283
Elegáns Univerzum - húrelmélet és a többi vad elképzelés. Lehet-e...?
  • maki85
    #203
    igen emlékszem az írásodra, de az sehogy sem fér össze a mások által ábrázolt belső földi idili állapotokkal
    na de, hogy hagyjak neked is kapaszkodót, egyesek szerint a belsőföldi lakók az ötödik dimenzióban élnek
    még egy: ha elfogadtad volna a felajánlott több millió dollárt, talán többet is tehetnél igazságod érdekében: "mivel több millió dollárt kaptam volna"
    és nem feladnod kell, hanem harcolni az igazadért, mi több bizonyságot is adni róla, itt is segített volna a mani

    melyik múzeumban lesz a kiállításod?

  • czihaki
    #202
    Tudom, hogy itt senkinek nincs Tamás névvel beírása, viszont van valaki aki itt más néven ír ugyan, de a facéron már valamilyen Tamás

    Az viszont nagyon csúnya dolog volt részéről, hogy a még 15 éves unokámnak volt képes írni a "facérra" és tőle érdeklődni hogy szedek-e gyógyszert mert nem stimmel nálam valami. Igaz csak félfüllel hallottam meg amikor a bátyjának szólt dühödten erről az íRÁSRÓL-- annyit hallottam a az ajtónál hogy valami Tamás írt, aki itt is van ezen az oldalon és itt olvasta az írásomat és az után keresett meg egy még kamasz fiút az illetlen levelével. Ha jól értettem a nagyobbik unokám törölt a facéron és akkor még jól is jártál Tamás, nem szívesen olvasnám az Ő válaszát amennyiben reagált a kisebbnek írtakra....

    Egyébként elmegyek az oldalakról, belefáradtam a szemellenzős gondolkodókba, különben is kiállítást rendeznek egy múzeumban a festményeimből és szeretném befejezni ami képeken épp dolgozok.- egyébként csillagászati felvételek, onnan vette le az unokám és nagyítom ki olajképen, mert pont a kisebbik unokám kérte a saját szobájába, hogy fessem meg a képet a falra- még a számgépén is ilyen háttért tett fel tavaly. Na mindegy ennyi volt ...sok szerencsét nektek.
  • czihaki
    #201
    Ejnye Maki85,- pont én írtam egyedül, hogy a Föld belsejében a MAG körül kialakult egy hatalmas üres Tér (olyan széles, hogy visszatekintve a MAG-tól a láva örvények felé, az ország méretű lávaörvények, onnan már csak kicsi, felhő nagyságúnak látszanak. Ha vissza lapozol" a 182 betett ábrámhoz abból egyértelműen látszik a fekete sávról, (az üres és sötét tér) hogy milyen széles az üres-tér a Mag körül.

    Az a borzasztó, hogy vagy tudják a geofizikusok, csak elhallgatják "felsőbb utasításra" vagy tényleg nincs róla tudomásuk, és a műszeres vizsgálatok eredményeit félreértelmezik. Nem az én személyemet féltem attól ha valóban nem ismerik az igazságot, hanem azt a sok -sok rendes embert akik a jövőben fognak születni élni akarni. Mert ha az emberi faj időben nem kezdi el megtalálni egy másik de élhető bolygót és oda átköltöztetni az életet, akkor itt fognak pusztulni a forróvá vált, gázoktól bűzlő izzó platnin. --de az is elképzelhető hogy egy "felső-réteg" utódai miatt hallgatnak, mert csak nekik szánják az elkötözés lehetőségét, meglógnak titokban, pár rabszolgának való emberrel, itt hagyva több milliárd embert! Csak számoljatok, mennyi űrhajóra lenne szükség és mennyi időbe telne elszállítani a jövő kb 10 milliárd emberét? Azt gondoljátok hogy a semmi melóst vagy parasztot majd örömmel feltessékelik, vagy akár minden tanárt, orvost, vagy mérnököt a világ minden népéből?

    Azt látom, hogy nem hisztek nekem, de gondolkodjatok logikusan. Az univerzumnak alaptörvénye az hogy keletkeztek az égitestek akár csillagról akár bolygóról van szó. Nyilván, hogy bizonyos mértékben a tömörüléstől forrók voltak de olyan hideg (volt és ma is) az univerzum, hogy kihűltek, de nem biztos hogy a teljes tömege. A tudósok is azt mondjál hogy Napunk sokkal kisebb volt és a belső felbomlása miatt lett egyre hatalmasabb. Akkor miért nem lehet ugyan ezt egy bolygó estében is elfogadni? Kimondták hogy az egész forró volt és a kéreg amin az élet keletkezett fokozatosan hűlt ki csak ... aztán kapcsoltak, hogy akkor honnan lett a rengeteg viz? Egyszerű... kintről hozatták be fagyott aszteroidákkal.... ne röhögtessenek már... ennyire ostobának nézik a többi gondolkodó embert? Akkor semmiben se különböznek a vallásos sóderolóktól, a csodákat ígérőktől, hogy majd lesz feltámadás vagy épp újra-leszületés és hogy van egy mennyei másik világ. Holott az se tudják mi a lélek? Minek köszönhetően vált élővé ez a sejthalmaz, a test?

    Fogalma sincs a tudósoknak, hogy milyen energia sugárzik ki a Földből és biztosítja a természetes gravitációs erőt. Fogalmuk sincs a Tér-feszültségről=Tér-időről, mert sajnos Einstein meghalt, nem tudta befejezni ezt a nagyon is jó elgondolását. Marsra készülnek, holott az katasztrófával fog végződni. Már az út elején az asztronauták meghalhatnak. Tér-idő nélkül nem létezhet élet- ez technikailag még egyáltalán nem megoldott egy űrutazáshoz, a még nagyobb távolsághoz pedig egyáltalán nem megoldott és nem is fogják talán azt soha megoldani.-- bár a technikai vonalon fizikusi és mérnöki szinten hihetetlen nagyot ugrottak előre a tudásban és talán arra is rájönnek miképp alkossanak olyan önműködő, intelligens szerkezeteket, amely kóma állapot szerű állapotot teremtve, egy hosszabb utazást is lehetővé tenne. Amennyiben a Nap miatt is kellene távozni és a Mars se kerülne élhető" geo-fizikai állapotba.
  • maki85
    #200
    ne haragudj, de zavarban vagyok
    mások azt állítják, hogy a Föld belseje üreges, te viszont, hogy nem
    kinek higgyek????
  • maki85
    #199
    fogadd őszinte részvétem férjed halála miatt
  • czihaki
    #198
    Tévedsz nem azért teszem közzé mind azt amit megtapasztaltam hogy önmagam szórakoztassam, hanem azért hogy többet tudjatok meg az igazságról. Részben nem ismer még a tudomány se, részben van amit elhallgatnak elképzelhető (mint a Földünk belső szerkezetét a Földünk jövőbeli sorsát)

    az hogy kilépni voltam képes azt kénytelen voltam elhallgatni egész életemben- A rendszerváltás után elég idős voltam hogy már ne tudjon kihasználni a politikai elit, ezért szándékomban állt bemutatni, nem a vallásoknak hanem a szkeptikusoknak, de sajnos egy nagyon nagy idegesség miatt infarktust kaptam-- még ez után is vállaltam volna, mivel több millió dollárt kaptam volna összesen, és az unokáimnak szívesen hagytam volna örökségül, de sajnos a LELKEM nem volt hajlandó rá, élni akart, nem pedig örökre eltávozni. Vagy jobban tudta azt hogy a férjem fog előbb eltávozni és reám még szükség lesz, és bizony igy is történt sajnos, a férjem meghalt most szerdán és itt maradtam a két csodálatos unokámmal egyedül és az egyik csak 15 éves még... szegénykémet sokkolta a haldoklást meglátni.

    Egyébként nem szokásom fantáziálni, gyűlölöm a hazugságot és szélhámosságot minden vonatkozásban és nem ismerek ezen a téren megbocsátást se. A világunk azért olyan KÁOSZ, mert hiába alkot az ember egyre tökéletesebbet, ha végül mindent maga pusztít el. Ez a bolygó a Föld fantasztikus alkotása az univerzumnak, de azt a rövid időt amelyet biztosított számára, (mert a bolygónkat is eléri pusztulás, mint mindenre vonatkozó vég,) Akkor azt az időt kellene kihasználni és a legcsodálatosabb életet megteremteni ezen a bolygón. De nem igy történik, minden tele van hazugsággal, csalással és primitív megismételt pusztítással.-- ha jól emlékszem az úgynevezett entrópia törvénye, az emberi fajra aztán igazán jellemző.
  • Saintgerman
    #197
    Abban igazad van, hogy czihaki nem a leg érthetőbb módon írja le az élményeit, valszeg azért, mert ő maga sem érti, hogy mi az, amit megtapasztalt, vagy szerinted álmodott. Pedig az Astral travel, vagy testen kívüli tapasztalásnak nagyon régi múltja van.
    Hogy ha valaki olyat tapasztal, amiről te még nem is hallottál, az nem feltétlen jelenti azt, hogy a másik hülye. Szihakin valóban nem lehet elmenni, de itt van William Buhlman, akinek sok éves tapasztalata van a dologban, és érthetően adja elő.
  • Amiga
    #196
    Ha szeretnéd, legyél a követője és alapítsatok vallást. :-)
    Véletlenül megölt egy embert Ázsiában a lelkével, bénákat állított lábra, kómásokat ébresztett fel, lement a Föld középpontjáig... hagyjuk már. Egy karnyújtásra van attól, hogy Krisztus n+1-edik reinkarnációja legyen, azokból is elég sok rohangál már így is a világban és sajnos sokan hisznek nekik. Így alakult ki a Moon-szekta is.
    Szerencsére a czihakiból több okból sem lesz szektavezér, de azért ne bólogassunk már a kényszerképzeteire, mert az sem neki nem tesz jót, sem nekünk (bár ő gyanítom, hogy a mi reakcióinkat rosszindulatúnak, vagy tudatlanságból elkövetett érthető válaszlépésnek, esetleg kognitív disszonanciának látja).
    Persze, ahogy ő is írta, mindenki azt hisz, amit akar.
  • Saintgerman
    #195
    Az "OBE" (testen kívüli tapasztalás) feltétele, hogy vissza tér az eredeti testbe.. Ha már nem tud, akkor az már nem OBE..

    Szerintem nem a maga szórakoztatására írja, inkább arra, hogy valamit tanuljatok belőle, ami sajnos nem jön be.. (ennek nem csak a kor és a stílus az ok, de másban is hasonló az értetlenkedésetek)
  • maki85
    #194
    szvsz őt nem érdekli, hogyan reagálnak, ő saját magát szórakoztatja
  • maki85
    #193
    "ez volt az utolsó test elhagyásom lélekként"

    tévedsz, mert minimum még egy lesz:))
  • BladeW
    #192
    Reméltem, ha nem reagál senki egyik topikban sem, szép lassan elkopik. Ne rontsatok a helyzeten, még van remény!
  • Amiga
    #191
    Egy szavadat sem hiszem. Gumiszobát csináltál jó néhány topikból, lassan át is lehet nevezni Áltudomány-ra ezt a rovatot.

    Ismerek rögeszmés embereket, szóval nem haragszom rád, csak sajnálom a helyzetet, amibe kerültél.
  • overseer-7
    #190
    ilyen képességel fordulj a CIA hoz.. ők lehet tudnának alkalmazni téged pszicho kémként.. kémkedhetsz nekik millió dollárokért.
  • overseer-7
    #189
    fordulj vissza
  • czihaki
    #188
    Tudjátok a Földdel kapcsolatos törvényszerűségeket nem hiszem, hanem láttam,. még hozzá 1991 tavaszán és ez volt az utolsó test elhagyásom lélekként. 9 éves koromtól kezdve elhagyni voltam képes a testemet- volt más furcsa képességem is de gyerekként játéknak hittem- de mivel a szüleim figyelmeztettek, hogy soha erről senkinek nem szabad mesélnem, így hallgattam róla szerencsére gyerekként. Akkor spontán éltem át, és csak a szüleimhez---mivel anyám TBC a nevelőapámnak pedig térdig megfagyott a lába, amikor az orosz fogságból hazaszökött, de nem engedte levágni . Amikor már nagyon betegek voltak, intézetbe kerültem Ők Pesten éltek én Balaton-Zamárdiba kerültem és ott fejeztem be az iskolát- 56.- ban kerültem vissza Pestre. Az intézettől kezdve emlékszem, hogy szinte heti rendszerességgel kiléptem" és bárhol voltak otthon vagy kórházban, mellettük teremtem, anélkül hogy értesítettek volna. Csodálatos volt valóban e képességem, de már 20 éves korom után nem csak szép volt és csodálatos de olykor félelmetes is amivel szembesültem. 29 éves koromig könyvelő voltam, aztán elegem volt ebből a képességemtől, mert akaratom ellenére éltem át, de nem csak átéltem a szörnyűségeket is látva hanem valahol keleten megölt a lelkem egy embert. Egyszerűn a lelkem végig hasított a testén, ahogy lecsapott reá dühödtem- s mikor visszatértem csodálkoztam először, hogy láttam a saját karomat, a kezem csak energia rajzolatát. Akkor ott hagytam a könyvelést, klinikára mentem dolgozni,-- ismét tanultam és ált.és intenzív nővérként dolgoztam sok sok évet-- és közben a könyvtárban, könyvesboltokat kutattam, hogy megértsem minden képességem. Mert nem csak kiléptem a lélek fazonommal, hanem furcsán érzékeltem az embereket- aztán jöttem rá munkám közben hogy megérzem a testben a gyulladást a rákot, a másik ember lelkét, vagy ép azt hogy már nincs lelke. Attól kezdve visszatértem után emlékeztem már, hogy a lélek fazonom milyen- Igaz csak a lában és karomat láttam, de kilépés után nem is jutott eszembe önmagamra kíváncsi legyek. A lélek öntörvényű, és többnyire oda ment ahova ő akart, nagyon kellett koncentrálnom ahhoz, hogy néha oda is érkezzek ahova én szeretnék.--- Kilépéskor, az ÉN csak halk gondolat, s 10-20 alkalomból 1x HA oda érkeztünk, ahova szerettem volna-- kivétel az volt ha valakit szerettem és távol volt tőlem, vagy valakinek segíteni akartam, akkor csak gondolnom kellett és kicsit koncentráltan és oda is érkeztem-- majd ahogy teltek az évek úgy egyre többször sikerült- igaz megtanultam a módját" is miképp érhetem el.

    Az eltelt évek alatt a klinikán- csak 2 orvos tudott a képességemről, pl hogy nem csak érzékeltem a betegségeket, de gyógyítani is tudtam némely betegséget-- bénákat állítottam ismét lábra, komából hoztam vissza, stb
    Egyre nem gondoltam, ha felfüggesztem egy időre a kilépéseket, akkor a klinikán többé nem dolgozhatok, mert akkor is gyógyítottam ha nem akartam csupán elláttam a teendőimet a betegeknél.-- S bizony majd nem meghaltam, mert a szívemet legyengítettem. Aztán hiába ültem vissza könyvelni, rövid időn belül a Szívsebészeten kötöttem ki. De nem műtöttek meg, csak csodálkoztak a műtőben, mert a szív is az ereim is egészségesek voltak és még se akart verni-- leszázalékoltak a szívemmel- majd visszaadtam a leszázalékolást, elköltöztünk a városból, minden embertől távol és önmagam kezdtem gyógyítani és másfél év alatt ismét egészséges lett a szívem- Akkor kutatással kezdtem foglalkozni és olajkép festéssel. S a legvégén került sor, hogy lementem a Földbe le egészen a Magig. Azzal mindent be is fejeztem.
    Elhiszitek vagy se, az nem az én dolgom, rátok tartozik, mit és kinek hisztek.










  • overseer-7
    #187
    régen sok minden hülyeségben hittek az emberek.. mint ma is.
  • maki85
    #186
    egyes kultúrákban szentként tisztelték a furcsán gondolkodókat :)
  • errorista
    #185
    szerintem gyakorol. Ahogy Borges vagy Serafini képesek voltak a semmiből egy új, más világot teremteni, ő is próbálkozik.
    Egyébként ha elég szép és konzisztens, többek között én is fizetnék neki. (A standard szórakozás árát, mondjuk, amennyibe egy könyv, film, album, mozi, színház, koncert stb kerül, ~1-3000 pénzt.)
  • overseer-7
    #184
    úristen úristeeeeen..
    valaki fizet neked ezért?
    ne csináld már ezt léci
  • czihaki
    #183
    Igy néz ki belülről a Földünk van a keskeny kéreg, aztán az örvénylő forró láva rétege, ezután kb. 1500-2000 km széles ÜRES-TÉR van!!! ennek a közepében van amelynek a szélessége vagy átmérője kb 1000 km--- a MAG fala fehér plazma szerű,tágulni képes. s megnyílni is- a belsejében sebesen forog, örvénylik Hg szerű elem a Fehér energiával együtt
  • czihaki
    #182
    Sajnos a Földünk ki fog égni és vénuszivá lesz. A Földben is hatalmas belső nyomás van amely a kifelé a kéreg felé nyomul, sokkal kisebb volt valamikor a Földünk, a belső felbomlástól és annak nagy erejű kéregféle való nyomódástól, változott a felszín, szabadult fel az a rengeteg víz, a só,- és gázok és persze elemek és vegyületek, megkövesedett átégett ásványok.
  • czihaki
    #181
    Az energiák mozgásiránya valóban külső hatásra megváltozhat akár magas feszültségű akár csak egy elem atomi kisugárzása-- a külső hatásra minden energia érzékeny és ahhoz képest fog reagálni, vagy bevonzza azt a másik energiát vagy eltaszítja, vagy maga válik áldozattá."de azt gondolom a megtapasztalásaim alapján, hogy minden energia amely valamiből felszabadul, vagy önmagához visszazár, vagy egy nálánál erősebb energiához csapódik" azzal eggyé válik és együtt rajzolnak újabb íveket" sztrádákat vagy épp törmelékeket tömörítenek" mint ahogy a földön az első primitív élet keletkezett.-- a Földben keletkezett majd kizáródott és kisugárzott teremtő energiáknak köszönhetően is A felszínt besugárzó teremtő energiák felbontották az anyagot és alkottak életet, önmagukból adományozva" az éltető energiát.
  • czihaki
    #180
    Az hogy az energiák önmagukhoz visszazárnak az a bizonyíték, hogy az atomok, az atomok alkotta égitestek mind gömbölyű tömörülések.-- de bizonyíték erre a galaxisok formája, A Föld esetében és minden aktívvá lett bolygó esetében, a gravitációs erőt kisugárzó Fekete energia a bolyhó belsejében körbezár önmagához visszatérve és mozog szüntelenül, a Fehér energia pedig kilép a bolygóból, eltávozhatna, de még se teszi, mert önmagához visszazár az általa kialakított MAG--ba..

    A tudósok itt is csak feltételeznek, mert csak a mért gravitációs erőt ismerik, de valójában nem határozták meg mi biztosítja a valódi gravitációs erőt, milyen energia az, amely kisugárzik a Földből és mindent magához ránt.? ---Hát a Fekete testes energia, amely az életet teremtő Erő volt egykoron, ma már sajnos a Föld pusztulását idézi elő belülről kifelé haladva.

    A másik tévedésük hogy a Fehér energiáról azt feltételezték, hogy valamiféle vas mag van a Föld közepén és amiatt egy mágneses energia keletkezett a Földben majd kizáródott majd visszazárt a Magba. .--- Ez már ott is hibás következtetés, hiszen állítják, hogy a Föld belseje egészen a MAGig 6000 fokos izzó láva-- már pedig ha valami felbomlott anyag és izzó akkor a vas Magbak is ilyenné kellene válnia, és bizony nem létezett még olyan csoda, hogy egy felhevített folyékonnyá lett vas mag, mágnesessé vált volna.
    Eleve a Földünk egy kihűlt bolygó volt és sokkal kisebb tömegű, csak az idő múlásával vált egyre nagyobb tömegűvé, mivel a belső anyaga fokozatosan felbomlott, átizzott és kifelé nyomódott minden láva örvénye a kéreg felé--- Ennek köszönhető az, hogy hatalmas hegyek vannak, hogy a bolygónk felszíne annyira változatos, hiszen a magas hegyek mellett hatalmas mélységek váltakoznak a tengerek és az óceán fenékkel-- ezt a belső nagy erejű felbomlása és folyamatos nagy erejű kéreg felé ható erő okozta és okozza ma is, a kéreg repedéseket, a földrengéseket a tűzhányók működését, és sajnos az óceán vizének felmelegedését is alulról--a viharokat és egyáltalán a globális felmelegedést --amire az emberi faj még rátesz egy lapáttal"
  • errorista
    #179
    "talán csak akkor menekülhet meg a kauzalitás, ha egy olyan kauzális láncot képzelünk el, amely önmagára hivatkozik.. és hurokban kapcsolódik önmagával.."

    Nem kell, hogy hurokban kapcsolódjon. Ha elfogadjuk hogy a fizikai törvények megfordíthatók, akkor simán elképzelhető hogy a mostani állapot időben kiterjed a végtelenbe mindkét irányba.
    http://mkh.valosag.net/index.php/temakoeroek/igazsag-kutatasa/2343-aquinoi-szent-tamas-5-isten-erve
  • czihaki
    #178
    De a nagy Bumm-ot kiváltó OkKal se értek egyet.
  • czihaki
    #177
    Az univerzum története valóban az ősrobbanással (nagy Bummal) kezdődött, ezzel egyetértek a tudósokkal. De azt viszont hogy egy szőlő- szemnél kisebb Térben keletkezett minden az azóta is létező anyag és energia, -- viszont ezt a teóriájukat nem támassza alá az, hogy folyamatosan tágul a kezdetek óta az univerzum.

    -először is a Tér az örökké adott volt, a Tér az nem keletkezik csak úgy, és nem a Tér tágul, még ha annak látszik is, hanem a felszabadult energiák önmagukhoz visszazáró rajzolatai növekednek és egyre több lett a számuk.

    Aztán azt is kutatják, hogy mi lehet az összetétele az általuk feltételezett és az univerzum 90 % adó sötét anyagnak-- ez megint egy nagyon téves teória lesz ha egyáltalán az lesz. A világegyetem nagysága még a benne száguldó galaxisok sokasága ellenére is, végtelen nagyságú lehet a galaxisok között is, de a látható feketeség az nem valamiféle sötét anyag, hanem maga a fény nélküli Tér! Itrt van hiányosság a gondolkodásukban, amikor fogalmuk sincs arról hogy a fény, az energiák azok nem haladnak a végtelenségig egyenes vonalban, a feszültségük valószínűleg azt is meghatározzák, hogy mikor forduljanak vissza és "harapjanak a saját farkukba"- emiatt a fény hatása megszűnik egy bizonyos távolság után és marad a sötét Tér továbbra is.
  • czihaki
    #176
    Valóban a Nap valóban több milliárd évvel ezelőtt alakulhatott ki hatalmas por és gáz felhőből. Ahogy a csillagászok mondják, a belsejében egy nukleáris fúziót üzemeltet"amely során a hidrogén héliummá alakul át= iszonyatos energia szabadul fel, amely végül kijut a Nap felszínére- onnan pedig fény és hő és egyéb sugárzás formájában szétszóródik a világűrbe. A keletkezésétől kezdve fokozatosan felfúvódott és idővel egy izzó vörös óriás lesz belőle, majd vagy fokozatosan kihűl és összeesve egy törpeként fejezi be, vagy egyszerűen felrobban. Remélhetőleg, ez később fog bekövetkezni, mint a Föld drasztikus halála, és akkor már az emberiség elhúz innen a Földről, egy élhető bolygóra!

    Mert az én megtapasztalásaim" szerint, a Föld agonizálása megkezdődött 1991 nyarán, ami eltarthat és még élhető is marad, kb 10 ezer esztendeig. utána már az életszámára egyre jobban veszélyes lenne.--- durva számítás szerint, a Föld teljesen kiég kb. 40 ezer esztendő múlva.
    Vagy teljesen hibás a geofizikusok teóriája a Földünket illetően, vagy elhallgatják az igazságot, "felsőbb utasításra", mert a Földünk belülről kifelé haladva fokozatosan izzott át és bomlott fel a belseje, ugyanakkor a tömege ezzel együtt növekedett. és az egy napra eső idő mindig valamivel hosszabb lett, mivel a tengely körüli forgás ideje hosszabb időbe tellett-- pl i.e. 7-5000 ben a nappalok- éjszakák hossza sokkal rövidebb volt. S mivel a Nap mérete is sokkal kisebb volt, így az egy esztendő hossza is rövidebb volt. Engem igazol az ókorból fennmaradt írott művek is, amiben a megélt életkorokról írtak, amely sokkal több megélt éveket számoltak.-600-400-300-200-100 esztendőt (lekerekítve)

  • maki85
    #175
    neked nagyon igazad van:))))
    mert valójában a Nap is hogy keletkezett??
    hát bizony por, és gázok összesűrűsödéséből, ami ugye kezdetben nem is lehetett forró
    igaz??
    azonban később az energia (fekete) begyújtotta a leendő nap közepét, aminek a felszíne kezdetben tökéletesen földszerű volt
    ez a belső energia egyre kifelé haladva eltüntette a Nap szilárd kérgét, és emiatt a halála úgy fog bekövetkezni, hogy egyszerűen elfolyik az űrben
    a Föld esetében is ez fog történni, itt csak a gázbolygók hullanak ki a rostán, melyek belső nyomása nagyságrenddel nagyobb a Földénél
    te ezekre tudsz valami magyarázatot???
  • fonak
    #174
    Nem jött le...
  • czihaki
    #173
    Igazad van valamikor azt hitték, hogy a Föld lapos, s minden a Föld körül forog, valamint a felhők csücskén az Istenek csücsülnek. De abban is hittek, hogy ahol az ég reá görbül a látóhatár végére azon túl van a túlvilág a mennyország és hasonló szép mesékben hittek.

    Egyébként a Tér nem görbül, csupán az égitesteknek van görbült felszínül, mivel az energia amely alkotta az valójában ami görbül és ilyen erőt is fejt ki-- akár pozitív akár negatív töltésű minden energia visszafordul önmagához "és saját farkába harap".ezért léteznek az atomi részecskék, ezért gömbölyded minden keletkezett csillag és bolygó, és ennek köszönheti az élet, hogy egyáltalán létezik, mert e két töltésű energia egymást keresztező mozgása teremtette meg a Földön az IDŐT, mint Tér-feszültséget-- amelyet mint rendszert az élet is örökölt a testén belül, két különböző töltésű energia szálrendszert (pozitiv töltésü fekete energiát -szigetelt vezetékben futkos- és negatív töltésű fehér energia szálrendszert amely szabadon hálózza be a testet.) mint biológiai időt megteremtve.

    az olyan bolygón ahol nem keletkezett és nem sugárzik ki, mint gravitációs erő, illetve nem záródott ki mint magnetoszféra, (vagy is ez a két energia,) ott az élet nem marad fenn, mert nincs Tér-feszültség teremtette IDŐ-
  • Nemzsidó
    #172
    ...mondja ezt az, aki képtelen felfogni, hogy a Föld lapos. Egy nem-görbült térben lévő sík, mely csak bizonyos nézőpontból tűnik gömbszerűnek. A dimenziók -az egyszerű koordináta rendszerből is kitűnik- síkok, melyek egymáson áthatolnak, s e síkokról más síkokra "átlátva" véljük görbültnek a teret. Hogy ez sokaknak miért tűnik bonyolultnak és elképzelhetetlennek, nem értem...

    Remélem lejön belőle a humor... :)
  • czihaki
    #171
    Létezik fekete energia, a Föld belsejében is áramlik. ahogy megtapasztaltam ez inkább protoni, testes, fekete energia, amely minden részecskéje között izzik. -- ha pedig létezik a Földben, léteznie kell az univerzumban is. Egyébként ez idáig igaz beszélnek a gravitációs erőről de hogy milyen energia sugározza ki, azt még nem határozták meg. Csupán a Földön is a mért számokkal dolgoznak, de az még nem meghatározása annak, mitől ered..

    a Fekete energia az,amely valamit tömöríteni képes, de ha izzásba jön, akkor bizony felbontja az anyagot. Ez történik a földünkkel is!

    Nagy tévedésben vannak a geofizikusok amikor azt állítják a Földünk kihűlt és a már kihült külső kérgen keletkezett az élet. Ez nagy tévedés, a Föld egy kihűlt bolygó volt és az idő kezdete óta fokozatosan izzik át a belső anyaga és válik izzó forró láva masszává.-- ma már nagyon keskeny az óceánok alatt a kéreg és bizony egyre vékonyabb lesz és a Föld az élet számára alkalmatlanná fog válni!
  • Katalizátor
    #170
    ??????
  • overseer-7
    #169
    de igen.. csak megvárom, hogy más laborok is igazolják.. mert anélkül lehet csak félre okoskodtak valamit ott debrecenben

    sötét foton?.. hmm mégis hogyan hat, milyen kölcsönhatásban vesz részt?.. jellemzői? semmit nem írtak
  • Katalizátor
    #168
    Egyébként ez a hír senkit sem csípett seggbe rajtam kívűl?
  • Katalizátor
    #167
    Jah, de attól még rengeteg magasztosabb cél létezik, aminek eléréséhez el kell viseljük a fájdalmat! A fájdalom sosem a cél, de igen gyakori elem a jellemfejlődésben.
  • overseer-7
    #166
    „Senki sem szereti a fájdalmat önmagáért, vagy törekedik hozzájutni és részesedni benne csak azért, mert az fájdalom"
  • Katalizátor
    #165
    Na ez izgalomra ad okot!!!
  • Doncikutya
    #164
    Ezós gyökerek, kérlek hagyjátok el végleg ezt a topikot. Vagy akár a fórumot is.