31662
CRYSIS
  • grebber
    #28860
    Az optimalizációs etalon lol.



    Very Highon gondolom bár azt nem írták a tesztben.

    Kell még mondom az az 1,5 év mire ilyen beállításokkal rendesen játszható lesz a game 1db VGA-val.
  • berczely
    #28859
    Hát dúrvalenne ha ilyenlenne a grafika xD
  • Peetboy
    #28858
    Talán már jó lesz a kép beszúrás.
  • NiGhTM4R3
    #28857
    Látom van végigjátszás, bocsi.
  • NiGhTM4R3
    #28856
    Az elején a tankokat mivel kell kinyírni?
  • Peetboy
    #28855
    Az igaz, de én a Far Cry-ra gondoltam. Más game-ban lehet, hogy müxik.
  • Bokafix2
    #28854
    1-gyel és 2-vel... Másrészt nem kötötted ki hogy Ubi szerveren.
  • Rainbow15
    #28853
    Sikerült nekem is, csak az egyiknél volt ez.
  • Peetboy
    #28852
    Mivel? COD2-vel? Azzal én is. Vagy tört szerveren? Mert az Ubi serverén biztos nem tudsz belépni se ha nem eredetivel játszol.
  • Bokafix2
    #28851
    Én játszottam már crackkel multiban.
  • Rainbow15
    #28850
    Azért még nem adom fel.
  • Peetboy
    #28849
    Panda-Peter néven vagyok. Majd nyomhatnánk egy multit.
  • Ability
    #28848
    Rosszul tudod. :) FC-be milyen néven játszol?
  • Peetboy
    #28847
    Crackel sohasem lehet játszani multiba, hiába eredeti a cd kulcsod. Én a Far Cry-al multizok és ott tudom, hogy eredeti lemezzel lehet csak multizni.
  • Rainbow15
    #28846
    Helló
    Van egy problémám: crysis 1.21 fennt van, eredeti key, tört exe. (ez is 1.21)
    Az a probléma, hogy ha kiválasztok egy szervert, 100%ig betölti, de nem írja ki, hogy nyomjak meg egy gombot, vagy valami. Megáll 100%-nál. Mi lehet a probléma, azon kivül h tört exe van?
  • Peetboy
    #28845
    Akkor te nem kimondottan a Crysisért hanem általában a játékokért költöttél új gépre.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy apuci vette :))
  • gduck
    #28844
    0 Ft
  • Peetboy
    #28843
    Tényleg ez jó kérdés lenne. 1. 20e alatt 2. 50e alatt 3. 100e alatt 4. 200e alatt
  • Peetboy
    #28842
    Több kérdés nem jut eszembe. Inkábbb hogyan lehetne lebutittani a gémet, úgy ,hogy az én gépemen is fusson.
  • Synchronous
    #28841
    Pl. ki mennyi pézt költött a Crysis miatt a gépfejlesztésre.
  • Ability
    #28840
    Ötlet következő szavazásnak? Anno mondtatok párat, de már úgysem találnám meg. :P
  • Titan
    #28839
    Megoldva...
  • Danecay
    #28838
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy ha lenyitom a konzolt, miért van tele hibákkal, pl. ilyenekkel?

    "[Error] <Flash> Error: CallMethod - 'gotoAndPlay' on invalid object. [Libs/UI/HUD_GrenadeDetect.gfx]
    [Error] Failed loading map texture id 0."

    Próbáltam utánaolvasni és sok helyen olvastam a jelenségről, ebben a topicban is de megoldást nem igazán találtam rá.

    A gépem: E6400 Core2Duo, ATI HD4850, 2GB 800MHz RAM
  • BF109
    #28837
    heló!

    az miért van hogy nem tudom elvenni a leölt ellen fegyverét?
    létezik olyan 1.2 patch ami nem hivatalos (crack) verzióval is működik?
  • Titan
    #28836
    Tudom láma kérdés, de melyik gombbal tudom használni a puska alján található gránátvetőt?
  • lac coo
    #28835
    hiába azonosegy object ha millió példány van bellőle, az millió darab is mindet külön kell számolni . Csak gondolj bele: egyi kárnyékban van másik nem stb ...
  • Jaffa 2843
    #28834
    mer az nv balfasz béna...
  • DarkSector
    #28833
    És crysis óta tudjuk, hogy a karakterek, fegyók járműveket és tereptárgyakat is mesterfokon vágják, csak a természettel vannak gondjaik.
  • bertino
    #28832
    yepp...
  • Peetboy
    #28831
    Csak hogy az Nvidia meg is tiltotta azt a lehetőséget amivel az ATI-k DX 10.1-es kártyája sokkal kevesebb számítással gyorsabban futtatta a gémeket. Vagy valami ilyesmi történet volt.
  • Jaffa 2843
    #28830
    vagy egy normális DX10.1-re írott engine és egy kellemes megjelenésű ATi vga .... már attol sokkal jobban menne a játék ha kihasználná mindazokat a lehetőségeket amiket a dx10/10.1 támogat... pl ha kidolgoznának minden egyes ágat 3d-sre akkor ugye az uj dx-ben van ojan cuccmák hogy az azonos objektumokat nem milliószor tölti be/kezeli, hanem csak egyszer, nem beszélve az ingyé élsimítás lehetőségéről...
  • lac coo
    #28829
    Esküszöm máig nem értem mi a bajotok a növényekkel ?! :D
    Jó, a fű ez tényleg "érdekes", jobban bejön a Farcry féle szép zöld, mint ezek a 3 centi vastag sárga-lila-barna csodák ... A többivel szerintem semmi baj !
  • Peetboy
    #28828
    Kb. 80 magos processzor, mint ami a Nasanál van + 20 magos videókártya amiből 4 van a gépben.
  • Synchronous
    #28827
    A növények tényleg csúnyák. A Far Cry első része óta tudjuk, hogy, hogy a vizet és az eget tudják a legszebben kidolgozni a fejlesztők, a növényzet kidolgozása meg főként azért nehéz, mert sokkal "3D-sebbek" mint az előbb említettek, így problémásabb a szép megjelenítés. Milyen hardver kellene ahhoz, hogy egy dzsungel minden fájának minden egyes levelét 100% reálisan kidolgozzák.
  • Snexi
    #28826
    lol

    ez egy map az 1-hez...
  • DarkSector
    #28825
    igen tény hogy crysis-ban is pont a növényzet, ami fő szereplője a játéknak lett a leggyengébb.
  • grebber
    #28824
    Remélem is mert ezen is otvar fos a növényzet!
    És remélem akkor nem olyan lesz mint most hogy egy komplex világban (ez maga a game) csak 3-4 dolgok dolgoznak ki a többit meg magasról leszarják.
  • Bokafix2
    #28823
    Nem is úgy fog az kinézni mire megjelenik. Addig még sok plasztikai műtéten fog átesni a drága.
  • DarkSector
    #28822
    durva.
    már csak gép kellene. :P
  • berczely
    #28821
    Háát... cryengine 2 + kis cfg írogatás...ez sztem még nem fotórealisztika...szvsz növényzet...