303
  • tnm #103
    arra gondoltam, hogy "Q4" - azaz ez év 4. negyedéve

    banner sztem jó lesz, legfeljebb majd ha lesz valami értelmes infó meg képáradat a játékból, akkor új készül, akár linkekkel is FAQ-ra, stb...
    de egyelőre kiváló: minimalista és minden ami fontos benne van :D
  • Győri Devi
    #102
    Jó lesz vagy nem lesz jó? Egyenes választ kérek, vagy vmi ötletet hogy mit változtassak rajta hogyha nem felelne meg.
  • Cat 02 #101
    az a házigazda jog :)
  • yesss
    #100
    nem rosz de azt csak 500 hsz után lehet nem?:)
  • Győri Devi
    #99
    banner?
  • Győri Devi
    #98
    helyes! énis most kezdtem újranézni az egészet negyedszerre :D
  • yesss
    #97
    a 10 évad ismerete nálam nem probléma oda meg vissza angolul magyarul oroszul és spanyolul is tudom:D
  • tnm #96
    egyel alattad
    [legalábbis jelen állás szerint]
  • Győri Devi
    #95
    odébb van az még
  • yesss
    #94
    ohh yea sg the best forever:D:D mikor lehet már játszani?:)
  • tnm #93
    Q4 :S
    egyébként jó sok mindent ígérnek, kiváncsi vagyok mit sikerül belőle megvalósítani, pláne élvezhetően, pl. a minigame-ekkel szemben egy kicsit szkeptikus vagyok

    Ez meg télleg durva lett volna:
    "Minimális követelmények a játékhoz: 10 évad SG-1 ismerete." :D
  • Győri Devi
    #92
    IGN interview
  • Győri Devi
    #91
    jó lenne ha már vmit a gameből is mutatnának...
  • haxoror
    #90
  • HunGripen
    #89
    Itt a trailer:

    http://www.gamespot.com/video/931710/6184273/videoplayerpop
  • dragon11
    #88
    Akkor felejtős thx.
  • Lazarus
    #87
    Nem lesz ingyenes.
  • dragon11
    #86
    Hát ő interneten játszható gondolom mert mmorpg...hasonlít silkroad-ra?:) hány server lesz indulásnál mikor megjelenik?milyen karik lesznek?:) érdemes megvárni jan. 4-ét?:D ingyenes lesz?:) THX
  • haxoror
    #85
    Január 4-én jön a trailer!
  • haxoror
    #84
    CME is currently planning for a release in the fall of 2008, although this could change.
  • lampre
    #83
    Mikor jelenik meg a game?
  • spatz
    #82
    Új képek:

    képek
  • spatz
    #81
    Még mindig nincs kiadási időpont:

    K: A legtöbb emberben felmerülő nagy, égető kérdés az, hogy mikor lehet majd játszani a játékkal. Tudnál adni egy hozzávetőleges időpontot?

    CK: Csak azt tudom erre válaszolni, hogy akkor adjuk ki a játékot, mikor mi és az MGM úgy érezzük, hogy készen van.

    K: Szóval nem akarjátok befejezetlenül kiadni, ez nagyon jó.

    CK: Nem, nem fogjuk befejezetlenül kiadni. Múlt héten nálunk járt az MGM néhány képviselője, akik ugyanezt hangsúlyozták nekünk. Már találkoztunk néhány lehetséges kiadói partnerrel, tehát van egy tervünk és egy ütemezésünk, mert felelőtlenség lenne a részünkről, ha nem rendezlkeznénk velük. Azonban a Worlds csak akkor fog a polcokra kerülni, amikor úgy érezzük, hogy teljesen készen állunk.

    K: Remek. Van egy olyan pletyka, miszerint valamikor 2007-ben lesz kész. Ez gondolom nem fog bekövetkezni.

    CK: Nem fogadnék rá...

    Forrás: csillagkapu.hu
  • Eretnek
    #80
    nem ez egy másik játék bocs:)
  • Eretnek
    #79
    október 30-ra csusztatták a megjelenést
  • lampard99
    #78
    hy lesz ebböl valami(a játékból) ? és ha igen kb. mikor?
  • spatz
    #77
    Megérkeztek a részletes leírások a választható kasztokról!
    Kasztok
  • Teperinke
    #76
    Amint lesz valami alfa-béta stb. verzió, egyből bizakodóbb leszek. Sajnos egyelőre csak festmények vannak
  • THeArrow
    #75
  • spatz
    #74
    AFK magazin 56-tól van egy cikk a játékról. A vége a legjobb, nemsokára új meglepő hirekkel jelentkeznek. Closed béta?
  • Lazarus
    #73
    Eddig 2x szóltál hozzá a topikhoz ebből mind2 100%-osan pesszimista, légy egy kicsit bizakodóbb -_-

    Interjú

    Stargate Worlds Wiki

    A Zat'nik'tel második és harmadik találata nem fog érvényesülni a játékban mert túl imba lenne. Bizonyos páncélok (ahogy a filmben is) el fogják nyelni a kábító hatását
  • Csero90
    #72
    Hmm sztem ennél drágább volt a motor hogy így b*sszák el.
  • Teperinke
    #71
    Hát nemtom, nehogy ebből is az legyen, hogy összedobnak pár képet, hogy a befektetőket legyen mivel megetetni, aztán a végén se játék, se pénz...
  • Istencsászár
    #70
    Képz
  • Csero90
    #69
    Nah vmi kósza hír v vmi????
  • grebber
    #68
    Artwork & Screens
  • Istencsászár
    #67
    Flatout 2 nemvolt SFes! csak az európai verzió... amcsiban jelent meg securom védelemmel, azt persze egyből törték...
  • Braveheart
    #66
    A Flatout 2-t feltörték a Reloadesek. Az X3-at meg a Vitality. Szóval nem annyira kijátszhatatlan a SF ezek szerint.
  • Istencsászár
    #65
    MMO ilyen azért a kezdetek óta fizetni kell... és hát érthető miért, de nem egy nagy összeg, nem rokkan bele senki. Van védelem a SF4 pro, de mindeki az SF ellen volt mer cdt károsítja és amortizálja a sok ki be rakosás és csekkolások miatt... igy hát még nem terjedt el és nemigen használják, Flatout 2őn volt eddig, nemis tudták feltörni, mer nem lehet egyenlőre...
  • ramolito
    #64
    Tudjátok mi a fura
    Hát az hoyg nem tudnak jó védést csinálni a játékokra hogy ne tudjuk lemásolni.
    Na de most megoldották ha jáccani akarsz fizess havonta és jácchacc :)
    Rohely már nincs jó hangulata a játékokna. Ami bonyolult az szarul néz ki vagy legalábbis nem figyelnek oda a részletekre.Mi meg talán jól indul azt meg elszarják. Személy szerint az EVE-ONLINE nagyon teccett mondjuk télleg sok idot vesz el de csak azért mert fizetni kell mert ha nem kellene akkor nem jáccanának az emberek annyit vele nehogy kárba vesszen az a kis pénz is.:) De volt eg yjó játék Nexus: the jupiter incident az singleban jó volt persze voltak hibái mint minden más játéknak is de hogy az evebol kihaggyák azt amikor eltalának és ne látszódjon a pajzs hát az nagyon zavart :( nem értem miért nem figyelnek oda.
    Na most kimorogtam magam bocs az off topic miatt:)