48
  • Blenda Stompa
    #48
    Hali!

    Valaki, aki ismeri a játékot, tud megoldást arra, hogy már single player első pályán miért csinálja azt, hogy megy kb 40-50 FPS-el, majd egyszer csak leesik az FPS szám 2-re (pláne ha beindul az AI)? Visszaraktam normal-ra azt a fizikai aegia-s nyomort is, de akkor is csinálja. 9600GT + minden megfelel a követelményeknek. Ugye nem ilyen csíra szar ez a játék?
    Anybody has any idea?
  • kukac123
    #47
    Üdv Mindenkinek.
    valaki meg tudná mondani hogy a Ghost Recon 1-ben miért nem működik a "numerikus" enter?már mindent megpróbáltam, de sajna nem tudom elővarázsolni.
    Valaki segíthetne.Köszi.
  • kalmi91
    #46
    Sziasztok! Valaki megtudja mondani hogy a játékban hogy kell parancsot adni a társaknak?- mert megnyomom a nullát akkor ugye kiválasztja a csapatot és kiadja a parancs menüt is de hiába nyomom azt a gombot amivel végre lehetne hajtatni a kiadott parancsot mindig csak a move parancsot csinálják meg a katonák. Azt akarom hogy kövessenek de sehogysem tudom rábirni őket! Vki segitsen köszi!
  • csapogyurka
    #45
    Sziasztok! Létezik magyar GRAW klán? És ha létezik, hogyan lehet belépni? Köszönöm a segítséget!
  • sniperelite
    #44
    sziasztok az 1.20-as javítást honnan tom leszedni mer a nélkül nem emgy az 1.35-ös
  • csanyiati
    #43
    hali!
    Én sem tudom behozni a cheat ablakot!
    Enterre nem csinál semmit.
    Légyszi segítsetek
  • zool1981
    #42
    Ott én is sokat szenvedtem!!!Csináld azt,hogy mikor beteszed a VIP-t a helibe,maradj a földszinten,és kukkolj kifelé jobbra(azt hiszem,onnan jön a tank),hagyjad,hogy a többiek elintézzék az embereket,és mikor látod a tank sarkát,már akkor irányítsad rá az Apache helit,és búj vissza a fal mögé.Nekem így egyből sikerült.De utána rögtön menj föl az emeletre,mert ezren lesznek+jön a tér végéből még egy tank.Azzal is vigyázni kell.Sok sikert!!!
  • Baziliszkusz
    #41
    Ja, ha itt nem lennék, az xfire-n tudsz üzenni.
    Köszi mégegyszer.
  • Baziliszkusz
    #40
    Üdv mindenkinek!
    Kis segítség kellene, mert az idegeim kezdenek tönkremenni:)
    A követség épületénél vagyok (már úgy egy hónapja), a fickót sikerrel felrakom a helire, vissza megyek védekezősbe, szedem le az új ellenfeleket de egyszerűen nem tudok mit kezdeni a tankal ami lő rám. Nem tudom bemérni, mert egyböl kilő.
    Ha valaki tud valami jótanácsot, vagy egy végigjátszást, az szóljon, mert már tényleg kezdek kiborulni.
    A cheat-eknek nem vagyok híve, de erre az egy pályára, még azt is elfogadnék:)
    Köszi előre is!
    Üdv
  • zoleee20
    #39
    Köszi!

    ont egy GB Ram-om van, és p4 2,66 GHz, tehát ezeknek megfelel a gépem. Akkor ezek szerint kártya kell, majd vmikor beújítok egyet:)
    Jó kis játék lehet a videók alapján, kíváncsi vagyok, milyen igazából...
  • gogogo
    #38
    @ zoleee20
    Akkor a kártyával van a baj. Nyilván azért indult el, mert a menüig nem kellett használnia a játék engine-ét, amihez már kell a Shader Pixel 2.0. Eléggé olcsón vehetsz Pixel Shader 2.0-ás videókarit, 10.000FT alatt is kapsz már újonnan. Ha meg is van az új kártya, a GRAW-hoz erősen ajánlott az 1GB RAM és legalább P4 2,5GHZ-es proci.
  • zoleee20
    #37
    Sziasztok!

    Feltelepítettem GRAW 2-t, és el is indul, az intro picit akadozik, de annyira nem vészes. Viszont ez után lefagy. Egy sztem Mexikó-t ábrázoló szürkés térképet ad be, és innen nem történik semmi,a zene megy.Megnéztem a követelményeket, és 2-es Shadel model kell neki, az én Geforce MX4000 128-as karim meg csak 1,1-est ismer. Lehet, hogy ez a gond? De ha igen, akkor miért indult el a játék egyáltalán?
  • gogogo
    #36
    Sztem a GRAW 1 nem lett rossz, csak túl nehéz. Minden esetre a GRAW 2-be kisebb újításokat tettek csak bele, de nagyon dob a játék hangulatán. Egyébként ha akartok hozzá leszedni modokat meg patch-eket akkor www.ghostrecon.net.
  • szergely8
    #35
    köszi:)
  • Rage47
    #34
    kérdezd meg a topikjában
  • szergely8
    #33
    Hello! Remélem valaki tud segíteni. Most jutottam el a játékig és az lenne a problémám, hogy mikor a VIP 2-t kéne megmenteni asszem 3. vagy 4. küldetés lerobban az amerikai követség vagy mi. elindulok felé elvileg az lenne a cél, h oda eljussak. Ez megis lenne csak mikor már közel érek hozzá beszólnak a mikrofonba, h you are leaving the mission area The mission's over. Vki tud segíteni?:S
  • UTE1
    #32
    ki tud örörk életet ehez? elöre köszike!
  • kokos
    #31
    Ez a játék egy Fa..!Olyan mintha a dutyiban wh-z -nának!1 pálya 3 ora .....bakker....persze hogy hosszú játék.Kr.va a.yát b.sz. telibe!Szétütőm a gépem mindjárt.Már 20 x kezdek egy pályát hogy ro.adna el!Fa.zom!Jön a csit....örök élet+ammo+minden.Hogy ro.adna el!!!
  • Enrico 5
    #30
    hová kel beirni a Cheat kodot a Ghost Recon Advanced Warfighter 1 be
  • Enrico 5
    #29
    sziasztok hovákel a kövedtkezőket ezek Cheat nem tudum hová kel beirni a játékban segitene valaki ?
  • Tikal #28
    rainbow six vegas után elég nehézkes a csapatirányitás...gáz... :)
  • KOVU
    #27
    hi segitene valaki
    mivel lehet külső kamera nézetre váltani ha lehet egyáltalán elöre is thx
  • arpika007
    #26
    Nekem is dettó -6002 hibakód mit csináljunk vele? help pls!
  • tornale
    #25
  • fikusz01
    #24
    hi! miert nem tudom feltelepiteni a progit? egybol inditas utan azt irja, hogy zarjak be minden programot, es ellenorizzem a netkapcsolatot, mert ez egy internet based install ... :( error code -6001
  • dani92
    #23
    hi! azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet a csapatot irányítani és hogyan lehet kűlső nézetbe váltani mert én mar minden gombot megnyomtam.
  • forgoszek66
    #22
    hellosztok ezt írja ki a játék telepítés után!!!::::Crash in application version: grpcrc1.02

    StretchRect() failed in D3DBackBufferCopyTexture.
    The method call is invalid (probably due to invalid parameters).

    Ha valaki tudja mit rejt akkor szóljon!
  • markszasza
    #21
    HI!!!

    Vki tudja a játék gépigényét?
    előre is kösz
  • Zoliz
    #20
    Elakadtam a játékban. Mikor jön már ki valójában, hogy valaki segíthessen hogyan lehet egy tankot kinyúvasztani?
  • csabarinkoo
    #19

    alaplap nekem is az.
    lehet ennyit számit a 256 mb + ram meg a 400 herz.
    vagy nem tom :(
  • XRV
    #18
    igaz csak 800*600 ban ... de ugye akinek 128mb os vga-ja van ne akarjon felfele menni
  • XRV
    #17
    Érdekes nálam is szinte ua konfig és nem szaggat
    asusp4p800
    p4 3ghz
    2*512 ddr ram
    ati radeon 9600xt 128mb
  • csabarinkoo
    #16

    Leszedtem a demot.
    Biztos jó játék
    Nálam ilyen konfiguráció mellett játszhatatlan volt.
    Még az életben nem szaggatot valami ennyire, mint ez.

    Intel PentiumIV. 2.6 Mghz
    768 MB ram
    ATi Radeon 9600XT
  • csabarinkoo
    #15

    Mi a gépigénye?
    mert mindehol mást találok:)
  • Nashville
    #14
    Most néztem utána, lehet hogy fake a cucc. Legalábbis ezen morfondíroznak a megfelelő helyen.
  • Yrda
    #13
    Sziasztok megjelent a Ghsot Recon AW!!!
  • hitman55
    #12
    Láttam róla képeket NAGYON KIRÁLY LESZ.Nézétek meg a képeket a www.ghostrecon.com on!
  • McW
    #11
    Ma láttam egy videjót aminek a végén márc. 9-ke van megadva, hogy "in stores"! Ha ez igaz akkor nagyon itt van már a gamma, juhuhúúúú! Várom!
  • Mrlego
    #10
    irjatok nekem honan lehet leszedni bármilyen verziot kérlek
  • SnDmaniak
    #9
    na meberkék....ugylátom nagy dilemma h kijön-e PCre a játék....mem kell aggodni ez kijön nem ugy mint a második rész....igaz kicsit csúszik az uj idöppont 2006 március 31.de ugy néz ki ez a végleges......

    ugylátom h vannak egy páran akik nagyon várják a GRAW-ot......üdv a klubban srácok:):)

    azért irok most mert szeretném buzditani a népet h játszatok vele és akinek tetszik az hirdesse az igét h ilyen jó olyan jó,mert a magyar ghost reconos társadalom elég gyér sajan....akad egy két ember aki játszik neten....

    evvel az üzivel most az lenne a célom h ha sok emberkének tetszik a játék akkor alapitsanak klánokat......mert a NEMESIS és az UTZ magyar klán kihalt és hivatalosan most csak a S&D (Search & Destroy) képviseli a magyarokat....(bocsi h ha van más klán is nem tudok rola).....szvl azt szeretnénk elérni h legalább 8-10 klán legyen GRAWban magyarországon és akkor itt is lenne némi kultusza és lehetne jókat partizni magyarokkal...nem csak buta külhoniakkal akiknak abbol álla játék h rohangál össze vissza és lö akit lát(ez persze többnyire TK)...szvl srácok GRAW-ra fel és ne féljetek klánt alapitani és megmutatni magatokat a világnak...GL HF...akit még érdekel a Ghost Recon 1 van valami kérdése vagy csak játszani akar akkor keresse fel ezt az oldalt:www.sandd.uw.hu
    elérhetöségeim:[email protected] msn:[email protected]