31662
CRYSIS
  • grebber
    #27771
    Wikipedián UE3-at irnak.
  • gduck
    #27770
    Nekem van még egy régi vasam, ami a readme fájl szerint a "required system" alján helyezkedik el (P4 3,06Ghz+6800GT) Lehet megnézem rajta ;)
  • xotyi
    #27769
    A tiberim nem ezt az engine-t fogja használni? vagy Ut3 lesz azis?
  • DarkSector
    #27768
    A minnél szebb mérce ha fullra állítod...
  • VRSDM
    #27767
    és hol marad a minél szebb mérce?
  • DarkSector
    #27766
    Minnél alacsonyabb grafika, tegyél mindent minimumra...640x480-ba
  • VRSDM
    #27765
    na akkor ki találja meg a tökéletességet? a minél alacsonyabb grafika / minél szebb mérce közt :]
    régi vasakat elő :D
  • gduck
    #27764
    Nekem Vista alatt szokott ilyet csinálni. A progi nem teljes képernyőben (olyan 99%-át foglalja el a képernyőnek) indul, és feket a kép. A megoldás: ALT+ENTER billentyűvel teljes képernyőre váltani és a program azonnal tovább megy.

    Ezenkívül lehet még driver probléma is.
  • arty
    #27763
    "az hogy high-on kell alá a vas nem vitás, és tényleg nagyon állatúl nét ki, de gyanítom hogy azért megy low-on is lassan mert valami susmus volt ott az nvidiával, annyi minden mocskos dolgot hallok róla mostanában..És ez az ami nagyon nagy szemétség ."

    képekkel igazoltam, hogy nem megy lassan low-on egy ős-középkategoriás kártyán SEM

    te mégis mi a francrol beszélsz ??? :O vagy voodoo2-n kellene jol mennie 50fps-el ?
  • mikiking
    #27762
    Tudom csak vicceltem :D
  • chilios
    #27761
    Hi

    Mért van az hogy elinditom a crysis-t,fekete képernyő és nemcsinál semmit?volt valakinek ilyen poblémája?(vista64)
  • gduck
    #27760
    Ritkán megy, általában hétvégén, mint pl. ebben a pillanatban is ;)
  • grebber
    #27759
    Nem sokan licenszelték a Cryengine 2-öt!

    Ezek vannak és készülnek majd a jővőben:

    Crysis - Crytek
    Crysis Warhead, the expansion to Crysis, will use an upgraded version of the engine.
    Game based on new intellectual property- Crytek, in development (TBA).
    New, possibly non-fps game- Crytek, in development (TBA).
    Entropia Universe - signed a license agreement on July 25, 2007. Expected to be ready late-2008
    Merchants of Brooklyn - Paleo Entertainment, in development (TBA). (Ez ha jól tudom rajzolt szintű lesz nemértem minek cryengine 2 hozzá)
    The Day by Reloaded Studios (This massively-multiplayer online game)
    Blue Mars - Avatar Reality, inc., in development (TBA).
    Forged by Chaos - Panzar Studio, in development (TBA).
    Vigilance (Military Training Game) - The Harrington Group, Inc. (Not for public release).
    New, MMORPG - XMLGames, in development (TBA).

    Szal single palyerbe nem igazán lesz ilyesmi :(
  • KILLER2
    #27758
    Nekem tetszik a Crysis. Nem egy csodajáték, de nem rossz. Mod is készül hozzá egy rakat, néhány valaha el is készül, aztán azzal is el lehet majd lenni és a multi se rossz. Én meg a vh-s játékokat nem szeretem. Sosem vonzott a téma és igencsak sok is van már belőle.
  • lac coo
    #27757
    Mindegy..
    Azért remélem még látom ezt a motort valami jó játék alatt is :)))) Lassan már mindekinek van olyan gépe ami high.on elviszi . Mondjuk valami jó második vh-s ...
    Csak ne ugyanazt a bádogkunyhót kelljen bámulni hosszú napokon át ...:))))
  • KILLER2
    #27756
    Az természetes, hogy volt valami susmus. Viszont azt is elcseszték, mert az Nvidia kártyákon sem teljesít lényegesen jobban, mint az ATIkon.
  • lac coo
    #27755
    Fizika csak akkor van ha valami történik ( le is esi kaz fps még a legszuperebb gépeken is ), fények meg a modellek stb az meg low-on egyenesen nulla ....

    az hogy high-on kell alá a vas nem vitás, és tényleg nagyon állatúl nét ki, de gyanítom hogy azért megy low-on is lassan mert valami susmus volt ott az nvidiával, annyi minden mocskos dolgot hallok róla mostanában..És ez az ami nagyon nagy szemétség .
  • KILLER2
    #27754
    Tudom, hogy te nagyon Crysis ellenes vagy és én sem akarom túlzottan védeni, de a Crysis LOWon lehet, hogy ronda, mint egy 3 éves játék, de nem csak a grafikája miatt kell alá a vas. Szóval azért van ott sok minden fizika, fények, modellek, stb.
  • lac coo
    #27753
    Ja megint az okosságotok : Crysis low-on vs akármi low-on .... LOL :DDD
  • lac coo
    #27752
    Miről beszélsz ? :))))
    No de nem kezdem megint :))) Minden low-on randa mintha 5-7 évvel ezelőtti játék volna ....
  • KILLER2
    #27751
    Én is megvettem, rendeltem egy szép Special Editiont. Bár még mindig nem tudom, hogy lesz-e a Warheadnek Special Editionja, de azért majd azt is meg akarom venni.
  • grebber
    #27750
    Szerintem ennek köze nincs hozzá.Szerintem inkább a lelkiismeret hogy azért nem csak warezolok.
    Amúgy ha majd lesz olyan gép ami viszi fullon akkor végiviszem majd szerintem párszor.
  • mikiking
    #27749
    de csak azért vitted végig 4 x , hogy magadat nyugtasd mert megvetted eredetibe,és megérte :D persze :D ez igy van drága öcsém
  • grebber
    #27748
    Én megvettem (előrendelve) csak a multi végett.Azóta végigvittem 4x multizni csak anno a demóval multiztam
  • KILLER2
    #27747
    Ez így még jó is. Persze, nem jó a warez, mert illegális, meg lopás, meg minden, de a legtöbb játék mocskosul drága és van, ami annyit sem ér, mint amennyi idő volt letölteni.
  • Narxis
    #27746
  • mikiking
    #27745
    az ilyen ássa el magát..... én is letöltöm..... viszont azért töltöm le,hogymegnézzem meg e érdemes venni.... megvenni online miatt venném meg,de előtter megnézem milyen is ..... sztem ez korrekt
  • KILLER2
    #27744
    Tuti, hogy arra gondolt, de akkor sem szeretem, hogy valaki beront valahova, mintha ő lenne a király és megmondja, hogy "áh, mit nekem a ......., letöltöm, végigtolom, azt annyi"
  • mikiking
    #27743
    Warheadra gondolt biztos
  • KILLER2
    #27742
    Rendben, most büszke lehetsz magadra, hogy ezt megosztottad velünk. Én megvettem és multizok vele azóta is. Amúgy a Crysis 2 majd csak 2009ben jön ki.
  • Jagumo
    #27741
    na nemsokára kijön a 2 gyorsan letöltöm megint leülök felse állo végig játszok és annyi :DDD sima Crysis lejött 14 óra alatt végig vittem kész azis annyivolt :D
  • arty
    #27740


    árnyékolás low, medium, high, fps 34 -> 27 -> 21

    ok, abbahagyom :D
  • arty
    #27739
    persze, a belső teres játékokkal nem nagyon van gond soha



    minden high, objektumok mediumon, árnyékok/árnyékolás low

    35-40fps
  • KILLER2
    #27738
    Akkor nem mondok én olyan hülyeséget. Zárt térben is ki kéne próbálni ezeket, csak az a baj, hogy olyan nem igazán van a Crysisban, cska olyan, ami vagy tele van effektekkel (Core) vagy csak egy kicsi ház.
  • arty
    #27737


    minden high, kivéve az objektumok/árnyékok/árnyékolás LOW

    és marad a 46fps ... valoban az zabálja az erőforrásokat, nameg az objektumok részletessége
  • KILLER2
    #27736
    Ez a minőségromlás mondjuk igaz, nagyon lehúzza az összképet, ha mindenhol világos. Ezzel a képpel is az a baj. Meg az, hogy a Crysisban többnyire hiába unalmas dzsungel van, a látóhatár elég nagy és ez azért megdolgoztatja a kártyákat. Ha pl olyan környezetekben menne, mint pl a FEAR vagy a Doom 3, ahol szinte nem is látsz szabad eget, mindig csak épületekben mászkálsz, akkor rögtön jobban menne.
  • KILLER2
    #27735
    Nem lehet, hogy inkább nem is feltétlen az az emberek baja, hogy régi gépeken nem fut, hanem az, hogy a mostani gépek nem bírják el? Ez viszont lehet a mostani kártyák hibája, mert újabban elég sok a selejtes szar, ami 2 mhz-el erősebb, mint az elődje, 40e Ftal több és más a neve.
  • arty
    #27734
    az árnyékok ölik az FPS-t igazából... a texturafelbontás alig, feltéve h van 256mb ram a kártyádon.

    árnyékolást kikapcsolva drasztikusan romlik a minőség is :(
    nyilván nem csináltak statikus árnyékokat LOW-ra, arról nem tehettek h sem az ati sem az nvidia nem készitett az elmult években középkategoriás kártyákat és igy a "középkategoria" képtelen megbirkozni a dinamikus árnyékokkal ...
  • KILLER2
    #27733
    Inkább valami mást kéne felvenni. TAlán az árnyékok a leg FPSzabálóbbak és nem is olyan fontosak szerintem. Persze egyjátékosban beteszi az ember, ha bjrja a gép, de pl multiban én annyira leveszem, hogy még ne legyen azért kikapcsolva, mert ugye a cloakot könnyebb árnyékkal észrevenni.
  • arty
    #27732
    vagy kicsit szépitve... (árnyék + árnyékolás mediumon)



    32fps (ami persze játék későbbi szakaszában majd romlik ...)

    komolyan érdekelne, szerintetek ezen a 3 éve is középkategoriás kártyán hogy kellene kinéznie és futnia?