31662
CRYSIS
  • Burna
    #28900
    Köszi az ajánlatot, amit elis fogadok, nem tudod ha megszerkesztettem már a mapot, de hogyan lehet hogy teljes képernyőben is teszteljem, nem csak 800x521-be, vagy ha felülírom egy másikkal akkor a game-ben is betudjam tölteni??:S:S
  • KILLER2
    #28899
    Ha valami nagyon nem megy, szólj, megpróbálom rászánni magamat, hogy segitsek. Viszonylag vágom a sandbox2t.
  • Burna
    #28898
    THX!!! Még azért a használatát ki kell tapasztalnom
  • Jim Morrison
    #28897
    WAOW!
  • Rainbow15
    #28896
    \Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin32\Editor.exe
  • Burna
    #28895
    és SandBox 2 őt hogyan kell elindítani? mert nincs semmi alkalmazása vagy .exe-je se semmi.... Pedig felraktam....És egy Editor nevű mappát rakott meg egy csomó fájlt...de .exe-t nem, szal hogyan is kell elindítani?:S:S PLS HELP!
  • grebber
    #28894
    Nyomsz egy ALT+ENTER kombinációt és máris teljes képernyős lesz!
  • Jim Morrison
    #28893
    Nemrég lecseréltem az xp-m Vistára es ujra feltettem a Crysis demo-t. Elindítom és ablakban nyitja meg. Ezert én a szerkesztőben játszottam vele (nagyobb a képernyő, mint az ablakos Crysisnak) ,hogy kipróbálhassam DX-10-ben és Very High-on. De miért nem tudok teljes kepernyoben játszani vele???
  • Ability
    #28892
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=28884
  • Burna
    #28891
    És honnan szedjem le a SandBox-ot? Linket tudnál küldeni? PLS! THX!
  • Rainbow15
    #28890
    Nekem még 1gb ramom volt, amikor kijött a crysis. Azzal játszottam, médiumon, és semmi gond nem volt.
  • mikiking
    #28889
    ez mi amugy ?
  • Burna
    #28888
    Értem, thx, És honnan lehet leszedni más physis modokat, amin szerkeszteni is tudok? Mert csak eddig olyanokat találtam ahol kész volt a map...
  • Jaffa 2843
    #28887
    multiban nemhiszem hogy lehet, szerintem azt nézelődő módban vették fel.. amugy single-be annyi a trükkje hogy -devmode -ba kell inditani a játékot

    tehát total commenderben ez ugynéz ki, hogy:
    crysis.exe -devmode

    és játék közben F1-et nyomva külsö nézetre ugrik a kamera
  • Sponnyabob
    #28886
    Hali! Azt hogy kell megcsinálni hogy játék közben kívülről látom a fickót? Sok videóban láttam és Multyban is elég sokan úgy tolják ki akarom már próbálni külső nézettel én is csak nem tudom hogy kell. Köszike a választ
  • Synchronous
    #28885
    Letöltöd a Physis modot, bemásolod a játék Level mappájába, majd 0-val felcsapod a konzolt és beírod: con_restricted 0
    map physis
    Ezután betölti neked a modot és ott is elég szép robbanásokat lehet csinálni, sőt rengeteg hordó van egymásra rakva robbanó hordók is meg sok egyéb dolgot lehet csinálni, szóval én ezt javaslom.
  • Ability
    #28884
    Azok renderelt videók, ennyi objektum fizikai változását nem tudná kiszámolni a géped real-time. Robbanás ugyan ez. Amúgy SandBox-nak hívják a szerkesztőt, és a játékhoz adják, megtalálod mellette.
  • Burna
    #28883
    Sziasztok!

    You Tube-on láttam hogy a Crysis physics szerkesztőbe<<<-nem tudom van e ilyen- de Crysis Physics a videó neve, na ott van hogy pl 3000 olajos hordót felrobbant stb.
    Szóval, hogy lépjek be ebbe a szerkesztőbe vagy mibe? vagy hogyan tudom megcsinálni , hogy én is kedvem szerint lerakjak 3000 hordót és felrobbantsam? PLS HELP!
  • Synchronous
    #28882
    Azt lehet csinálni hogy mindenképp le kéne cserélni a videókártyát, mert nagyon kevés, és őszintén nem is csodálom, hogy nem fut rendesen a játék.
    Ezenkívül 400 mhz-esek a ramjaid, nem mintha sokat befolyásolna, de pl. egy 1066 Mhz-en futó 2 giga ram biztos gyorsabb lenne mint ez a 400-as. Hiába a 2 gb ram, ha a gép többi része nem igazán felel meg a játék javasolt követelményeinek.

  • Zsolt01
    #28881
    Most raktam be + 1 Gigás Kingmax DDR 400 -ast.

    Össz: Kingston 2*512(400)+1 Gigás Kingmax DDR 400 = 2 Giga !

    Most elkezdett játék közbe Win hibaüzenet Crysis hibát észlelt ezért le állt, ilyesmi szöveg !

    Mi ez, ezzel mit lehetne csinálni ?
  • Synchronous
    #28880
    Jól látom, 1 gb ramod van? Javíts ki ha tévedek. Ha 1 gb-od van azzal ne várj csodát, mert minimumnak is kevés, másrészt én azt a fránya 7600-as kártyácskát elég gyengének érzem. Egy AGP-s kártya és a Crysis nincsenek még köszönőviszonyban sem egymással, úgyhogy én egy alaplap-proci-vidikari cserét javasolnék, mert egy maggal nehéz lesz kifogástalanul futtatnod a játékot, sztem minél hamarabb válts PCI-ra.
  • Zsolt01
    #28879
    Sziasztok !

    Egy ideje elvoltam a Crysis -el.

    Most raktam be + 1 Gigás Kingmax DDR 400 -ast. (Kingston 2*512(400)+1 Gigás Kingmax DDR 400)

    Most elkezdett játék közbe Win hibaüzenet Crysis hibát észlelt ezért le állt, ilyesmi szöveg !

    Mi ez, ezzel mit lehetne csinálni ?

    A Gépem:
    Abit NF7-S2(G),AMD Athlon XP 2800+ 2083 MHz,Kingston 2*512(400) RAM,SAMSUNG 120 G 8m., Inno3D 7600GT 256 M (AGP),(XP sp3)

    Köszi előre is !
  • ZÓÓÓcsi
    #28878
    Én azt tapasztalom, hogy a Warhead szarabbul megy, mint az alapjáték! Pályák elején olyan akadássorozatot kapok, hogy várni kell legalább 20mp-t hogy egyáltalán el tudjak indulni!

    1280x1024-ben némely rész játszhatatlan nálam (high), ezért le kellett vennem a felbontást 1024-re, így már átlagban hozza a 37FPS-t ami nekem már jó.

    Ez a nagy felbontású textúra ráhúzó rendszer is butább, mint az alapban, ugyanis kb 2 méterre vagyok a sziklától és teljesen homályos. Csak ha 2 centire vagyok tőle akkor lesz éles.

    Kérdezném tisztelettel: ezt nevezik optimalizálásnak?

    Sokkal több erőforrást elzabál ezzel a "nem huzzuk rá az éles textúrát, csak ha közel van" múdszerrel a játék.

    Bár lehet hogy csak rossz drivert használok? 178.83

    Ha valaki tud olyan beállítást, vagy bármi okosságot,ami javítana a fent leírtakon, azt szívesen fogadom.
  • kifli
    #28877
    ezzel össze lehet majdhasonnlítani a far cryt meg a crysist
  • Bokafix2
    #28876
    Én a Physis moddal szórakozgatok manapság. Állat a fizika, meg a pálya is sokoldalú.
  • Shep
    #28875
    Én is attól tartok, pedig jól néz ki.
  • grebber
    #28874
    Szerintem még nincs kész.
  • Shep
    #28873
    Le lehet ezt egyáltalán tölteni, mert én nem találtam hozzá linket?
  • grebber
    #28872
    Far Cry 2 mod
  • DarkSector
    #28871
    jobboldalt asszem fentről a 4.
  • DarkSector
    #28870
    naná.
  • Bokafix2
    #28869
    A képelmosódást ki lehet kapcsolni.
  • CoD23
    #28868
    Hali!!
    El tudná valaki mondani hogy tudok ilyet csinálni ami a videoban látható, van meg se próbálajm úgy se fogom tudni??
    előre is thx!!
  • DarkSector
    #28867
    Egyetértek .
    Én gépemen is állatul szalad.
  • Jaffa 2843
    #28866
    ezaz.. tök baromság.. ha AA-t teszel rá akkor a fák lesznek recések mint állat, azmeg sokkal zavaróbb, mintha minden él kicsit mosodott (r_useedgeAA).
    egyébként a warhead jobban fut mint az alap játék, a wars meg egyenesen szalad... ugy megy a wars 1680-ba mint a sima multi 1024-be... azér nem kicsit jobb
  • Prince of Máté
    #28865
    Ennél a játéknál az AA is fölösleges.
    Tiszta HDR, bluros a kép + minden egérmozdításnál mosódik a kép.
  • grebber
    #28864
    Az egy dolog de én rendes alap állapotáról beszélek úgy mikor lesz majd faszán játszható 1 vga-val fullosan.
  • gduck
    #28863
  • gduck
    #28862
    Megbütykölt konfigfájlokkal nálam tökéletes volt a látvány+játékélmény :D
  • Jaffa 2843
    #28861
    ki az az ostoba aki 8x-os AAt tesz rá... igy bármilyen játékkal meg lehet szakitani a VGAt ha rátesznek 2milloszoros AAt.. ilyen felbontás mellett 4x-es böven elég, de talán már a 2x is

    egyébként sztem dx10... csak a játéknak köze sincs a dx10hez.. vista alapbol lassabb, dx10be meg egy fossanat a game