31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #28134
    Te jószagú pokol!
    Ez Cry engine????
  • Ability
    #28133
    Nem warez fórum, viszlát, old me ahogy tudod.
  • gduck
    #28131
    Azért már van hardver, amin majdnem fullon (nincs AA és AF) lehet játszani Crysis HD
  • KILLER2
    #28130
    Hardware fórumban keress olyat,h ogy SEGÍTSÉG
  • jedimarsi
    #28129
    oks lécce adj egy linket mert nagyon találom!
  • Ability
    #28128
    Ha látszólag a gépeddel van baj, és nem csak a Crysis produkálja a hibát, akkor miért ide írsz? Menj a hardver részlegbe, ott nagyobb eséllyel mondják meg mi a baj.
  • jedimarsi
    #28127
    Hello! Olyan kérdésemn lenne , hogy miért van az h elindítom a játékot kék képenyő fogad valamiket kiír de gyorsan elkapja a képernyőt és újraindul a gép ez a problémám van a fifa 08-nál is, régebbi gépemen nem votl baj semelyikkel!

    Gépem:
    Inter Dual Core 2.2 proci
    Nvidia Geaforce 8600 GT 512 mb videó kártya
    2 GB DRR3 1000 Mhz ram

    nem értem mi lehet a probléma talán vírus vagy mi? tanácstalan vagyok! előre is köszi a segítséget!
  • Csak77
    #28126
    Mert a 64bit-es crack kell 64bit-es oprendszerhez... mármint a játékhoz.
  • Darth981
    #28125
    ja , amúgy vistám van tehát dx 10 , 64 bit , stb
  • Darth981
    #28124
    Szevasztok , lenne egy problémám , Felraktam a game t és nem indul el 64 bit fekete kép és semmi ....
    ha a simával inditom hibajelentést kapok .


    a gépem : Intel core 2 duo 2.66 e 8200
    4 GB DDR 2 800 RAM
    MSI NX 8800 gt 512
  • bordy
    #28123
    eh, 3 hónapja kb már elmondta ezt itthon a gdf-en. akkor is ki írhatták volna. most hogy ez miért újdonság hírként...
    meg kb mindehol ugyan azt az anyagot nyomja le prezentációba.
  • KILLER2
    #28122
    Soha nem lesz olyan gép, amin viszi majd a CryEngine 3at :)
    De reméljük, hogy addigra nem csak a látvánnyal, hanem az optimizációval is fognak törődni, így hátha mégis lesz gép, ami elviszi és olcsóbb, mint egy luxusautó.
  • lac coo
    #28121
    Soha nem lesz olyan ....
  • HöfEE
    #28120
    Szerintem nem kell öt év :)
  • lac coo
    #28119
    Cevat Yerli a Crytek ura GCDC fejlesztői konferencián értekezett a Cryengine jövőjéről. Becslései szerint az új motor 2012 tájékán fog majd megjelenni. Természetesen ennek megfelelően akár ötször szebb és jobb lesz, mint a jelenlegi Cryengine 2. Gondolom a poligonszámra és egyéb mérhető teljesítményekre utalt a számszerűsítésnél. Cevat Yerli szerint ebben az időben fog érkezni az új konzolgeneráció is (PlayStation 4, "Xbox 720"). Tim Sweeney is körülbelül ekkora időzíti a Unreal 4-et, úgyhogy szép kis endzsinhárborúnak nézhetünk majd elébe.

    A munkát már elkezdték az új motoron és főleg 2009-ben fognak komolyan nekifeküdni és nem valószínű, hogy 2012-es debütálásig nagyon mutogatni fogják. Cevat is megjegyezte, hogy öt éven belül a realtime grafika utól fogja érni a Pixar renderfilmek minőségét.
  • DarkLyrics
    #28118
    pf koszi akkor vissaztolrok korabbi mentest
  • bertino
    #28117
    yepp.
  • DarkLyrics
    #28116
    hmm de hol??? még előbb a hajóban ?
  • CroftManor
    #28115
    Fel kell(ett volna) venni a TAC fegyvert, amivel be kell mérni azt az űrhajót.
  • DarkLyrics
    #28114
    hali
    most játszom crysis-el, valaki tudna segíteni? fent vagyok az anyahajón, kinyírtam a pókszerű gépet, majd feljött oldalt egy bazi nagy űrhajó vmi pajzzsal. a térkép mutatja hogy vegyek fel vmi gránátvetőt, odamegyek de marhára nincs ott semmi, csak gauss lőszer meg dobozok. le kéne mennem alsóbb szintre vagy mi?
    kosz
  • Narxis
    #28113
    Akkor jó 3-4 évig, hogyha később megelégszik az újabb játékoknál a medium-high beállításokkal. De általában akik ennyit költenek gépre azoknak mindig a high-ultra high beállítások kellenek... :) Mondjuk ha csak Crysis-hez kell a gép akkor persze örök élet, de van ilyen ember? :)
  • Neoncsoves
    #28112
    Azt mondom, hogy aki olyan gépet vesz, hogy Crysis menjen HIGHon 30-40 FPSel (vagy very highban) annak sztem 3-4 évig gépet se kell váltania. Crysis motorja eleve el van kúrva, marketingfogás volt. PC is lehetne olyan mint a konzol, szép grafika de azonos konfig, de a hardvergyártók miatt ez elő se fordulhat:)
  • Mr Breaker
    #28111
    NEm ronda öö mozgás közben jól néz ki hidd el így jó hogy nem olyan nagy szám nem sokat add vissza a kép egyes helyeken de játék közben lenyűgöző főleg Dx10 el 9 el se rossz de azért lehet láni a különbséget.
  • Mr Breaker
    #28110
    Ezek a képek MAgas Graffon készültek mivel Dx10 patch nem volt XP hez így csak Dx9 el ment :
    Játék elején:
    http://kepfeltolto.hu/i/?201742&t=img

    Naplemente beszűrődő fények:
    [URL=http://kepfeltolto.hu/i/?201746&t=img]http://kepfeltolto.hu/i/?201746&t=img

    AZ első fagyás után:
    http://kepfeltolto.hu/i/?201747&t=img[/URL

    Amikor a Plastic szakít:
    [URL=http://kepfeltolto.hu/i/?201750&t=img]http://kepfeltolto.hu/i/?201750&t=img


    A következő képek Ultra graf Dx10 el:
    Főellenfél:
    http://kepfeltolto.hu/i/?201810&t=img

    Becsapódott az anyahajóba és ezután örvény keletkezett:
    http://kepfeltolto.hu/i/?201811&t=img
  • Peetboy
    #28109
    Az alsó kép, nagyon éles, világító, úgy ronda már. Fölösleges akkora vílágítás. De a sötétben játszodó részeknél, sokkal joban elmegy max grafon a játék.
  • KILLER2
    #28108
    Kicsit félreértettél. Én nem azt mondtam, hogy szar benne a homály, mert kell is az oda, csak azt, hogy ilyen homályosított képnél mindegy, hogy milyen ultraizé a graf, mert úgyis csak a fényeffektek látszanak és az, hogy mi mennyire részletes vagy éles, az egyáltalán nem.
  • Peetboy
    #28107
    Jöhetnek még képek Ultra High beállításon. Várjuk őket !
  • Mr Breaker
    #28106
    Részben igazad van részben nem... persze vannak benne gyenge texturák..
    A homályosítás meg szerintem egy eléggé jó ötlet meg a robbanások voltál már gyakorlaton amikor robbangatnak meg lövöldöznek melletted? ha nem akkor szerintem inkább ne is kritizáld ezt a részét a játéknak megrt nincsen viszony ítási alapod.... szerintem eléggé élethű persze van egy két gyenge dolog benne de úgy összeségében én 4-re osztályoznám ha nagyon szőrös szívű szeretnék lenni...
  • KILLER2
    #28105
    Jól néznek ki a képek, de egyik sem nagy szám.
    Az első kép: Persze, hogy jól néz ki, mivel ott vannak rajta a kellemesnek mondható fények és mivel homályos az egész, ezért semmi nem látszik a textúrákból, hogy milyenek lennének. De azért az egyik hegyes lowpoly kő befigyel.
    A középső kép: A tenger és az ég szép, a napsugarakkal együtt. A fák távol vannak, azért nincs bennük semmi extra, az a kis sziget nekem kicsit csúnyának tűnik, a homok is és ahol a fű elkezdődik, de ez a pálya hibája. A kövek mint mindig, most sem szépek és belóg a képbe az a láda vagy mi az, aminek ott vannak a nem túl szép kötései vagy mifenéi. Ez a tárgy távolról abszolút rendben van, de közelről egy screenshotra nem túl mutatós. A kövekhez még annyit, hogy túl kockásak is és a textúra sem elég éles rajta, amellett, hogy ahogy rá van téve, az sem túl szép. A föld textúra nem éles és a fegyvert is túl sötétnek találom.
    A harmadik kép: Ugyanaz, mint az első. Erős fények, amúgy meg homályos és a fények miatt meg amúgy sem látszanak a textúrák, így persze, hogy mutatós.
  • Prince of Máté
    #28104
    Azt a többire értettem :) Pl a második képen a tengeren kívül minden csúnya :C
  • KILLER2
    #28103
    Amúgy csak szép vagy játszani is lehet rajta? Vagy az már mindegy?
  • KILLER2
    #28102
    Hát, nehéz valóságos hatást kelteni egy barlangban egy idegen hajó előtt, ami épp kinyílik és ezek előtt egy koreai tábornok vagy ki egy nanoruhában feszít :)
  • Prince of Máté
    #28101
    Az alsó tényleg szép, de nem hasonlítanak a valóságra.
  • KILLER2
    #28100
    Ja, de a középsőn a köveg még mindig baszottul rondák. Faszé nem lehetett valami normális felbontású kő textúrát keríteni ezek helyett, az már FPSben nem sokat számít, de az összképet rendesen megdobná. A modellek baszottul részletesek, meg minden, de azokat a szaros textúrákat úgy lespórolták, hogy szánalom, helyenként kegyetlen ronda.
  • Prince of Máté
    #28099
    Ultrafos :D
  • arty
    #28098
    alsó kép iszonyat jo :)
  • berczely
    #28097
    ez milyen ez az ULTRA GRAFIKA?
  • Mr Breaker
    #28096




    1440x900 ULTRA GRAFF minden csutkára húzva
  • DarkSector
    #28095
    Jah én is ezt mondom.
  • arty
    #28094
    folyamatosan iratom a cpu terhelést játékok alatt és a 8800gt/9600gt alatt 1360x768ban sem dolgozott sose 100%on a két mag, AA nélkül.... (A64 X2 2800mhz)

    4850 erősebb vga, de ha felrakod az AA-t, esetleg nagyobb felbontást, akkor megint csak vga limites leszel annyira, h a gyengépp proci nem nagyon tud beleszolni (tovább lassitani) :) pár efpéest lehet nyerni jo procival, de játszhatová inkább vga cserével lehet tenni a krizist