46641
  • bon
    #40239
    proxy-t kapcsold ki, esetleg a böngészőben a biztonság fülön nézelődjél, nem e kitiltottad valahogy a facebook-ot. A vezérlpultban a szülöi felögyeletett nézd meg, nem e bakapcsoltad. A vezérlőpult hibaelhárítás menüpontjával is próbálkozhatsz.
    Amúgy milyen tesztett futtatál le?
  • bon
    #40238
    lehúzod a meghajtót és kipróbálod nélküle, ha továbbra is kattog akkor winyó gond van, amúgy a kékhalálhoz játék közben inkább a winyónak van köze.
  • skateout
    #40237
    Nos az én problémámhoz még hozzáfűzöm azt is, hogy nem munkahelyi gép, tehát nincs korlátozva.
    Előtte jó volt, friss telepítés volt, lefuttattam ezt a tesztet, de nem tuti ez a gond, csak egybeesett ezzel, ezért gyanítottam.
    Sajna a rendszervisszaállítás kilőve, nem talált, nem volt időpont amire visszaállhatott volna.
    Vírusra nem tudom mit mondjak, folyamatokat már kívűlről tudom, nem láttam semmi nem oda valót, szolgáltatásokkal együtt figyelem meg az automatikus indítást is, azok rendben vannak.
    Szóval valami ötlet, hogy hogyan tudnám visszaállítani a net beállításait?
    Mert szertintem el állítódott a teszt vagy bármi más miatt.
    Köszi előre is.
  • simon7108
    #40236
    viszont attól meg nem szabadott volna elromlania a gépnek...én már nem tudom.a windows memória diagnosztika meg nem megy.
  • simon7108
    #40235
    az érdekes az,hogy nem a hdd felől jön a kattogás hanem fentről a lemez meghajtó felől.vagy rosszul hallom?
  • bon
    #40234
    Katogás a winyó halálát jelenti, mehetsz is a boltba vásárolni új winyót, ami sajnos nagyon drága mostanában.
  • simon7108
    #40233
    ja igen,és telepít¶ közben valami érdekes hang jön a gépből.ilyen kerregés adott időszakonként.lehet hdd?
  • simon7108
    #40232
    most jut eszembe,hogy mielőtt elromlott a gép 2x is volt kékhalálom Skyrim közben.egyszercsak megakadt a játék,fura hangot adott ki és kékhalál.behozta a kék képernyőt mindenféle szöveggel,valamit számolt még alul majd újraindult.ez lehet ram hiba?
  • bon
    #40231
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra, de virust se tartom kizártnak.
  • Zoli007
    #40230
    Ha céges hálózatban van, akkor nem csodálkoznék
  • skateout
    #40229
    Üdv

    Olyan gondom akadt, hogy a böngészőm egy teszt után már nem volt hajlandó többé Facebook-ot nyitni.
    Na de ez még nem is lett volna gond, de sajna nem működik 100%-osan a gép így, mert nem hajlandó szinte semmit megnyitni, aminek köze is van vmi közösségi oldalhoz.
    Először azt hittem csak az IE9 csinálja, mondom oké, akkor legyen Chrome, na de az sem hajlandó rá.
    Nem tudom mi történt akkor a teszt sorám, ami egy böngésző teszt volt, de azóta van ez.
    Van valakinek valami ötlete, hogyan tudnám reszetelni a beállításait, vagy bármit amivel visszaállna gyárira?

    Előre is kösz.
  • zzeN
    #40228
    Köszi, működött!:)
  • bon
    #40227
    bios-onként eltér, túl sok floppy elnevezést nem találni a bios-okban így nem nehzé megtalálni, enyémben pl. egy floppy elnevezés sincs :)
  • zzeN
    #40226
    Nincs floopy-m, de érdekes módon van A partícióm:) Hol is találom pontosan a letiltást, melyik menüben?
  • bon
    #40225
    Winyót kellene letesztelni egy másik gépben.
  • bon
    #40224
    Nem telepítő programokat linket, pendrive-ről vagy cd/dvd lemezről futtatható mindegyik.
  • bon
    #40223
    Tiltsd le a floppy-t ha bios-ba, ha engedélyezve van.
  • bon
    #40222
    A telepítő lemez memória tesztelője is szóba jöhet.
  • simon7108
    #40221
    látom nem érted.nem megy a gép mert az újra telepítéshez formátoztuk a hdd-t.nincs hova feltenni ezeket.
  • simon7108
    #40220
    a fájlok kibontásánál egyszerűen nem megy 0% fölé...2 lemezzel is próbáltuk szal biztos nem az a hiba mert másnak mind2 megy
  • zzeN
    #40219
    Hali!


    Lenne egy kisebb problémám. Újra akarom raknia a rendszert, de eltelik 5-10 perc mire bejön a telepítő menü. Olvastam, h lehet köze a BIOS-hoz. Pár hónapja frissítettem a fullra, mert csak az előző támogatta a procimat, de az még béta volt. Tipp?
  • kl24h
    #40218
    Ha a RAM-ot ellenőrizni akarod, akkor itt vannak ezek: Memtest 86 vagy AVG Rescue CD (ez is tartalmazza a Memtest 86-ot)
  • mano1b
    #40217
    ok
  • bon
    #40216
    Ha nincs túlhajtva akkor nem romlik el a ram, amúgy a memória hiba telepítésnél kékhalált szokott okozni leginkább. Amúgy a telepítés melyik rsézénél akad meg a művelet?
  • simon7108
    #40215
    már fel sem tudjjk tenni a windowsot...egyszerűen megakad.nem lehet ram hiba?még régebben amikor az xt akartam feltenni ott is ugyan így megakdt és kiserült,hoy az egyik ram rossz volt.azóta persze cserélve lett de nem lehet,hogy elromlott?
  • DarkSector
    #40214
    64bit semmivel se rosszabb, játékban meg pláne nem mivel a játékok csak 32biten futnak, csak az oprendszer és bizonyos programok futnak 64biten.

    Lehet több ramot eszik picit, mondjuk 100mb-al de gyorsabb is.
  • bon
    #40213
    64 vs 32bit kérdést cáfolom, régóta 64bit-es használok igen sokat is játszok, nagyon jól teljesít a gépem.
  • mano1b
    #40212
    minden drv 64 bites de játák nál nagyon nem az igazi a 64 bit egyelöre a 32 bit jobb az jó kérdés mibe. leszedem a 64 est és megy vissza a 32 bit 4gb rammal a 2 az meg megy piheni jó lesz cserére ha baj van memo téren.
  • DarkSector
    #40211
    Akkor irták, mind1....:D
  • mester1987
    #40210
    nem súgták ;-)
  • bon
    #40209
    Ott akkor más gond van, pl. nem megfelelő driverek, 64bit-nél lassabb nem lehet a gép, inkább gyorsabb néhány programba.
  • bon
    #40208
    Rendszergazda fiók alapból tiltva van biztonsági okból a Windows 7-ben.
  • Divizio88
    #40207
    koszi:)
  • mano1b
    #40206
    köszi a válasz bon-- 64 bit van most felrakva de sokall lassúbb lett a gépem 6 gb ramal mint 32 bit -en a betöltés és játék nál is.
  • kl24h
    #40205
    Windows XP esetében úgy van, hogy mikor megjelenik a felhasználónév és kéri a kódot, akkor ha lenyomod több ideig a Ctrl+Alt+Delete gombot, akkor megjelent egy klasszikus ablak, ahova a felhasználónévként beírhattad, hogy Administrator és annak nincs jelszó (csak akkor van, ha az aki telepítette a rendszert, adott jelszót), így be lehet lépni Rendszergazdaként.
  • zord01
    #40204
    Hát alapból levelezőklienst használok, az szűri a spamet, de azt akarom, hogy a freemail is szűrje, hogy a levelező rendszer már le se töltsek a spam-eket.
    És egyszerűen nem tudom, hogy egy konkrét címet hogy lehet hozzáadnia a spam listához.

    Régen simán tudtam, ott is van egy rakás cím, de az új felület bevezetés óta nem tudok címet hozzáadni. Aki tudja hogy kell az írja meg plz.

    Amúgy az átirányítás jó-jó, de írni nem tudok a freemailes címről hiába irányítom át, és nekem ez a kritikus pont.

    Szal aki tud gyógyszert a bajomra (tudom-tudom ólom golyó) az írjon!

    THX
  • bon
    #40203
    Freemail címet átirányítod a másik fiókba és akkor nem kell vele foglalkozni, a spam kérdést meg megoldja a másik fejletebb email szolgáltató spam szürője.
  • bon
    #40202
    4gb-ot kezel, de beletartozik valamennyi memóriát használó eszköz is, különösen a vga. A többi memóriának meg nincs értelme a gépben, váltani kell 64bit-re.
  • zord01
    #40201
    1. Nagyon köszönöm
    2. Mindenkinek nagyon köszönöm
    3. Van mindkettő, de a freemail az nekem nélkülözhetetlen.
    Fenntartom, hogy aki ért hozzá, és tudna segíteni, írjon privit!

    THX
  • mano1b
    #40200
    sziasztok lenne 1 kérdésem win7 32 bit menyire befolyásolja ha 6gb ram van benne tudom hogy 3gb kezel csak segitene valaki ebbe meg köszöném nagyon.