31662
CRYSIS
  • DIESEL DOG #31302
    Patch-ek felvannak telepítve?
  • sepi83
    #31301
    Még most kezdtem a játékot, de bármennyit lövök nem fogy a lőszer. Valamint 2 tankot kellene kilőnöm egy rakétalövővel, de lőhetek bele akármennyit, nem árt egyiknek sem. Aki találkozott már ilyen problémával és tudja a megoldást, annak köszi.
  • modelcar
    #31300
    Én még ősszel vettem 1990 Ft-ért a maximum editiont:DD
  • lolSL
    #31299
    ha korábban kapcsoltál volna, 1300ft-ért is a tied lehetett volna steamről :)
  • soo277
    #31298
    Teli vagy
  • JaSoN HuNTeR #31297
    ja és most jön Márc 25.én a 2 azt is vedd meg!
  • DIESEL DOG #31296
    Üdv!

    Na ma végre megszereztem a Crysis Maximum Editiont... azt hiszem egy jó ideig lesz mivel játszanom. Miután kipróbáltam a demo verziót nem volt kérdéses hogy megvásárlom-e a játékot, és hát nem bántam meg, grafika/látvány lenyűgöző, játékélmény szintén, hangok is tetszenek. Kicsit belekóstoltam a Warhead-be is, de nem akarok össze-vissza játszani, először az 1-ső rész, s majd utána a 2-ik...

    1.
    2.
    3.

    Szerintem 3990Ft-ot nagyon megér az egész pakk.... :)
  • strebacom
    #31295
    Minden maximumon, 1920*1200 AA 8*
  • Scottt
    #31294
    Ezek milyen beállításon készültek:?:)
  • lolSL
    #31293
    crysis modok egy kattintással telepíthetők a desura-n
  • Grelex
    #31292
    Köszönöm!
    Legközelebb már csak játék kérdéssel jövök.
    Csak!
    Hello
  • Grelex
    #31291
    Akkor privátba kérek egy gépösszeállítást, alkatrészek leírásával,árral, hogy alaplap,proci, ram, vga,legyen benne, a többit átépítem.
    Köszi
  • Grelex
    #31290

    http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

    Ez a tesztoldal csak videokártya hibát ír ki,persze,minimumban.
  • Grelex
    #31289
    "Mit ír ki indításnál? "
    MIt értesz ezen? A gép mit ír ki indításnál,a BIOS, vagy a játék elött,alatt,után?
  • Grelex
    #31288

    Van egy régi game pc-m, és most szeretném a Crysis 1-et futtatni rajta!
    Abit NF7s, AMD Barthon +2800, 1.5 Gb RAM, ATI Sapphire Radeon 256 Mb, SATA winyo,400 W Táp. CoolMAster hűtés, de nincs húzva! Ha elindul a játék, bevezető film, majd nincs kép és "no signal" jelenik meg.Mit, hogyan kéne változtatnom, nem túl sok anyagi befektetéssel,mert alapból konzolos vagyok! Köszi előre is!
  • TaRka0107
    #31287
    Milyen géped van? Mit ír ki indításnál?
  • Grelex
    #31286
    Hello mindenkinek!
    A Crysis 2-őt nyomjuk a konzolon és nagyon tetszik! Nekem sajnos kimaradt az első rész, elmentem és beszereztem,hogy történetet, előzményt és gyakorlatot szerezzek.
    Nem megy a gépemen, ami sajnos nem új és nem kifejezettem játékra való!Ezért szeretnék olyan segítséget kapni,forum-topikot, magán e-mail címet,ahova ezt leírhatom, megoldhatjuk, hogy játszhassak!
    Köszi előre is ,mindenkinek!
  • bodajoci
    #31285
    Végülis ha beállítom a kompatibilitási módot winvista sp2-re akk elindul win7 alatt is. Viszont akkor meg csak a bin64 mappában levő exe-vel fut normálisan a 32 bites akkor is akadozik. Lényeg, h legjobban legtöbb fps-el vista alatt a 32 bites fut a legjobban.
  • grebber
    #31284
    Atlantis: Rise of the Ancients

    Várós ez a mod is!Feltéve ha valaha el is készül!
  • bodajoci
    #31283
    Basszus nekem sem megy a game win7 64 biten. Azaz a 64 bites nem megy, a 32-es elindul, de az is akadozik, a hang is meg a kép is. Vmi directx kínja lehet. A másik vinyómon 64-es vista van, arról elindul mind2 verzió úgyis, h oda nem is lett telepítve, csak rákatt az exére. Azt is észrevettem, h felraktam az 1.21-es patchet, de csak a 32 bites exét cserélte le. Vista alatt is jobban fut a 32-es, a 64-es kevesebb fps-t tud.
  • JaSoN HuNTeR #31282
    Xboxon biztos nem =D
  • gduck
    #31281
    Nem, mert az betondzsungelben fog játszódni
  • strebacom
    #31280
    Hmm...egyszerüen nem tudok ezzel a játékkal betelni olyan szép, még mindig:




    Vajon lesz ilyen a 2.rész???

  • bowari
    #31279
    Köszi,de nem jó.:(
    Az elsők közt probáltam azt....
  • kifli
    #31278
    Esetleg, ccc-ben, kapcsold ki a GPU méretezést.
  • bowari
    #31277
    Üdv mindenkinek!

    Nekem sem volt full-hd opció,újraraktam,földobtam 3 patchet,most már van full-hd,viszont van egy fekete keret,szal kisebb mint kellene.
    Ilyen volt már win 7-nél de az asztalon,az driver hiba volt,lehetett skálázni catalist-ban.
    Erre valaki megoldást esetleg?
    Előre is kösz!!!!
  • Shep
    #31276
    Másnak nincsen olyan gondja win7 alatt ,hogy egyszerűen elmegy a hang a játékban? Van amikor belépek a menübe és már akkor van amikor csak 30 perc után vagy amikor eszébe jut.
  • alcotb
    #31275
    üdv.valaki tapasztal olyat hogy pár másodpercre megáll a játék?utánna megint megy rendesen 4-5 percig utánna megint stopp...(high-on ati 3870-el)
  • Kureszka
    #31274
    A tábornokuk elnyomása alatt, lent a bányában tettek szert erre a forró kapcsolatra, szerintem.
  • Jim Morrison
    #31273
    uristen, akkor gaymod? :D vagy tok alapbol? :D
  • Kureszka
    #31272
    Nem, a srácok melegedtek így össze! :D
  • Jim Morrison
    #31271
    te dobaltad oket ossze ? :D
  • Kureszka
    #31270
    Kis kiflii, nagy kifli?!

  • Me Ga
    #31269
    Hmm, nekem viszont megoldotta, ezért is írtam... akkor sajna nincs más ötletem...
  • The Fugitive
    #31268
    csak úgy, ahogy annak az emberkének, nekem sem történik semmi, nincs változás, a Full HD felbontást ugyanúgy nem jeleníti meg :(
  • Me Ga
    #31267
    Lásd itt: Crysis 1920x1080
  • The Fugitive
    #31266
    Üdv!
    akadt egy kis gondom:
    megvettem a Crysis Maximum Editiont, feltettem a Crysist, és a videóbeállításoknál nincs 1920x1080-as felbontás. 1440x900-as a legnagyobb. Ilyenkor mit lehet tenni? Én úgy emlékszem, hogy anno warez verzióval tudtam Full HD-ben játszani.
    Gépem alul, Win7, catalyst 10.12, directx friss.
  • gduck
    #31265
    A Jurassic Park féle vagy dinós vagy micsoda moddal mi van? Az is űberkomolyan nézett ki, de az se készült még el...
  • lolSL
    #31264
    http://www.pcgamer.com/2010/12/29/maximum-kersplode-five-ridiculous-crysis-explosions/
  • lolSL
    #31263
    hát a legtöbb ígéretes fejlesztőre már pár kiadott kép után lecsapnak a stúdiók, cryteknél is számtalan ember van aki korábban csak 1-2 pályát dobott össze :)