31662
CRYSIS
  • Doom 4
    #28534
    JAJ lemarat a [/spoiler]
  • Doom 4
    #28533
    Hát ja. Szerintem csak a Core pálya a xar a többi jó szerintem. Amúgy meg lehet az idegeneket irtani robbanó lőszerrel :D A core pályán is találtam asszem robbanó lőszert assuem de az nem biztos. Ami tuti hogy az Exodus pályán két helyen is volt. [spolier] Az első amikor a gépet kell védeni még a hunter előtt otzt van 1 égő kamion amellett van. A második meg amikor sok légvédelmi van és kell lőni a repülőket meg a huntert aztán elhúzni. ott valahol az eggyik lerakatnál van.
  • KILLER2
    #28532
    Jajj gyerekek, ez csak játék :)
    Amúgy jogosak a dolgok, amiket írtok, de nem lehet full reális, mert akor azért már játszhatatlan lenne. Pl warhead videóiban látszik, hogy egyszer ilyen lebegő légtalpas szarral megy (nem jut eszembe a neve) jeges helyen, szóval elvileg akkor az is jégkockás benzinnel megy, azt meg nem szereti a motor.
  • Sponnyabob
    #28531
    Ja meg Próféta (vagy akinek megsérül a ruhája a gömbben nem tudom a nevét) hogy tud olyan gyorsan tűz közelében felmelegedni? Má majdnem meg fagy aztán hipp és hopp odamegy a tűzhöz és 3 mp alatt újra felmelegszik szerintem ez egy kicsit fura de ha nincs igazam mondjátok meg amúgy meg az is igaz hogy akkor fél órát várjunk egy-egy tűz mellet míg felmelegszik Szóval el kellet volna találni az ideálisat amugy meg szerintem az idegenes pályát úgy ahogy van elb*szták nagyon gagyi de ez megint magán véleményha nincs igazam ne ugorjatok rögtön a nyakamnak
  • Synchronous
    #28530
    Nem fagyhatsz le csontig, mert a nanoruha egy energiaforrás, tehát eleve nem enged csontig fagyni. Volt egy olyan szakasz amikor a sziget egy részét befagyasztották az idegenek és abban a gömbben volt vagy mínusz 200 fok, pedig nincs az tökös srác, aki ne fagyna azonnal jéggé mínusz 200 fokban, mikor mínusz 70 fok körül már az üzemanyag is fagy.
    Mi mégis kedvünkre lövöldözhettük a kis repkedő idegeneket, mert a nanoruha nem engedett lefagyni. Akkor a hunterek fagyasztója sem képes fullra eljegesíteni.
  • Doom 4
    #28529
    Hát szerintem teljesen jó igy a fagyasztás (mert multiban se lehetne akkor jól használni). Ha meg azt vesszük hogy a nano ruha magától olvad és nem kellesz hozzá lehet hogy csontig lefagysz csak ős kiolvaszt. Ha meg eltalál nem olvasztott ki elég gyorsan. Warheadot is tuti megveszem :D!!!!!
  • Synchronous
    #28528
    LoL, de vicces vagy. Hogy lehet a Harry Pottert a Crysis-hoz hasonlítani?

    Egyébként a problémához annyit fűznék hozzá, hogyha a Crysis készítőinek az élethűség és a nagyfokú realizmus bemutatása volt is a céljaik közé tartozott, akkor ez a lefagyasztós dolog hibának számít, mert még csak nem is lehet rá azt mondani, hogy bugos lenne a fizika, hiszen ők ezt direkt így programozták le.
    Ha viszont a fíling, eksön, és szórakoztatás volt a céljuk, akkor el lehet siklani felette.

  • snowkid16
    #28527
    Az HP :D. Szerintem, mikor csinálták a készítők a Hp-t Házi pálinkát ittak :D
  • Prince of Máté
    #28526
    A harry Potterben meg varázsolnak :S
  • snowkid16
    #28525
    De nem tudjátok, hol lehet venni special edition-t, meg a simát nem Akciósan, és Akciósan?
    Bokafix2 nagyon nagy, igaz :D
  • The Protector
    #28524
    LÁL.Hát ez kurvajó.
  • KILLER2
    #28523
    Ebbe még bele sem gondoltam, igazad van :) de ez azért mégis csak egy játék, ennyi még bőven belefér
    Szerintem viszont nem csak itt ellentmondásos a fizika, hanem alapjába véve nem lett reális.
  • Bokafix2
    #28522
    Én most járok annál a résznél, amikor a böhöm hunter feljön a hajónkra és elkezdi tizedelni a bandát. Van valami, amit nem igazán értek. Ugyanis a hunter egy fagyasztósugarat használ, amivel lefagyasztja a célpontot, na most ha nem fagyott állapotban lő rám, akkor csak kicsit sérülök meg a nanoruhának köszönhetően (főleg könnyű fokozaton), viszont ha előbb lefagyaszt és úgy lő rám, akkor meg apró jégdarabokra hullok szét. Ez viszont lehetetlen, mert nem csontig fagyaszt le, tehát nem válok jégdarabbá, hanem csak a nanoruha felszíni rétegei fagynak meg a testem körül, amit az is bizonyít, hogy ha ide-oda mozgatom az egeret, akkor szét tudom törni a jeget.
    Ha csontig fagynék le, akkor megérteném hogy darabokra tud lőni, de így viszont nemhogy ezt nem tudná megtenni, hanem a jégnek a testem körül még védőréteget is kellene képeznie a lövések ellen.
    Szal, ennél a résznél a fizikát kicsit ellentmondásosnak érzem.
  • KILLER2
    #28521
    Leírtam a #28508ben, hogy mi a különbség.
  • snowkid16
    #28520
    Hello! Valaki tudja, hogy hol lehet megvenni a Crysist NEM 12K FT-ért? A Specialban mi a különbség, mint a normálban, és az mennyi nem akciósan, meg akciósan :D
  • KILLER2
    #28519
    DBben (fent az ikonoknál valhol bal oldalt) beteszed asszem a pickups-t és utána az archetype entityből tudod letenni.
  • morphologu
    #28518
    Sziasztok. Tudna valaki segíteni a sendboxban hol lehet lőszert betenni. Engem csak a scar-hoz kellene.
    Előre is köszönöm.
  • Doom 4
    #28517
    nem
  • kifli
    #28516
    ha megveszem warheadet akk meg kell vennem sima crysist is?
  • Doom 4
    #28515
    OK megoldottam működik :D!!!
  • Doom 4
    #28514
    Hát ott nem találtam
  • poppe
    #28513
    itt leírták hogy kell, bár én nem tudom, nem próbáltam. ha gáz van ott kérdezd meg a teendőket
  • Doom 4
    #28512
    De én szeretném aktiválni és nem tudom hogy kell!!!!!
  • KILLER2
    #28511
    A warhead csak kiegészítő, a Crysis 2 majd egyszer, sokára jön, elvégre ha minden igaz, azt már a következő CryEngine-el készítik.
  • bordy
    #28510
    most mé mondod. nekem is spec van. én egyáltalán soha nem használtam gamespy-t. sose installáltam még fel. azt a kódot még mindig nem érvényesítettem :D
  • Tsaba86
    #28509
    Most akkor miért a Warhead kiegészítő jön, és nem a Crysis 2? Abbahagyták a fejlesztést? Vagy még áll az a dolog, hogy trilógia lesz? THX
  • KILLER2
    #28508
    De szép is lenne :)
    Nem, van mellé egy kis füzet rajzokkal és egy kód, amivel egy extra járművet lehet használni multiban (én ezt még mindig nem aktiváltam :) ), valamint 2 bónusz lemez a játék első, valamint jelentősebb videóival és képeivel, a másik lemezen pedig a játék zenéi vannak. Meg a tok is fémből van. Ennyi.
    Anno nagyon vártam a játékot és mivel csak 1000 Ftal volt több a special edition, ezért gondoltam,h ogy ezen már ne múljon.
  • The Protector
    #28507
    A special edition mivel több.Adnak hozzá nano ruhát?
  • Shep
    #28506
    Eredetileg én is azt akartam, csak itt nálunk az nem volt, rendelni meg nem akartam hát maradt a sima :)
  • Doom 4
    #28505
    Most került kezem közé a Special Edition most szavaztam. Elmondjátok mi a baj a Gamespy val? azt irja az alkalmazás inicializálása sikertelen. ezt nem tudom megcsinálni és már valakijé volt úgy vettem meg gabi tól csak neki nem kellet. tehát elméletileg reggelve van akkor gondolom tudok majd multizni. és ezt a kétéltűt nem nyitotta ki de én meg nem tom hogy kell
  • KILLER2
    #28504
    Csak én vettem meg a special editiont :)
  • kifli
    #28503
    én se vettem meg de azért nem is érte volna meg hogy lowon átlag 21 fps-el végigtoljam...
    Warheadet szerintem megveszem mert már van alá gépem és nekem tetszett sima crysis is
  • grebber
    #28502
    Hát ez elég karcsu hogy csak 4-en vettük meg :(
    No nembaj Warhead-et is megfogom.
  • Deviance
    #28501
    en 60fpsnel mar orulok h siman megy 60al :D
  • 0blueman
    #28500
    TÉK
  • 0blueman
    #28499
    én már nagyon várom a 2. részt!
  • Bokafix2
    #28498
    Nyilván nincs neki olyan.
  • KILLER2
    #28497
    Dobozban találod a kézikönyv hátulján.
  • dupcsik
    #28496
    szasztok skacok! telepitő kód kellene a crysis hoz aki tudja küldje el legyenszives, köszi
    üdv:[email protected]
  • extra sensory
    #28495
    Én nem vettem észre semmit a két pályarész között nekem röccenés mentesen futott.