31662
CRYSIS
  • Nathan66
    #27811
    elmegy, de lesznek igen gyakran gépet nemkímélő részei a játéknak (nagyobb pályáknál), amiket már nem fog olyan lazán elvinni highon(ezalatt azt értem, hogy szaggatni fog mint a ...
  • bertino
    #27810
    hardver témát hw-be.
  • Zsoberpapa
    #27809
    Hmm, ha már highon elmegy, az jó (anti-analisingot nem mindig szoktam használni).



    -> Prince 23: a haverom, akitől kérdeztem, kissé elmosolyodott, amikor válaszolt. Gondolom, ő is tudta, hogy hülyeséget kérdeztem.

    Mindenesetre thx az információkat! :)
  • Zsoberpapa
    #27808
    Azaz, ahogy modod (DDR3, steam proci magas) :)

  • Prince23
    #27807
    Vga-d DDR3-as? és steam procija magas? mert akkor jól jártál vele...
    de ez már hardwer off
  • Nathan66
    #27806
    menni fog highon itt-ott-amott, de lesz az neki 15 fps is igencsak gyakran...
  • Nathan66
    #27805
    túl sok jóra nem
  • Prince23
    #27804
    Akkor miért kérdezed meg? :)
    Jóhogy menni fog rajta.
  • Zsoberpapa
    #27803
    Csak azért, mert valaki azt írta nekem, hogy ezen nem fog elindulni. remélem, csak viccelt, mert ez egy elég drága gép volt :S

    Viszont nem ismerem a játékot, de a képek lapján nagyon tetszik. Szerintetek megérte megvenni?
  • Zsoberpapa
    #27802
    Sziasztok!

    Nekem a következő kérdésem lenne: megrendeltem a játékot a CD Galaxistól, viszont nem tudom, mire számíthatok ezen a gépen: processzor: Intel Quad 2,4GHz 4GB RAM, nVidia GeForce 9800GTX 512MB?


  • KILLER2
    #27801
    A szövegdoboz odabasz! :) De legalább feltűnően van kint, hogy ne hardware-ről beszéljünk.
    Szóval, egyik este nem jönne valaki multizni? Keresünk egy szervert, azt irtjuk egymást egy kicsit.
  • dzsaniii
    #27800
    Konzolba: r_displayinfo 1
  • Rasti
    #27799
    Sziasztok.

    Egy gyors kérdés.
    Mivel tudok fps-t kiíratni a játék alatt?Lehetőségem van 2db 4850-s vga-t kipróbálni Ati Crosfirebe de sajna a Fraps ha megy akkor hibát ír a crosfire.
    THX
  • arty
    #27798
    sorold azokat a játékokat :)

    (egyébként olvasva a sok marhaságot, sztem is kár h elindult az sm2 kártyákon...)
  • The Protector
    #27797
    Radeon 9600assal vittem végig először.AZ a kártya 6x többet ér mint a mostani nyócezer.. szutykok.Beleértve az enyémet meg a tieteket.Úgyi úgy csinálják meg h ne menjen maxon.
  • lac coo
    #27796
    Mindenképpen jobb lett volna ! ;)


    Utolsó hozzászólás a témában : milyen határt ??? Az X800- ammal vígan játszottam tucatnyi olyan játékot ami látványban reggelire eszik krájszisz low-ot :))))
  • Prince of Máté
    #27795
  • Neoncsoves
    #27794
    én meden játszottam sima X800zal
  • arty
    #27793
    x800-on igen. valahol meg kellett huzni a határt... de más játékokkal ellentétben elindul sm2-es kártáyn. jobb lett volna, ha nem megy? ;)
  • lac coo
    #27792
    Ahoz képest ahogy kinéz baromi lassú !
    Mikor még kipróbáltam egy tuningolt X800 XT- m volt, ami már nyílván elavult, de a full low Crysis mellé bártan beraknám a Full High Far Cry-t , szemmellátható a különbség , fps-ben is ...
  • Prince23
    #27791
  • Ability
    #27790
    Na, meguntam, hogy itt mindig csak a hardverről lehet beszélni. Az nem gond, ha megkérdezik, hogy milyen vason hogyan fut a Crysis és társai, de azt nem fogom hagyni, hogy mindenféle tápgonddal, meg gépösszerakással foglalkozó kérdések jöjjenek. Van erre egy külön fórumrész, jobban is járnátok velük, ott több a hozzáértő.
  • tonyo9
    #27789
    :O
  • arty
    #27788
    nem lassu low-on, ez baromság (ld. képeim)
  • Peetboy
    #27787
    Ez így van pontosan, valamit állítgattak a készítés közben, hogy Lowon is lassú legyen. Egyszerü a módja: egymásra pakolgattak textúrákat és poligonokat, a lényeg minél többet számoljon a VGA és a proci is.
    Az nekik mindegy volt, hogy Lowon nagyon rondán néz ki.
  • vidu01
    #27786
    Köszi megvan, ott is kerestem csak én .exere számítottam.
  • arty
    #27785
    a crysis.exe mellett vannak a benchmarkot futtato .bat fájlok (gpu és cpu tesztre)
  • vidu01
    #27784
    Üdv!
    Ezt a crysis benchmarkot hogy lehet elindítani?
  • tonyr #27783
    köszi, megprobálom...
  • bertino
    #27782
    space-el tudod magad feljebb tolni a helivel, kerüld ki nagy ívben jobbrol.
  • tonyr #27781
    plz hlp !!!
    elakattam ott amikor helivel kell menni, és ellenörzöponthoz érkezem, vmi füst tekereg az ég fele, és mondják hogy mennyek az anyahajohoz, de amint elindulok, a füst vagy mi lehuz a földre és meghalok...
    sokszor probáltam hogy kikerülöm, de mindig meghalok, nagyon zavaro, kérlek segitsen vki, köszi
  • arty
    #27780
    Jól fog menni minden ezzel a procival is, ha nem 1024*768 / medium beallitasokkal akarsz játszani 250fps mellett :) (hanem mondjuk 1680x1050 / max )
  • Smithwarden
    #27779
    Ha erdekelne valakit ismerosomnek van egy elado bontatlan, original csomagolasu versenyen nyert eredeti CRYSIS. (Neki ugye mar van egy es nem kell neki ketto :o)
    Termeszetesen joval eredeti ar alatt adja el.
    Privatot irjon ram ha erdekel valakit.
  • Sponnyabob
    #27778
    AMD Athlon 4200+ és RAdeon 4850-es vodeó kari mennyire jó összeállítás Crysishoz? a proci nagyon gyenge a játékhoz a vga-hoz képest tudom hogy nagyon gyenge a procim de nincs pénz ujra most még
  • Shep
    #27777
    Haverommal beszéltem ma és azt mondta valamelyik PC-s játékmagazinban azt írták a Warhead full magyar szinkronnal jön. Igaz ez, vagy ő értett félre valamit, esetleg az újság hibázott?
  • bertino
    #27776
    mintha Psycho hangja Jason Statham lenne...
    most így feltűnt bank job nézése közben a hasonlóság.
  • gurubefree
    #27775
    Hello

    En ilyen beallitasokkal jatszottam. kep
  • gduck
    #27774
    Ez egyszerű: a beállításoknál minden egyforma, kivéve a shader és a shadow, ami -1.

    Érthetőbben:
    - VERY HIGH minden, kivéve a SHADER+SHADOW HIGH
    - HIGH-ra minden, kivéve a SHADER+SHADOW MEDIUM
    - MEDIUM minden, kivéve a SHADER+SHADOW LOW

    Ígény szerint tálalva és VGA ropogósra sütve! Ínyenceknek CVAR változókkal fűszerezve
  • berczely
    #27773
    Tedd közepesre!
  • VRSDM
    #27772
    most komolyan ti vagytok hülyék? vagy én nem tudok fogalmazni?

    mondom minél szebb de minél jobban fusson pengeél. :C erre " tedd low-ra . aztán tedd full-ra "