31662
CRYSIS
  • Bokafix2
    #28820
    Crysis 2 képek
  • DarkSector
    #28819
    Képek nincsenek?
  • DarkSector
    #28818
    szerintem már most alázza a warhead-el.
  • Bokafix2
    #28817
    Hát én úgy tudom, hogy 2010-re volt tervezve a 2. rész megjelenése, de ebből simán lehet 2011, vagy 2012 is. Akkora meg már Cry engine 3 is kifejlesztik és így a 2. rész alatt már nyugodtan dohoghat a Cry E. 3.
  • grebber
    #28816
    Akkor nem lesz Crysis 2 egy jó darabig,mert azt is mondták ezekben az infokban hogy ez a grafikai ugrás csak 2012 után lesz .Az meg ha fellapozom a naptáramat nem holnap lesz!
    Unreal Engine 3-at optimalizációban soha a büdös életbe nem fogja alázni!
  • Danecay
    #28815
    Na jó csak azt írják, hogy ez a Triple C dolog mind amellett, hogy DX9-ben legalábbis szebbé teszi a játékot, még érezhető teljesítményjavulást is eredményez. Tehát a kérdésem az lenne, hogy DX 10 alatt is hasnálható a dolog oly módon hogy megmarad a DX10 is?
  • Bokafix2
    #28814
    Ha hihetünk a csordogáló információknak, a Crysis 2. része már teljesen fotorealisztikus megjelenítésű lesz, és az Unreal 3.0 engine-t egy az egybe be fogja alázni.
    Cevat Yerli a GDC-n azt nyilatkozta, hogy mindent meg fognak tenni ezen cél elérése érdekében és úgy gondolom, az eddig elért eredményeik alapján meg is lehet nekik előlegezni a bizalmat.
  • simos
    #28813
    HI All

    Segítségre lenne szükségem:

    Beragadtam azon a pályán, ahol egy tengeri cirkálót kell megjelölnöm és utána lebombázzák a vadászgépek! Ez meg is volt, most egy helikopternek kellene érkeznie, amit ha kilövök tovább enged a következő pályára!
    Na itt van a probléma: semmilyen helikopter nem érkezik hiába várok. Már mindent és mindenkit kinyírtam a pályán, sőt a két saját gépem is itt kering de nem szállnak le!!!!
    Az ellenséges helikoptert látom, de magasan a felhőknél és csak távcsővel!!!
    A kérdésem egyszerű: Mi a sza..t csináljak???
    (már gondoltam progi hibára is!!

    Előre is KÖSZ a segítséget !!!
  • grebber
    #28812
    Általában irom . dx10 modban vistán felesleges a konfig fájlokkal való baszakodás.
  • Danecay
    #28811
    Ezt ugye a Triple C modra írod, nem csak úgy általában?
  • grebber
    #28810
    Ha vistán indítod el akkor alapból dx10 modba fog futni.
    Ha a parancsikonjánál a cél mezőbe hozzáirod a:" -dx9" dolgok akkor fog dx9ben futni!
  • Shep
    #28808
    A 2-4-ik epizódokhoz nem tudsz linket, mert az elsőt azt megtaláltam, de a többit nem.
  • DarkSector
    #28807
    Sőtt állítom, ha lenne alkalmas gépe a legtöbb embernek, akkor most is képessek lennének alkotni egy közel valós játékot.
  • DarkSector
    #28806
    Nem álom csak idő kérdése.
  • Snexi
    #28805
    komolyan mondod?
  • Peetboy
    #28804
    Sehogy se tudom belinkelni a képet. Igen ez egy valós tájkép, csak oda tették a fegyvert.
  • grebber
    #28803
    Bárcsak már ilyen szinten lenne minden game grafikája!De ez csak álom sajnos :(
  • lac coo
    #28801
    Ez kamu ....
  • Peetboy
    #28798
    Új pálya a Crysisban:
  • Peetboy
    #28797
    [img=http://img165.imagevenue.com/loc745/th_02966_Crysis_00j_p46ly95n_123_745lo.jpg]
  • Snexi
    #28796
    már rájöttem hogyan kell

    egyébként nem elég a map pályanév parancs
  • gduck
    #28795
    map pályanév

    UI: de lehet hogy DEVMODE-ba kell indítani a progit (-DEVMODE kapcsolóval) !
  • DarkSector
    #28794
    És srácok hogy áll az a map, amit nemrég láttam a topicba.
    valami lávás pálya....???
  • Snexi
    #28793
    pontosan mit kell beírni a konzolba hoyg elinduljon? (bemásoltam C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Levels ide)
  • grebber
    #28792
    NoName Island Episode 5 and 6
  • Snexi
    #28791
    pedig elvileg ott vannak a katonák,épületek stb

    csak azért kéne mert a wars-el elindul a sima editorja de amikor betöltök mondjuk egy koreait és kiakarnám próbálni a mapot egyszerüen kilép

  • KILLER2
    #28790
    Megnéztem, de nem láttam ilyet.
  • Snexi
    #28789
    valaki megnézné hogy van e C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Libs mappája?

    mert nekem a warhead-hez kéne és nincs fönn az alap
  • DarkSector
    #28788
    very high xp...
    valójában nem pach asszem, hanem csak fájlok, amiket ki kell cserélmi a játék könyvtárában.

    FAQ-ban is van, de íme itt az egyik link hozzá:

    Crysis very high xp
  • roland14
    #28787
    dark akkor melyik patch kell??
  • DarkSector
    #28786
    Annyit észrevettem, hogy mindenképpen érdemes Nvidia tulajoknak rácuppanni a vadiúj driver-re, mert ebben is sokat gyorsít, nem csak a Warhead-nél!!!!!!!!!!!!!!
  • DarkSector
    #28785
    nem ahhoz más pach kell.
    vagy átíros cfg-t.
    semmi köze a verziószámhoz.
  • roland14
    #28784
    Sziasztok!!
    a directx 10-et a 1.1-es patchel lehet elérni windows x-én mert ha igen nagy zűr van :S mert én felraktam ezt a patchet de nem engedi a full grafikát pls help!!!!
  • Shep
    #28783
    Nem, elég vagy az egyik, vagy a másik, az 1,31 sokkal gyorsabb a 2.21 meg sokkal szebb, de még úgy is gyorsabb mint alapból, tehát választhatsz. Ja az 1.31 se csúnya.
  • Shep
    #28782
    Legalább 10x le lett írva a warhead topicban, hogy az automatáról kell felugrani ...
  • gsg16
    #28781
    üdv!
    éppen játszok a warhead-el,és lejutottam egy jégbefagyott repülőhordozóig,aminek a túlsó oldalára kellene eljutni,de nemtalálomaz oda vezető utat.leugrok valami ebédlő szerű helyiségba,és ott miután lelőttem mindenkit,nemtudom mit kellene tennem.előre is köszi a segítséget!
  • kifli
    #28780
    TripleCPack bol kell 1.31, meg a 2.21 is ?
  • Jaffa 2843
    #28779
    konzol-ba beirod, hogy: map pályanév
  • Fehercsoki
    #28778
    *mapot
  • Fehercsoki
    #28777
    Köszi!
    Ha letöltök egy lvlt akkor hogy lehet rendesen játszani rajta?Tehát nem sandboxba.Hallottam valami mod loaderről az mire jó és honnan lehet letölteni?