46641
  • bon
    #41686
    router-ed van? Ha van indítsd úja, sőt inkább anélkül próbáld ki a netett.
  • bon
    #41685
    Office-ból mentés esetén mit ír ki hibának?
  • elitehun
    #41684
    Pontosan mire gondolsz? Am mondtam hogy más gépen se megy, más böngészőkkel se, más oprendszeren se. Az egyetlen közös nevező az internetszolgáltató.
  • naaa
    #41683
    ok....nem figyeltem

    flash bővítmények meg stb...nézd meg
  • elitehun
    #41682
    Ja, és próbáltam más böngészővel és a tűzfal se kavarhat be mert tegnap még minden rendben volt.
  • elitehun
    #41681
    net gond alatt azt értettem hogy nem nyit meg egyes oldalakat, ahogy irtam is közvetlenül azután a mondat után
  • naaa
    #41680
    nem lehet net gondod, ha ide tudtál írni
  • elitehun
    #41679
    Hello!
    Lenne egy kicsi internetgondom. Egyes oldalakat nem tölt be, se laptopon se a másik gépen, pl.: bookline.hu. Létezik hogy az internetszolgáltató csinál valamit? Tegnap még gond nélkül betöltötte mindkettőt.
  • naaa
    #41678
    Sziasztok
    az lenne a kérdésem, hogyha én vagyok a rendszergazda...akkor mitől van az, hogy nem enged képeket megnyitni, office- ban menteni... és azt a hibaüzenetet küldi, hogy ellenőrizzem a temp rendszerváltozót?

    mitől van ez és hogyan javítható?

    köszi előre is
  • DarkHorSe
    #41677
    Sziasztok, a kovetkezo problema megoldasaban kernem a segitsegeteket. Van jelenleg egy C: particiom, ez 150 gigas. Le szerettem volna valasztani mondjuk a felet a windows 7 lemezkezelo segitsegevel. Jelenleg 50 giga foglalt es 100 szabad hely van rajta. Amikor elinditom a lemezkezelest, megfeleloen 100 giga szabad helyet lat, amde amikor be kellene irnom hogy mennyivel szeretnem zsugoritani a kotet meretet csak 8 giga korul enged levalasztani. Toredezettsegmentesitest lefuttattam, a problema adott.

    Valakinek valami otlete? Mas particionalo programok sajnos nem johetnek szoba.
  • exodus2
    #41676
    Ilyen esetben egy számítógép javítása menüpont F8 után megoldhatja a problémát. Bár a frissítés nálam sem okozott problémát.
  • wantonly
    #41675
    Elképzelhető, viszont később elindult F8 - "utolsó működő konfiguráció" indítási opcióval. A visszaállítási pont nem ugyanez? Azt manuál állítottam vissza csökkentettben, de az nem hatott.
  • piamania
    #41674
    Olyan vészesen hiányzó adatok nem voltak szerencsére a gépen.A szörnyű az, hogy maga a gép 1,5 éves.
  • bon
    #41673
    Nálam gond nélkül frissült több számítógépen is. Szerintem más gond lesz, pláne, hogy a rendszer visszaállítás korábbi időpontra művelet után se műkődik.
  • [HUN]FaTaL
    #41672
    Nálam gond nélkül frissült.
  • wantonly
    #41671
    Frissítette magát a win7, de már nem hajlandó elindulni. Addig eljut, hogy "Üdvözöljük" és nincs tovább. Kizárólag csökkentett módban tudom futtatni. Ja, és a visszaállíttattam vele egy korábbi állapotot is, de semmi változás. Valami ötlet? Másnál nem okozott problémát?
  • gosumofo
    #41670
    A win7 levédi a felhasználóhoz tartozó jelszóval a külön library-ba tett mappákat is, vagy csak ami alapból a usersben van?
  • DIESEL DOG #41669
    Már megtörtént...
  • bon
    #41668
    Elérhetők az e havi frissítések, jó telepítést!
  • bon
    #41667
    Mai winyóárak mellett ez szomorú hír, nem beszélve az adatvesztésről, bár adatok visszanyerésével lehet próbálkozni.
  • piamania
    #41666
    Nyert.A vinyó a szar.
  • bon
    #41665
    Igen
  • piamania
    #41664
    Na az fasza.Szétszedni nincs kedvem.Akkor most már tuti megy ez a szar ismerőshöz.Ha a hdd szart be, azt lehet cserélni laptopban is?
  • bon
    #41663
    Gépből kivesz és berak egy asztali gépbe teszt erejéig.
  • piamania
    #41662
    Csak az a baj,hogy az a rohadék windows be se töltődik már.Na meg ma egyszer csak a partíciók is eltűntek a gépről, újra lett particionálva még a telepítés előtt.Valszeg az összes adat eltűnt szerintem, ami külön partíción volt...
  • bon
    #41661
    Winyó állapotát megnézném hd sentinel-el, mert a kibontás szerintem már winyóról megy.
  • piamania
    #41660
    Üdv!win7 telepítés közben vagyok.tesóm laptopja.az elmúlt 3 napban többször raktam már újra,mert miután feltelepült,utána nem akarta betölteni a wint.toshiba logo még bejött,de utána csak nagy feketeség.mondom ma újra próbálom.a fájlok kibontása közben 67%-on ezt írja ki:
    A Windows nem fér hozzá a telepítési forrásokhoz.Tegye elérhetővé....
    Ezt miért írta ki?semmit nem állítottam el korábban.kétszet is megpróbáltam,ezt írja ki.ötlet vkinek?
  • Wreck86
    #41659
    acer updater -.-
  • Wreck86
    #41658
    Sziasztok!
    Az előbb 1-2 másodpercre a tálca jobb oldalán (HU felirat mellett)feltűnt egy kis ikon: kék gömb, körülötte nyilak. Ez minek lehet az ikonja?
  • Evin
    #41657
    Én még a java7 első verzióját néztem, és akkor vagy az abevjava vagy az mo.hu nem akart vele menni. De akkor ha már jó, lehet váltok.

    bon
    +1. Én se láttam még sehol, hogy a Java6 magától frissíteni akarna 7-re.
  • [HUN]FaTaL
    #41656
    Lehet nem mindenhol frissít még, vagy nem tudom. De fejlesztik ez biztos.
  • [HUN]FaTaL
    #41655
    Ja appleteket nem tudom, amiket én használok cibbank, abev az mind ment a hetessel, fejlesztek is avval sincs baj. A jojatek mindig bugos volt, lehet az nem jó, passz.
  • bon
    #41654
    Nem tudom akkor mi lehet nálunk, de se xp, se win2003, win2008, Vista, Windows 7, sőt itthon a Windows 8 se ajánlotta fel 6-ról 7-re frissítést.
  • lck
    #41653
    Nálam egy pár hónapja egy csomó oldal nem ment a 7-essel. pl: jojatek.hu
    Hatossal meg simán. Azóta mindig a hatost rakom. Bár lehet azóta már változott a helyzet.
  • [HUN]FaTaL
    #41652
    Egy csomó xp-s gép felajánlotta a 7-es javat, frissítettem is. De hogy nem fejlesztik az pláne hülyeség, update 3-nál jár.
  • bon
    #41651
    Jobb gomb az asztalon személyre szabás, képernyőkímélő menüpont és a megjelenő ablakban nincs kipipálva a folytatásnál üdvözlő képernyő sor (vagy valami hasonló)?
  • bon
    #41650
    Tanulság nem kell használni.
  • bon
    #41649
    na rz nagyon érdkes, kb160 gépünk közül még egy se ajánlotta fel a 7es java-t. De a www.java.com de az www.oracle.com is még mindig a 6-ost ajánla fel ha leakarom tölteni.
  • tenkenorman
    #41648
    hardver gyorsítást kellet kiiktaqtni.
    az advanced system care pro-t használom, nagyon sok helyet szabadított fel és jóval gyorsabb lett a gépem. viszont több dolgot is összekutyult... egyenlőre más gond nincs. tegnap a hangkártya driver szállt el
  • csaszi1216
    #41647
    sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy a win7-em mindig kijelentkezik kb. fél perc alatt, ha nem nyúlok hozzá. mit tegyek?