75
  • Dundidio
    #75
    Az első részben olyan poénok voltak,amiket az ember harmadszori megnézés után is óriás hahotázással nyugtázott,ráadásul voltak poénok amik csak többszöri megnézés után váltak igazán érthetővé.
    A második rész teli van helyzetkomikummal,csetléssel,botlással,gyenge olcsó poénokkal,amihez nem kell túl sok ész hogy megértsük...
    Valószínűleg ez az eladhatóbb,mert egy kevésbé "agyas" közönség is szétröhögi magát rajta...

    Nekem az első nagy kedvencem,a másodiktól irtózom...Olcsó és gyenge...
  • szabikafarkas
    #74
    valaki nem tudja hogy hol lehet lehozni a Sanyika : szerbusz kersz kavet nem kapsz ....... -ot aki nekem elkuldi annak nagyon halas lennek
  • Nagymeno
    #73
    Hát szerintemis az első részben sokkal több és jobb poénok voltak!
  • user1991
    #72
    Nem rosz, de az első rész sokal jobb
  • lupp
    #71
    Borzasztó rossz volt!!Az 1 részben Sanyi volt akit a legjobban utáltam a szerepe miatt, ellenben most az ő színészi játéka volt értékelhető egyedül./ennyire rossz a film/
    Viszont a rendőrségi jelenet hasonlított legjobban a dicső 1 részre-a legjobb az egész filmben/tuti, hogy Sinkó László és a írógépes figura miatt,bár Csoki is jó volt a napszemüvegben
  • Sámson
    #70
    szarezmintazelsőisaz
  • winnie
    #69
    úgy érted a mai kommerszek egyik legjobbja?
  • Dragonlords
    #68
    Sztem ez a legjobb magyar filmek egyikke
  • hokotro
    #67
    Az első jobb fényévekkel.Ez már kicsit eröltetett szerintem.
  • Robogép
    #66
    Szerintem Izirájder öcsém!!!!!!!!
  • Sámson
    #65
    ízlésficamom van
    nem teccet az első rész
  • dadas
    #64
    elég jó humor,izgalom
    5-ös
  • Falatka2003
    #63
    Ott a pont!!!!
  • tranceman
    #62
    Szerintem is jobb volt az első. Nem kellett volna ennyit erőltetni azt az ízirájdert. Mondjuk a végén a vizirájder az azért ott volt :D

    Mellesleg a kiszivárgott verzió (ami mindenkinek megvan) szeintem nem hiszem, hogy reklám volt de a köré épített hírverés (mert még a csapból is az folyt, hogy kikerült a vágóasztalról a nyersfilm) nagyon jót tett a filmnek.
  • pistee17
    #61
    Szerintem az első rész ultra jó!a második egy kicsit gyengébb,DE ha többször megnézi az ember,akkor elkezd az is tetszeni-ahogy az első!
  • Magnetic
    #60
    Ha már letöltöd legalább ne reklámozd, hogy nem tudsz megnézni egy hazai filmet a moziban.
    Ez a baj nálunk, hogy mindenki kib.ott ingyenélő.

  • Sámson
    #59
    A hozzászólásom az első részre vonatkozik.
    A másodikat nem láttam.
  • Sámson
    #58
    Ez egy eröltetett "kult"film.
    Tele van olyan mesterkélt fogásokkal, ami a "legyen ebből kultfilm" szándékra utal.
    Például az "ÍZIRÁJDER ÖCSÉM". Mert ugye ezt hol halja az ember? Sehol csak a filmben ha megnézte. Utána ha valaki kinyögi ezt a 2 szót mindenki aki látta, tudja miről van szó és jót (vagy nem jót) virulnak. Aki nem látta megkérdi mi van?

    Akkor ott a fogyatékos csávó.

    A keménykedő frusztrált kisember (a főszereplő)

    Az ötvenes punk (ami nagyon eröltetett).

    stbstbstb

    De ha van akinek teccik az sem baj, csak ne értékeljünk túl egy filmet,
    pl ne mondjuk azt, hogy jó. Max hogy nagyon teccet :)
  • gakoska
    #57
    Igazad van winnie, de a #53-as hsz-t visszavonatkoztathatod az Üvegtigris 1-re, mivel az vonzotta a letöltőket is, meg a mozinézőket is a 2 megnézésére/letöltésére.
    Tehát az hitték, h mivel jó volt az 1, letöltik a 2-t, megnézik moziban a 2-t.
    Más szóval a letöltők sem azért töltötték le, mert jó vagy rossz, hanem mert meg akarták nézni az 1 sikere miatt.

    Remélem nem fogalmazok túl hülyén.
    Mindkettőtöknek igaza van.
    Az ASVA meg a jogvédők bekaphatják mindenféleképpen :)
  • winnie
    #56
    Egyértelműen bebizonyosodott, hogy ami jó és megéri az árát (gyk. nem átbaszás), azt az emberek megbecsülik, megnézik moziban.

    ööö, te valamit nagyon félreértesz. ha x ezren megnézték az üvegtigrist, akkor nem azért nézték meg ,mert jó, hanem mert meg akarták nézni. hány olyan film van, ami sz*r és mégis sokan megnézik, mert a reklám beviszi őket a moziban.

    az üvegtigris 2 első heti teljesítménye n em azt jelzi, hogy jó a film, hanem azt, hogy jó volt a marketing és sokakat érdekelt (és az első részt sokan imádták)
  • archkoven
    #55
    Hát öreg, részvétem, te jó nagy hülye lehetsz.
  • BubaMester
    #54
    Sanyííííííííííííí!!
  • NeoMaN
    #53
    Itt van ASVA b**sz sz**ba!!! Hehehehe.....
    Letöltötték 60 ezren??? Akkor, hogy-hogy ennyien megnézték moziban? Rekord letöltés VS rekord nézőszám. Ezt hogy magyarázzátok ki vazzeg?
    Én is megnéztem, pedig a Star Wars-on és a LOTR-on kívűl 1 film sem érdemli meg nálam, hogy mioziban nézzem.
    Ébresztő művészek! Kinek van szüksége az ASVA-ra? Minek és ki pénzeli őket? Mit ér a hazug statisztikájuk és a mélyenszántó okoskodásuk? Egyértelműen bebizonyosodott, hogy ami jó és megéri az árát (gyk. nem átbaszás), azt az emberek megbecsülik, megnézik moziban.
    F**k ASVA, f**k Artisjus! Tövig benyelhetik.. :ÐÐÐ
  • Fenjoy
    #52
    Nos, Nos a Pánikkeltés után az ArtisJuct lecidázhat... rekordnézőszám:)
  • gakoska
    #51
    Dial-up rulez :D

    Csak nehogy olvassa ezt az ASVA (mármint a 4 napot), mert a végén ezen felbuzdulva kiszámolják, hogy duplán kárt okozunk a filmletöltéssel, egyszer a kiadóknak, filmeseknek, egyszer meg az környezetnek, stb-nek. (az áramelőállítás miatt)
    Hogy merészeljük pazarolni az áramot letöltés közben, ami ráadásul drágább mint a mozi? :))))
  • Geza ba
    #50

    "ez miből jött ki?"

    Szerintem valahogy így számolta:
    áram: 32 Ft/kwh -> 300w: 9.6 Ft/h -> ez 4 nap alatt: 921.6 Ft

    Azon túl hogy a letöltés nem tart 4 napig, egy idle rendszer kikapcsolt monitorral talán ha a harmadát fogyaszthatja ennek.
  • bunny
    #49
    Kicsit én is csalódtam benne, szvsz akármit is ír a cikkíró, az első résznek a nyomába sem ér.
    Emellett nem rossz film, csak az UT1 egyszerűen jobb.
  • winnie
    #48
    4 nap???? a dvd-t egy szimpla adsl-lel 5-6 óra alatt le lehet kapni úgy, hogy nem max a sebesség. az xvid egy óra sincs.
  • klastrom
    #47
    De mér kell 4 nap hogy leszedd ? Nekem 3 óra volt.Amúgy egy nagy szar film
  • Mo.Organ
    #46
    Mért is kell négy napig bekapcsolva lennie a gépnek?
    Egyszer mérd le géped teljesítményét pontosan,és ne a táprá írt névlegeset vedd figyelenbe
    Csak egy tanács.
  • fifi
    #45
    "Ha 4 napig folyamatosan be van kapcsolva a szamitogep, atlagos 300W -os fogyasztassal szamolva az kb 1100Ft"

    ez miből jött ki?
  • Tbone
    #44
    Nem nagyon eri meg letolteni egy filmet. Majdnem annyiba jon ki, mintha kihozna az ember kolcsonzobol. Persze attol fuggoen mennyit fogyaszt a gepe. Ha 4 napig folyamatosan be van kapcsolva a szamitogep, atlagos 300W -os fogyasztassal szamolva az kb 1100Ft.
  • matyi111
    #43
    fasza a film
  • Blasta
    #42
    " bár a végére teljesen kifullad és unalmassá és még erőltetettebbé válik"

    Nekem is csak ennyi bajom volt a filmmel, az utolsó negyed óra vontatott, összecsapott. De addig nekem tetszett (bár az első részt nem übereli)
  • archkoven
    #41
    Az első rész nagyon jó, szórakoztató film volt, bár én nem dobtam el magam annyira tőle mint sokan mások, meg is lepődtem kicsit, hogy mekkora kultuszfilm lette belőle.
    Ez a második sokkal gyengébb szerintem, elveszik az értelem, a poénok sokszor nagyon erőltetettek és a humor fő forrása a szereplők alpárisága és butasága. Ez időnként valóban humoros is, de valahogy folyton éreztem valami mesterkéltséget, sokszor nagyon izzadtságszagúan akar nevettetni.
    Ennek ellenére a második rész is szórakoztató, bár a végére teljesen kifullad és unalmassá és még erőltetettebbé válik, bár ez igen nagy betegség a magyar filmeknél (Argo).
    Szóval míg néztem szórakoztatott, de nem hagyott bennem mély nyomokat.
  • smv
    #40
    Baromi jó film volt, és a jogvédők anyjafaszát,mert moziba néztem. ;> Ennyit erről. Ha valami jó, akkor azt megnézik az emberek moziba, a szarért meg ne fizessünk. Ezért fizettem, és megérte.
  • akyyy
    #39
    jaja:D
  • masek
    #38
    írjuk meg még hogy mekkora szar. dejólesz.

    nekem+"a haveroknak" pedig tetszik, ez a lényeg.
    az, hogy más mit mond max beszédtémát ad.
  • ReTeK
    #37
    én pont a másodikon, úgy érzem az elsőnél még filmet akartak készíteni a másodiknál meg mást ($)
  • kiralytigris
    #36
    Eeekkoorraa kretén filmet még nem láttam