46641
  • bon
    #41366
    Melyik frissítéssel van gondod, mert nekem ebből nem derül ki. Amúgy én inkább ezzel próbálkoznék: link
  • bon
    #41365
    Előfordulhat, ők csak jobban tudják, kapcsold ki és kiderül. Amúgy a géped elég a játéknak?
  • DarkSector
    #41364
    Nekem ezzel a frissítéssel van gondom.
    Valaki megoldotta már?
    Mert nekem nem jó ez a leírás: update error
  • Ironman2
    #41363
    Ez most nem ide tartozik,de pl.a Sims3 supportjában irják hogy kapcsoljuk ki az UAC-t,mert állítólag azért akadozik a játék.Emiatt is kérdeztem.Neked mi a véleményed erről BON?
  • T Man
    #41362
    hát ez az, én se értem. Na mind1 azé kösz!
  • bon
    #41361
    Ez esetben az otthoni csoport használata nem lehetséges, minimum Vista kell hozzá. Sima megosztás való neked, de ettől függetlenül nem értem miért nem műkődik a mappa megosztása nálad.
  • bon
    #41360
    Felhasználói fiók védelmével foglalkozik az UAC, tehát a kikapcsolod (ami nem ajánlott) akkor se fog gondot okozni feltétlenül. A kártevők dolgát viszont megkönnyíted.
  • T Man
    #41359
    a win7-em mappáit úgy szeretném megosztani, hogy az xp-s géppel lehessen látni.
  • Ironman2
    #41358
    Sziasztok.Ha kikapcsolom win7-ben az UAC-t,akkor az nem fogja tönkrevágni a rendszert később? Az mit fog befolyásolni?
  • T Man
    #41357
    Otthoni vagy munkahelyi csoporthoz van beállítva, ha erre gondolsz.
  • bon
    #41356
    Vista óta már nem. Felhasználó védelme miatt, nem vagy teljes jogú Rendszergazda, de a jobb gombos módszerral bármikor elérhető ha szükséges. Sőt utólag is beállítható a progmhoz.

    a fájl és nyomtató megosztás jó csoprothoz állítotad be, mert három közül lehet választani?
  • T Man
    #41355
    Igen, jobb gomb megosztás ezzel. De telepítéskor ezzel a névvel lett a win telepítve, szóval nem nekem kellene lennem a rendszergazdának?
  • bon
    #41354
    Jobb gomb a mappán és megosztás funkcióra írja ezt ki?
  • bon
    #41353
    Mert nem te vagy a teljes jogú Rendszergazda, ez így jó. Programokat telepítni jobb egérgomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval célszerű.
  • T Man
    #41352
    Engem nem úgy érzékel, mint ha rendszergazda lennék, pedig csak az én fiókom van ezen a gépen. Múltkor is egy játékot nem engedett feltelepíteni, mert nincs jogom hozzá, csak a rendszergazdai jogosultsággal lehet... stb.
  • T Man
    #41351
    be kapcsoltam de még mindig azt írja hogy "A mappa nem osztható meg"
  • exodus2
    #41350
    Hálózati és megosztási központ - otthoni csoport és megosztási beállítások kiválasztása - speciális megosztási beállítások módosítása - otthoni vagy munkahelyi - fájl és nyomtatómegosztás bekapcsolása
  • T Man
    #41349
    "Fájl és nyomtató megosztás bekapcsolása" hol találom? Mert az otthoni csoport beállításainak módosításában nincs...
  • bon
    #41348
    Miért a nyilvános mappa megoszással próbálkozól? Fájl és nyomtató megosztás bekapcsolása az Otthoni hálózatnál és már kész is. Utánna jobb gomb a mappán és megosztás.
  • T Man
    #41347
    Mappa megosztásra nincs több ötlet?
  • bon
    #41346
    Van egy ilyen program a gépeden? IObit Malware Fighter Ha van töröld.
  • newil
    #41345
    Ez nekem nem sok mindent mond.Rákerestem a hibára a programmal,de nekem hottentotta az egész... :(
  • newil
    #41344
  • bon
    #41343
    Bluecreen view programmal bővebb infóhoz lehet jutni.
  • newil
    #41342
    Helo,az utóbbi időben pár napja rájött az idegbaj a Win7-re (32bit)vagy a videókártyára nem tudom. Bejön a kékhalál,ha egyszerűen kikapcsolom a monitort,majd újraindul. Mi lehet a baj,találkozott-e már valaki hasonlóval?
  • T Man
    #41341
    A hálózat otthoninak van beállítva, valami más a probléma.
  • penge96
    #41340
    Sziasztok, lehet hogy a következő problémám nem teljesen illik ide, de eddig itt mindig segítettek nekem, szóval most is számítok rátok. :)

    Szóval egy olyan probléma merült fel, hogy nem régiben szereztem be egy új GeForce GTX 550 Ti videókarit, és minden tök jó lenne vele, ha nem lépne fel az alábbi probléma: megfigyeltem, hogy minden játéknál, pár perc után, olyan 15 mp-ig egy mikroszaggatás tapasztalható, pontosabban ha mozgatom a kamerát, akkor mintha 2 mp-ként visszahúzna. Pl. a FIFA 12-ben, mikor ugye futok az egyik játékossal jobbra, akkor látszik, ahogy a gyep néha hátrafele ugrik egyet. Vagy egy másik példa, a Mass Effect 3-nál is ez van, mikor sprintelek, látszik, hogy a környezetem egy kicsit néha visszaugrik. Viszont az FPS szint stabilan 60-on áll. Elég idegesítő, és nincs ötletem mi lehet a baj. Win reinstall megvolt, legfrisebb driver. Régi VGA-val nem volt ilyen probléma.

    A vas: Windows 7 Ultimate 64 bit
    QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)
    4 gb DDR2 ram
    GTX 550 Ti 1gb
    A táp: FSP400-60HLN
    Alaplap: ECS G31T-M2

    Lehetséges, hogy az alaplap és VGA közötti kb. 6 év differencia okozza ezt?
  • bon
    #41339
    Hálózatod, nyilvánosnak van beállítva? Ha igen állísd át otthonira vagy munkahelyire, attól függően hol vagy.
  • T Man
    #41338
    Heló!
    Windows 7-em nem engedi a "mappa megosztás engedélyezését", ha kiválasztom és vissza lépek megint az van kipipálva, hogy "Nyilvános mappa megosztásának kikapcsolása". Így viszont nem tudok mappát megosztani. :(
    Légyszi segítsetek!
  • bon
    #41337
    Registry takarító programokkal is megpróbálkozhatsz, bár én az újratelepítést ajánlanám (programok beszerezhetők, netről, forgalmazótól) (ha csak nem virus van a gépen és azért lassult be.
  • Shiwo
    #41336
    Hali!

    Az miért van (és le lehet-e védeni valahogy), hogy a win7 a sztereo bluetooth fülesem néha mono-nak ismeri fel, és van, hogy csak 4. vagy 5. csatlakoztatásra hajlandó sztereóban szólni?

    Valamint létezik valami progi vagy gadget win7-hez, amivel könnyen és egyszerűen (1-2 kattintással) tudok váltogatni bluetooth eszközök között? pl hogy a telefonhoz kapcsolódjon és modemnek használja vagy épp a fülesre csatlakozzon.. (a bluetooth eszközök között tudok variálni, de az nem 2 kattintás, hanem több -.-)
  • bon
    #41335
    Újratelepítésnél jobb módszer nincs.
  • mekxa
    #41334
    Igazából nem ragaszkodom a rendszer vissza állításhoz... hanem az a gond, hogy rendkívül le lassult a rendszer... és nem akarom és nem is tudom újra telepíteni..
    Jó lenne valahogy a telepítés közbeni állapotot vissza hozni... mert sok olyan program van rajta amiket nem akarok elveszíteni, mert nincs rá mod hogy vissza tudjam tenni.
  • bon
    #41333
    Ha törlödtek akkor nincs lehetőség.
  • mekxa
    #41332
    Sziasztok. Abban szeretnék segítséget kérni hogy Win7-es oprendszert szeretnék vissza állítani egy régebbi időpontra, de a vissza állítási pontok törlődtek... így nem tudom régebbi időpontra vissza állítani.
    Van e valamilyen program amivel ezt meglehet oldani.
    Nem szeretném újra telepíteni a gépet.
    Előre is köszönöm.
  • laszlodomokos
    #41331
    iGEN EZ MIND MEG VOLT.
  • bon
    #41330
    Újra lett telepítve alaplap csere utána rendszer? Legújabb driverek fent vannak, bios frissítés próbáltál már?
  • laszlodomokos
    #41329
    Hali mindenki!
    MSI P43T-C51 alaplap került a gépbe, rendszer Windows 7 64 bit.
    Az eddig jól viselkedő WD Elements SE (500GB) USB-s külső winchester újraindítás (restart) után eltűnik.
    Kihúz-, visszadug működig tovább. Hideg indításkor szintén nincs gond, csak a restart…
    Egy másik USB-s winchester, Toshiba 250 GB nem produkálja ezt a jelenséget.
    A WD másik gépen jól működik, de az előző Asus alaplappal sem volt gond.
    Plusz áram biztosítása üres USB –ről megpróbálva.
    BIOS-ban az USB-k külön nem konfigurálhatók, ami állítható azt már próbáltam.
    Ötleteket előre is köszönöm
  • bon
    #41328
    Mi volt a megoldás?
  • gabo91
    #41327
    Megjavult, egy órán át nem működött.