31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #31342
    Méghozzá 2011 októbert írnak vagyis 1-1.5 honap.
  • DarkSector
    #31341
    Nem lehetséges, hanem biztos:

  • grebber
    #31340
    Minden további nélkül!Ez szinte mindig szokott működni!
  • mandm
    #31339
    Sziasztok!

    Szerintetek egy nem hivatalos verzió mentései használhatók lesznek a hivatalos verzióval? (A játékot "feketén" kezdtem és szándékomban áll "kifehéríteni")
  • grebber
    #31338
    Warheadnek nincs multija az a WARS! De már irtuk hogy a 2 multija jobb!
  • steweee
    #31337
    a c. wars mennyivel jobb mint a sima és a warhead multija ? és a c2 multija már jobb vagy ua. mint a c.wars ? érdekelne, mert meg akarom venni vmelyiket, amivel végre normálisan multizhatok...
  • tarrdani93
    #31336
    Lenne 1 kérdésem amikor elindítom a játékot tölt, és akkor megjelenik az egér, de minden fekete és
    csak a hang van!!! Mi a probléma??
    Valaki tudna segíteni???
    Nem eredeti.....
    Torrentel szedtem le..
  • grebber
    #31335
    Lehetséges hogy kiadják konzolra?
  • kifli
    #31334
    stedd le torrentről a magyart (amúgy elvileg benne kéne lennie mindbe nem?)

    és használd azokhoz a telepítő kododat
  • mlori11
    #31333
    Sziasztok
    Tudna valaki segíteni?
    Angolul van meg a crysis warhead, és a crysis, és sehol nem találom a magyar szinkront., ill. feliratot.
    Fel tudná nekem valaki tölteni?
    Köszönöm
  • kifli
    #31332
    én most hagytam abba a multit wars-al :D

    nincs sok szerver, amin most voltam, azon 24-en voltak aszem és emelett volt még 4-5 szerver amin volt valamivel kevesebb ember...
  • maverik
    #31331
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem,hogy most mivel kijött a crysis2 mennyire él az 1 , a multira gondolok mert nekem csak az alap játék van meg mostanában tervezem megvenni a kiegészítőket hozzá,mert nekem a 2 nem jött be a multit illetően. A válaszokat előre is köszönöm .
  • Muttley
    #31330
    az 1.2 patch kumulatív
    (azaz tartalmazza az 1.1-et is)
    vagy külön fel kell küldeni először 1.1-et, majd utána az 1.2-t?
  • Jaffa 2843
    #31329
    igen nekem is volt ilyen gondom.. igaz mostanában nem próbáltam, de fogadni mernék hogy most is olyan lenne.
  • zöldeshányás
    #31328
    2x újratettem.de olvasgattam kicsit és többeknek volt ilyen gondja.Isszonyat idegesítő.
  • csizihungary
    #31327
    Tedd újra?
  • zöldeshányás
    #31326
    És erre van megoldás?[URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=31323]#31321[/URL]
  • csizihungary
    #31325
    Itt a megoldás
  • Victor1103
    #31324
    Hali!
    Valaki segítsen már légyszi: indítanám a játékot de azt írja ki egyből hogy a "crysis működése leállt" Win7Home premium az oprendszerem. A bin 32 és 64-ben is crackeltem az exe-t de az se segített. razor 1911 verzió a játék
  • zöldeshányás
    #31323
    32-bites oprendszerem van akkor hogy menne 64 bites exe-vel?Minimumon is ezt az akadozó hangot produkálja.
  • Jaffa 2843
    #31322
    próbáld meg 32 vagy 64 bites exe-vel futtatni, esetleg dx9 vagy dx10..
  • zöldeshányás
    #31321
    hello

    mitől lehet az hogy akadozik a hang?configom bőven üti a max-ot.(biztosan ezren kérdezték már szóval bocsi)
  • grebber
    #31320
    Nem is az a célom hogy érdekelje őket.Csak mondom az alap növényzet ótvar fos szar.
    Kézbe vehetné az engine-t valami normális modder team és lehetne Cinematic mod hozzá mint HL2-höz.
  • bertino
    #31319
    igazabol a cryteket kurv@ra nem erdekli, hogy te mivel lennel elegedett... :D
  • grebber
    #31318
    Na egy ilyen szintű növényzettel elégedett lettem volna!
  • JaSoN HuNTeR #31317
    jaja, de a VGA a gyenge hozzá szerintem.
  • Me Ga
    #31316
    i7 felesleges, nekem Core2Q8400 van picit húzva és simán viszi full HD-ban
  • Muttley
    #31315
    köcce srácok :)
    Jason neked akad a quad-core-on?
  • JaSoN HuNTeR #31314
    Én is felraktam az egyet. Az a baj vele hogy MÉG MINDIG AKAD!!!!! a kettő bezzeg nem akad FULLba.
  • lolSL
    #31313
    i7
    damage mod: http://crysis.filefront.com/file/Ryujins_Damage_Mod;88368
    wars = multiplayer
  • Muttley
    #31312
    nekem is kimaradt eddig, de a C2 nyomán kedvet kaptam a korábbi részekhez :)
    - a max edition-ben a WARS az single vagy multip küldetéseket tartalmaz?
    - milyen CPU kell, hogy 1920X1080-ban lehessen nyomni, ha a VGA és a RAM biztosan rendben van?
    - létezik az 1.2 patch-en kívül olyan patch, ami a valósághű sebzést idéz elő, azaz nem kell belepumpálni a teljes tárat az ellenségbe, h megpusztuljon?
    - az alapjáték, a Warhead és a Wars lényegesen különböznek egymástól vagy "csak" plusz küldetések?
  • rusher4587
    #31311
    Sziasztok! Az alap játékban meg warhead-ben is a Rendszerbeállítások/Speciális fülön a "Mozgás Elmosódás" beállító menü alatt a bal alsó sarokban van egy csúszka, amihez nem tartozik felirat. Tudja valaki, hogy ez mit állít? Hiába mozgattam, nem sikerült rájönnöm, hogy mi változik a játékban!
  • modelcar
    #31310
    Nehézséget vedd le.
    vagy:
    ha nagyon megsérül a gép, várj egy kicsit míg nem lesz jobb az állapota
    a gömbnél nyomd folyamatosan a rásegítést és a lehető legtávolabb menj a gömbtől
  • Norberto065
    #31309
    Szevasztok !

    Tud valaki pályaátugró kódott a crysishez ?
    A Repülős pálya nem megy ( Ascension )
  • argo001
    #31308
    A triple CCC működésre bírható Crysis Warhead alatt is, vagy csak az alapjátékkal működik? Esetleg van valami CCC Warhead-féle verzió?
  • kifli
    #31307
    nem warez topik, ilyen kérdésekben nenagyon várj segítséget...
    crack és hasonló gondokkal kapcsolatban kérdezz ott ahonnan letöltötted, ez a topik azoknak van, akik megvették.
  • sepi83
    #31306
    Sikerült megoldanom a problémát egy másik verzió felrakásával. Köszi a "segítséget"!
  • Me Ga
    #31305
  • Black Ghost
    #31304
    Te, ez a játék lassan már ingyen van,....ne szórakozzál!
  • sepi83
    #31303
    Win7-re telepítettem ezt a verziót: Crysis-Razor1911, erre mentek ezek a patchek: 1.1, 1.2 és 1.21 és ezzel a crackel indult el csak: Crysis_Vista_x64_Fix-Razor1911.