31662
CRYSIS
  • lac coo
    #28214
    Far Cry is ilyesféle sárga texturákat rakott be ha valami driver vagy ilyesmi nem tetszett neki ....
  • bertino
    #28213
    szerintem a patch egyetlen FPSel talán, ha többet ad...
  • Peetboy
    #28212
    A Patch az mennyit javítana a sebességen? 3 FPS-el többet kapnék?
    Melyik Patchot kell felrakni az 1.1-et utána az 1.2-öt vagy csak a legújabbat?
  • Peetboy
    #28211
    Nem, simán csak játszottam Single módban. Szerintem is a VGA miatt lehet. Bár ha 256 MB-os VGA-m lenne, akkor is előfordulhat ez. Ehhez hasonló textúra hiba először a Crysis Betában volt. De aztán ott is elmúlt.
  • KILLER2
    #28210
    Nem hinném. Inkább valami modell betöltési hiba. De a te állításod sincs kizárva, csak kérdés, hogy miért tette volna.
  • lac coo
    #28209
    Ezeket nem az editorral raktad be véletlenül ?
  • KILLER2
    #28208
    Már vártam, hogy beszólsz :)
    Semmi, de egy 6600 GTn nem nagyon indul ez el.
  • lac coo
    #28207
    Videokártyának mi köze van a betöltés sebességéhez ?
  • KILLER2
    #28206
    Ja, csak eddig nem derült rájuk fény, mert még senki sem várta ki, míg betölt a játék olyan kártyával.
  • grebber
    #28205
    6600GT-től nemcsoda az ilyesmi!
  • extra sensory
    #28204
    DirectX 11 mi? Csak az lehet...
  • Peetboy
    #28203
    Soha nem látott színvilág a Crysisban.



  • Peetboy
    #28202


  • Peetboy
    #28201
    Én is mutatok pár bugot amit most fedeztem fel a játékban.
  • bordy
    #28200
    akárki akármit mond, az hogy ilyen dinamikus fények vannak multiban is, ez csúcs. főleg mozgás közben.

  • KILLER2
    #28199
    A parancsikonnál a cél után beírod, hogy -devmode szóközzel elválasztva.
  • DarkSector
    #28198
    Fákon átszűrődő fény:
    very high xp config fájlokat kell letölteni és fellülírni.
  • The Protector
    #28197
    leírnád hogy kell devmodeban indítani azt tudom h vmit a parancsikonnal kell ügyködni.a választ előre is köszönöm.mellesleg ahoz képest h néha fikázom a játékot és néha magasztalom most viszem végig 5x-rre
  • KILLER2
    #28196
    Úgy, ahogy írtuk, csak devmode-ban kell indítani a játékot, mert csak akkor engedélyezi a konzolparancsokat. A TACot úgy tudod, hogy beírod a konzolbe, hogy i_giveitem fegyvernév. Utóbbival az a gond, hogy figyeli a kis- és nagybetűket, tehát nehéz lesz kitalálni, hogy mi a tac neve. Esetleg TACLauncher, de nem valószínű.
  • The Protector
    #28195
    Még mindíg szeretném tudni h hogyan lehet bekapcsolni a fákon átszűrődő fény efektet és hogyan tudom előhívni az atomfegyvert.
  • DarkSector
    #28194
    ennék=ennél

    rosszul ragoztam az éhség miatt....
  • DarkSector
    #28193
    Na ennék a gépfegyónál volt a bug.

  • DarkSector
    #28192
    az elején ez van amire te szerintem gondolsz.
  • DarkSector
    #28191
    Nem nem a játék legeleje!!!!!!!!!!
    Hanem közel az elejéhez egy gépfegyónál dobott/rakott a levegőbe, 10percig zuhant és meghaltam mikor leestem!!!!!!!!!
  • Peetboy
    #28190
    Nem az a bug, hogy világos van sötét helyett? Vagy csak felrakott oda?
  • Narxis
    #28189
    Szép látvány. :D
  • DarkSector
    #28188
    Háát az, hogy még az első szigeten, mielőtt először megtalálják azt a fagyos hajót, azelőtt a sárga jelnél a sziget csücskébe mentem. átlöttem a komputert, hátramentem a gépfegyóhoz, lövöldöztem és mikor el akartam engedni a fegyvert, akkor felkerültem ide.....

    Háát ez elég érdekes 1.2-es peccs után.
  • grebber
    #28187
    És itt mi a hiba?
  • KILLER2
    #28186
    Igen, egyszer volt olyan, de olyan is, hogy power struggleben kint hagyta a visszaszámlálót, hogy mikor éledek újra és hagyta már kint a csapatválasztót is (csak azt nem lehet eltüntetni)
  • DarkSector
    #28185
    A legnagyobb bug amit láttam eddig.
  • bordy
    #28184
    hosszú idő után kicsit multiztam megint egy kicsit. nem mondom még a vásárlás gombot is 3 percbe került megtalálnom.
    volt olyan valakinek hogy előjött az egér a játékban és azzal forog és nem a stukker keresztjével?
  • The Protector
    #28183
    Sajnos nem működik.Vmit rosszul csináltzam?0-át lenyomtam beírtam az alsó vonalat _ így csináltam és mégsem jó.Ja és vmi parancs vagy vmi a tac gun előcsalogatásához?
  • grebber
    #28182
    Most tolom 5-ödszörre megint legnehezebben majd ha odaérek és nem felejtem el csinálok frapsal videót róla hogy nem nehéz egyátalán.

    Asszem 4. végigvitelném volt olyan hogy 3-at azonnal kinyirtam majd a 4-el kb 1 órát bujocskáztam mert ő is láthatatlan volt meg én is azt sehol nem találtam/láttam.Elkezdtem mindenfelé gránátot dobálni már amennyi volt nálam azt csak előjött :D
  • Narxis
    #28181
    Neked valami Enanched Edition lehet. :D Egyrészt mert képes voltál 1-nél többször végig tolni, másrészt meg nálad a legnehezebben is úgy halnak mint a papírkatonák. :D
  • grebber
    #28180
    Hát pedig legnehezebb szinten toltam végig 3x is és pik pak halnak szal nemértem nálad mi a baj!
  • bertino
    #28179
    próbáld leginkább a pofájukat lőni.
    emlékeim szerint nekem is szenvedés volt vele, de csak sikerült kinyírni őket.
  • Synchronous
    #28178
    Még a játék elején hogy a francba kell elintézni a 4 nanoruciba öltözött koreait? Ez pont azelőtt van, hogy fel akarnak venni, csak nem szállnak le addig míg meg nem tisztítottam tőlük a terepet.
    Beléjük lőttem rakétavetővel is, a srácok vigyorogva lövöldöznek tovább. Gondolom a cucc nekik is rögtön visszapótolja a leapasztott energiát. Na most az a gond, hogy egy tárral nem lehet egyet sem elintézni, és míg újratöltök, addig szinte majdnem visszatöltődik az energiája és kezdhetem az egészet elölről. Ráadásul négyen vannak az elvtársak. Már órák óta küszködök velük, pedig csak a második nehézségi fokon játszom. Ha a 3 rakétát mind elpazarolom egyet kiütök vele, de a többi csak leszed. Ezenkívül állandóan ugrálnak, mint a kecskebéka. Fel a sziklára le a szikláról, utána megint fel... Mi a p*csát csináljak velük? Próbáljam diplomáciai úton megoldani a konfliktust?
    Hogy kéne elintézni őket? Azt hiszem megpróbálkozom a legkönnyebb szinttel, de ki tudja, lehet nem sokkal könnyebb úgy sem.
  • berczely
    #28177
    konzolba beírod hogy:

    r_sunshafts 1

    és szűrődik is a fény!
    Am ha nem akarod mindíg konzolba írogatni akkor a config fájloknál vannak a nehézségi cfg-k "diff_easy,normal" stb. amilyen szinten tolod a játékot azt a fájlt módosítod szal megnyitod és a végére beírod ezt az r_sunshafts 1-et és akkor mindíg fog látszódi a játékban!nem kell konzolba írogatni!
  • The Protector
    #28176
    Nekem pedig kell az atom fegyó.És vmi ojan file van amivel bekapcsolhatom az átszűrődős efektet.Tudjátok mikor a fákon keresztülvilágít a napocska..
  • Sponnyabob
    #28175
    Hali! Az lenne a kérdésem hogy single-ben hogy lehet a TAC-al rohangálni. Láttam egy videót amiben a csóka egy TAC-al rohangált a parton és szabadon lövöldözgetett a fegyverrel ezt a MOD-ot vagy pályát hogy lehet elérni. Lécci segítsetek. Előre is kösz a segítséget!!