46641
  • [HUN]FaTaL
    #41646
    Mit nem frissítenek? Update 3-nál jár a hetes verzió.

    Már a hatosról is hetesre frissít rég.
  • bon
    #41645
    Programok és szolgáltatásoknál ott kellene lennie a flash player-nek is, amúgy codec pack van a gépen, mert az bekavarhat.
  • bon
    #41644
    Mert nem frissíték valami okból. Nekem is fent volt amíg Windows 7-et használtam és egyszer nem jött hozzá semmi frissítés, tehát mintha elfeledett lenne, vagy nem támogatnák. a 6-os verziót meg rednszeresen frissítik ezt mutatja verzió száma is.
  • tenkenorman
    #41643
    Hali. Nem tudja valaki miért van a flash videók 90%-a helyett csak zöldség :)? youtube, meg inda meg minden. chromot használok, és nem tudom újratelepíteni a flash playert, viszont a chromot már megtettem.
  • marsu
    #41642
    MEGOLDVA!! DE AZÉ KÖSZ
  • marsu
    #41641
    sziasztok, olyan programot szeretnék amivel a monitoron "asztalon" folyó tevékenységet fellehet venni, és fellehet tölteni valahová, hogy más is megnézze.
    mi a program neve?
    !!!!kesserek tim modutmen ed ,motárab a elgoog modut

    Előre is köszi
  • Wreck86
    #41640
    Köszönöm!
  • [HUN]FaTaL
    #41639
    És miért ne rakja fel mikor visszafele kompatibilis?
  • [HUN]FaTaL
    #41638
    6-os nem kell, de ha 32 bites a böngésződ akkor a 32bites javat tedd, ne a 64-est.
  • bon
    #41637
    7-est még ne rakd fel, publikus változatban a jre-6u31-windows-x64.exe az utolsó változat 32bit-e változat meg csak akkor kell, ha 32bit-es böngészőt is használsz, vagy van java-t igénylő programod (pl apeh adóbevallás készítője) és az igényli.
    Ja és új változat megjelenése esetén a java tálca ikonja szokott figyelmeztetni, de kézzel frissítendő.
  • Wreck86
    #41636
    Khm... kijött a 6.0.31-es frissítés és manuálisan kellett updatelni. :(
    Automatic update nincs?
  • Wreck86
    #41635
    Pontosabban ezt hozza fel a moz.fox a kiegészítőknél:
    2Java(TM) platform SE 6 U29 6.0.290.11 biztonsági vagy stabilitási problémát okoz."
  • Wreck86
    #41634
    Az okés,de nem kell előtte a 6-os, illetve a 32bites java?
  • bon
    #41633
    Letöltöd a java.com oldalról a 64bit-es változatott és felrakod.
  • Wreck86
    #41632
    Sziasztok!
    Win7,64 bit-es rendszeremen szeretném a java-t frissíteni. Nem tudom hogy tegyem föl, 6-os vagy 7-es, vagy mindkettő?
  • bon
    #41631
    Némi visszaolvasással a #41624 hozzászolásig.
  • Zoli007
    #41630
    Keresőbe "teljesítménybeállítások" majd "ablak megjelenítése mozgatás közben" bepipál.
  • atila4
    #41629


    Sziasztok! Feltelepítettem egy programot és azóta ha húzom az ablakot akkor így húzza. Hogy tudom visszaállítani normál állapotba?
  • grebber
    #41628
    Már találtam rá programot ,tárgytalan!
  • grebber
    #41627
    Win 7 alatt mi a trükkje hogy külső HDD-t fat32-re tudjak formázni?
    Pendrive-nál ott a fat32 külső hddnél viszont csak exfat de azt nem látja az xbox!
  • High end PC #41626
    kössz
  • bon
    #41625
    Tálcára rőgzíthető csak.
  • bon
    #41624
    vezérlőpult\rendszer\speciális rendszerbeállítások\teljesítmény\ablak tartalmának megjelenítése mozgatás közben opciót kipipálod.
  • High end PC #41623
    Win7 alatt hol a tökömbe lehet azt állítani, hogy ablak mozgatáskor real time mozogjon az ablak, és ne csak a kerete, és ne csak utólag rakja a kijelölt helyre az ablakot? Kiidegel ez reggel óta, valami progi elállította -.-
  • bon
    #41622
    Megkeresed a neten kevésbé legális forrásból.
  • Chamelia
    #41621
    Sziasztok!

    Szeretném a képernyő-billentyűzet ikonját betenni az óra melletti részbe. Lehetséges ez? Vagy csak a tálcára lehet ikonokat elhelyezni?

    Köszönöm
  • gabofej
    #41620
    és ha nincs hozzáférésem, akkor hogy juthatok hozzá lehetőleg fizetés nélkül?
  • bon
    #41619
    Ha van hozzáférésed az msdn-hez akkor kulcsod is lesz hozzá ha nem fogadná el a géphez kapottat.
  • gabofej
    #41618
    akkor szerinted ha msnd-ről leszedem az úgy működhet?
  • bon
    #41617
    XP korszak óta
  • bon
    #41616
    Ilyennel már nagyon rég nem találkoztam, de ettől még előfordulhat.
  • exodus2
    #41615
    Bon hozzászólásához még annyit, hogy egy előtelepített OEM windowst, a netről lehúzott MSDN-es windows nem biztos hogy tudja helyettesíteni. Vagyis tudni tudja, csak nem fogod tudni beaktíválni.
  • gabofej
    #41614
    Akkor honnan lehet beszerezni? Laptopra kell, amin ugyan van egy partíció(előre telepített verzió,nem nálam volt az első indítást azért se mertem biztosra mondani hogy magyarított) de attól félek ugyanúgy járnék vele mint most, hogy az update idővel megzavarodik
  • bon
    #41613
    A kulcs amivel aktiválni kell nyelvfüggetlen, tehát rakhatsz fel magyar változatott is. amúgy csak fizetősen tölthető le a Microsoft oldaláról.
  • gabofej
    #41612
    Ha újra teszem akkor, tehetek rá magyart vagy csak olyan nyelvűt ami eredetileg volt, gondolom le lehet szedni a microsoft oldaláról.
  • Laci82
    #41611
    De látod hogy létezik.
    Mi más magyarázat lehet még ,hisz addig teljesen normálisan megy a gép amíg valamelyik frissítés nincs fent a felsoroltak közül?
    Ez kötve hiszem,hogy hardverhiba mert akkor már az elején is jelentkezne....
  • bon
    #41610
    Jobb gomb az ablaok tulajdonságok, betűtípus füll.
  • bon
    #41609
    Na akkor ott a gond, mert Home Premium-ot nem lehet magyarítani, csak házi barkácsolással ami gondokokat okozhat és okozott is. Telepísd újra.
  • gabofej
    #41608
    szerintem magyarított és olasz volt az eredeti, de meg lehet nézni ezt vhol?
  • atyca
    #41607
    Sziasztok!
    A parancssori ablak megnyitásakor az ablakban lévő szőveg mérete hangyaf@sznyi,olvashatatlan.Hol lehetne ezt olvasható méretűre állítani?