46641
  • scomcomputers
    #41326
    Megoldottam!
  • gabo91
    #41325
    Hali.

    Árfolyam minialkalmazásom teljesen behalt. Nem írja ki az árfolyamokat, választani sem lehet benne, (üres a lista). Bezárom újat nyitok ugyan ez. Mitől lehet ez, volt már valakinek ilyen?
  • DarkSector
    #41324
    Köszke, nekem eddig is voltak update-ek igaz kevés...:D
  • biomage
    #41323
    Kisebb télépítgetés után, sikerült egy új beállításokat előcsalnom :D, kikapcsoltam a CMSS - 3D és máris jobb a hang.

    Más
    Találtam olyat is amire semmit nem csinál, nem tudja valaki hogy mire jók?
  • scomcomputers
    #41322
    Igen magyar!!


    Érthetetlen miért váltott angolra...

  • bon
    #41321
    A műveletközpontban "A Műveletközpont beállítsainak módosítása" menüpontnál a karbantartási üzeneteknél kikapcsolva már nem kellene figyelmeztetnie.
  • bon
    #41320
    vezérlőpul\terület és nyelv\Felügyelet füll beállítások másolása menüben minden magyar nálad?
  • piamania
    #41319
    Hello!
    A műveletközpontban feljött egy karbantartási probléma a biztonsági mentéssel kapcsolatban.Eddig ez nem volt kikapcsolva,mármint a mentés, hanem most kapcsoltam ki,de a műveletközpontból nem tudom eltüntetni a hibaüzenetet.Hogyan tudnám?köszi
  • scomcomputers
    #41318
    Segitsetek már légyszi, rendszer ghost után a magyar rendszerválasztó/csökkentetmód menü

    Angol nyelvű lett....hogyan tudom visszaállítani magyarra??

    Meg a win7 animált boot képe helyett ez fogad:

    Hogyan tudom vissza állítani az eredetit, ez hogy kerülhet ide egy rendszer restore után...nem értem!
  • bon
    #41317
    Elérhetők az e havi Microsoft frissítések, jó telepítést!
  • TYÜTYI2006
    #41316
    Nekem Creative SoundBlaster XFI Gamer kártyám van.
    A start menübe van gondolom Creative mappa. Abban van Creative Audio Control Panel.exe. Lehet hogy ConsolCu.exe is van. Ezekkel tudod beállítani, persze ha nálad, ezek a fájlok vannak. De gondolom hasonló nevű biztosan. Vagy C:\Program Files (x86)\Creative\AudioCS mappában Audio Control Panel. Illetve C:\Program Files (x86)\Creative\Console Launcher ConsolCu.exe. ConsolCu.exe is futott nálam a háttérben vistan xp-n, ez volt az értesítési területen, gondolom ott szoktad állítani. Win 7 64 biten nekem se fut értesítési területen, én a ConsolCu.exet egyszerűen hozzáadtam tálcához, és ott elindítom ha állítani akarok valamit.
  • biomage
    #41315
    Creative Audigy 1 hangkártyám van, xp alatt lehetett különféle dolgokat állítani mint például a hangszintet "mély + magas stb", de win 7 alatt sehol nem találom :(, remélem van valami mode ezeket állítani, vettem egy headsetet és túl mély.
  • TYÜTYI2006
    #41314
    Területi beállítások jók, megnéztem.
  • bon
    #41313
    Területi beállítások jók a gépen?
  • TYÜTYI2006
    #41312
    Cmos errort még nem tapasztaltam. Az elemem eddig még jó. Kb. 3-szor-4-szer kellett, múlt héten beállítanom az órát manuálisan. Legutoljára azért, mert ránéztem az időzóna beállításra, és -8 órán volt, az időzóna. Tehát valamiért, az automatikus időszinkronizálás nem jó. Valamit találtam a Microsoft oldalán, be kellett valamit írni parancssorba, akkor egyszer szinkronizált. Utána mikor az időzónát beállítottam, akkor már az se volt jó. Azóta még nem kerestem rá újra erre, lehet hogy jó lenne.
  • grebber
    #41311
    Az a srác semmit nem tud arra is képtelen elolvassa miket irnak ki a programok.Már gondoltam rá bekameráztatóm a gépét hogy miket produkál,mert a konkrét hibajelenséget sem képes elmondani.
  • bon
    #41310
    Herélt Windows 7-et tuti nem raknák fel, csak baj van velük. De a gépen a normál Windows 7-et se erőltetném. XP bőven jó arra a gépre. Amúgy ha rendszeresen bedöglika rendszer akkor a wiynót nézd meg, lehet, hogy halálán van. Na meg a felhasználót korlátozd be a gépén és majd nem bír telepítgetni.
  • grebber
    #41309
    2.6GHZ-es Celeron
    1GB ram
    Integrált VGA

    Erre a konfigra lenne értelme felrakni egy kiherélt tiny win7-et?

    (Van egy ismerősöm akinek sp3-as xp-t rakok fel mindig a gépére,de 5 naponta behalasztja vagy már haldoklik a gépe nem tudom.Mert inkább görcsölnek 2x ezres használt fos gépekkel és én szopok mert állandóan oda kell járnom ,ahelyett hogy vennének egy aránylag olcsó komplett gépet!
  • Flamer
    #41308
    szerintem tegyel fel egy normalis verziot. ugyertem hogy masik dvdrol telepicsd fel. ami normalis. en mindig olyatrakok fel amibe az sp belevan integralva de a frissitesek nem, ugy sose lehet problema.
  • blc
    #41307
    Köszi a válaszod! Ki van takarítva minden toolbar de nem befolyásolja.
    A tunernél azt állítom amit az xp nél volt természetesen pal-B. Biztos hogy jó mert a Chris tv hozta képet csak hangot nem, Az eredeti tuner szoftvert újra raktam és az alábbi üzit küldi:
    Not supported!7601.win7sp1_gdr.111025-1505 Nem tudom mi hiányzik. A win7 sp1 szervízpakkal lett felrakva. Valami biztos hiányzik csak nem tudom mi?
  • bon
    #41306
    Ha a böngésző nyitó oldala mindig megváltozik akkor virsod, kártevőd van a gépen, Esetleg valmai google toolbar ami mindig lecseréli a kezdő oldalt.
    Tv-tuner-nél meg a normát állsd pal-ra. akkor már jónak kell lennie.
  • bon
    #41305
    Mint használsz az Ultimate-ből ami nincs benne a Home Premium-ban?

    Állítanod kell a rendszeridőt? Minden indításánl rossz az időpont ha igen akkor véletlenül nem cmos error-al indul a gép?
  • blc
    #41304
    Üdv Tisztelt Fórumozók!
    Szeretném segítségeteket kérni két témában.
    Néhány napja tértem át az xp-ről a win-7 re és próbálom megszokni.
    Bosszantó jelenséget tapasztalok mikor a netre kilépek. A kezdőlapom sorozatosan megválltozik és a google erőszakosan felírja magát kezdőoldalnak.Nincs semmi bajom a googleval azt használom keresésre de nem szeretném kezdőoldalnak.Hogyan lehet a win-7 ben kikapcsolni ezt a lehetőséget. A böngészőm firefox.
    A másik gondom: van egy winfast pvr 2000 tunerem a kábel tv hez,sajnos nem jelenít meg egy csatornát sem.Megkeresi a csatornákat de csak fekete
    kijelzőm van.A médai centert elindítom és az azt írja ki, hogy nincs vagy nem jól van telepítve a videó megjelenítő szoftver.A tuner működik mert próbára a Chris tv-t felnyomtam és kép van de hang nincs bizonyára
    hiányzik valami de mi??? ez a kérdésem. Nagyon megköszönném annak aki segít a probléma megoldásában. Üdv!
  • TYÜTYI2006
    #41303
    Sziasztok!
    A Windows időszolgáltatás ne indítható el. Próbálkozzon később újra. Pedig ez már a 3-adik Windows 7 64 bit próbálkozás. Az első már telepítéskor bukott Januárban, mert kiderült hogy nem bootol. A másodiknál Februárban, az sp1 nem akart települni, itt is kérdeztem, meg boot probléma is előjött. Persze a cd-s Kaspersky nem talált semmit. Ez már sp1-es, szintén ultimate, a 64 bitest raktam fel. Ugyan betöltéskor nem a leggyorsabb, de hát már fel van telepítve, és használom is kb. 1 hete. Hogyan lehet megoldani az idő szinkronizálást? Tegnap is be kellett állítanom kézzel, azóta jó egyenlőre, de már a héten kellett állítani máskor is. De időzónát tegnap jól beállítottam, lehet hogy most ezért jó. Persze próbáltam, a többi kiszolgálóval is szinkronizálni, de nem jó. Csak az xp-men működik.
  • WhiteTusk
    #41302
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan gondom lenne hogy a start menű keresőmezője nekem nincs meg valamiért nem tudjátok hogyan lehetne előhozni?
  • Dency2
    #41301
    Na hello.
    Nekem olyan problémám lenne (hiba nem állandó, néha jön elő) hogyha a vezérlőpultra rámegyek, utána mondjuk a rendszer és biztonságra, akkor azt írja ki hogy a "windows intéző működése leállt" és úgy beakad minden hogy a billentyűzet és az egér mintha késve működne pl: megnyomom a num lock-ot és 15-20 másodperc múlva kezd el világítani. Így nem is tudom bezárni azt az ablakot, reset segít csak.
    Nemtudom mitől lehet ez. Vírus nincs a gépemen se kémprogram.
    Valaki tud valami megoldást erre?
  • progeda
    #41300
    Igen rendben van és csak többszöri indításra indul el van hogy egyből indul van hogy többedszerre indul.
  • bon
    #41299
    boot sorrend jó a bios-ban? Előrébb legyen a hdd mint az optikai meghajtó.
  • progeda
    #41298
    Bootolási probléma lehet?
    Mert a memóriateszt sikeres volt.
    Hdd teszt is jó.
    Nem értem miért akar mindig cd-dvd-ről bootolni nem pedig hdd-ről.
  • bon
    #41297
    Egyik Windows-t se lehet.
  • progeda
    #41296
    Helló!

    Win 7 indítási problémám van!
    Usb-ről pendrive-ról raktam fel a win 7-et minden rendben zajlott le. Csak amikor indítom a laptopomat cd-dvd meghajtóról akar indulni mindig át kell állítani hdd-indításra. És indítási javítást kell csinálni és akkor indul a rendszer. Mi lehet a probléma???
  • lck
    #41295
    nem
  • lac0215
    #41294
    Hello,

    32bites Windows 7-et lehet frissíteni (újratelepítés nélkül!) 64 bitesre?
  • kl24h
    #41293
    Le kell ellenőrizni, tiszta-e a gép, tehát nincs-e vírus benne!
    Gondolom, hogy mikor frissen volt telepítve, akkor nem volt ilyen gond.
  • MerlinW
    #41292
    Windows 95 óta benne van ez a fícsör:)
  • Piko888
    #41291
    Sziasztok!
    Windows 7 SP1 indításkor a Starting Windows résznél megáll és csak a négy színű ablakdarab repked. Reset után simán indul, bár volt, hogy 5 egymás utáni resetnél is lefagyott. Mi lehet a gond?
    Elöre is köszi
    Piko
  • robidj
    #41290
    sziasztok lefutattam már egy pár vírus irtót de nem oldódott meg a probléma defendert nem lehet bekapcsolni hiba kód 0x80070424 valakinek valami ötlet?
  • bojti
    #41289
    Tárgytalan.
  • bojti
    #41288
    Üdv !
    Nemrég raktam újra a gépet . Ablakok mozgatásánál furcsán viselkedik . Próbáljak meg egy régebbi videókártya drivert ?

  • bon
    #41287
    Tűzfalnál nézzél szét, valószínűleg valami portot kell kinyítni a játékhoz.