31662
CRYSIS
  • Optimus Prime
    #31382
    Steamen daily deal-ben 5 euró a Maximum Edition! Csak megvettem, pedig... Remélem nem csalódok. Elég sci-fis a játék? Van benne pár idegen is? :)
  • DarkSector
    #31381
    Ide akartam, érdekességképpen:

    Konzolos Crysis a CryEngine 3-at használja.
  • DarkSector
    #31380
    ÚÚÚristen fullhd digizés meg ilyesmi már GTX580-nál cseng a fülem, de lehet 2 darab lesz belőle, és egy i7-es proci. 6-8GB ram
  • Grelex
    #31379
    Elore bocsi,hogy ide irok, de ti biztosan tudtok segíteni!
    Megvettem,mert kíváncsi voltam a Crysis 1-et, de a Vasam nem birja, elindul a demo es a jatek, de 10masodperc es megfagy.Valszeg VGA, de a gep se friss.Mibe fajna, és milyen konfig lenne,ha ezt a játékot szeretnem futtatni, nem fullba.
    Valamint.
    Ha FULL HD digizést is szeretnék, vágni,szerkeszteni,akkor milyen konfig kéne és az mibe fájna.
    Jó lenne ha 1 gép tudná, de félek,hogy 200 ból nem úszom meg,pedig 150 ig gondolkodnék,max.
    Ha gáz,hogy ide írtam,kérek másik linket vagy személyes segítséget,priviben!
    Köszönöm
  • gduck
    #31378
    Hát pedig csak a legelsőre kell kattintani :D

    KATT IDE!
  • massey
    #31377
    enyit tudok en is de nem TLALOM
  • gduck
    #31376
    KATT IDE!
  • massey
    #31375
    kernek valakit hogy ha felbirna tolteni a lost paraides nevu mentes
    egy szer el juttotam ednig,sajnos a virusok megtamatank a szamitogepemet es nincs kedvem ujbol elorol kezdeni,mert alig mentem a core-t
  • DarkSector
    #31374
    Kevés de elfut rajta, persze elég minimálon...magas grafika erőltetése okozhat bugokat.
  • tototto
    #31373
    szerintem a 8600 kevés a crysisnek
  • Royalkrisz
    #31372
    Semmi sincs húzva minden gyári beállítású.Amúgy azért írtam hogy crysis 1 mert láttam h szó van a második részéről is.Esetleg ha valami ötlet van még várom a választ.


    Köszönöm előre is.
  • DarkSector
    #31371
    Hát bazdmeg
  • grebber
    #31370
    Konzolos gameplay!
  • DarkSector
    #31369
    Nincs húzva a proci vagy vga?
    Amúgy sejthettük volna hogy a Crysis 1-ről van szó ha a Crysis1 topikban kérdezed. :)
  • Royalkrisz
    #31368
    JA elnézést a lényeg lemaradt a Crysis 1 ről van szó.
  • Royalkrisz
    #31367
    Üdv mindenkinek.A problémám az hogy kifagy a játék bizonyos idő után meg eltűnnek a terep tárgyak stb.
    A játék eredeti, win 7 64 bit allat megy a kombatibilitást állitotam igy se megy.Konfig Core i 5 2400 4Gb ram Vga geforce 8600 GT silent.Mindenből a legfrisseb van.

    A választ köszönöm előre is.
  • Seth
    #31366
    csak utánad :D
  • RYO21
    #31365
    Én aztmondom, hogy dögöljön meg a Crytek és az EA!!!!
  • shaddam
    #31364
    Úristen szebb! A "sztorihoz" nem nyúltak mi?
  • DarkSector
    #31363
    Igen megvárom élőben énis.
    Remélem lesz, :)
  • gduck
    #31362
    Majd élőben kiderül. Multiról nem írnak sehol. Az nem lesz benne?
  • DarkSector
    #31361
    És erre még pluszba hozzávehetjük hogy a képeken sem látni recéket a konzolnál (nem többet mint a pc-s képeken), ez is ritka.
  • DarkSector
    #31360
    Hát ahoz képest hogy egy 2007-es port, és csökkentett áron adják ki!
  • gduck
    #31359
    Megmondom őszintén, így képek alapján elsőre csalódás :( A Crysis2 grafikája után többre számítottam. Bár majd meglátom élőben, lehet hogy a képek is csalókák picit.
  • DarkSector
    #31358
    A konzol vs pc összehasonlításoknak már jópár éve nem az a lényege hogy a konzol szebb-e vagy a pc, hanem hogy MENNYIVEL szebb a PC????
    Nem mindegy, PC szebb mindig, csak a konzol korlátaihoz képest mennyire képes felzárkózni a PC-s változathoz, és ahogy eddig mindig most is fasza munkát kaptunk.

    Biztos hogy akinek nem sikerült egy brutál gépen lenyomni azóta a Crysis-t pc-n, most nagyon korrekt minőségben lenyomhatja gépfejlesztés nélkül ha van egy konzolja, és stabil fps-re számíthat.

    Ennyi a lényege. :)
  • lac coo
    #31357
    Szebb a pc-s, de a Box-os is teljesen rendben van, egy 6 éves vassal teljesen korrekt.
  • BoneDragon
    #31356
    Szerintem is szebb a pc-s. Ráadásul boxon rendesen visszafogták a látótávot.
  • sherlock1
    #31355
    Az xbox 666-os rondább.
  • grebber
    #31354
    PC vs Xbox 360 képek (videók alatt kell lapozgatni)
  • DarkSector
    #31353
    Mondomén Budget lesz ebből.
    Amúgymeg van a GOD-os warez, szóval nem lesz ez akkora visszatartó erő, pláne hogy jtag hekk is kijött mindenféle tipusra. :)

    Persze tény hogy a bann is jár vele együtt majd. :)
  • grebber
    #31352
    Crytek keményen a manira megy most olvastam csak letölthető formában lesz psn illetve xboxlive-on.
    Ezzel a boxos warez is visszaszorul mert jtag-os gépe nincs mindenkinek.
  • DarkSector
    #31351
    Azért az ilyet illene budget áron kiadni, akkor énis megvenném.
  • gduck
    #31350
    Volt akkor is jó trailer :D Meg ott volt a multiplayer béta is ;)

    Amúgy várható volt hogy kiadják, miután elkészült a konzolos CryEngine, "nem volt nagy cucc" megcsinálni :D

    UI: lehet hogy ezt is megveszem :D
  • DarkSector
    #31349
    Hát nekem anno se kellett trailer hogy bemenjek zúzni a játékba. :P
  • bertino
    #31348
    hat sztem ez sokkal inkabb meghozza az ember kedvet az akciohoz, mint az akkori trailerek.
    de hat ezen folosleges fennakadni tudom, de en akkor is igy latom.
  • barcames
    #31347
    nem mind1 milyen volt? :S
  • DarkSector
    #31346
    Miért ez milyen? :)
  • bertino
    #31345
    nemmondod.
    :D

    csak nem ilyen.
  • DarkSector
    #31344
    volt trailer akkor is.
  • bertino
    #31343
    faszert nem tudtak ilyen trailert csinalni, mikor a PC-s jott ?!