75
  • kiralytigris
    #35
    Szerinte ez a film úgy sz.r ahogy van
  • Frank99
    #34
    sztem te nem láttad az első részt...

    :-)
  • IoIa
    #33
    Nehéz jó második részt csinálni, az biztos. És az is biztos, hogy mindig vannak fanyalgók.

    "Többször előfordult, hogy valami nagyon vicces geg csupán másodpercekkel előzött meg valamely drámai pillanatot" - ???? Mikor volt ebben a filmben drámai pillanat? Én nem emlékszem ilyenre. Biztos, hogy látta a cikkíró a filmet?

    A második rész sem rossz, de túlságosan Argo-s lett. Ez alatt azt értem, hogy túlságosan is szabadszájú. Ez önmagában nem rossz, de ha a "humor" csak abból áll, hogy káromkodásokat hallunk, az kevés. Persze voltak jó helyzet-komikumok is, de összességében nem volt olyan jó, mint az első rész. Az első rész kerekebb, kompaktabb volt, a második rész túlságosan győzikés stílusú. Vagyis az alpáriságot és a butaságot próbálja meg humorosan feltüntetni.
    Persze a 2. rész még így is sok egyéb filmet maga mögé utasít, de az első rész túlságosan is magasra tette a lécet.
  • Emmegki
    #32
    Az első részén szétuntam magam, ez jó lett.
  • xavier
    #31
    Ez egy magyar film.
    Ebben a kategóriában nagyon is jó.
  • waterman
    #30
    azért ez durva kinyilatkozás.. szerintem egyáltalán nem igénytelen. épp a lényege, hogy semmi történet, de mégis van valami amiért megnézed. valóban az első nagyobbat ütött, és valóban vannak akik szerint nem egy nagy film. de akkor több tízezer ember igénytelen, ha "E.Z.Rider öcsém"-et kiabál jókedvében?
  • Krinyo
    #29
    " tuti bele lenne kötve "
  • jimmy127
    #28
    ilyen igénytelenségre van igény.
  • akyyy
    #27
    sztem szar film, még egy temetést us humorosan álít be:( ez a kritika is fizetett hirdetésnek néz ki, ha amcsi lene tuti bele lenne kötve a temetős jelenetbe:(
  • winnie
    #26
    (off 2. amúgy nem is csodálkozom a del (ha ugyen volt ilyen, mert, aki egyszer hazudik az többször is megetehti:) - adva van egy film topikja, a filmről kéne írni (én sem mindig teszem azt), erre te az egyik emberkének írsz. (tipikus off, moderálható hozzászólás - szerintem. (mint ahogy ez is, amit most írok) (én ha delelnének, tuti nem jönnék vissza sírva, hogy "töröltetek, mocskok. ezt írtam. beírom durciból még egyszer:) patetikus:)
  • winnie
    #25
    Winnie : ez igen..a neki nem tetsző hozzászólásokat törli /törölteti. Azt hittem hogy csak a feliratos forumon játsza az istent.

    hö? az istent ott moderátornak nevezik, de mivel itt sem voltam (rohantam el moziba, ezért még ha akartam volna sem törölhettem volna. (hogy lehet? meg egyébként is miért töröltetnék valamit...)

    (off. tetszenek az ilyen sértett hozzászólások (pláne az alaptalanul vádaskodók:). "anyu, törölték a hozzászólásomat, ezek istent játszanak." --> felmerülhetne az, hogy "miért" vagy hogy "ha nem tetszik a játékszabály, akkor nem kell játszani", de nem. )
  • WGL
    #24
    kövezzetek meg. én halálra untam magam az utolsó fél órán.
  • kev
    #23
    Winnie : ez igen..a neki nem tetsző hozzászólásokat törli /törölteti. Azt hittem hogy csak a feliratos forumon játsza az istent.

    Hozzászólásom mégegyszer :
    Szavadat ne feledd : "utolsó post és takarodok."

  • kisgabo
    #22
    sajnos az első részt nem tudták überelni, de közeliteni sem. vannak benne jó poénok, és lehet ezt is többször meg kell nézni, hogy átjárja az embert a film hangulata.

  • Mo.Organ
    #21
    Inkább száz Üvegtigris mint egy Koltai Róbert féle film
  • Neurotoxin
    #20
    Az egy jobb volt.A 2..hát nekem k de nem tetszik...sokan azért mennek el megnézni a moziba, mert tetszett nekik az első rész. én most csalódtam
  • irkab1rka
    #19
    médiabuzz
  • zberta
    #18
    Horváth Lajos Ottó remekel a filmben!
  • zberta
    #17
    én nem mondom, hogy szar csak nincs benne semmi különleges amiért ekkora port kelett volna miatta felverni... egy átlagos 2. rész!
    Semmi több...
    Az viszont tényleg biztos, hogy a Producerek jól keresnek rajta!
  • flashboy
    #16
    szerintem Sz@r.... ugyan az mint az elsőrésze, semmi ujj nincsen benne csak az az eröltetett "humor" de akinek ez tetszik
  • zberta
    #15
    hm...sztem semmi ütős poén nincs a filmben eltekintve a "fogyatékos" sanyitól...
    nekem jött be!
  • Mo.Organ
    #14
    Irjak reklám mentes filmeket? Schindler listája, Rayen közlegény .... Hair, ezekből is kimaradtak a reklámok. :)
  • Zoli108
    #13
    Szerintem jó a 2,de az egy jobb volt.
  • winnie
    #11
    utolsó post és takarodok.

    JÓT kell csinálni és ENNYI !!!

    ez így van, de az üvegtigris eddig eredménye (mint minden film első hétvégi eredménye) nem arról szól, hogy jó a film, hanem arról, hogy jó a marketing és az emberek meg akarják nézni.

    az, hogy jó-e a film, akkor fog kiderülni, amikor a nézettség stabilan fog csökkenni (ld. csak sex és más semmi), vagy zuhanórepülésbe kezd az első roham után (ld. a filmek nagy részes)
  • winnie
    #10
    A másik csóka aki leszólta a filmet a cikkében, remélem már nem itt "dolgozik"..

    LOL:) mert nem lehet saját véleménye? vissza a pártállamba? (hol szólták le, amúgy?:)
  • winnie
    #9
    A legtöbb Amicsi film is tele van reklámmal, csak nekünk nem annyira szembeötlő.

    ez spanyolviasz - szerintem mindenki tudja (a csontdarálóban nem volt semmi:), de ez a lényeg. lehet ízlésesen (csak szex) és otrombán (egy szoknya, üvegtigris) is elhelyezni reklámot.
  • TommyGun
    #8
    a kedves ASVA meg az ARTISJUS takarodhatnak az annyuk @ä|ä@]ä-ba.....remélem most befogják a hatalmas pofájukat ezek a tetvek. Mikor kikerült a kalót változat it nyafogtak hogy 100 millákat fog bukni a banda a kólózik miatt. Erre nesze...monnyon le az összes köcsög. JÓT kell csinálni és ENNYI !!!
  • Mo.Organ
    #7
    A legtöbb Amicsi film is tele van reklámmal, csak nekünk nem annyira szembeötlő. Viszont ott a Fedex reklámok mennek de nagyon. lsd.: Számkivetett
  • slackface
    #6
    Olyanokat röögtem azon a full piás faszin aki megált a büfénél csak úgy hugyozni...egy órát röhögtem rajta.
    A két hülye rendőr a karton képekkel...baromira jó. ajánlott mindenkinek mint a bakterház.. Nem kellenek milliók egy igazán jó filmhez.
    Bazme..ott a star wars vége..az egy szar és mennyi pénzt bele öltek..a sok effekt egy idő után meg már zavaró..személytelenek a szereplők..nem tudod megszeretni őket a sok effekt meg a sok trükk miatt. A tigris ..emberközpontú nagyon teli párbeszédekkel...
    ... CSOKI...telifingotta a kabrió trabantot :D haha
  • kev
    #5
    Ez kell, pozitív kritika. Mert a film : JÓ.
    A másik csóka aki leszólta a filmet a cikkében, remélem már nem itt "dolgozik"..
  • slackface
    #4
    Dc-és hubokat lefizették,hogy ne terjesszék a filmet...kirúgtak mindenkit akinek meg volt osztva.állítólag...aztán annál jobban terjedt..
    Még ki sem jött de már másnapra minden második meberek ott figyelt a tigris gépén..valahány 100% ban...gondolhatjtok. Kurva jó reklám ami ingyen van..egy félig befejezett film..
    Haverokkal jó lesz azért megnézni a mozikban..ha eljutok oda
    meg a suliban is mindenki erről beszél
    másnap a fél ország..
    Rendesen odabasz az a sok poén..és épp most premierkor , végén.. minden ember meg akarja majd nézni..azok is akik csak hallottak róla..akik meg neten látták..azok egy része is.
    Egyszóval ..Okos csákó ez Peti.. Respect..a véletlen közreműködésért..és hogy ezért megnézhettük ..a netes társadalom nevében Köszi Péter!
  • winnie
    #3
    ha van film, aminek nem kellett ilyen marketing, akkor ez az.

    minden idők egyik legbiztosabb befektetése volt, de azért a biztonság kedvéért (nagyon helyesen) megbombázták a piacot üvegtigris pólókkal, mobiltartókkal, karkötőkkel, sapkákkal, pulcsikkal, üvegtigris menüvel, stb.

    persze a filmet is telenyomták jó szokás szerint reklámmal - pedig lehetne tanulni amerikától vagy a csak szex és más semmiből, ahol általában a reklámoknál nem lóg ki a lóláb.

    a lényeg, hogy ezúttal mindenki jól járt, a színészeket és a stábot kifizették, a nézők, vagyis mi örülünk, a hatalmas pénzek, a százmilliók meg vándorolnak a két producer zsebébe.

    harmadik rész garantált pár év múlva.

  • slackface
    #2
    Jó filmvolt..És a zenével is minden rendben volt..
    De mi volt a szukával a film végén..a torrentes félében nem látni a legvégét..
    Kár..majd letöltjük a teljes tutit. :D
  • noss
    #1
    "kiszivárgott a stúdióból" -> merész marketingfogás?