31662
CRYSIS
  • grebber
    #28254
    Új növény textúrákat csinálhatnának már!
  • kakaoskalacs
    #28253


    Hátnemtom

    Van egy rakás iylen modositas :D ez még aranylag elfogadhato
  • berczely
    #28252
    Itt is van pár kép!
  • berczely
    #28251
    Nah nem is rossz!
    Élethűbbek a színek de cserébe kevesebb az FPS...
  • kakaoskalacs
    #28250
    ez egesz jopofa
  • DarkSector
    #28249
    Hidd el felső közép, és afellett akár ennyi eltérés is lehet.
    Most nem egy integrált videókártyára gondoltam.
  • Gunner
    #28248
    4850 alá sajnos nem szabad adni, tartogasd pénzed új gépre :)
  • Peetboy
    #28247
    Most meg nincs elég helyen a 'C meghajtón, hogy feltegyem az 1.2 Patcot.
  • Ability
    #28246
    Én, privátba megbeszéljük.
  • grebber
    #28245
    Ki csinálta ezt a szavazást a banner alá??
    Mert Far Cry 2 topikba is szeretnénk ilyet csak nick nevekkel hogy ki legyen a házigazda.
  • Peetboy
    #28244
    Egyébként lehet ha ilyen élénk színek lennének a játékban, akkor jobban tetszene a gém, bár ez már túlzás lenne.
  • Peetboy
    #28243
    Megvan a rejtélyre a válasz:
    Patch 1.1 (Javítócsomag) 2007 November

    Javítva: Narancssárga dobozok jelennek meg, amikor egy magas minőségben készült mentést töltenek be alacsony minőségben lévő játékba.
  • grebber
    #28242
    Ja de elég szarul ment még mediumon is :(
  • Peetboy
    #28241
    Csak a Full mediumhoz úgy lenne elég a 7600GT kártya, ha lenne mellette egy 2 magos proci is. Igaz Grebber, neked az volt?
  • Peetboy
    #28240
    Micsoda árkülönbsbégek vannak a boltok között. Már a 4850 is nagyon olcsó és erősebb is. De amire én új gépet rakok össze, arra már a 4870 is gyengének számít.
    Addig pedid lehet teszek a gépembe egy 7600GT-t vagy egy 3650-et. A lényeg minél olcsóbban ússzam meg. Nekem egy Full Medium grafikán már elég lenne végigtolni a Crysist, mert úgy már szép.
  • grebber
    #28239
    Innoval semmi baj Leadtek is nagyon jó.De akkor inkább 34 ezerért 4850-es ati.
  • Peetboy
    #28238
    El sem hiszem, ilyen olcsó lett! Ez rohadt jó ennyiért. Ezelőtt amikor néztem a 256 MB-osat adták 38-ért a közeli boltban. De nem szabad ott venni, Pestről kell rendelni.
    Bár ez a Leadtek márka nem lehet olyan jó minőségü, ha csak ennyi az ára. A másik olcsó kártya az Innovision vagy Innno3D szokott lenni, de azok rosszabb minőségüek is.
  • grebber
    #28237
    Akkor láss mégjobbat mivel már 24 ezer FT-tól vannak 8800GT-k
  • Peetboy
    #28236
    Akár 10-20 FPS-t biztos nem kapnék, mert akkor játszhatnék Full Mediumon. Az meg kizárt dolog.
    Talán még megpróbálkozok a config buherálással. Az biztos sok FPS-t ad, csak rondább is lesz tőle a játék.
  • bertino
    #28235
    optimalizálták a túrót.

    se nvidiára se atira.
  • Peetboy
    #28234
    Ja most látom már 33 ezerért is lehet venni 8800GT 512MB-ot, akkor már nagyon olcsó lett. Nem figyelem az árakat. De állítólag most a 4870 kártya a menő. Csak kár, hogy a Crysis-t az Nvidia kártyákra optimalizálták.
  • Gunner
    #28233
    ajánlanám ezt
    itt installnál lvl 1el felrakod lehet lesz 30+ fps-ed... de nem hinném mondjuk xD
  • Gunner
    #28232
    ha te még veszel egy 8800gt 46-ért akkor vedd tőlem pls xD
  • DarkSector
    #28231
    akár 10-20-at is.
  • The Protector
    #28230
    Aham.pedig az egy nagyon szép efekt.Létezik az h nekem csak mediumon 17fps-em van.bnéha lemegy szaggatásig is akát(alul a gépem).viszont ha highra rakom gyönyörű a játék és az fps sem megy lejjeb.vmi szar a kártyán.mert havernál mediumon jobban ment nekem meg highon.
  • KILLER2
    #28229
    Ja igen, azok nem fognak úgy magukban menni. Kár, hogy most nincs kint a banner alatt az a csúszka, mert abban volt egy leírás ehhez. Ahhoz, hogy mutassa a napsugarakat, más beállításokat is fel kell venni.
  • The Protector
    #28228
    A tac launcher pontos konzoloskérési parancsát vki leírná.vmint a sunshaftot beírtam a konzolba.el is fogadta de nem jelenítette meg.talán mindent highra kéne tenni a grafikán?
  • Peetboy
    #28227
    De most Lowon játszok és úgyis beakad a játék, szörnyű. Amúgy meg izgalmas a játék, csak sokszor lelőnek, és nehéz.
  • Peetboy
    #28226
    Hát igen, csak akkor mindent cserélni kéne, alaplap, proci, memória, vga. Akkor már leglább 8800 GT-t tennék bele, most 46 ezerért adnak már 512 MB-osat.
  • KILLER2
    #28225
    Hát, AGPs gépen felejtős a Crysis. Viszont olcsóbb lenne annál a kártyánál egy PCI-E alaplap egy gyengébb kártyával :)
  • Peetboy
    #28224
    Jó akkor rendelek egy 8800 Ultrát AGP-re gyártsanak le nekem.
  • Peetboy
    #28223
    Köszi ! Jó, hogy mondtad van 3-ik patch is, mert azt nem tudtam.
  • KILLER2
    #28222
    Ha az utolsó sort komolyan írtad, akkor gratulálok.
  • Peetboy
    #28221
    Csak azért kérdem , mert ha elég az 1.2 akkor a másikat nem szedem le. Az 1,1 Patch 139 MB, az 1.2 Patch 361 MB, ez elég sok. Na mindegy letöltöm mindkettőt.
    De ha akkor is akadni fog, akkor letörlöm ezt az összegányolt játéknak nem nevezhető valamit.
  • grebber
    #28220
    1.1-1.2-1.2.1
  • Narxis
    #28219
    Én is sorban felraktam mindet, ennél.
  • Peetboy
    #28218
    Melyiket? Mert például a Far Cry-ban sorban fel kell rakni a Patchokat.
  • Narxis
    #28217
    Rakd fel.
  • Peetboy
    #28216
    Az 1.2 patchot rakhatom fel egyből, vagy előtte rakjam fel az 1.1-et is???
  • Forcee
    #28215
    Szasztok!
    Nemtudjátok miért vilognak nekem a texturák a játékba? az elején nemvolt semmi gond mostmár egy csomo minden igy villog. Plz help nagyon idigesitö h végre tudok vele játszani és szarok a texturák. Probáltam már patchelni is de még azse segitet.