróbálnám egy live linux (ubuntu) alól törölni azt amit nem enged, próbáld meg!
  • JimKirk
    #40297
    Sziasztok!

    Hatvannegy bites Win 7-et hasznalok, es az lenne a gondom, hogy alvo allaptobol nem tudom felebreszteni a gepet, vagyis csak reszlegesen, ugyanis csak a gep kapcsol be, a monitor nem.
    Mi lehet a gond?

    Elore is koszonom!
  • monxla
    #40296
    No pont ezt a megoldást szeretném elkerülni. Mivel kellene venni egy HDD-t hozzá. Az úh HDD meg csak egy 120GB-s SSD...

    Mivel adott egy 500GB-os HDD ami tele fontos/valóban fontos nem MP3 képek videók és egyéb idiótaságok.../ adatokkal.
    A rendszer és maradványai kb 2GB ami letörölhetetlen, mivel take ownership-pel nem tudok megadni magamnak/admin/ jogot mert elszáll hibával parancssorból, a hagyományos Explorer/intéző/ használva pedig disables/tiltott - szürke/ a VIEW on kivül minden lehetőség...

    Szóval ez a helyzet. Innentől valakinek ötlete?

    Esetleg DICE kolléga, valami használható ötlet???

  • barmi
    #40295
    Ez hogy nem jutott ezsembe ? ! . Köszi ! +1 :)
  • bon
    #40294
    Gépbe berakod a hdd-t, átmásolod a fontos dolgokat a többit meg a beépített lemezkezelő programmal törlöd (letörlöd a partíciót) vagy simán formázod az intézőben a meghajtót.
  • monxla
    #40293
    Sziasztok

    HDD-t cseréltem a gépemben és szeretném a kivett HDD ről letörölni a rendszer /Windows/ programok /Program Files/ folder-eket/könyvtárakat/

    Hogyan tehetem ezt meg úgy, hogy a többi adat megmaradjon?

    köszi


  • mano1b
    #40292
    köszönöm
  • simon7108
    #40291
    írtam PM-et ha nem baj,hogy ne ide szemeteljek a hardver kérdésekkel.
  • bon
    #40290
    Az aztalon állva megnyomod a billentyűzet alkalmazás gombját és nyilal elnavigálsz a nézet menüpontba.
  • barmi
    #40289
    Az asztalon lévő ikonok méretét hogyan tudom csökkenteni egér nélkül ?
  • simon7108
    #40288
    na már a gépről írok:)
    most már csak egy gondom van,hogy fogalmam sincs milyen könyvjelzőim voltak a Firefoxban és ez idegesít:D
  • skyper76
    #40287
    A problémám a következő bővítettem a gépem 2x 4GB rammal, azóta 3 szor telepítettem újra a rendszert.De valamiért nem tudom aktiválni a windows 7 ultimate 64 bites változatát. mindig azt írja ki nem olvasható be az állapot ,termék atonosítója nem érhető el. Elötte ilyen gondom nem volt . valakinek valami ötlete? ui: nem eredeti a win7.
  • simon7108
    #40286
    na egy masik lemezzel sikerult.lehet tenyleg rossz volt a lemez.viszont megnyugtato,hogy a masikkal sikerult mert a regi hdd-vel valami hibát irt ki ezzel amivel most sikerult.
  • bon
    #40285
    Gondolom a kattogás megszünt, így most a telepítő lemez hibájára gondolnék, lasasn max 4x-en kell megírni
  • simon7108
    #40284
    hát én már agyfaszt kapok...bekötöttem az uj hdd-t és ugyan ugy megáll 0%-on a kibontás...
  • kl24h
    #40283
    Az Eseménynaplóban (Event Viewer Win XP esetében) meg kell legyen ez az Error és akkor meg lehetne tudni, hogy melyik folyamatnak szükség az a script fájl.
  • bon
    #40282
    Jó lenne tudni a pontos hibaüzenetett és a hiányzó fájl nevét.